بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط koofrety » جمعه 4 بهمن 1387, 1:30 pm

mohammadf_7 نوشته شده:سلام به همه دوستان .
از بچه های سایت کیا آمل رو انتخاب کردند . ؟
اگر کسی رو هم میشناسن که امل رو زده حتما بگن
و دیگه اینکه خودشون ساکن کجا هستند ؟
و بی زحمت درصدهاشون رو هم بزارن ...

من خودم ساکن تهرانم و امل رو انتخاب کردم .

بعد به نظر شما تراز آمل که سال اولش هم است دانشجو میگیره تا چند میره بالا ؟
ساری که مرکز استان است پارسال 5400 بوده
من خودم الان دانشجوی آمل هستم البته غیر انتفاعی..
ببین آمل از لحاظ شهری کوچیکه خوب... ولی اصولا کسی به کسی کاری نداره...راحتتر از خیلی شهرستانهای دیگه است...ولی خوب شهرستانه دیگه.من که آین قدر تحمل نداشتم...آزاد کنکور دادم...قبول بشم میام تهران.
سمت جاده هراز خیلی بهتره. اگه دانشگاه آیه الله آملی زدی باید بگم فقط میدونم نزدیک 7000 تا دانشجو داره و دانشگاه خوبیه نسبتا...
ولی در کل پیشنهاد می کنم نزدیک دانشگاه خونه نگیری...
و موفق باشی

mohammadf_7
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mohammadf_7 » جمعه 4 بهمن 1387, 2:01 pm

koofrety نوشته شده:
mohammadf_7 نوشته شده:سلام به همه دوستان .
از بچه های سایت کیا آمل رو انتخاب کردند . ؟
اگر کسی رو هم میشناسن که امل رو زده حتما بگن
و دیگه اینکه خودشون ساکن کجا هستند ؟
و بی زحمت درصدهاشون رو هم بزارن ...

من خودم ساکن تهرانم و امل رو انتخاب کردم .

بعد به نظر شما تراز آمل که سال اولش هم است دانشجو میگیره تا چند میره بالا ؟
ساری که مرکز استان است پارسال 5400 بوده
من خودم الان دانشجوی آمل هستم البته غیر انتفاعی..
ببین آمل از لحاظ شهری کوچیکه خوب... ولی اصولا کسی به کسی کاری نداره...راحتتر از خیلی شهرستانهای دیگه است...ولی خوب شهرستانه دیگه.من که آین قدر تحمل نداشتم...آزاد کنکور دادم...قبول بشم میام تهران.
سمت جاده هراز خیلی بهتره. اگه دانشگاه آیه الله آملی زدی باید بگم فقط میدونم نزدیک 7000 تا دانشجو داره و دانشگاه خوبیه نسبتا...
ولی در کل پیشنهاد می کنم نزدیک دانشگاه خونه نگیری...
و موفق باشی
سلام دوست عزیز . ممنون از راهنماییت .
من خودم کاردانیمو بابل خوندم . با شرایط زندگی تو شهرستان آشنا هستم . خدایی خیلی سخته اما کلی خاطره انگیزه .
اول بزار قبول شم بعد یکجایی خونه میگیرم .
منم همون دانشگاه آیت الله آملی زدم . از طرف مدیر گروهش شنیدم که گفته 300 نفر واسه کامپیوتر پذیرش دارن . ایشالله که حرفش راست بوده .
yes:
زندگی یعنی یک سار پرید
از چه دلتنگ شده ای
دلخوشی ها کم نیست
مثلا این خورشید
کودک پس فردا
کفتر آن هفته

(سهراب سپهری )

hami66
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hami66 » جمعه 4 بهمن 1387, 2:03 pm

سجادی جاغرق خبر داد:
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد در 8 بهمن ماه
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه در 8 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سجادی جاغرق امروز در حاشیه آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد با بیان این خبر افزود: نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد که در 29 آذر ماه برگزار شده بود، 8 بهمن ماه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می شود.
تاریخ انتشار، تهران: ۱۱:۴۱ , ۱۳۸۷/۱۱/۰۴

http://www.mehrnews.ir/NewsPrint.aspx?NewsID=821228

hami66
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hami66 » جمعه 4 بهمن 1387, 2:07 pm

خدا رو شکر بلاخره یه تاریخیو گفتن
سه شنبه 8 بهمن

azad87

پست توسط azad87 » جمعه 4 بهمن 1387, 2:16 pm

اوه ه ه ه ه ه ه خیلی دیره چه بی انصاف khk: khk: khk:
یه دفعه صبر کنند با علمی کاربردی یه جا جوابارو بدن دیگه amuz: amuz:

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » جمعه 4 بهمن 1387, 2:23 pm

ممنون hami جان
واقعا زحمت کشیدن این خبر رو دادن باید تشکر کرد از دانشگاه آزاد
خدا خیر بده اون کسی رو که در حاشیه آزمون ازش پرسیده وگرنه اینا که حرف از دهنشون بیرون نمیاد
شمارش معکوس 4 روز

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » جمعه 4 بهمن 1387, 3:09 pm

طبق روال حتما یه روز قبل از تاریخ 8 یعنی 7 نتایج اعلام میشه his: his: his: his:
خیلی دوستش داشتم ولی ................................

تصویر

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » جمعه 4 بهمن 1387, 4:17 pm

y
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:19 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
aminbrlee
تماس:

پست توسط aminbrlee » جمعه 4 بهمن 1387, 4:45 pm

با سلام و عرض ارادت
انتخابی من انتخابای من به ترتیب دزفول ساری شیراز هست
من از کاربرای تازه وارد این سایت هستم ولی باید بگم که تو این مدت کوتاه خیلی این سایت بهم کمک کرد و یا به گفته دیگه من خیلی مدیون این سایت و خیلی از دوستان که خودشون هم میدونن کیان شدم از دوستانی که بهم روحیه میدن ممنونم امیدوارم رتبشون از خوب بشه و یا حداقل از من بهتر بشه اینو از ته دل دعا میکنم چون هم میدونم از من بیشتر تلاش کردین و مهمتر از اون دلاتون از من بزرگتره پس لیاقتتون هم بیشتره
من می خوام از این به بعد به یه کاربر فعال تو این سایت تبدیل بشم چون این سایتو دوست دارم و یه طورایی حس خوبی دارم و احساس غربت نمیکنم حداقلش اینه که وقتی تو این سایت میام حس میکنم برگشتم به دوران دبیرستان و سر اون کلاسای دبیرستان و حالو هوای اون موقع بهم دست میده
ادب حکم میکنه که اول خودم رو معرفی کنم و یه طورایی مطلبم رو بپیچونم تا به موضوع این تاپیک مرتبط بشه
من امین متولد 62 همونجوری که میبینین پیرمرد این سایتم و وقتی هم می خوام برم کنکور بدم صابقم از ریس حوضه امتحان بیشتره و جلوم بلند میشه
رشته دبیرستانیم علوم تجربی بوده و من به رشته پزشکی خیلی علاقه داشتم و 1 سال هم واسه سراری خوندم ولی متاصفانه به دلیل کمبود وقت و نداشتن ساعت وقتمو از دست دادم و با اوردن رتبه 1536 نتونستم رشته مورد نظرمو قبول شم و تصمیم گرفتم که برم خدمت سال 81 خدمت بنده شروع شد و 1 سال بعد تصمیم گرفتم که رشتمو از تجربی به ریاضی تغییر بدم من از اون دسته کسایی بودم که درس برام سخت نبود و با اینکه رشتم علوم تجربی بود مدیر بخشی از سایت برنامه نویس دات اوگ بودم و اون موقع ویژوال بیسیک کار میکردیم.
وسطای خدمن دانشگاه شیراز قبول شدم سخت افزار با این که من عاشق این رشته بوددم ولی کلی ازش ضربه خورم
بعد از اتمام فوق دیپلم در اواخر 84 تصمیم گرفتم که خدمتمو که 10 ماه ازش باقی مونده بود تموم کنم و این کاروکردم و فروردین 86 من موفق به اتمام خدمت شدم و تصمیم گرفتمکه درس بخونم برای ادامه تحصیل
ولی وقتی اومدم ادامه بدم متوجه شدم که وایییییییییییییییییی هیچ دانشگاه آزادی اون موقع رشته منو نداره و سراسری هم یه دانشگاه آمل بود اونم کار حضرت فیل
و من اولین ضربشو خورم البته درس هم نمی خوندم
اینجا بود ک یه سال دیگه ما وقتمون تلف شد تا مهر امسال که با این سایت آشنا شدم
و تصمیم گرفتم که به نرم افزار تغییر رشته بدم
حالا من موندم و کله ای پر از الکترونیک و آی سی و کتابای ساختمان داده و سیتم عامل و ذخیره که هیچیییییییییی ازشون نمیدونستم
خلاصه عزم رو جزم کردم و شروع کردم و از کتابای آقای مقسمی استفاده کردم البته ایشونو بازم شما بهم معرفی کرده بودین بعضی اوقات از صبح زود تا نصفه شب درس می خوندم و بعد که نگاه می کردم میدیدم که حتی یه فصل رو تکمیل نکردم
شانسی که داشتم این بود که نیاز به خوندن زبان برنامه نویسی نداشتم و لاشو هم باز نکردم
و وقتشو واسه بقیه دروس گذاشتم و درصدام هم تقریبا هم چیزایی بودن که گفتم
برای همتون ارزوی موفقیت می کنم و از اینکه زاید حرف زدم عذر می خوام
همتونو دوست دارم
دایی امین

فرزانه
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط فرزانه » جمعه 4 بهمن 1387, 5:13 pm

aminbrlee نوشته شده:با سلام و عرض ارادت
من از کاربرای تازه وارد این سایت هستم ولی باید بگم که تو این مدت کوتاه خیلی این سایت بهم کمک کرد و یا به گفته دیگه من خیلی مدیون این سایت و خیلی از دوستان که خودشون هم میدونن کیان شدم از دوستانی که بهم روحیه میدن ممنونم امیدوارم رتبشون از خوب بشه و یا حداقل از من بهتر بشه اینو از ته دل دعا میکنم چون هم میدونم از من بیشتر تلاش کردین و مهمتر از اون دلاتون از من بزرگتره پس لیاقتتون هم بیشتره
من می خوام از این به بعد به یه کاربر فعال تو این سایت تبدیل بشم چون این سایتو دوست دارم و یه طورایی حس خوبی دارم و احساس غربت نمیکنم حداقلش اینه که وقتی تو این سایت میام حس میکنم برگشتم به دوران دبیرستان و سر اون کلاسای دبیرستان و حالو هوای اون موقع بهم دست میده
ادب حکم میکنه که اول خودم رو معرفی کنم و یه طورایی مطلبم رو بپیچونم تا به موضوع این تاپیک مرتبط بشه
من امین متولد 62 همونجوری که میبینین پیرمرد این سایتم و وقتی هم می خوام برم کنکور بدم صابقم از ریس حوضه امتحان بیشتره و جلوم بلند میشه
رشته دبیرستانیم علوم تجربی بوده و من به رشته پزشکی خیلی علاقه داشتم و 1 سال هم واسه سراری خوندم ولی متاصفانه به دلیل کمبود وقت و نداشتن ساعت وقتمو از دست دادم و با اوردن رتبه 1536 نتونستم رشته مورد نظرمو قبول شم و تصمیم گرفتم که برم خدمت سال 81 خدمت بنده شروع شد و 1 سال بعد تصمیم گرفتم که رشتمو از تجربی به ریاضی تغییر بدم من از اون دسته کسایی بودم که درس برام سخت نبود و با اینکه رشتم علوم تجربی بود مدیر بخشی از سایت برنامه نویس دات اوگ بودم و اون موقع ویژوال بیسیک کار میکردیم.
وسطای خدمن دانشگاه شیراز قبول شدم سخت افزار با این که من عاشق این رشته بوددم ولی کلی ازش ضربه خورم
بعد از اتمام فوق دیپلم در اواخر 84 تصمیم گرفتم که خدمتمو که 10 ماه ازش باقی مونده بود تموم کنم و این کاروکردم و فروردین 86 من موفق به اتمام خدمت شدم و تصمیم گرفتمکه درس بخونم برای ادامه تحصیل
ولی وقتی اومدم ادامه بدم متوجه شدم که وایییییییییییییییییی هیچ دانشگاه آزادی اون موقع رشته منو نداره و سراسری هم یه دانشگاه آمل بود اونم کار حضرت فیل
و من اولین ضربشو خورم البته درس هم نمی خوندم
اینجا بود ک یه سال دیگه ما وقتمون تلف شد تا مهر امسال که با این سایت آشنا شدم
و تصمیم گرفتم که به نرم افزار تغییر رشته بدم
حالا من موندم و کله ای پر از الکترونیک و آی سی و کتابای ساختمان داده و سیتم عامل و ذخیره که هیچیییییییییی ازشون نمیدونستم
خلاصه عزم رو جزم کردم و شروع کردم و از کتابای آقای مقسمی استفاده کردم البته ایشونو بازم شما بهم معرفی کرده بودین بعضی اوقات از صبح زود تا نصفه شب درس می خوندم و بعد که نگاه می کردم میدیدم که حتی یه فصل رو تکمیل نکردم
شانسی که داشتم این بود که نیاز به خوندن زبان برنامه نویسی نداشتم و لاشو هم باز نکردم
همتونو دوست دارم
دایی امین
این 3 غلط املایی اساسی بود. krn: البته غلط های انشایی فوق العاده زیاد بود amuz:

tahami
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tahami » جمعه 4 بهمن 1387, 5:19 pm

آقای امین سرگذشت بسیار جالبی بود.من هم متولد 62 هستم و سرگذشت من هم عجیبه ولی نه به عجیبی شما.من هم فکر می کنم با شرایط خودم( مثل ادامه تحصیل بعد 3 سال دوری و رشته خودم که آی تی بود و سنخیتی را نرم افزار نداشت و غیره ) نمراتی که آوردم ( ان شا...) برای خودم راضی کننده و بیشتر از حد انتظارم بود.مهم تلاش و پشتکار است.احسنت

آواتار کاربر
meli
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط meli » جمعه 4 بهمن 1387, 5:57 pm

یکی منو دلداری بدهههه!!! kis:
گننننندد زدمممممم
تازه رودهنم زددددمممم kis:
حالا چیکار کننننم؟ khk:

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » جمعه 4 بهمن 1387, 6:08 pm

بچه ها نمردیم معنی اول هفته رو هم فهمیدیم

پس 3شنبه میشه اوایل هفته آره؟ ha:

واقعا اینا دیگه چه شوتایی هستن sanj:

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » جمعه 4 بهمن 1387, 6:12 pm

meli نوشته شده:یکی منو دلداری بدهههه!!! kis:
گننننندد زدمممممم
تازه رودهنم زددددمممم kis:
حالا چیکار کننننم؟ khk:
ای بابا! این که غصه خوردن نداره. اگه قبولم نشی شاید قسمت نبوده. حتما دفعه دیگه یه جای بهتر قبول میشی.
شمس

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » جمعه 4 بهمن 1387, 6:20 pm

aminbrlee نوشته شده:با سلام و عرض ارادت
من از کاربرای تازه وارد این سایت هستم ولی باید بگم که تو این مدت کوتاه خیلی این سایت بهم کمک کرد و یا به گفته دیگه من خیلی مدیون این سایت و خیلی از دوستان که خودشون هم میدونن کیان شدم از دوستانی که بهم روحیه میدن ممنونم امیدوارم رتبشون از خوب بشه و یا حداقل
.
.
.
.
همتونو دوست دارم
دایی امین
آقا امین حضورتون رو تو سایت تبریک میگم انشاا... که روزای خوبی با بچه ها در پیش داشته باشیم
موفق باشید

قفل شده