سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Ali_Virus69

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط Ali_Virus69 » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 7:17 pm

سلام من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم ktb: از همین روزها می خوام شروع کنم برای علمی کاربردی بخونم ولی هرکجا که گشتم نتونستم سوالات سال های قبل از سال اول که کنکور برگزار شده تا سال 86 رو پیدا کنم بخصوص عمومی چون تخصصی ها رو تو ی کتاب جلد سوم و چهارو آقای مقسمی بود ولی سوالات عمومی توی هیچ کتابی نیست از کلیه دوستان خواهش می کنم اگر دفترچه های سال قبل رو دارند دریغ نکنند ممنون میشم kis:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » پنج‌شنبه 15 مرداد 1388, 9:59 am

Ali_Virus69 نوشته شده:سلام من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم ktb: از همین روزها می خوام شروع کنم برای علمی کاربردی بخونم ولی هرکجا که گشتم نتونستم سوالات سال های قبل از سال اول که کنکور برگزار شده تا سال 86 رو پیدا کنم بخصوص عمومی چون تخصصی ها رو تو ی کتاب جلد سوم و چهارو آقای مقسمی بود ولی سوالات عمومی توی هیچ کتابی نیست از کلیه دوستان خواهش می کنم اگر دفترچه های سال قبل رو دارند دریغ نکنند ممنون میشم kis:
تست تخصصی های علمی کاربردی همه جا هستند.
برای عمومی ها هم از عمومی های کنکور دولتی بخون چون دقیقا یکی هستن
اصلا کنکور های دولتی و علمی کاربردی همش از همدیگه کپی می کنند his:

matrix
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط matrix » پنج‌شنبه 15 مرداد 1388, 8:10 pm

اگه کسی کنکور کاردانی به کارشناسی علمی-کاربردی قبول بشه ولی هنوز دانشجوی کاردانی باشه چی میشه؟
میشه یک ترم مرخصی بگیره؟
یه سوال دیگه من خرداد 89 تمام میشم با این وجود اگه امسال امتحان ندم سال 89 باید کنکور بدم ولی من باید آخر آذر دفترچه سربازی پست کنم و نمیتونم امتحان بدم...
میشه همزمان با دوره کاردانی کنکور داد و قبول شد منظورم سطح سوالاته؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » جمعه 16 مرداد 1388, 12:34 am

matrix نوشته شده:اگه کسی کنکور کاردانی به کارشناسی علمی-کاربردی قبول بشه ولی هنوز دانشجوی کاردانی باشه چی میشه؟
میشه یک ترم مرخصی بگیره؟
یه سوال دیگه من خرداد 89 تمام میشم با این وجود اگه امسال امتحان ندم سال 89 باید کنکور بدم ولی من باید آخر آذر دفترچه سربازی پست کنم و نمیتونم امتحان بدم...
میشه همزمان با دوره کاردانی کنکور داد و قبول شد منظورم سطح سوالاته؟
سلام
در مورد سوال اول خیر.
چون اولا ترم یک علمی کاربردی مرخصی انتقالی نداره.
دوما شما مرخصی هم بگیری کد دانشجو صادر میشه اونوقت از تهران اخراجت می کنن.
چون دو تا کد دانشجو داری.
اما واسه کنکور 89 مشکل کجاست.
شما تیر 89 تموم می کنی عزیز.نه خرداد چون تاریخ فارغ می خوره 31 تیرماه
حالا تا 6 ماه مهلت ارسال دفترچه سربازی رو داری.
یعنی تا آخر دی ماه 89.
حالا دی هم که پست کنی نهایتش خیلی زود اعزامی ات بخوره 2/1 سال 90 خواهد بود.
پس مشکل کجاست؟
بازم سوالی بود بپرس البته تو تاپیک مشکلات سربازی یا پیغام خصوصی.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
نیلوفر20

پست توسط نیلوفر20 » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 1:14 pm

سلام. من راجع به رشته مدیریت گردشگری (البته به صورت ترمی) دانشگاه علمی کاربردی 2تا سوال دارم.
1: یه سری درسای این رشته واحدای عملیشون خیلی زیاده. می خوام ببینم این درسا داخل خود دانشگاه گذرونده می شه یا به صورت مسافرت به شهرای مختلف؟
2:چه واحدهایی از دانشگاه علمی کاربردی تو تهران این رشته رو ارائه می دن؟
ممنون

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 2:00 pm

نیلوفر20 نوشته شده:سلام. من راجع به رشته مدیریت گردشگری (البته به صورت ترمی) دانشگاه علمی کاربردی 2تا سوال دارم.
1: یه سری درسای این رشته واحدای عملیشون خیلی زیاده. می خوام ببینم این درسا داخل خود دانشگاه گذرونده می شه یا به صورت مسافرت به شهرای مختلف؟
2:چه واحدهایی از دانشگاه علمی کاربردی تو تهران این رشته رو ارائه می دن؟
ممنون
سلام دوست عزیز ، اینجا دانشجویان علمی کاربردی عموماً کاردانی و کارشناسی رشته های کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند و قاعدتاً در این رشته ها سوالی باشه کمک می کنند bil:

آواتار کاربر
نیلوفر20

پست توسط نیلوفر20 » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 2:35 pm

ممنون از راهنماییتون ولی سایتی رو سراغ دارید که من بتونم جواب سوالامو بگیرم؟ شدیدا به این جوابا احتیاج دارم.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 2:54 pm

نیلوفر20 نوشته شده:ممنون از راهنماییتون ولی سایتی رو سراغ دارید که من بتونم جواب سوالامو بگیرم؟ شدیدا به این جوابا احتیاج دارم.
جامعه مجازی ایرانیان :wink:
لینک: www.cloob.com

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » دوشنبه 2 شهریور 1388, 10:31 pm

سلام دوستان من سال اولم بود که دولتی میدادم و رتبه ام شد 7200 شاید اون شهری که دوست دارم قبول نشم و یا شهر دیگه ای قبول شم که دوس نداشته باشم برم
khk:
حالا میخوام کمکم کنید من دروس تخصصی رو خوب خوندم و عمومی ها رو نسبتا خوب! فقط مشکل اینجا بود که من واسه سیستم و ذخیره کتاب فهیمی و روحانی و مقسمی رو بیشتر تکیه بر مسائل کردم و کنکور امسال بسیار مفهومی بود واسه همینم ضربه محکمی خوردم :(
در مورد عمومی ها هم جز ادبیات مقسمی بقیه شو قبول ندارم چون با وجود خوندن اندیشه مقسمی تنها تونیتم 5 دصد بزنم (البته باورش بسیار سخت بود برام و فکر میکنم اشتباه شده) و ادبیات رو 55 درصد زدم
خوب سوال من اینه واسه علمی کاربردی از چه نشری استفاده کنم (من کل کتابهای مقسمی رو دارم) منظورم هم تخصصی و عمومی و پایه! و با وجود امادگی که دارم از کی و چطور بخونم که علمی کاربردی قبول شم اونم زنجان؟ از همین الانم کتابامو در آوردم! بفرمایید چه کتابهای دیگه ای جز ست کامل مقسمی لازمه بگیرم مخصوصا واسه عمومی که مقسمی رو قبول ندارم تا حدودی ssb:
یه روز بیادماندنی 1/6/88 ساعت : 18 :( ؟ :) ؟

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » سه‌شنبه 3 شهریور 1388, 12:20 pm

rwww نوشته شده:سلام دوستان من سال اولم بود که دولتی میدادم و رتبه ام شد 7200 شاید اون شهری که دوست دارم قبول نشم و یا شهر دیگه ای قبول شم که دوس نداشته باشم برم
khk:
حالا میخوام کمکم کنید من دروس تخصصی رو خوب خوندم و عمومی ها رو نسبتا خوب! فقط مشکل اینجا بود که من واسه سیستم و ذخیره کتاب فهیمی و روحانی و مقسمی رو بیشتر تکیه بر مسائل کردم و کنکور امسال بسیار مفهومی بود واسه همینم ضربه محکمی خوردم :(
در مورد عمومی ها هم جز ادبیات مقسمی بقیه شو قبول ندارم چون با وجود خوندن اندیشه مقسمی تنها تونیتم 5 دصد بزنم (البته باورش بسیار سخت بود برام و فکر میکنم اشتباه شده) و ادبیات رو 55 درصد زدم
خوب سوال من اینه واسه علمی کاربردی از چه نشری استفاده کنم (من کل کتابهای مقسمی رو دارم) منظورم هم تخصصی و عمومی و پایه! و با وجود امادگی که دارم از کی و چطور بخونم که علمی کاربردی قبول شم اونم زنجان؟ از همین الانم کتابامو در آوردم! بفرمایید چه کتابهای دیگه ای جز ست کامل مقسمی لازمه بگیرم مخصوصا واسه عمومی که مقسمی رو قبول ندارم تا حدودی ssb:
سلام
اینو قبلاً به بعضی از کاربران دیگر هم گفته بودم که کنکور دولتی و علمی کاربردی از نظر طرح سوالات و منابع کنکوری شبیه هم هستند و شما با همان منابعی که برای دولتی خواندی برای علمی کاربردی هم بخوان...
این رو هم در نظر داشته باش که مدار منطقی و سیستم عامل و همینطور آمار در کنکور علمی کاربردی حذف شده اند.
مدرسان شریف برای عمومی ها خوبه، منظورم همان کتابه که 3تا درس زبان و ادبیات و معارف رو داره (ویرایش جدید)
تست های سالهای قبل کنکورهای علمی کاربردی و دولتی فراموش نشه...
شخصی با شرایط شما 2 ماه بخونه به خواسته اش میرسه...

موفق باشی bil:

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » سه‌شنبه 3 شهریور 1388, 2:55 pm

ممنون که جواب داداین
یعنی واقعا مدار منطقی و سیستم عامل و همینطور آمار از علمی کاربردی حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چی به جاش گذاشتن؟؟ البته اگه جایگزین کرده باشن tof: (واقعا خبره توپیه اگه مدار کنسل شده ssb: )

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » سه‌شنبه 3 شهریور 1388, 9:13 pm

rwww نوشته شده:ممنون که جواب داداین
یعنی واقعا مدار منطقی و سیستم عامل و همینطور آمار از علمی کاربردی حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس چی به جاش گذاشتن؟؟ البته اگه جایگزین کرده باشن tof: (واقعا خبره توپیه اگه مدار کنسل شده ssb: )
بله دوست عزیز مدار منطقی و سیستم عامل در کنکور علمی کاربردی جزو منابع کنکور دیگر نیستند...
در گروه صنعت کنکور علمی کاربردی فقط درس ریاضیبوده و درس آمار جزوش نیست .. رشته کامپیوتر جزو گروه امتحانی صنعت هستش bil:

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » سه‌شنبه 3 شهریور 1388, 11:47 pm

یعنی دروس تخصصی شده (زبان تخصصی ساختمان و ذخیره) پایه شده (ریاضر و برنامه سازی) عمومی هم که همون 3تا درسته؟

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 1:17 am

rwww نوشته شده:یعنی دروس تخصصی شده (زبان تخصصی ساختمان و ذخیره) پایه شده (ریاضی و برنامه سازی) عمومی هم که همون 3تا درسته؟
دروس تخصصی: برنامه نویسی ، ذخیره و بازیابی ، ساختمان داده ها ، زبان تخصصی
دروس عمومی: ریاضی ، زبان خارجه ، ادبیات فارسی ، اندیشه اسلامی

آواتار کاربر
rwww
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط rwww » چهارشنبه 4 شهریور 1388, 9:41 pm

واقعا لطف میکنید که جواب میدین sanj:
یه سوال دیگه من با رتبه ام بالاخره یه جا قبول میشم شاید بخاطر خدمت برم ولی میخوام تو طول ترم واسه علمی کاربردی بخونم! خوب اگه علمی کاربردی جایی که میخوام قبول شم میتونم از غیر انتفاعی انصراف بدم و برم غیر انتفاعی ادامه تحصیل بدم؟؟ اصلا اجازه میدن علمی کاربردی شرکت کنم؟

قفل شده