رشته هاي پيام نور 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
steve-jobs
کاربر ساده
کاربر ساده

رشته هاي پيام نور 88

پست توسط steve-jobs » یک‌شنبه 11 اسفند 1387, 9:39 am

سلام
من دفترچه پيام نور 88 رو از سايت سنجش دانلود كردم
ولي انگار رشته كامپيوتر نيست !! يعني هيچ كدوم از گرايشها نيست !!
آيا اين درسته يا من اشتباه ميكنم ؟
يعني امسال رشته كامپيوتر رو برنميدارن ؟
ممنون ميشم كمكم كنيد

steve-jobs
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: رشته هاي پيام نور 88

پست توسط steve-jobs » یک‌شنبه 11 اسفند 1387, 11:14 am

در ضمن دوستان من يك سوالي هم داشتم من ميخوام تو همين ICT كارشناسي شركت كنم ولي يك بند مقرراتش منو به شك انداخت
من الان ترم اخر كارداني هستم و خرداد ماه تموم ميكنم ولي انگار بايد قبل از ثبت نام كارداني رو تموم كرده باشي . اينجا رو ببينيد :

دارندگان ديپلم رسمي متوسطة نظام قديم و پيش‌دانشگاهي نظام ‌جديد در رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر، علوم و معارف اسلامی و دارندگان مدرک کاردانی رسمی مورد تأييد وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات وفناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دارندگان سایر مدارک متوسطه تحصیلی اعم از هنرستان و دانشسراهایی که مدت آموزش متوسطه آنها 4 سال بوده است و دارندگان مدرک رسمی کاردانی پیوسته یا کاردانی، مجاز به شرکت درآزمون‌های دوره‌های فراگیر کارشناسی دانشگاه هستند.
شایان ذکر است داوطلب باید قبل از ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر موفق به اخذ مدرک شده و یا دانش آموز دوره پیش‌دانشگاهی در سال تحصیلی 88-1387 می بایست تا پایان شهریور 1388 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی گردد.

حالا اين منظورش چي هست ؟ من ميتونم شركت كنم يا نه؟ تا اونجايي كه من فهميدم معدل هم شرطه تو اين ازمون گفتم شايد واسه همون ميخوان كه قبل از ثبت نام كارداني رو تموم كرده باشي تا معدلتو بدونن
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

قفل شده