حذف ظرفيتهاي روزانه داوطلبان عادي كنكور سراسري 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
sasan-j

Re: تحصن دانشجويان شمسی پور در اعتراض به حذف سهمیه روزانه

پست توسط sasan-j » پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388, 5:07 pm

دوستان این خبر هم بحث بر انگیز هست.

جود۲۵۰ هزار ظرفيت خالى در دانشگاه ها
وزيرعلوم، تحقيقات و فناورى از برنامه وزارت علوم براى جذب دانشجوى خارجى در ظرفيت هاى خالى دانشگاه هاى كشور، ايجاد واحد بين الملل در ۱۲ دانشگاه بزرگ كشور و وجود ۲۵۰ هزار ظرفيت خالى در دانشگاه هاى كشور براى پذيرش دانشجو خبر داد. به گزارش ايسنا، محمد مهدى زاهدى در حاشيه جلسه هيأت دولت با بيان اينكه وزارت علوم در جهت پذيرش دانشجويان خارجى در مقطع كاردانى و كارشناسى مشكلى ندارد، گفت: امسال براى اولين بار۲۵۰ هزار ظرفيت خالى در دانشگاهها وجود دارد و دانشجويان خارجى مى توانند با توجه به اين ظرفيت ها در دانشگاههاى ايران ادامه تحصيل دهند. وى با اشاره به فعاليت ها و برنامه هاى وزارت علوم در سال ،۸۸ افزود: در اين راستا چهار محور كيفيت در آموزش، هدفمندى در آموزش، بسترسازى فناورى و تحرك فرهنگى را مدنظر داريم كه البته در اينها بحث اصلاح الگوى مصرف به عنوان يك موضوع اساسى مطرح شده است. وزير علوم با بيان اينكه ظرفيت دانشگاه ما امسال ۵/۱ ميليون نفر است، گفت: اين در حاليست كه تعداد داوطلبان ما يك ميليون و ۲۵۰ هزار نفر است و ما حدود ۲۵۰ هزار ظرفيت خالى داريم و مى توانيم دانشجويان خارجى را پذيرش كنيم، البته واحدهاى مجازى ما نيز در اين ارتباط فعال شده اند. زاهدى با اشاره به فعاليتهاى علمى بين المللى دانشگاهها، تصريح كرد: در ۱۲ دانشگاه بزرگ كشور واحد بين الملل راه اندازى شده است و طى آن دانشگاههاى بزرگ براى جذب دانشجوى خارجى تبليغات انجام مى دهند و ما اميدواريم بتوانيم با توجه به اين ظرفيت دانشجويان خارجى را پذيرش كنيم.
این هم لینک
http://www.abrarnews.com/politic/1388/8 ... tm#s353787

آخه یکی نیست بگه اگه ظرفیت خالی مونده چرا جای اینکه بدبخت بیچاره هایی مثل من برن تحصیل کنن باید از خارج دانشجو پذیرش کنند. این یعنی اینکه دانشجوی کاردانی هیچ ارزشی نداره و خیلی ببخشید باید بریم بمیریم!
فکر کنم از سال دیگه که بناب و قوچان هم یک کمی جا افتادن دیگه کاردانی به کارشناسی نگیرن مثل صنعتی شیراز که ۲-۳ سال بعد از تاسیس الکترونیک و کنترل برداشت اما از سال ۸۶ دیگه نگرفت!

من هم با تحسن جلوی مجلس موافقم. ما دیروز مجلس بودیم اما آقایون افتخار دیدار نمی دادند!!!
اما اگه مثل آدم با هماهنگی و چنتا پلاکارد و به قول دوستمون شعار درست و حسابی بریم اونجا مجبورن بیان به استقبالمون D:

آواتار کاربر
گل مریم
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط گل مریم » پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1388, 9:49 pm

امروز چندتا ایمیل و اس ام اس اعتراض آمیز به برنامه تهران20 و فرصت برابر فرستادم، نمیدونم تاثیری داره یا نه ،به هر حال تنها کاری بود که از دستم بر می اومد.
خدایا!
تو آنچنانی که من دوست دارم...
پس مرا آنچنان کن که تو دوست داری.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 4 اردیبهشت 1388, 7:02 pm

دوستان عزيز متن نامه چند نفر از دوستان سايت دانشجويان دانشكده شمسي پور را از لينك زير ببينيد و نظرات خودتون رو بفرماييد تا نامه اصلي تنظيم بشه:

http://rapidshare.com/files/225217721/m ... ..pdf.html

با تشكر از HNA
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

پست توسط masoud.t » جمعه 4 اردیبهشت 1388, 9:26 pm

rosa_127 نوشته شده:دوستان عزيز متن نامه چند نفر از دوستان سايت دانشجويان دانشكده شمسي پور را از لينك زير ببينيد و نظرات خودتون رو بفرماييد تا نامه اصلي تنظيم بشه:

با تشكر از HNA
با تشکر از زحمات دوستان
عنوان نامه بهتر است(نظر شخصی)این گونه تغییر یابد:

ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر احمدی نژاد

با عرض سلام و خسته نباشید یا ...

موضوع : ...
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » جمعه 4 اردیبهشت 1388, 11:24 pm

rosa_127 نوشته شده:دوستان عزيز متن نامه چند نفر از دوستان سايت دانشجويان دانشكده شمسي پور را از لينك زير ببينيد و نظرات خودتون رو بفرماييد تا نامه اصلي تنظيم بشه:

با تشكر از HNA

با عرض پوزش , یک نکته در مورد محتوای این نامه :
تاریخ مذکور به اشتباه 3 خردادماه 1388 ذکر شده است. (به جای 3 اردیبهشت 1388 - گوشه سمت چپ بالای برگ اول)

akbar_mahmodi

پست توسط akbar_mahmodi » شنبه 5 اردیبهشت 1388, 1:12 pm

با سلام . به خاطر يك سري مسائل مجبورا user namamo عوض كردم به خاطر اين مشكل باز هم براي همه دانشجويان و خودم متاسفم كه تو اين كشور زندگي مي كنيم.
خيلي هم افسوس كه فني خوندم و حتي براي خارج كشور بايد ليسناس داشت.
محمودي از رشت بزرگ شد و وقتي من با اين اقا بودم ظاهرا فرد مفيدي بودند ولي شما ها و خيلي از ماها از پشت صحنه خبر نداريمو ظاهرا ادم خوبي و هوادار دانشجوست ولي از پشت صحنه و بزرگ شدن اين اقا از معاونت فرهنگي به مدير و جايگذاري به جاي اقاي صرف جو و بعد بزرگي تا اين حد و اين كه خانم اين اقا هم فك كنم رويس معين رشت باشند .
و اميدوارم براي دوستان اين سايت كه واقعا دوست من هستم(با اون يكي نام كاربري من) اميدورام براشون مشكلزا نباشد . چون من تو اين مشكل رفتمممممممممم. و ديدمممممم
ايدوارم طبق گفته رزا جان عجولانه تصميم نگيرين چون صدمه مي تونه به خودتون و خانواده ايندتون كشيده شه اينا ترس از اين حكومت نيست ولي عاقلانه عمل كنيد تا به اون چيزاي كه من ديدم و گرفتار شدم دچار نشين و شبيه سال 86 مشكل نسبتا حل شود
واقعا مشكل كشور است اميدورام حل شود و اين كه به اين سايت علمي صدمه اي نزند.
اميدورام مشكل هر چه سريع تر بر طرف شود

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 12:29 am

با تشكر از نظرات اصلاحي دوستان، از اينكه دوستان زيادي براي دفاع از حقوق طبيعي خودشون پيگيري مي كنن خوشحالم.
پاسخ اوليه نامه اي كه از طريق سايت رياست جمهوري ارسال كرده بودم :

نامه شما به رئیس جمهوری اسلامی ایران

هموطن گرامی
با سلام

نامه مورخ سه شنبه 1 ارديبهشت 1388 شما با شماره س/62114 به وزارت محترم علوم تحقيقات و فناوري ارجاع شده است.
از همین طریق منتظر دریافت پاسخ باشید.

سامانه الكترونيكي ارتباط مردمي
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط DIGITAL » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 7:48 am

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همۀ دوستان عزیزی که از حقشون دفاع میکنن بخصوص مدیران سایت.

دوستان بنده هم تو این مدت بیکار ننشستم و نامه هایی به نهاد رهبری و ریاست جمهوری فرستادم؛ تنها کاری که از دستم بر می اومد.

در ضمن بهتر نیست عنوان تاپیک رو عوض کنید، چون خیلی از دوستان با دیدن کلمۀ تحصن یاده تحصن قبلی میافتن و اهمیت این تاپیک خود به خود کم میشه. ممنون.

حقمونو می گیریم، مطمئن باشین. bil:
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

آواتار کاربر
tabasom63
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: iran
تماس:

Re: حذف ظرفيتهاي روزانه داوطلبان عادي كنكور سراسري 88

پست توسط tabasom63 » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 1:01 pm

سلام دوستان واقعا خسته نباشید و خیلی ممنون که دارین این مسئله رو پیگیری می کنین من نامه ای رو که تو صفحه اصلی سایت گذاشتین و خوندم نامه خوبیه فقط شما که دارین زحمت این پیگیری ها رو می کشید به این مسئله هم دقت کنید شرایط و ضوابطی که برای دوره های شبانه گذاشته شده شرایط نا عادلانه ای مخصوصا شرط سنی اون خیلی ها مثل خود من سال 86 که کاردانی مو گرفتم 23 سالم بود ولی تا الان به خاطر ظرفیت کم دانشگاهها نتونستم دانشگاه قبول شم و مسلما سن من بالا می ره ثابت که نمی مونه go: من الان به خاطر چند ماه نمی تونم حتی دوره های شبانه رو هم انتخاب کنم khk: خواهش می کنم این بند رو هم به اعتراض تون اضافه کنید که شرایط و ضوابط از دوره های شبانه برداشته شه . چون اگه الان خودتون دقت کنید حتی دانشگاههای بزرگ مثل شریف و تهران و ... هم شرط سنی ندارند و هرکسی مثل سالههای قبل با سن 60 سال هم می تونه بدون هیچ مشکلی در آزمونها شرکت کنه و وارد دانشگاه بشه siga:
اگر دنبال موفقیت نروید، خودش دنبال شما نخواهد آمد. [*][*]

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 1:45 pm

سلام
دوستان
واقعا حرفی واسه گفتن نذاشتن.
آموزش پرورش فکر میکنه کیه.
من خودم کله خانواده فرهنگی هستن.
همه هم با لیسانس و فوق لیسانس استخدام شدن.
یعنی چی یه مشت آدم بی سواد که آبروی معلم ها ی این کشور می برن از پست آبدارخونه و رانندگی یه مدرک دیپلم شبانه بدن بعدم فوق دیپلم و حالا هم لیسانس ...
چه جوری میشه تحمل کرد کسی که تا دیروز واسه ات چایی می آورده حالا شده مسئول اساتید و تو استاد با کلی سابقه تدریس مجبوری واسه 1 ساعت کلاس خواهش و التماس شو بکنی.
تا دیروز که کارودانش بودیم می زدین تو سرمون که فنی ها بالاتر از شمان.
وقتی با اون بدبختی کاردانی قبول شدیم.
گفتن کارشناسی عمرن قبول شین باید با بچه های سراسری رقابت کنین.
حالا هم که ...
من علمی کاربردی می خونم و جهاد دانشگاهی مشهد هستم.
از اول نه هوای شمسی پور داشتم و نه غیر انتفاعی سجاد و خیام مشهد.
اما واقعا زور که با سرنوشت یه عده جوان مثل آب خوردن بازی می کنن.
آخه آموزش پرورش دیوانه اون استادی که تا دیروز می آمد به خاطر چهار تا جوون می آمد که ازتوشون یه عده به جایی برسن.اما حالا عمرا کسی به خاطر چهار تا معلم بی سواد بیاد.
خدائیش ما هنرستان استاد داشتیم فوق دیپلم مخابرات ولی از صد تا مهندس کامپیوتر بهتر بود.
مگه شما ادعا ندارید که سطح معلم هاتون خوبه و همین جماعت و می ذارید بالا کله چهار تا مثل ما.
پس اگه می تونن و عرضه دارن چرا نمیزارید رقابت کنن.
بابا نهایتش مثل علمی کاربردی تکلیف و مشخص کنن.
بگن آقا 10 تا 20 تا شاغل.
که برادران در راه مانده هم برسن.
تازه یه چیز مهم تر از همه اینه که امیدوارم واقعا این سهمیه رو به جانباز و خانواده شهید و فرهنگی بدن.
که فکر نکنم. تا جایی که ما دیدیم تا حالا به این جماعت چیزی ندادن.
فقط به نام این بدبخت ها همه کار می کنن واسه خودشون.
حالا معلوم میشه چرا شهریه آزاد یه دفعه ای میکشه بالا.
چرا واسه ثبت نام میگن 450 تومان شهریه ثابت.
بعد باز میشه 490
اما به دوستان تهرانی میگم.
ای که دستت می رسد کاری بکن ...
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

sasan-j

پست توسط sasan-j » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 2:51 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز
امروز صبح من و آقای HNA در محل کار آقای مهندس محمودی جهت گفتگو پیرامون ظرفیت های داوطلبان غیر فرهنگی حضور پیدا کردیم که ایشون با رویی بسیار خوش ما را پذیرفتن و در حدود یک ساعت با دلیل و مدرک باهامون صحبت کردن و مشکلات اصلی رو برامون مطرح نمودن که خلاصه این حرف ها رو در زیر می نویسیم و دوستان اگر نظر یا صحبت منطقی دارن بنویسن خوشحال میشیم..

اول خیلی ها شاید براشون سوال باشه که آیا سهمیه های روزانه بر میگرده یا نه که در جواب باید بگیم در وضعیتی که الان وزارت علوم برای آموش و پرورش به وجود آورده به هیچ وجه میسر نیست....حالا چرا؟ الان معلوم میشه...وزارت علوم طی فشارهایی که روی آموزش و پرورش آورده اونهارو مجاب کرده که به جای داوطلبان آزاد فرهنگی ها رو در دوره های روزانه آموزش بدهند که پس فردا کمبود نیروی کاری در دانشکده های فنی ایجاد نشه .... قانوناً آموزش و پرورش حتی همین دوره های کاردانی رو هم نباید برگزار کنه...یعنی طبق قانون تحصیلات دانشگاهی بر عهده وزارت علومه نه آموزش و پرورش! اما 40 ساله آموزش و پرورش بدون هیچ قانونی و با موافقت وزارت علوم دوره های کاردانی رو برگزار کرده و چند سالی هم دوره های کارشناسی رو برگزار کرده .... آموزش و پرورش خیلی مایله تا دوره های کاردانی به کارشناسی رو هم ایجاد کنه و پذیرش دانشجو داشته باشه اما امسال وزارت علوم به دلایلی که برای ما مشخص نیست باعث شده تا آموزشکده های فنی در دوره روزانه از داوطلبان آزاد پذیرش نکنند و اون ها رو در نوبت های شبانه جای بدن.... آموزش پرورش هم که دیده این طوری شده گفته ما که روزانه پذیرش نمیکنیم بذار ظرفیتهای شبانه رو زیاد تر کنیم که بیشتر قبول بشن .... بنا بر این یه لیست از درخواست ها تهیه کردن و به وزارت علوم فرستادن مبنی بر ایجاد رشته های جدید برای مقطع کارشناسی در آموزشکده ها......
طی اون اوراقی که ما دیدیم درخواستهای آموزشکده های فنی برای برقراری دوره های کاردانی به کارشناسی به وزارت علوم ابلاغ شده بود اما اونها با یه سری ایرادهایی که از آموزشکده های مد نظر گرفته بودن پیشنهاد رو رد کرده بودن...ایرادهایی نظیر اینکه چند تا دبیر فوق لیسانس در اون رشته مورد نظر در اون آموزشکده فعالیت کنند یا مثلا به امکانات بعضی جاها ایراد گرفته بودند و امثالهم که وزارت علوم صلاحیت چند مرکز رو رد کرده بود...... مدیریت مدارس عالی پیشنهاد داده بوده که ظرفیت های شبانه 10 برابر بشه (چیزی حدود 19600 ظرفیت شبانه ) که تا امروز صبح که ما اونجا بودیم وزارت علوم در برابر این قضیه مقاومت میکنه و قبول نمیکنه و از اینا اصرار و از وزارت علوم انکار....
به فرض مثال عرض میکنم...دانشکده خودمون شمسی پور اعلام کرده ما آمادگی پذیرش 120 دانشجوی الکترونیک واسه کاردانی به کارشناسی داریم....اما تاییدیه هنوز نیومده که آقا شما برقرارش کنید....
همه چیز رو هوا به سر میبره....یه هو دیدید 19000 تا ظرفیت دادن برای شبانه یه هو دیدید 10000 دادن یه موقع هم دیدید همه رو جمع کردند و شبانه هم نگرفتند....چون الان حرف وزارت علوم اینه که کارشناسی به عهده ماست نه شما! اما با این حال اینا دارن سعی خودشون رو میکنند که بر قرار کنند چون هم به نفع خودشونه هم به نفع ما....اما همه چیز اونطوری که گفته شده به وزارت علوم بستگی داره.... آقای محمودی هم تاکید کرد ما اگه بخواییم زیادی با اینا سر به سر بذاریم یه موقع دیدید همین ظرفیت های لیسانس رو هم از ما گرفتند چون قانوناً ما حق نداریم برقرار کنیم و به عهده وزارت علومه...که وزارت علوم هم میگه ما 250 هزار تا صندلی داریم توی آزاد و علمی کاربردی....
اما خوب توصیه ما اینه که بچه های عزیز جای بی کاری میتونن به نماینده های شهر شون توی کمیسیون آموزش مجلس مراجعه کنن و مشکل رو با اون ها در میون بذارن چه بسا کارایی که از دست مجلسی ها بر میاد از دست من و شما و غیره بر نمیاد.....

HNA

پست توسط HNA » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 2:55 pm

با سلام .... در متن بالا منظور از امروز صبح دیروز صبحه.....به دلیل مشکلاتی که پیش اومد نشد دیروز پست بزنیم...

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 5:32 pm

سلام دوستای گلم..
واقعا هزار بار دلم سوخت..
درکتون میکنم چرا که منم اگه الآن علمی کاربردی قبول نشده بودم آرزو و تلاش قبولی در روزانه رو داشتم.

منم با شما هستم دوستای عزیزم.
هر کاری از دستم بر بیاد میکنم و آروم نمیشینم.
امیدوارم با تلاشهای هممون، مخصوصا دوستان تهرانی که واقعا دستشون برای اعتراض بیشتر بازه، همه چیز به نفع شماها تموم بشه.

با اعتراض و تحصن و شعار جلوی درب مجلس، حتی برای چندین روز پیاپی کاملا موافقم، حتما دوستانتون رو هم با خودتون همراه کنید و آروم نشینید.
اگه الآن حق خودتون رو نگیرید دیگه نمیتونید.

فقط شماره پیامکی، شماره تلفنی، چیزی که بشه اعتراض رو اعلام کرد، برای هر برنامه یا هر جایی که مربوطه اعلام بفرمایید تا بتونیم یه کاری کنیم.
مرسی.

در ضمن از دوستانی که دارن سعی میکنن همه چیز رو به راه شه واقعا ممنونم.
ایشالله که خدا مزدتون رو بده.
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آواتار کاربر
Delphi_Programmer
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Delphi_Programmer » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 5:49 pm

سلام دوستان
به نظر من بهترین کار همان کاری است که بچه های کنکور سراسری پارسال برای بیان اعتراض های خود انجام داده بودند هست : پیگیری از طریق نمایندگان شورای اسلامی
آنها با مطرح کردن مشکل خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی توانستند پیگری های خود را به صحن مجلس ببرند و حق خود را بگیرند.
به نظر من یک راه هم این است که هر فردی با مراجه یا تماس با دفتر نمایندگی نماینده شهر خود این مشکل را با آنها مطرح کند و خواستار پیگیری شود.در صورتی که یک اجماع صورت بگیرد این موضوع در صحن مجلس هم مطرح می شود.
از دوستان خواهش می کنم اگر راه کار دیگری هم که بتواند مفید واقع شود را مطرح کنند و بی تفاوت نباشند.
آبي تر از آنيم كه بي رنگ بميريم/ از شيشه نبوديم كه با سنگ بميريم/ تقصير كسي نيست كه اين گونه غريبيم/ شايد كه خدا خواست كه دلتنگ بميريم.

***بزرگترین جامعه برنامه نویسان ایران http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=19
جستجوگر اینترنتی حلال http://imhalal.com
جایگزین گوگل مشهور http://googel.ir
** دنیای برنامه نویسی دلفی http://mt85.persianblog.ir

HNA

پست توسط HNA » یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 6:00 pm

سلام دوستان عزیز......
همین چند دقیقه پیش طی تماسی که با آقای محمودی داشتم خبر های خوبی داشتند...
ایشون گفتند که در حال حاضر اونطور که پیداست عزیزان وزارت علومی دارن با سهمیه های شبانه کنار میان....ایشون تصریح کردند مذاکراتشون با وزارت علوم طی چند تا فاز قراره ایجاد بشه و توی فاز اول 4 تا 5 هزار نفر به ظرفیت شبانه اضافه بشه....فقط ایشون تنها خواهشی داشتند این بود که از تند روی و اعتراضاتی که وزارت علومی ها رو حساس میکنه پرهیز کنیم تا ببینیم فاز اول چه طور اجرا میشه....
فعلا دور قضیه تحصن و این حرف ها رو باید خط کشید چون جز درد سر چیزی نداره ... فعلا بهترین راه اینه که چند روز دست نگه داریم تا ببینیم مذاکراتشون به کجا میکشه اگر جوابی حاصل نشد با نمایندگان مسایل رو مطرح می کنیم.... به نظر بنده چون قانونا حق با وزارت علوم هست باید با احتیاط با این مساله برخورد بشه چون وزارت علوم می تونه بگه چون تحصیلات کارشناسی به آموزش پرورش ربطی نداره من تماما ظرفیت ایجاد می کنم و لیسانس رو از دست آموزش پرورش در بیاره....
نظری دارید لطفا بگید

قفل شده