فراگیر پیام نور 1388

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
sindrela1000
کاربر ساده
کاربر ساده

فراگیر پیام نور 1388

پست توسط sindrela1000 » یک‌شنبه 11 اسفند 1387, 1:03 pm

با عرض سلام و خسته نباشید
از شما سوالی داشتم که خیلی برام مهمه و هر چه زودتر باید بفهممش
میخواستم بگم که من توی رشته کامپیوتر گرایش تکنولوژی مهندسی نرم افزار مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی سال 1387 ترم بهمن قبول شده ام . یعنی یه هفته ای است که دارم میرم سر کلاس حالا شنیدم ثبت نام دوره های فراگیر پیام نور شروع شده و هزینه اش نسبت به دانشگاه آزاد زمین تا آسمون تفاوت داره و یه مسئله دیگه که تو شهر خودمون هم فراگیر رو داریم و نمیخواد خونه دانشجویی و ... رو بگیریم . و فکر میکنم دوره های فراگیر خیلی برام بهتره تا آزاد هم تو شهرمونه هم ارزونتره . حالا مشکلی که دارم اینه که دفترچشو که نگاه کردم دیدم توی قسمت 3-ج-بند مقررات نظام وظیفه عمومی - تبصره 1 : نوشته : به مشمولانی که قبلا در مقطع کارشناسی تحصیل نموده (انصرافی یا اخراجی ) با مدرک کاردانی به سازمان وظیفه عمومی معرفی شده اند معافیت تحصیلی تعلق نمی گیرد . لذا مجاز به شرکت در این دوره ها نیستند .
حالا میخواستم یعنی من دیگه نمیتونم تو این آزمون شرکت کنم یعنی راهی نداره . یعنی نمیتونم انصراف بدم بعد دفترچه رو بفرستم و برای فراگیر هم ثبت نام کنم .
تورو خدا یه جوابی به من بدید . هرجا گشتم بعد از اینجا پیدا نکردم . بعد اینکه اگه بشه این کار رو کرد من شهریه ثابتو پرداختم اما متغیرو نه . حالا اگه انصراف بدم میخواد متغیرم بدم یا نه .
منتظر جوابتون هستم .اگه ممکنه به آدرس زیر بفرستید .
ممنون
خداحافظ

steve-jobs
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: فراگیر پیام نور 1388

پست توسط steve-jobs » یک‌شنبه 11 اسفند 1387, 1:12 pm

اگه دفترچه رو ديده باشيد . پيام نور اين ترم اصلا رشته كامپيوتر بر نميداره !!!!

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: فراگیر پیام نور 1388

پست توسط reza-1365 » یک‌شنبه 11 اسفند 1387, 11:50 pm

دوست من خودت هم جواب رو گفتی که معافیت نمی دن. برو به ازادت برس و درست رو بخون پیام نور رو بی

خیال شو. چون ممکنه از لحاظ نظام وظیفه دچار مشکل بشی و هم ازاد و هم پیام نور رو بمونی پس بی خیال

شو و برو به درس و مشقت برس.

دوست عزیز اگه این سوالات رو تو بخش خود پیام نور می گفتی هم جوابت رو پیدا میکردی چرا تایپیک بیهوده

زدی.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده