آزمون آزمايشي

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mina_y
کاربر معمولي
کاربر معمولي

آزمون آزمايشي

پست توسط mina_y » سه‌شنبه 6 شهریور 1386, 7:26 pm

سلام اين جوابم به يكي از تاپيك هاي بچه ها بود گفتم شايد نبينيد از دستتون بره :lol: آخه اگه من يه جايي اين حرف ها رو مي شنيدم يه فكراي ديگه اي مي كردم من كه از اين كنكور جستم اميد وارم شماهم از شرش راحت شيد :
يك وقت ديونه نشي بري سنجش كه مثل ما دلت وحشتناك باسه پولو وقتت مي سوزه كلا خيلي جك بودن دوستم رفت مدرسان من بخت برگشته هم گفتم اينجا گرون تره ولي چون بهتره مي رم اينجا حالا نكته هاي جالبش:
1- باسه 2تا آزمون 35 تومان گرفتن كه موسسه هاي ديگه آزموني 10 تومن مي گيره (فقط دوتا جمع بندي داشت)
2- روز آزمون 2 ساعت زود تر از كرج رفتم كه به موقع برسم آدرس داده بودن ميدون انقلاب كارگر شمالي من بدبختم تا آخر كارگر رفتم و رسيدم به بلوار كشاورز ولي خبري از موسسه نبود بعدا كه تماس گرفتيم بعد از 30 دقيقه اشغال بودن گفتن كارگر جنوبي بيد ببخشيد اشتباه شده خلاصه ما 20 دقيقه دير رسيديم با اين شاهكار
3- حالا ما رسيديم تو كلاس آزمون هر چي مي گرديم صندليمونو پيدا نمي كنيم بعدا از روي فاميلمون حدث زديم اين صندليه منه آخه اسمشم يه جورايي شبيه من بود من مينام اون صندلي نيما بود خلاصه مراقب محترم به ما گفت همينه جات اشتباه شده هرچقدرم بعدش گفتيم باسه آزمون بعد درستش كنيد نكردن گفتن اسم قشنگيه دوستش نداري گفتم آره گفتن خوب پس همين باشه برو كيفشو كن 30 دقيقه از آزمونم تو اين بحران هويت سپري شد
4-خلاصه آزمونو داديم حالا بگرد دنبال كارنامه هي رفتيم سايت ديديم خبري نيست زنگ زديم گفتن بايد پاشيد بيايد بگيريد نا مردا گفته بودن اينترنتيه اشتباه شده
5-اين يكي ديگه محشره سنچشو دانش تركوند : كارنامه رو كه گرفتيم ديديم نصف درسها درصداش منفيه فك كنيد من بعد اون همه درس خوندن چه حالي داشتم وقتي اين كارنامه رو ديدم رسما داشتم ديوونه مي شدم اونم 2/3 هفته مونده به كنكور كلا روحيمو باختم بعدا رو شد جريان اين بوده كه كليد يه آزمون ديگه به جاي اين اين آزمون اشتباه شده (خودشون اعتراف كردن)بازم اشتباه اون روز سنجشو دانش ديدني بود يكي فحش مي داد يكي نفرين مي كرد واييييييييييييييييييييي
6-مشاورشونم خيلي با مزه بود به من گفت چون رياضيت بده هرطوري هم كنكور بدي باز قبول نمي شي يكي نبوده به اين بي شعور يه كارنامه قبولي بچه هاي پارسالو نشون بده؟
من يكي حاضر بودم دو برابر پول بدم ولي اين طور تضعيف روحيه نشم وقتي اون كارنامه رو ديدم 1 هفته درس نخوندم با خودم گفتم اين همه خوندم چي شد؟ :x :x
من آزمون ها و كتاباي پارسه و مدرسانم خريدم به نظر من پارسه بهتره ولي باسه آزاد مقسمي هم جاي فكر داره اگه من كنكور آزاد مي دادم مي رفتم مقسمي :wink:

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

این تبلیغ نیست ، حقیقت است

پست توسط ce.mohsen » سه‌شنبه 6 شهریور 1386, 10:52 pm

این تبلیغ نیست ، حقیقت است
مینا خانوم با این وضعی که تو گفتی ، والا همون رتبه هم که اوردی شاهکاره به خدا
من که ازمون های پارسه رو به 2 دلیل انتخاب کردم
1)اگه توی سطح همه شهرها دقت کنید (من خودم شهرهای تبریز - تهران - ارومیه رو دیدم) هیچ تبلیغی از پارسه رو در و دیوار پیدا نمی کنید . حتی یه برگه کوچیک و این نشون می داد که اینقدر کارشون درست بود که بدون تبلیغات فرعی هم مشتری جذب کنن
2)تو پارسه اگه از 200 امتیاز 120 تا رو بگیری پول آزمون ها رو بهت پس می دن (من که 0 امتیاز گرفتم ، چون بعد از آزمون آخر فهمیدم که چجوری نمره کل حساب می کنن) و اگه دانشگاه قبول شی 2 برابر هزینه ای که برای پارسه کردی بهت وام می دن (رابین هود بازی به قول خودشون)

رفتار بعضی از کارکنانش خیلی خوب بود و 4 تا آزمون آخر هم تو دانشگاه صنعتی امیر کبیر و با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد (هیچ کدوم از مشکلاتی که بچه ها از مدرسان و سنجش و دانش گفتن تو پارسه وجود نداشت . تازه بهمون ساندیس هم می دادن :lol: )

و اینجا هم به همه دوستانی که میخوان آزمون آزمایشی برای کنکور سال آینده و یا آزاد ثبت نام کنن پیشنهاد می کنم ، پارسه رو انتخاب کنن
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
محل اقامت: تهران-صادقیه
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » چهارشنبه 7 شهریور 1386, 12:37 am

الهی این .... گلم چی کشیده :wink: :wink:
چه دله پری داره.
منم با جفتتون موافقم با اینکه فقط 20 روز دوساعت هر روز خوندم اما پارسه خیلی خوبه (چه تلاشی کردم واسه کنکور جای تحسین داره :D )

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: آزمون آزمايشي

پست توسط reza-1365 » چهارشنبه 9 مرداد 1387, 1:23 am

دوستان ازمون های ازمایشی بسیار مفید هستند ولی خدا راشکر کتابهای اقای مقسمی طوری نوشته شده اند که اصلا دیگر لازم نیست سر کلاس بری دوستان مدرسان شریف کتابهاش به درد نمی خوره پرازاشکاله ولی مکمله خوبیه واسه کتابهای اقای مقسمی تو ازمونهای ازمایشی هم فقط پارسه واقعا طوری برنامه ریزی و سوال طراحی می کنن که انگار تو کنکور واقعی هستی

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » چهارشنبه 9 مرداد 1387, 11:03 am

reza-1365 نوشته شده:دوستان ازمون های ازمایشی بسیار مفید هستند ولی خدا راشکر کتابهای اقای مقسمی طوری نوشته شده اند که اصلا دیگر لازم نیست سر کلاس بری دوستان مدرسان شریف کتابهاش به درد نمی خوره پرازاشکاله ولی مکمله خوبیه واسه کتابهای اقای مقسمی تو ازمونهای ازمایشی هم فقط پارسه واقعا طوری برنامه ریزی و سوال طراحی می کنن که انگار تو کنکور واقعی هستی
با سلام و احترام
بازم حرف از استاد مقسمی شد و من لازم دیدم بپرم وسط بحث :wink:
من نمی دونم آخه چرا شما این استاد مقسمی رو اینقدر حلوا حلوا می کنید
مگه کتاباش چی داره ؟
من بعضی از کتاباش رو (اکثرش) رو خوندم و واقعاهیچی بیشتر از کتابهای پارسه و مدرسان نداشته باشند ، کمتر هم دارند
البته اینم می گم که بعضی از کتاباش خوب هستند ، مثلا ادبیاتش خوب بود
اما کتابهایی مثل ساختمان ، ذخیره ، معارف ، زبان و ... مقسمی در مقایسه با کتابهای مشابه پارسه هیچ حرفی برای زدن ندارن

و اینم بگم که برای کسی که درس رو حتی یه دوره کرده باشه ، 4 ساعت سر آزمون آزمایشی نشستن خیلی بهتر از 100 ساعت درس خوندن اضافیه

قابل توجه دوستانی که می خوان سال آینده کنکور بده (یا آزاد)
"هیچ چیزی جای کنکور آزمایشی رو نمی گیره" bil:
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
rahimfrd
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مرودشت
تماس:

پست توسط rahimfrd » چهارشنبه 9 مرداد 1387, 11:32 am

آزمون های آزمایشی نسبت به آزمون هایی دیگه خیلی بهتره ولی مشکل اصلی اون اینه که دروس تخصصی رو ضریب 15 حساب میکنن یعنی رتبه هایی که میزنن همش غیر واقعی البته من بهشون دو بار تذکر دادم ولی کو کوش شنوا

قفل شده