تراز ها و منابع کنکور آزاد87

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: تراز ها و منابع کنکور آزاد87

پست توسط m3yasi » جمعه 29 شهریور 1387, 12:40 am

من که فکر نمی کنم آزادی ها بخوان کنکور سختی بگیرن از ما، بعدشم ما داریم میخونیم فقط کافیه بدونیم کجارو می خوایم بزنیم و باید ببینیم آخرین فرد قبولی پارسال نمره ترازش چقدر بوده و سعی کنیم روی نمره ای بیشتر از نمره ی اون برنامه ریزی کنیم که بتونیم موفق شیم. ان شاالله همه اونجایی که دوست دارن قبول میشن.
کنکوری جان چرا تمام پست هات رو پاک کردی؟
من که پارسال آزاد نداده بودم. یه چیزی صدراجان زنگ بزن دانشگاهی که قبول شدی بپرس ببین میتونی ترم اول رو مرخصی بگیری دانشگاه سپاهان که یه ذره که اصرار بکنی بهشون قبول میکنن (البته این دانشگاه با تمام دانشگاه هایی که دیدید فرق داره یکی از بچه ها زحمت کشیده اطلاعات خیلی مفیدی راجع به این دانشگاه گذاشته) شاید دانشگاه رشت هم مرخصی بدن پرسیدنش ضرر نداره.

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » جمعه 29 شهریور 1387, 2:29 am

امسال فقط بايد كمي تلاش كنيد.باور كنيد از پارسال راحت تره...
من هم با اين كه به خواستم رسيدم و تكميل ظرفيت تهران قبول شدم
اما به خاطر قولي كه به بچه هاي فروم دادمووتا امتحان آزاد باهاتون هستم...
موفق باشيد...

reza_Optical

پست توسط reza_Optical » جمعه 29 شهریور 1387, 5:41 pm

جواب این سوال چیه

در پیاده سازی یک صف حلقوی با N تا عنصر شرط خالی و پر بودن از راست به چپ کدومه

1- rear=n , front=0
2-rear=0 , front=n
3-front=rear,front=rear
4- rear=n , front=n

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » شنبه 30 شهریور 1387, 11:30 pm

من هنوز ساختمان شروع نکردم به خوندن اما چیزی که یادمه باید گزینه ی سه باشه.

آواتار کاربر
hadiabc
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadiabc » دوشنبه 1 مهر 1387, 11:14 am

...
آخرین ویرایش توسط hadiabc در دوشنبه 1 مهر 1387, 8:12 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

reza_Optical

پست توسط reza_Optical » دوشنبه 1 مهر 1387, 12:12 pm

عزیزان سلام

من خودم سه چهار بار به این سوال بالایی فکر کردم و به نتیجه ای نرسیدم در صورتی که خیلی خیلی روی این بخش از ساختمان داده وقت گذاشته بودم تقریبا مسلط بودم ولی یه بی سواده بی --- میاد و 2 تا سوال غلط میده باعث میشه اونی که رو این قسمتها زیاد وقت گذاشته نتونه 2 تا سوال ها رو بزنه و یادمه که حدود 10 دقیقه روشون وقت گذاشتم و از اونجایی که برنامه نویسیم خوبه برنامه نویسی رو واسه آخر نگه داشته بودم و یه هو به خودم امدم و دیدم درست 5 دقیقه به وقت مونده و هنوز من بر نامه نویسی رو حل نکردم و سوالاتی رو هم که علامت زده بودم برگردم نگا کنم هم مونده البته یه کم هم کند کار میکنم روی سوالها ولی خوب اون ده دقیقه رو میتونستم روی برنامه نویسی بزارم و حتما یا 70% در تکمیل ظرفیت قبول میشدم خوب تقدیر ولی ببینین که چه بی سوادهایی سوال طرح میکنن آه چی میشد من اون کسی رو که سوال طرح کرده بود رو میدیدم ولی از من به شما نصیحت به یه درس زیاد اتکا نکنین که بخواین اونو زیاد بزنیین

در کل اون سوال بالایی جواباش فقط قسمت اول درسته و قسمت دوم غلط

آخر سر معلوم نشد این برنامه نویسی چی میدن عجب گرفتاری شدیم ها

یه حلال زاده بیاد بگه ما واسه اینکه سریع این زبان عمومی رو بخونیم و جواب بگریم از کدوم کتاب و راحت بخونیم

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 1 مهر 1387, 3:12 pm

سلام دوست من
من صد دفعه تو گفتم هم زبان عمومی مدرسان و هم گسترش علوم پایه و یا ماهان و پارسه این ها خوندش حوصله ادم رو می بره من گفتم واسه زبان تو هر کنکوری کتاب اموزش زبان انگلیسی در 60روز جناب اقای غلام سلطانی خودش هم روش نوشته علاوه بر اموزش زبان انگلیسی کتاب ویژه تمام کنکورها ازمون تافل واقعا عالیه خیلی ساده هستش هر روز یه درس رو بخونی 60روز فول میشی هم قواعد و هم مکالمه دوستان باور کنین هر درس رو تنبل بخونین60دقیقه طول می کشه بعد اورده چند تست هم گذشته اخر درس ها قیمتش هم2500تومانه واقعا در مقابل محتوای کتاب ناچیزه بخرین ببینین
و زبان ها برنامه سازی فعلا c که قطعیه این رو برین تو سایت هر موسسه ای می بینین حالا صبر کرد و دید زبان دوم برنامه سازی یا +c یا پاسکال خواهد بود.
موفق باشین

safura
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط safura » سه‌شنبه 2 مهر 1387, 12:38 am

سلام دوستان،منم ميخواهم براي امسال دوباره بخونم.فقط اينكه من پارسال كتاب معارف گسترش علوم پايه را خواندم اما امسال ميگن به جاي "معارف اسلامي" كتاب "انديشه اسلامي" در دانشگاهها تدريس ميشه و سرفصلهاي متفاوت تري با معارف اسلامي داره و منبع سوالات از اونه.از اونايي كه كتاب گسترش علوم پايه امسال را دارم ميخوام بپرسم كه واقعا اين كتاب فرق كرده و من ويرايش امسالشو بگيرم يا نه؟اگه كسي هم راجع به اين موضوع اطلاع درستي داره ممنون ميشم كمك كنه!

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » سه‌شنبه 2 مهر 1387, 2:21 am

دوست من تا امدن دفترچه ها صبر کنید ولی مسلمه طبق امار موسسه معارف خواهد بود

attarud

پست توسط attarud » سه‌شنبه 2 مهر 1387, 3:53 pm

دوستان سلام
من يه سوال برام پيش اومده ، شنيدم كه ميگن اگه مدرك كاردانيتو به عنوان مثال از تهران جنوب گرفته باشي و كارشناسي رو همونجا انتخاب كني تو قبوليت بيشتر تاثير داره تا يه دانشگاه ديگه .
اين واقعا درسته؟

آواتار کاربر
mmn_1625
تماس:

پست توسط mmn_1625 » شنبه 6 مهر 1387, 2:09 am

من يه سوال دارم؟
اين سرفصل دروسي كه تو سايت زده براي آزاده يا سراسري؟ اين دو تا با هم فرق ميكنن؟
http://www.karshenasi.com/2007/02/_86.html

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 12:24 am

[quote="mmn_1625"]من يه سوال دارم؟
اين سرفصل دروسي كه تو سايت زده براي آزاده يا سراسري؟ اين دو تا با هم فرق ميكنن؟
http://www.karshenasi.com/2007/02/_86.html[/quote]

اینارو واسه دولتی گذاشته بودن اما فرقی نداره فقط برنامه نویسیش که اونم هنوز معلوم نیست که به جز c چی قراره تو کنکوره امسال باشه.
آخرین ویرایش توسط m3yasi در یک‌شنبه 7 مهر 1387, 1:53 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 12:40 am

[quote="attarud"]دوستان سلام
من يه سوال برام پيش اومده ، شنيدم كه ميگن اگه مدرك كاردانيتو به عنوان مثال از تهران جنوب گرفته باشي و كارشناسي رو همونجا انتخاب كني تو قبوليت بيشتر تاثير داره تا يه دانشگاه ديگه .
اين واقعا درسته؟[/quote]

من که اطلاعی ندارم اما همین قدر میدونم که اگر تاثیر هم داره خیلی ناچیزه و این جوری هم نیست که حق کسی ضایع بشه و کسی با درصدهای پایین فقط به خاطر این که کاردانیشو اونجا گرفته قبولش کنن. من پارسال ازاد ندادم به دولتی امیدوار بودم اما نشد حالا دارم واسه ازاد میخونم اما از هم دوره ای هام حداقل 15 تاشون شرکت کرده بودند که یکیشون قبول شد یکی هم تکمیل ظرفیت آورده پس نگران نباش و با خیال راحت به دانشگاهی که دوست داری و موفقیت فکر کن ایشالا اونجایی که دوست داری قبول میشی.

رضا جان یه تشکر ویژه من به شما بدهکارم به خاطر کتاب زبان البته تازه پیداش کردم آخه تمام اصفهان رو گذاشتم زیر پام تا پیداش کردم کم کم داشتم ناامید میشدم ولی فکر میکنم ارزش این همه گشتن رو داشت.(راستی ویراست جدیدش هم شده 3200 واقعا قیمتش مناسبه) به کسایی که توی درس زبان مشکل دارن توصیه میکنم یه نگاه به این کتاب بندازن ضرر نمیکنن.

camelia
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط camelia » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 4:45 pm

سلام
دوستان لطفا راهنماییم کنید.فردا میخوام برم واسه معارف کتاب بخرم البته خوذ مرجع رو می خوام نه تست. چه کتابی رو بایذ بگیرم بالاخره؟

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » یک‌شنبه 7 مهر 1387, 5:13 pm

به نظر من تا اومدن دفترچه ها صبر کن (اینجام که پرنده پر نمیزنه پس منتظر نظر دیگه ای هم نباش). شما که هنوز نخریدی یه کمه دیگه هم دست نگه دار تا مطمئن بشیم بعد، برای خوندنش هم نگران نباش دیر نمیشه معارف رو زود میشه خوند. فعلا روی درسای دیگه تمرکز کن معارف و برنامه نویسی که هنوز معلوم نیست رو بذارد برای وقتی که مطمئن شدیم که بعدا حسرت وقتی که گذاشتیم رو درسی که نیومده تو کنکور رو نخوریم.
بچه ها ما دسته کم 53 روز وقت داریم 53 روز برای موفقیت کم نیست پس باخیال راحت درس بخونید من مطمئنم که هممون قبولیم.

قفل شده