تكميل ظرفيت سراسري 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
jojo_link

Re: تكميل ظرفيت سراسري 87

پست توسط jojo_link » جمعه 24 آبان 1387, 11:42 pm

سلام و خسته نباشيد به همه دوستاني كه زحمت مي كشن و وقت ميزارن تا جواب سوالا و مشكلات ما رو بدن ممنون.
مي خواستم اگه كسي ميدونه كه تو مرحله اول دانشگاه سراسري گرمسار تا چه رتبه اي رو پذيرش كرده؟؟ و اينكه رتبه آخرين فرد قبولي چند بوده و سوم اينكه به نظر شما دوستان بزرگوار تو تكميل ظرفيت تا چه رتبه اي رو پذيرش مي كنه اگه جواب بدين بازم ممنون ميشم.
با تشكر از همه دوستان.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 25 آبان 1387, 12:00 am

[quote="jojo_link"]سلام و خسته نباشيد به همه دوستاني كه زحمت مي كشن و وقت ميزارن تا جواب سوالا و مشكلات ما رو بدن ممنون.
مي خواستم اگه كسي ميدونه كه تو مرحله اول دانشگاه سراسري گرمسار تا چه رتبه اي رو پذيرش كرده؟؟ و اينكه رتبه آخرين فرد قبولي چند بوده و سوم اينكه به نظر شما دوستان بزرگوار تو تكميل ظرفيت تا چه رتبه اي رو پذيرش مي كنه اگه جواب بدين بازم ممنون ميشم.
با تشكر از همه دوستان.[/quote]
با سلام
دوست عزيز يه نگاه به لينك زير بنداز:
viewtopic.php?f=20&t=5362&start=0
يه نفر از گرمسار قبول شده با رتبه 1671 ديگه بقيشو نميدونم
تا اونجا كه معلوم 9200 قبول شده ديگه بالاتر از اون معلوم نميدونم
تا جايي كه فكر كنم مثلا 10000 تو زاهدان 80% قبول
اصلا نميشه گفت تا چه رتبه اي پذيرش ميكنند ببين يه مثال ميزنم ولي نخند تكميل ظرفيت مثل هندوانه هستش تا چاقو نزني معلوم نيست توش چيه
تكميل ظرفيت مثل اينه يه دفعه 20000 ميبيني قبول شده اصلا نميشه 100% گفت تا چه رتبه اي قبول ميشن

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » شنبه 25 آبان 1387, 1:41 am

یه ؟ دوباره مثل مرحله اول گزینش می کنن یا مثله آزاد انتخاب اول همه بعد دوم و ..... در واقع می خوام ببینم اوویت انتخابامون مهم هست یا نه

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » شنبه 25 آبان 1387, 10:48 am

سلام
aso132 نوشته شده:سلام،من رتبم 17000
آیا اختمالش هست که این موسسه ها رو قبول شم:
کد رشته نام موسسه ظرفیت
2866 مؤسسه غيرانتفاعي علم وفن – اروميه 13
2878 مؤسسه غيرانتفاعي نبي اكرم (ص) – تبريز 46
2876 مؤسسه غيرانتفاعي مهرآستان - آستانه اشرفيه 35
2846 مؤسسه غيرانتفاعي روزبهان - ساري 42
2862 مؤسسه غيرانتفاعي طبري – بابل 50
2826 مؤسسه غيرانتفاعي آيندگان – تنكابن 25
8012 مؤسسه غيرانتفاعي فخرالدين اسعد گرگاني – گرگان 80
2853 مؤسسه غيرانتفاعي شمس - گنبدكاووس 35

این 8 انتخاب با اولویت نوشته شده هستند.
اگه اطلاعاتی دارید لطفآ در رابطه با این موسسه ها یکم توضیع بدین.[/color]
ممنون میشم.
دوست عزیز شما شهرهایی که میدونی می تونی بری و برات مشکل نداره انتخاب کن

و مطمئن باش هر چی که صلاح خدا باشه همون میشه

مؤسسه غيرانتفاعي فخرالدين اسعد گرگاني تو مرحله اول نبود و تو تکیمل ظرفیت

گذاشتن

برای توضیح در مورد دانشگاه ها می تونید به انجمن زیر مراجعه کنید

viewforum.php?f=8

اگر هم دانشگاه مورد نظر تو انجمن نبود می تونید از طریق سرچ تو ، نت ،

اطلاعاتی در مورد دانشگاه پیدا کنید
کتاب_نوید نوشته شده:
SaheleAbi نوشته شده:دوستان نگفتین؟ لطفا اگه میدونید بگید با چه رتبه ای میشه گنبد کاووس قبول شد..
با نهایت تشکر.

دوست عزیز معلوم نیست ولی اگه اهل اونجا هستید بهتره حتما انتخاب کنید.من 9000 بودم اونجا قبول شدم

اینطوری که دوست خوبم کتاب_نوید گفت ، به احتمال زیاد شما قبول میشد

تو تکیمل ظرفیت مثل مرحله اول نیست که مثلا به دانشگاه گفته باشن تا رتبه 200

باید بردارید==>ممکنه رتبه 4000 دانشگاه شهاب قم (که دانشگاه خوبی هم هست)

قبول بشه در صورتی که تو مرحله اول تا رتبه ی حدوداً 1800 اونجا قبول شدن

پس حتما براساس علاقت دانشگاهها رو انتخاب کن

به امید قبولی yes:
Jamshid--Safari نوشته شده:سلام.شديدا محتاج راهنمايي شما عزيزان هستم.من دانشجوي ترم سوم بودم كه امتحان دادم و رتبم شد 3730 براي همين نتونستم غير انتفاعي برم چون نيمسال دوم نداشت اما حالا تو تكميل ظرفيت موسسات توي بهمن ماه پذيرش دارن .به احتمال زيادم فكر ميكنم استانه گيلان رو قبول شم اما تو شكم نميدونم برم يا بمونم براي سال بعد بخونم براي رشت. تازه از طرفي شنيدم كسايي كه انتخاب ميكنن وقبول مي شن اما نميرن كنكور سال بعد رو نبايد بدن.خواهشن يكي من از اين دو دلي در بياره
تصمیم با خودته. که بخوای بری یا نه ولی به نظر من شما که ترم 3 بودی رتبت شده

3730 مطمئنا اگر سال بعد امتحان بدی رتبه خیلی خوبی میاری و دانشگاه بهتری

میتونی قبول بشی باز هم میگم این نظر شخصی من بود شاید دوستان دیگه نظرات

دیگه ای داشته باشند

در مورد این که سال بعد نمی تونی امتحان بدی باید بگم که اون فقط برای دوره

روزانه هستش و برای شبانه و غیر انتفاعی این قانون وجود نداره

موفق باشید
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » شنبه 25 آبان 1387, 1:59 pm

آقا با 18000 چی احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت هست ؟ اگه هست به نظر شما کجاها احتمالش زیاده ؟

tin_tin

پست توسط tin_tin » شنبه 25 آبان 1387, 2:02 pm

سلام
بالاخره کسی خبردار نشد که چندتا می تونیم انتخاب توی ظرفیت تکمیلی داشته باشیم؟؟؟؟؟
یک سوال دیگه:کی قبول شدگان نهایی ظرفیت تکمیلی اعلام می شه؟؟؟؟

یکی خواهشاً جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » شنبه 25 آبان 1387, 2:58 pm

[quote="tin_tin"]سلام
بالاخره کسی خبردار نشد که چندتا می تونیم انتخاب توی ظرفیت تکمیلی داشته باشیم؟؟؟؟؟
یک سوال دیگه:کی قبول شدگان نهایی ظرفیت تکمیلی اعلام می شه؟؟؟؟

یکی خواهشاً جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
با سلام
تا اونجا كه من ميدونم 10 تا هستش انتخاب
نتايج قبول شدگان 1 ماه بعد از انتخاب تكميل ظرفيت
aso132 آره با DrXoX موافقم همشو بزن خدارو چه ديدي بلكه تو نبي اكرم قبول شدي

jessi2

پست توسط jessi2 » شنبه 25 آبان 1387, 3:12 pm

خانوم میلو رفتار شما کاملا بی ادبانه بود..من منظورم از سطح دانشگاه این هست که مثلا شما با 13 هزار اگه جایی مثل مطهر قبول شید میری؟ آیا اصلا وضعیت اونجا رو میدونید که چه افتضاحیه؟والا یه سال دیگه آدم درس بخونه می ارزه.

من روی صحبتم دیگه با شما نیست میلو خانوم چون رفتار نامناسبی داشتید.اسصلا انتظار نداشتم.
دوستان دیگه اگر از سطح و امکانات اسرار و اقبال لاهوری خبر دارند خیلی خیلی ممنون میشم در اختیارم بذارن.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » شنبه 25 آبان 1387, 3:49 pm

[quote="jessi2"]خانوم میلو رفتار شما کاملا بی ادبانه بود..من منظورم از سطح دانشگاه این هست که مثلا شما با 13 هزار اگه جایی مثل مطهر قبول شید میری؟ آیا اصلا وضعیت اونجا رو میدونید که چه افتضاحیه؟والا یه سال دیگه آدم درس بخونه می ارزه.

من روی صحبتم دیگه با شما نیست میلو خانوم چون رفتار نامناسبی داشتید.اسصلا انتظار نداشتم.
دوستان دیگه اگر از سطح و امکانات اسرار و اقبال لاهوری خبر دارند خیلی خیلی ممنون میشم در اختیارم بذارن.[/quote]
دوست من تو اقبال لاهوري ميخونه اين ترم مهمان گرفته اومده دانشوران در مورد هرچي كه اطلاعات خواستي بپرس تا بگم
البته اولا يه نگاه به اين تاپيك بنداز بعدا مهيار جان زحمت كشيدن و اطلاعاتي در مورد اقبال لاهوري جمع كردن
viewtopic.php?f=28&t=5094&start=0

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » شنبه 25 آبان 1387, 4:08 pm

[quote="jessi2"]خانوم میلو رفتار شما کاملا بی ادبانه بود..من منظورم از سطح دانشگاه این هست که مثلا شما با 13 هزار اگه جایی مثل مطهر قبول شید میری؟ آیا اصلا وضعیت اونجا رو میدونید که چه افتضاحیه؟والا یه سال دیگه آدم درس بخونه می ارزه.

دوستان دیگه اگر از سطح و امکانات اسرار و اقبال لاهوری خبر دارند خیلی خیلی ممنون میشم در اختیارم بذارن.[/quote]
دوست من تو اقبال لاهوري ميخونه اين ترم مهمان گرفته اومده دانشوران در مورد هرچي كه اطلاعات خواستي بپرس تا بگم
البته اولا يه نگاه به اين تاپيك بنداز بعدا مهيار جان زحمت كشيدن و اطلاعاتي در مورد اقبال لاهوري جمع كردن
viewtopic.php?f=28&t=5094&start=0

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » شنبه 25 آبان 1387, 4:09 pm

اصلاحات مربوط به اطلاعيه تكميل ظرفيت‌ مورخ 20/8/‌1387 و همچنين پذيرش دانشجو در برخي از رشته‌هاي تحصيلي علاوه بر رشته هاي تحصيلي مندرج در اطلاعيه مورخ 20/8/1387 آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387

سازمان سنجش آموزش کشور - 25/08/87

پيرو اطلاعيه مندرج در نشريه پيك سنجش روز دو‌شنبه 20/8/1387 و سايت سازمان سنجش آموزش كشور در زمينه تكميل ظرفيت پذيرش برخي از رشته هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 ، بدين ‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته گروههاي امتحاني مختلف آزمون مذكور مي‌رساند كه لازم است قبل از تكميل فرم اينترنتي انتخاب رشته هاي تحصيلي، نسبت به اعمال موارد زير در اطلاعيه روز دوشنبه 20/8/1387 اقدام و سپس كد رشته محلهاي مورد علاقه‌را انتخاب و در فرم اينترنتي انتخاب رشته هاي تحصيلي خود درج نمايند:
1 - با توجه به اعلام مديريت هماهنگي امور مراكز تربيت معلم وابسته به وزارت آموزش و پرورش، رشته تحصيلي تربيت مربي امور تربيتي - گرايش عمومي(كد رشته محل 5241) مركز تربيت معلم شهيدبهشتي مشهد از اطلاعيه مورخ 20/8/1387 حذف شده است.
2 - دانشگاه علوم انتظامي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران، به منظور تكميل ظرفيت پذيرش رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته علوم انتظامي، به شرح جدول زير دانشجو مي پذيرد.

تصویر

3 - براساس اعلام دفتر گسترش و برنامه ريزي آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي مصباح- شهر كرد دررشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مديريت جهانگردي به شرح جدول ذيل براي نيمسال دوم سال تحصيلي88 - 1387 دانشجو مي پذيرد.

تصویر

4 - با توجه به اعلام مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي علامه خويي- خوي، رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته علمي - كاربردي حسابداري (كد رشته محل 5746) مؤسسه مذكور از اطلاعيه مورخ 20/8/1387 حذف شده است.
5 - بر اساس اعلام مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي آپادانا- شيراز، رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي معماري(كد رشته محل 2892) مؤسسه مذكور از اطلاعيه مورخ 20/8/1387 حذف شده است.
6 - شماره هاي تلفن و نمابر مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي صائب- ابهر به شرح زير مي باشد:
شمارهاي تلفن: 7 - 02425242066 - شماره نمابر: 02425242068

7 - نشاني جديد و شماره هاي تلفن و تلفكس مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي و غير دولتي فروردين- قائمشهر به شرح زير مي باشد:
نشاني مؤسسه: مازندران - قائمشهر - خيابان مسعود دهقان(16 متري) - روبروي كوي لاله 26 - كد پستي: 4765938613
شمارهاي تلفن: 2254051 - 2254052 و 2254733 (كد 0123) - شماره تلفكس: 2254734 (كد 0123)
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

آواتار کاربر
enigma

پست توسط enigma » شنبه 25 آبان 1387, 8:26 pm

با سلام خدمت تمامی دوستان و با ارزوی موفقیت برای همه جوان های ایرانی بویژه فروم کارشناسی

سوالی داشتم اگر کسی می تونه جواب مفهوم و واضحی بده ؟؟؟!!!!

اگر کسی در مرحله اول قبول شده و ثبت نام کرده و هم اکنون در حال گذراندن ترم اول هستش اگر در تکمیل ظرفیت شرکت کنه و قبول بشه تکلیف این یک ترمی که خونده چی می شه

می دونم در تذکر اول اینگونه گفته که

در صورت موفقيت در مرحله تكميل ظرفيت، قبولي قبلي آنان «كان‌لم‌يكن» تلقي مي‌گردد و اين دسته از داوطلبان لازم است منحصراً در رشته قبولي جديد خود ثبت‌نام نموده و ادامه تحصيل دهند.

اما سوال این جاست که قبولی قبلی که «كان‌لم‌يكن» می شه دانشجو باید انصراف بده یا واحد هایی رو که گذرانده می تونه ببره به دانشگاه بعدی معادلسازی کنه

و حتی اگه انصراف باید بده

کسی می دونه شرایط دانشجوی انصرافی چی هستش ؟ اصلا به این مطالب اشاره ای نکرده !! باید شهریه ثابت بپردازه یا قانون خاصی داره یا همینجوری یه درخواست انصراف میده ؟؟؟

و از همه مهمتر دانشگاه قبلی موظف هست که دانشجوی ثبت نامی رو آزاد بگذاره که در دانشگاه جدید ثبت نام کنه یا خیر ...

اگر کسی از دوستان به این سوال هم جواب بدهند بسیار ممنون می شم

jessi2

پست توسط jessi2 » شنبه 25 آبان 1387, 9:07 pm

ممنونم از شما کنعان عزیز که همیشه راهنمایی میکنین.
راستش من بیشتر بزرگی و سطح علمی و امکانات موسه واسم مهمه.
میخوام بدونم اقبال در چه حدیه؟ و دانشگاهش چه طوریه؟ ارزش داره ادم اونجا درس بخونه ؟
آخرین رتبه ای رو که اقبال گرفته میدونین؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » شنبه 25 آبان 1387, 9:45 pm

با سلام
در مورد سوال اول اگه تا آخر آذر نتايج اعلام كنند شما ديگه فكر نكنم درسي رو بتونيد تطبيق بدين و همين توري هدر ميره چون شما در درسي نمره نميگيرين يا پاس نمي كنيد تا تطبيق بدين
شما فكر كنم يه 500 هزار تومان هم خسارت بدين براي انصراف البته اينو دقيق نميدونم
ممكنه هم خسارت نخوان
در مورد سوال دوم هم بايد آزاد بزاره شمارو تا به اون يكي داشنگاه برين
ولي اينجا ايرانه چيزي نميشه گفت يه دفعه ديدي اجازه ندادن برين
يه سوال هم براي من ايجاد شده مگه كسي كه انصراف ميده نبايد فورا با اولين اعزام به سربازي اعزام بشه اينو يكي برام جواب بده براي تكميل ظرفيت استثنا هستش اگه جواب بدين خوب ميشه چون لازم دارم
[quote="jessi2"]ممنونم از شما کنعان عزیز که همیشه راهنمایی میکنین.
راستش من بیشتر بزرگی و سطح علمی و امکانات موسه واسم مهمه.
میخوام بدونم اقبال در چه حدیه؟ و دانشگاهش چه طوریه؟ ارزش داره ادم اونجا درس بخونه ؟
آخرین رتبه ای رو که اقبال گرفته میدونین؟[/quote]
امسال نميدونم ولي سال پيش دوستم با 5200 قبول شده بود اقبال لاهوري
اون لينكي كه مهيار جان زحمت كشيده بود گذاشتم نگاه كردي
البته بازم ميپرسم ولي تا اونجا كه من ميدونم از استاداش راضي نبود ميگفت يه استاد مثل افغاني ها داريم كه به تمام معنا به درد نخور بود
باشه بازم ازش سوال ميكنم

آواتار کاربر
enigma

پست توسط enigma » شنبه 25 آبان 1387, 9:59 pm

ممنون از اینکه جواب دادی
در مورد اینکه تاریخ نتایج کی هستش فکر نمی کنم حتی تا آخر اذر ماه هم اعلام بشه چون تا نیمه آذر ماه که اعلام نتایج تکمیل ظرفیت سراسری هستش از 16 اذر تا 29 اذر هم که ثبت نام کنکور 88 و از اونجایی که ماشاالله سازمان سنجش نمی تونه در یک زمان چندین کار رو با هم انجام بده فکر میکنم اعلام نتایج این تکمیل ظرفبت بیفته به دی ماه مگر اینکه واقعا زحمت به خودشون بدهند و در نیمه دوم آذر ماه اعلام کنند ولی با این حال هم فرقی نمی کنه چون خودشون گفتند قبولی های این تکمیل ظرفیت از ترم دوم باید شروع به تحصیل کنند و همه ما هم میدونیم برنامه ثبت نامی اینگونه موسسات در 2-3 روز اغازین ترم دوم یا هفته بعد از امتحانات ترم اول هستش پس با این حال وقت برای گذراندن واحد های ترم اول هست
اما به قول شما اینجا ایرانه و همه چیز شیر تو شیر هست به احتمال زیاد این ترم به قول شما پریده و هیچ چیزش به حساب نمی یاد

اما در مورد انصرافی ها خوشبختانه آیین نامه اموزشی موسسات آموزش عالی اینجور میگه

تبصره 2 :
تحصيل مجدد دانشجوي منصرف از تحصيل موكول به شركت و قبولي در آزمون سراسري براساس ضوابط مربوط است .
تذكر :
در صورتي كه دانشجويی از تحصيل منصرف شود موظف است علاوه بر تسويه حساب كليه نيمسال هاي تحصيلي كه مشغول به تحصيل آن بوده است، هزينه انصراف معادل شهريه ثابت و متغير يك نيمسال رابپردازد .

خوب یعنی در حدود 300-400 باید از جیب بدیم ترم اول هم که 400 یعنی سر جمع 800 تومان ضرر و از طرف دیگه باید در دانشگاه جدید هم ثبت نام یعنی یه 400 دیگه

و خلاصه اندازه 3-4 ترم باید پول بدیم

فکر کنم اجازه ندارند جلوی دانشجو رو برای رفتن بگیرند چون خود اطلاعیه گفته قبولی قبلی کنسل میشه وباید در دانشگاه جدید ثبت نام کنند

در مورد سربازی هم کسی انصراف میده که قبول شده قطعا دیگه وگرنه کسی که قبول نشده که انصراف نمیده کسایی هم که قبول میشن تو تکمیل ظرفیت فکر میکنم مشمول معافیت تحصیلی هستند

قفل شده