فصل جمع بندی **خیلی مهم**

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
m.j.a

فصل جمع بندی **خیلی مهم**

پست توسط m.j.a » جمعه 19 تیر 1388, 10:12 pm

با سلام به تمام بچه کنکوری ها
13 روز تا کنکور مونده برای جمع بندی کتاب ها حتما کلاسهای نکته و تست استاد مهندس شیرافکن رو حتما ثبت نام کنید حتما قبول میشن فقط تا شنبه 88/4/20 فرصت دارید اگه مایلید برام ایمل بزنید javad_eshghi_12457@yahoo.com

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: فصل جمع بندی **خیلی مهم**

پست توسط HAMID484 » جمعه 19 تیر 1388, 11:21 pm

به نظر من شرکت تو این کلاس ها با توجه به زمان باقیمانده مثل خود کشی میمونه dd:
کسی که تا الان نشسته و درس خونده خودش بهتر میتونه برای این چند روز باقی مانده برنامه ریزی کنه
اکثر کسایی که تو این کلاس ها شرکت میکنن بچه هایی هستند که واقعا کنکوری نیستند و فضایی این کلاس های دم کنکوری پر از استرس و اضطراب هستش و به جای تقویت بچه ها , اونها را از لحاظ روحی خراب میکنه
اگر کسی میخواد برنامه ریزی کنه پیشنهاد میکنم به صورت معکوس این کار رو انجام بده یعنی بشینه از روز قبل کنکور به عقب برنامه ریزی کنه
همه ما حداقل 3 یا 4 بار کنکور دادیم و اگر کمی به تجربیاتمون رجوع کنیم مطمئنا هیچ مشکلی نخواهیم داشت
بچه هایی هم که یه مقدار استرس دارن پیشنهاد میکنم مستند راز رو ببینن.

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: فصل جمع بندی **خیلی مهم**

پست توسط yazdanfar » شنبه 20 تیر 1388, 1:48 pm

خداييش من هر چي خواستم هيچي نگم باز اين آقا اومد يه تاپيكه تبليغاتيه ديگه

اضافه كرد amuz: مثله اينكه كاسبيت خيلي كساد شده مهندس شير افكن كه انقدر تبليغ ميدي

خوب تو هم اخلاقتو خوب كن تا بتوني با اساتيده ديگه همكاري كني و بازارت كساد نشه .

در ضمن آخه برايه چي بايد ثبت نام كنيم ؟ كتابات بهتره ؟ درس دادنت بهتره ؟ آزمونات 1000 نفر

شركت ميكنن ؟ كلاسات ارزونتره ؟ آخه وقتي هيچ فرقي با موسساته ديگه نداري و

تازه ضعيفتر از بقيه هم هستي واسه چي انقدر تبليغ ميكني و هرزنامه ميدي تو رو خدا همه

نظراته اين سايتو بخون ببين محضه رضايه خدا يه دونه از كتاباتو كسي اومده پيشنهاد كنه؟

خوده من يه سري كتاباتو چشم بسته خريدم مجبور شدم بريزم دور چون حتي دست دوم

خرام ميگفتن كتابات فروش نداره ما نميخريم آخه شما موسسات چرا از نداشتنه آگاهي تازه واردها

سو ءاستفاده ميكنينو سره همرو از بيخ كلاه ميذارين .اگه تو هم مثله مقسمي و عادلي نيا و طوراني

و جمعدار و سلامي بياي از صبح تا شب جون بكني واسه شاگردات حتما تو هم به پول و

شهرت ميرسي مطمئن باش فقط انقدر زير آبي نرو bil:

قفل شده