اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
hamidkhan

Re: اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور 87

پست توسط hamidkhan » دوشنبه 18 شهریور 1387, 11:08 am

سلام به همگی .

بابا جوش نزنین یا قبولیم یا نه این طوری هم که من شنیدم جوابها بیستم می یاد!!! من دیروز توی دانشگاه بودم رئیس دانشگاهمون با وزارت علوم تماس گرفت می خواست ببینه که ورودی های جدید(کار شناسی) رو کی باید ثبت نام کنن و برای همین هم تاریخ اعلام نتایج نهایی رو پرسید که خودشون گفتن بیستم می یاد روی سایت یعنی دو روز دیگه . ایشالله که هممون جایی که استحقاقشو داریم قبول بشیم ...........

آواتار کاربر
mjafari86
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

پست توسط mjafari86 » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 12:22 am

«حقوق از دست رفته کنکوری ها»

روزنامه جام جم ، در گزارشی با عنوان « حقوق از دست رفته کنکوری‌ها » تجمع اعتراض داوطلبان کنکور به سازمان سنجش و دلايل آن را مورد بررسی قرار داده است.

به نوشته اين روزنامه ، در بين کنکوری های معترض علاوه بر داوطلبان دارای رتبه‌های۳ يا ۴ رقمی ، داوطلبانی نيز با رتبه‌هاي‌ ۳ يا ۲ رقمی ، و حتی تک رقمی برخی مناطق نيز ديده می‌شوند که برخی از آن ها در برخی از رشته‌ و محل‌هايی قبول شده‌اند که با توجه به رتبه آن ها غيرعادی به نظر می‌رسد.

جام جم ، در همين خصوص از قول رئيس کميسيون آموزش مجلس شورای اسلامی نوشته « وزارت علوم در اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مرتکب اشتباه شده و اگر هم بنا بر اجرا بود ، بايد برای سال آينده اين کار انجام می‌شد. »

علی عباسپور تهرانی با اشاره به اينکه مصوبه‌ شورای انقلاب فرهنگی ۲ هفته قبل از اعلام نتايج کنکور ابلاغ و اعمال شده ، آن را مصوبه ای با ابهام توصيف کرده ، و گفته « ما اعلام کرده بوديم که نگران هستيم مبادا طريقی در پيش گرفته شود که حق عده‌ای از داوطلبان ممتاز ضايع شود. »

------------------------------------------------------------------------------
بچه ها من صبح سازمان سنجش بودم واحد ارتباطات مردمی
چیزی که اونجا به من گفتن این بود که ناحیه بندی و بومی گزینی برای کنکور کاردانی به کارشناسی اعمال نمیشه بعم من پرسیدم پس اون شماره پیک سنجش به شماره تاریخ 1387.5.6 که نوشته شده پذیرش غیر انتفاعی بر اساس ناحیه بندی هست چی ؟
چیزی که به من گفت مسۀول اونجا این بود که :
اون ویژه نامه مخصوص نظریها بوده و به کنکور و نوع پذیرش شما ربطی نداره
من جواب دادم بعضی از دوستان موقع انتخاب رشته زمانی که با شماره 88923597 تماس گرفته بودند به هر کسی یه جواب متفاوت دادن اما بهم گفتن چیزی که من میدونم اینیه که بهتون گفتم
-----------------------------------------------------------------------------
من قبل از اینکه برم کریمخان اول زنگ زدم به این دانشگاه ها : هاتف زاهدان-خراسان مشهد-علوم و فنون مازندران-گرمسار-گنبد کاوس-کرمانشاه-فریدونکنار

با تمام مدیر اموزش این دانشگاه ها صحبت کردم جالب اینکه همگی گفتن فقط رتبه ملاک پذیرش هست

-----------------------------------------------------------------------------------------

حالا از تمام دوستان میخوام وقتی نتایج اومد هرکسی دید نتیجش غیر واقعی بوده صبح فردای روز اعلام نتایج هر کسی که به تهران دسترسی داره صبحش بیاد خیابون کریم خان روبروی سازمان سنجش تا ماهم شیشه هایی که هنوز نشکسته رو بشکنیم

حرف اخر اینکه بعضی از دوستان که با سازمان سنجش هم در ارتباط هستن میگن که احتمال رتبه فروشی تو سازمان سنجش همیشه بوده اما امسال صداش دراومده

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 11:27 am

ولی منم خودم 2بار زنگ زدم سنجش هر دوبارم بهم گفتن ناحیه ای نیست .گفتم یه عده که زنگ زدن همین سازمان بهشون گفتین ناحیه ایه گفتاونارو ولشون کن مال کاردانیها ناحیه ای نیست

آواتار کاربر
Zeinab_liver
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Zeinab_liver » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 11:46 am

ما انتخابامونو كرديم.ديگه ام كاري از دستمون بر نمياد!!
Sadra جان شمام اينقدر تند نرو!!

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Application_13 » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 11:58 am

سلام دوستان.
آقا Sadra یکم آسته تر.
من همین الان از سازمان سنجش اومدم. از 2 نفر در مورد ناحیه بندی پرسیرم (قابل توجه بعضی ها که نه بقال بود نه رفتگر) هر دوشون گفتن واسه کاردانی به کارشناسی ناحیه بندی نداریم.
جوابارو هم همونطور که همه میدونید گفت تا شنبه میاد. ولی روز دقیق رو نگفت.
موفق باشید.

آواتار کاربر
aseman_tarik00
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط aseman_tarik00 » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 1:57 pm

منم با
Application_13

موافقم
آخه یکی از دوستام همین سوال رو پرسیده بود

موفق باشید

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 2:23 pm

بابا دوستان بسه هست یا نیست(که به نظر منم نیست)تا 2روز دیگه معلوم میشه

این که دیگه جارو جنجال نداره هر کی با هر رتبه ای قبول شد نوش جونش

اقای جعفری از شما بعیده درسته که صدرا تند رفته خیلی هم اشتباه کرده ولی خوب این پاسخ شما دیگه خیلی تنده جاش تو سایت نیست

الان مدیر میاد قفلمون میکنه هااااا

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 4:52 pm

سلام دوستان
من با این دوست محترم موافقم
سعی کنیم به حرمت این ماه رعایت کنیم
آقا هرکی زحمت کشیده ان شاالله موفق میشه
تا چند روز دیگه نتایج که میاد همه شایعات حرف و حدیثها تموم میشه
خودتونو آماده کنید تا شیشه و پنجره سازمان سنجشو بیاریم پایین

موفق باشید
یاعلی
راستی شهسواریام (تنکابن)مردم خوبی هستند

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 10:21 pm

دوستان امروز يه خبر تو ايسنا خوندم كه فقط يه خطش مربوط به ما ميشد راستش من كه چيزي ازش سر در نياوردم شما فهميدن به من هم بگيد

معاون سازمان سنجش آموزش كشور، گفت: اطلاعيه مربوط به تكميل ظرفيت‌هاي كنكور از 22 مهرماه بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني http://www.sanjesh.org/ قرار مي‌گيرد و همزمان در ويژه‌نامه پيك سنجش منتشر مي‌شود.

دكترحسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: داوطلبان مجاز كنكور سراسري سال 87 دانشگاه‌ها مي‌توانند بر اساس ضوابط اعلام شده در مرحله تكميل ظرفيت شركت كنند.

وي افزود: اگر داوطلبي به عنوان مثال در دانشگاههاي ‌غيرانتفاعي پذيرفته شده باشد، در صورت ثبت‌نام يا عدم ثبت‌نام مي‌تواند در اين تكميل ظرفيت‌ها شركت كند.

معاون سازمان سنجش در خاتمه، گفت: نتايج آزمون كارداني به كارشناسي و فني حرفه‌اي نيز تا پايان شهريور ماه اعلام مي‌شود .

حالا منظور آقاي دكتر(!!!!!) از اين خط آخر چي بوده معلوم نيست ميخواسته مارو از نگراني در آره قصدش اطلاع رساني بوده من نفهيمدم اين آخر شهريور يعني كي ؟ يعني ايشون فكر كرده اين قدر ما بيسواديم كه نميدونيم نتايج آخر شهريور مياد ؟
خوب دكتر جون تا آخر شهريور بايد بياد كه از اول مهر برن بچه ها سر كلاس .

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 10:38 pm

دوستان عزيز لطفا ارامش خودتونو حفظ كنيد و فقط سعي كنيد به خبرهاي موثق گوش بديد . ناسلامتي اينجا همه با هم دوست هستند عليه هم نميجنگين كه . بعدم به نظرمن هركسي هر خبري كه ميزاره از رويه دلسوزيه و هيچ نفعي واسش تو گذاشتن خبر وجود نداره . سعي كنيد از اين تعطيلي و آفي كه داريد نهايت استفاده رو بكنيد relax باشين ان شاءالله كه اتفاق خاصي نميفته . فقط من از الان نگران اون افرادي هستم كه سال ديگه ميخوان كنكور بدن چون قوانين وحشتناكي قرار از ساله ديگه اعمال بشه هر چند كه اين وسط بچه هاي شهرهايي كه از نظر امكانات و دانشگاه تويه سطح A قرار دارند ضرر نميكنند مثه تهران مشهد اصفهان اما اين وسط فقط بچه هايه شهرستاني حقشون بدجوري ضايع ميشه . به هر حال اينجا جاش نبود كه گفته بشه اما به قول اون دوستمون ما ديگه كارمون تموم شده فقط بايد دعا كرد در حال حاظر هيچ كاري از دست ما بر نمياد به جز دعا هر چند كه من اطمينان دارم همه قبول ميشن پس مضطرب نباشين ان شاءالله كه حل ميشه .
موفق باشيد

آواتار کاربر
ferina
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط ferina » چهارشنبه 20 شهریور 1387, 12:33 am

بچه ها تو رو خدا اينجوري نكنيد من خودم دارم از استرس ميميرم يكي از نشونهاشم اينكه تا اين وقته شب بيدارم ميام اين حرفاي بعضيارم ميبينم به خدا استرسم بيشتر ميشه:(
بيايد اين چند روزيم كه مونده اينجوري نگذرونيم بعدن پشيمون ميشيم
بيايد يه دعاي خوب براي هم بكنيم اينكه انشا الله هركس هر جايي كه واقعا براش خوبه و صلاحه اونجا قبول بشه فك ميكنم خيلي از ما بوديم كه وقتي كنكور داديم به اين فك ميكرديم كه خدا كنه فلان جا قبول شيم ولي بعدا فهميديم كه اون چيزي نبوده كه واقعا دوس داشتيم پس بهتره به جاي اين كه امروز مياد يا فردا يا ..... دعا كنيم همون جايي كه از نظر اون بالايي برامون بهتره اونجا قبول شيم:)

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » چهارشنبه 20 شهریور 1387, 2:50 am

عرض ادب...
اقا من لابه لاي صحبت اين دكتر بابا قوري (ريس مركز آمار سازمان سنجش--حتما ديدينش ديگه؟امروز تو برنامه درشهر شبكه تهران مصاحبه داشت.اين روزا سوژست)...
قرار بوده كارنامه هاي جز به جزء بچه هاي نظري مهر ماه در سايت قرار بگيره..اما به خاطر روشن شدن افكار عمومي هفته بعد در سايت قرار ميدن...
و از اونجايي كه ما حساب كرديم هفته بعد نوبت نتايج ما بود..و ميدنيم كه سازمان 2تا رو با هم انجام نميده...
ميشه از اين بحث نتيجه گيري كرد كه باز هم يك هفنه اي به تعويق ميافته؟
امروز 20 شهريوره و يه عده اي كه ميگفتن 20 مياد خبري ازشون نيست كه هيچ از نتايج نهايي خبري نيست...
در نهايت بگم با مطالبي كه مهيار زحمت كشيده نوشته به نظرم خودشون هم نمويدونن...اصلا برنامه ريزي براي كارا شون ندارن...ومثل يه مغازه بقالي عمل ميكنن..
يه شب ساعت 8..يه شب 10 ميبندندو يه شبايي هم مهمون دارن يا ميرن مهموني عصر رو تعطيل ميكنن وگن تا بعد خدا بزرگه..اميدوارم يه نظمي پيدا كنه خلاصه

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » چهارشنبه 20 شهریور 1387, 1:55 pm

ای بابا 20هم گذشت پس کوش این جوابا؟هیچ سرو صدایی هم ازش نیست

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » چهارشنبه 20 شهریور 1387, 2:12 pm

دوستان عزيز دقت كنيد از اول هم قرار نبود نتايج 20 بياد من نميدونم اين 20 رو كي گفت ولي همونطور كه صدرا عزيز گفت همين 23 هم (يعني شنبه ) باتوجه به اين مشكلات به وجود اومده و بي نظمي سازمان سنجش هنوز رو هواست . اما نگران نباشيد هر موقع مياد ان شاء الله كه با خبر هاي خوش بياد .

shahryarnet

پست توسط shahryarnet » چهارشنبه 20 شهریور 1387, 9:42 pm

دوستان عزیز توجه فرمایید
توجه فرمایید

هر سال اینقدر نتیجه هار رو دیر می دادن؟ دق مرگ شدیم ها!!

حالا از اینا بگذرم من خوب می دونم با رتبه ای که دارم و جاهایی رو زدم کجا قبول می شم
می گین نه ببینیم

قفل شده