چند سوال مهم

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mehdiba3
کاربر ساده
کاربر ساده

چند سوال مهم

پست توسط mehdiba3 » دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 8:26 pm

سلام

از این سایت خیلی خوشم اومده و هر روز بهش سر میزنم از مدرییت این سایت تشکر میکنم

من تو تستهای دروس عمومی مخصوصا زبان اینگیلیسی ضعیف هستم

کارنامه های سالهای قبل رو که نگاه میکنم همه بالای 30 % زدن

اگه من این درسو کم بزنم با توجه به این که تو این درس ضعیفم و نمیشه رسیک کرد مشکلی تو درصد کلیم پیش میاد؟

سوال بعدیم در مورد مدار منطقیه

من از قسمت قلیپ فلاپ ها به بعد هیچی بلد نیستم اما تا قبلش یعنی مدارات ترتیبی رو کاملان بلدم

ایا امکانش هست خودم این مباحث رو (فلیپ فلاپ شمارنده ها و..) یاد بگیرم یا اینکه نکته دارن و به آسونی نمیشه یادشون گرفت؟
آخرین ویرایش توسط mehdiba3 در سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388, 1:17 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

Re: 2 نکته که خیلی تو کنکور مهمه ....

پست توسط nazi111 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 2:48 pm

سلام دوست عزیز در کنکور دولتی ماشین حساب هایی که معرفی می شه در راهنما مجاز می باشد.

در مورد سیستم عامل هم باید عرض کنم خدمتتون کتاب مفاهیم سیستم عامل مهرداد فهیمی را مطالعه کنید چون طی سالهای گذشته سوال از این کتاب مطرح شد.

موفق باشید.
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: 2 نکته که خیلی تو کنکور مهمه ....

پست توسط reza-1365 » چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 7:36 pm

جواب سوال 58 تو چرکنویس حل کردم جواب سوال2 صحیح است تو کتاب دانشگاه ما پیام نور یه مطلبی

مانند این اشاره کرده ولی rosa-127 بیاد تایید کرد اونه جواب صحصیح است. به نظر من من اگه بودم این

رو می زدم.
جواب سوال59 رو بعدا می گم
سوال 60 هم یکم پیچیده هستش ولیSRPT کمی به جواب نزدیکه ولی SPT هم می تونه باشه ولی
جواب صحیح همونSRPT خواهد بود.
جواب 61 هم جواب شماره یک عدد دو رو من بدست اوردم یکبار هم گزینه دو ولی خودت هم حل کن
بقیه دوستان هم تقاضای کمک داریم. جواب 61 همان گزینه الف 2 هست.
جواب 62 هم مسلم بدون گفته در برنامه ای که از سی پی یو استفاده می کنه در محل صفر قرار دارد
و سیستم عامل در بالای حافظه از ادرس n تا s است. خوب معلومه دیگه این برنامه ای که ما ازش
استفاده می کنیم بین ادرس0 تا n دیگه این سوال با یه نظر دیدن معلومه هر کی درس مبانی رایانه
مخصوصا بخش حافظه ها بشناسه معلومه موند سوال59 اون رو هم در فرصت مناسب حل خواهم
کر. به امید موفقیت اعضای سایت کارشناسی درتمام کنکورها از کاردانی پیوسته تا کارشناسی ارشد
یا علی.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده