بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط koofrety » جمعه 4 بهمن 1387, 10:40 pm

اگه قراره 3شنبه به طور قطع جوابا بیاد پس چرا خبر گزاری دانشگاه آزاد چیزی نگفته؟البته کلا خبری منتشر نکرده... عجیبه!

mohammadf_7
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mohammadf_7 » جمعه 4 بهمن 1387, 11:11 pm

2009 نوشته شده:دوستان تا 3 روزه دیگه نتایج میاد یه عده قبول شدن یه عده قبول نشدن اونایی که قبول شدن تا روزه ثبت نام خیلی خوشحالن

اگه هم خیلی مثبت باشن تا یه هفته بعد از شروع کلاسا خوشحالن اما بعدش وقتی مجبور میشن صبح زود بلند شن برن دانشگاه

تو همون رختخواب دعا میکنن ای کاش مثله دورانه کودکی برف بیاد و همه جا تعطیل بشه اون عده ایم که قبول نمیشن

چند روزی انگار آبه یخ ریختن روشون و نه دلشون میخوان با کسی حرف بزنن نه غذا بخورن نه تلویزیون ببینن نه سایته

کارشناسی دات کام بیان اما بعده چند روز که یکم داغیش از کلشون بپره وقتی دوباره با بویه خوشه قورمه سبزیه مامان از

خواب پاشن و چششون به دکمه پاوره سیستمشون بیفته که انگار با اون چشایه نقره ایش داره چشمک میزنه که بیا منو فشار بده

دیگه و ... و وقتی دوباره جمعه بیاد و یوزارسیفش تازه از اون بهتر تو اخبارم بشنون که ثبت نامه

کنکوره کارشناسی ناپیوسته دولتی 88 از 23 فروردین آغاز میشه یا ثبت نامه کاردانی به کارشناسی پیام نور از 11 اسفند

شروع میشه دوباره همه چی به زباله دانه تاریخ میپیونده و زندگی دوباره مثله اولش میشه .

اینارو گفتم تا بدونید چیزایه خیلی خیلی مهمتر از کنکور همین الان جلویه چشمامونه که بهش اهمیت نمیدیم یه نگاه به دستاتون

بکنید که چطوری داره با ماوس بازی میکنه بعد از این همه پیشرفته علمی هنوز آدما نتونستن یه دسته مصنوعی بسازن

که یک هزارمه کاره دسته طبیعی رو بتونه بکنه یا یه دقیقه برین بیرون از اتاق و مادره گلتونو ببینید که داره با سن و سالی دو

برابره شما زحمت میکشه و شاید سالی یه بارم یه بوسه کوچولوشم نکنید از این مثالا دورتون پره فقط باید ببینیدشون

و خداتونو شکر کنید که این همه نعمت دارید و بدونید که داده و ندادش براتون نعمته یه دوسته عزیزی گفت بیماره اولا

باید بگم که اونی که بهتون این بیماریو داده مطمئن باش شفاشم میده دوما اقلا شما یه نفر تو این جمع فهمیدی که یه

عالمه چیز تو زندگی هست که صد تا کنکور در مقابلش گمه . پس بهتره یه بارم که شده به جایه 22 صفحه

نگرانی و استرس و گریه و زاری هر کی این نوشته رو خوند اگر بهش اعتقاد داره با یه رنگی بجز مشکی بنویسه

خدایا از داده و نداده ات متشکریم
دوست عزیزم مطلت خیلی زیبا بود . با همه حرفات هم موافقم .
اما میدونی مشکل چیه ؟
مشکل همین مدرک لیسانسه هست . هرجا که میخوای بری میگن مدرک چیه ؟؟؟یعنی همه چیه ما آدما مخصوصا پسرا تو گرو همین مدرک هست .
من خودم که فقط میخوام قبول شم مدرکمو بگیرم چون کاری که دارم چند سال انجام میدم اصلا هیچ ربطی به کامپیوتر نداره . فقط دنبال مدرک هستم . خوب این خیلی بده .
ما پسرا اگر کنکور قبول نشیم و دانشگاه نریم که دیگه ......................... khk:
زندگی یعنی یک سار پرید
از چه دلتنگ شده ای
دلخوشی ها کم نیست
مثلا این خورشید
کودک پس فردا
کفتر آن هفته

(سهراب سپهری )

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » جمعه 4 بهمن 1387, 11:41 pm

2009 نوشته شده:دوستان تا 3 روزه دیگه نتایج میاد یه عده قبول شدن یه عده قبول نشدن اونایی که قبول شدن تا روزه ثبت نام خیلی خوشحالن

.
.
.
.

عالمه چیز تو زندگی هست که صد تا کنکور در مقابلش گمه . پس بهتره یه بارم که شده به جایه 22 صفحه

نگرانی و استرس و گریه و زاری هر کی این نوشته رو خوند اگر بهش اعتقاد داره با یه رنگی بجز مشکی بنویسه

خدایا از داده و نداده ات متشکریم
ممنون دوست عزیز نوشتتون من رو هم تحت تاثیر قرار داد
متشکرم

milad_Z
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad_Z » جمعه 4 بهمن 1387, 11:47 pm

جناب mohammad f_7 کاملا با حرفتون موافقم...مخصوصا اگه یکی مثل من باشی که چند سال از عمرتو الکی از دست داده باشی...
دوستان ببینم امسال تکمیل ظرفیت هست؟احتمال اینکه قبول بشی هست؟

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » شنبه 5 بهمن 1387, 1:16 am

2009 عزیز متن زیبایی بود اما یه چیز می خواستم بگم راجع به اون دسته که گفتید، چرا با این همه پیشرفت علم تونستن دست مصنوعی بسازن که با سیگنالهای مغز کار می کنه و فرمانهای مغز ما آدما رو انجام میده. من کسی رو می شناسم که از این دستا داره، دستشون از بازو قطع شده اما به کمک این دست مصنوعی تمام کارهاشون رو انجام می دن حتی خیلی بهتر از من و شما. کارای سنگین هم می تونه انجام بده. اما با اصل حرفتون موافقم. yes: اینم یه پرانتز بود تو این بحث نتایج آزاد، عذر می خوام اگه ربطی نداشت به موضوع

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » شنبه 5 بهمن 1387, 7:22 am

2009 حرفاتون قشنگه منم با نظرتون موافقم....

.كاترين جان منم براتون دعا ميكنم كه سلامتي تون را به دست بياريد....و اصلا نگران شهريه دانشگاه هم نباشيد شما ميتونيد وام بگيريد ...خدا بزرگه....و اصلا خودتون را سرزنش نكنيد....

ما دوره ي كارداني مون يه پسر نابينا داشتيم كه معدلش شد بالاي 18 ....و جاوا را خودش رفت ياد گرفت و پروژه اش را هم با جاوا نوشت الان ميخواد 4-5 تومان بفروشد ش ...و استاد زبان تو موسسه هاي گويش هم

هست...وصداشم خيلي خوبه شاگرد شجريان بوده....مدرك زبانش را نميدونم چيه اما ميدونم بالاترين سطحه....پس شما ديگه نبايد اصلا اصلا نگران باشيدچون شماميدونيد كه يه يه روزي خوب ميشيد و توكل كنيد به خدا.

ali.ali

پست توسط ali.ali » شنبه 5 بهمن 1387, 8:22 am

دوستان کدومتون دزفول زده؟
یا اطلاعاتی دربارش دارین بزارین؟

PARMIC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PARMIC » شنبه 5 بهمن 1387, 9:27 am

امروز در اخبار به طور قطعی اعلام شد که نتایج کارشناسی ناپیوسته 8 بهمن میاد

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 5 بهمن 1387, 9:47 am

PARMIC نوشته شده:امروز در اخبار به طور قطعی اعلام شد که نتایج کارشناسی ناپیوسته 8 بهمن میاد
نامردا صبر کردن آخرین روز از اوایل هفته دارن اعلام میکنن
گفته بودن اوایل این هفته... khk:

اینم خبرش و لینکش::
سجادی جاغرق خبر داد:
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد در 8 بهمن ماه
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه در 8 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سجادی جاغرق امروز در حاشیه آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد با بیان این خبر افزود: نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد که در 29 آذر ماه برگزار شده بود، 8 بهمن ماه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می شود.

منبع

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... sID=821228

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

katrin63
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط katrin63 » شنبه 5 بهمن 1387, 11:04 am

سلام دوستان خوب من
از دوستان خوبم satar azad m30 yasi engineer saman و .... خیلی خیلی ممنونم بیماری من درمان نداره برام دعا کنید که تسکینش و درمان مقطعیش همیشه برام ممکن باشه از همتون ممنونم براتون ارزوی موفقیت دارم

آواتار کاربر
Evil Boy
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Evil Boy » شنبه 5 بهمن 1387, 12:01 pm

بیماری من درمان نداره
اين چيزيه كه دكترا مي گن و واسه دنياي خودمونه.اما يادمون باشه كه چيزهايي تو همين دنيا اتفاق ميفته كه از دنياي ديگه مياد.كاترين عزيز فقط اميدت به خدا باشه.اگه اينطوري باشه مطمئن باش همه چي درست ميشه.
يه چيزي.خدا شما رو خيلي دوست داره.اينو جدي ميگم.
بچه ها چند روز ديگه --------> yes: shd: yes:
.: هرکی به خودش کمک کنه,خدا هم کمکش میکنه :.

آواتار کاربر
m2002k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط m2002k » شنبه 5 بهمن 1387, 1:00 pm

katrin63 نوشته شده:سلام دوستان خوب من
از دوستان خوبم satar azad m30 yasi engineer saman و .... خیلی خیلی ممنونم بیماری من درمان نداره برام دعا کنید که تسکینش و درمان مقطعیش همیشه برام ممکن باشه از همتون ممنونم براتون ارزوی موفقیت دارم
كاترين عزيز، براي خداوند هيچ چيز و هيچ كاري غير ممكن نيست، خداوند يك قدرت مطلق هست و هر كاري كه بخواهد انجام مي‌دهد، اين كه شما ميگيد درمان وجود نداره، از ديد شما و دكترهاست، چون انسان‌ها قدرت خالق خودشون رو ندارند..... اميدوار باشيد و از خدا بخواهيد كه اولا صبر بهتون بده و بعدش شفاي خير...
من و تمامي دوستاي اين انجمن براي شما شفاي هر چه سريعتر از خداوند رو داريم... نگران هيچ چيزي نباشيد... خدا هميشه با ماست... تصویر
ايشالا به زودي خبر شفاي بيماريت و قبوليت توي دانشگاه و تمام مراحل زندگيت رو از اينجا ميشنويم str:
تصویر

satar660
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran

پست توسط satar660 » شنبه 5 بهمن 1387, 2:23 pm

نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته سه شنبه اعلام می شود (منبع خبر روزنامه آفرینش)

بسمعه تعالی

گروه آزمون وسنجش : معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج

آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در روز سه شنبه، 8 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهندس مهراد فر با اشاره به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته

دانشگاه آزاد، گفت: نتایج آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز آزمون به

نشانی http://www.azmoon.com اعلام می شود.آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه

آزاد اسلامی 29 آذر ماه در تهران و 186 حوزه امتحانی در سراسر کشور با شرکت

بیش از 325 هزار داوطلب برگزار شد.

منبع سایت استاد مقسمی
آنچه هستی هدیه خداوند به توست و آنچه میشوی هدیه تو به خداوند پس بی نظیر باش

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » شنبه 5 بهمن 1387, 2:40 pm

خبري از دايي امين نشد ...نكنه از پست من ناراحت شدند khk: ...به خدا شوخي كردم.حالا آشتي كنيد.

و اما چرا بعضي ها اين محفل صميمي را بهم ميزنند nar: ...بچه ها ناراحت نشيد...منم وقتي خوندم از طرز صحبت اين آدم تحصيل كرده ناراحت شدم. اما چون ايشون مدير بودند و سرورما هستند احترام گذاشتم و چيزي نگفتم.،به هر حال اينجا يه محفل عموميه و هر كسي بايد حريم خودش راحفظ كنه آقا مهندس و سعيد جان زياد به دل نگيريد....شما گذشت كنيد.

reza_Optical

پست توسط reza_Optical » شنبه 5 بهمن 1387, 4:29 pm

سلام سلام صد تا سلام

آخر سر میخوان جوابهارو بدن انشا الله اونهایی که واقعا زحمت کشیدن قبول بشن bil:
کاش ما هم داخل اون رسته باشیم که اینطوری بشیم rgs

یکی از بچه ها انگار ناخوش بود خدا به خاطر بزرگی خودش تمامی ناخوشهارو شفا بده مخصوصا جوانها رو

و سلامتی ما رو هم از دستمون نگیره و کنارش این کنکور رو هم رله کنه

اگه بخواد همه چیز حله

یا علی آرزوی موفقیت دارام واسه تمامی بر بچه های زحمت کش انشا الله اینطوری بشین سه شنبه str:

سر فراز و سر بلند باشید

قفل شده