زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 87 آزاد مشخص شد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
cinsity

Re: زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته 87 آزاد مشخص شد

پست توسط cinsity » جمعه 30 مرداد 1388, 3:09 pm

SADRA نوشته شده:
amin24 نوشته شده:
یکم بیشتر توضیح میدی
مثلا من که انتخاب اولم تهران شمال بود و ترازم 6770 شد

براساس انتخاب اول هر دانشجو تکمیل ظرفیت رو انجام میدن؟
یا اولین جایی که به رتبه و تراز می خورد قبول میشی؟
با سلام
لازم دونستم توضيحاتي رو بدم

تكميل ظرفيت اگر باشه فقط بر اساس انتخاب اول خواهد بود.
يعني دانشگاهي كه انتخاب اول شما هست مثلا 20 نفر نياز داره ، اونوقت 20 نفر ي كه انتخاب اولشون همين دانشگاه هست و جا موندن انتخاب ميشن.
به عنوان مثال كسي دانشگاه x را انتخاب كرده و كسي ديگر دانشگاه y را :
شخصي در دانشگاه x با تراز 6100 با آخرين نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره و شخص ديگر در دانشگاه y با تراز 6800 با آخرين نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره.
حالا تكميل ظرفيت اعلام ميشه و دانشگاه x تكميل ظرفيت ميگيره ولي دانشگاه y تكميل ظرفيت نميگيره.
در اين حالت كسي كه دانشگاه x را انتخاب كرده با تراز 6100 قبول ميشه ولي اوني كه دانشگاه y را انتخاب كرده با تراز 6800 چون دانشگاهشون تكميل ظرفيت نگرفته قبول نميشه.
اين يعني هر دانشگاهي در تكميل ظرفيت كساني را قبول ميكنه كه در انتخاب اولشون اون دانشگاه رو انتخاب كردند.

تبصره 1 : اگر دانشگاهي در تكميل ظرفيت انتخاب اول اش پر نشد (دانشگاه هاي شهرستان هاي دور كه بيشتر مركز هستند تا واحد) اونوقت از بين كساني كه در تكميل ظرفيت باز هم نميتونن در واحد انتخابي اولشون قبول بشن يا واحد اولشون تكميل ظرفيت نگرفته مياد و با توجه به تراز داوطلب و نزديك بودن واحد انتخابي اول داوطلب با اين واحد اقدام به پذيرش ميكنه.

تبصره 2 : در مورد واحد هاي تهران شمال ، تهران مركز و تهران جنوب اين قضيه فرق ميكنه. در اين سه واحد تهراني هر سه واحد را يكي حساب كرده و با توجه به تراز داوطلبان اقدام به پذيرش مي كنند چه در پذيرش اصلي چه در تكميل ظرفيت.
مثال : كسي تهران شمال را زده و ترازش 6900 شده و يكي ديگه تهران جنوب زده با تراز 6800 : شخص اول از قبولي در شمال جا ميمونه ، اونوقت همين شخص قبل از شخص دوم كه تهران جنوب زده با تراز 6800 ، تهران جنوب قبول ميشه ، يعني اولويت داره به شخص دوم حتي اگر واحدشون با هم فرق كنه.
اين قضيه فقط براي اين سه واحد شهر تهران هست.
ضمن تاييد و قدر داني از amin24
من سال قبل غير انتفاعي شهرستان . تكميل ظرفيت تهران جنوب قبولي داشتم...كه آزاد رفتم
انتخاب اولم بود.ترازم هم 6050 بود

ايشالا بياد و همتون قبول بشيد و به ما هم اطلاع بديد
يكي به من بگه با 5145 جايي قبولم؟
پیوست‌ها
WWE (281).jpg
WWE (281).jpg (167.21 KiB) مشاهده 7110 مرتبه

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » جمعه 30 مرداد 1388, 4:34 pm

دادش شما چه دله خجسته ای دارین من تکمیل ظرفیته 86 با ترازه 5600 با اینکه تهرانم اسمم

زیره پونزه نقشه در اومد khk:

آواتار کاربر
Eshghi23
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط Eshghi23 » جمعه 30 مرداد 1388, 11:00 pm

amin24 نوشته شده:
یکم بیشتر توضیح میدی
مثلا من که انتخاب اولم تهران شمال بود و ترازم 6770 شد

براساس انتخاب اول هر دانشجو تکمیل ظرفیت رو انجام میدن؟
یا اولین جایی که به رتبه و تراز می خورد قبول میشی؟
با سلام
لازم دونستم توضيحاتي رو بدم

تكميل ظرفيت اگر باشه فقط بر اساس انتخاب اول خواهد بود.
يعني دانشگاهي كه انتخاب اول شما هست مثلا 20 نفر نياز داره ، اونوقت 20 نفر ي كه انتخاب اولشون همين دانشگاه هست و جا موندن انتخاب ميشن.
به عنوان مثال كسي دانشگاه x را انتخاب كرده و كسي ديگر دانشگاه y را :
شخصي در دانشگاه x با تراز 6100 با آخرين نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره و شخص ديگر در دانشگاه y با تراز 6800 با آخرين نفر قبول شده 1 نفر اختلاف داره.
حالا تكميل ظرفيت اعلام ميشه و دانشگاه x تكميل ظرفيت ميگيره ولي دانشگاه y تكميل ظرفيت نميگيره.
در اين حالت كسي كه دانشگاه x را انتخاب كرده با تراز 6100 قبول ميشه ولي اوني كه دانشگاه y را انتخاب كرده با تراز 6800 چون دانشگاهشون تكميل ظرفيت نگرفته قبول نميشه.
اين يعني هر دانشگاهي در تكميل ظرفيت كساني را قبول ميكنه كه در انتخاب اولشون اون دانشگاه رو انتخاب كردند.

تبصره 1 : اگر دانشگاهي در تكميل ظرفيت انتخاب اول اش پر نشد (دانشگاه هاي شهرستان هاي دور كه بيشتر مركز هستند تا واحد) اونوقت از بين كساني كه در تكميل ظرفيت باز هم نميتونن در واحد انتخابي اولشون قبول بشن يا واحد اولشون تكميل ظرفيت نگرفته مياد و با توجه به تراز داوطلب و نزديك بودن واحد انتخابي اول داوطلب با اين واحد اقدام به پذيرش ميكنه.

تبصره 2 : در مورد واحد هاي تهران شمال ، تهران مركز و تهران جنوب اين قضيه فرق ميكنه. در اين سه واحد تهراني هر سه واحد را يكي حساب كرده و با توجه به تراز داوطلبان اقدام به پذيرش مي كنند چه در پذيرش اصلي چه در تكميل ظرفيت.
مثال : كسي تهران شمال را زده و ترازش 6900 شده و يكي ديگه تهران جنوب زده با تراز 6800 : شخص اول از قبولي در شمال جا ميمونه ، اونوقت همين شخص قبل از شخص دوم كه تهران جنوب زده با تراز 6800 ، تهران جنوب قبول ميشه ، يعني اولويت داره به شخص دوم حتي اگر واحدشون با هم فرق كنه.
اين قضيه فقط براي اين سه واحد شهر تهران هست.

بابت توضیحات کاملتون ممنون.سئوالم اینه که من ترازم شده 6804 و انتخابم نرم افزار تهران شمال بوده که با فاصله ی 5 نفر قبول نشدم.و ترازم از آخرین افراد قبولی در تهران جنوب و تهران مرکز هم بالا تره.اونوقت اگه تکمیل ظرفیتی در کار باشه من باید یکی از این دانشگاه ها قبول بشم دیگه؟؟انتخاب دوم و سومم هم جلوش خالی بود.فقط یه انتخاب رو خود دانشگاه زده بود یه جای پرت!
آخرین ویرایش توسط Eshghi23 در شنبه 31 مرداد 1388, 12:45 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
دلم خوش بود میاد یه شب تو خوابم ولی چند ماهه که خوابم نبرده

http://www.Asheghe-Divoone.Co.Cc

lilill
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lilill » جمعه 30 مرداد 1388, 11:49 pm

اینکه بر اساس انتخاب اول باشه یکم بعیده!!!!
چون من سال 86 فقط تهران زده بودم و تکمیل ظرفیت اشکذر یزد قبول شدم!!!! در صورتی که فقط و فقط انتخابم تهران بود
واسه همین پارسال زدم گرمسار و قبول شدم
و اینکه حتما انتخاب اول مهمه درصدش به مراتب کمتر از تراز هست .

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » شنبه 31 مرداد 1388, 9:31 am

چون من سال 86 فقط تهران زده بودم و تکمیل ظرفیت اشکذر یزد قبول شدم!!!! در صورتی که فقط و فقط انتخابم تهران بود
مثل اينكه شما فقط تيتر نوشته من رو خونديد و كل متن رو نخونديد!
حتما اول كامل بخون بعد نتيجه گيري كن.
تكميل ظرفيت هم دقيقا بر اساس انتخاب اول هست ، و چون شما در تكميل ظرفيت نتونستيد در انتخاب اولتون قبول بشيد جاي دور قبول شديد.
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط amin24 » شنبه 31 مرداد 1388, 9:33 am

بابت توضیحات کاملتون ممنون.سئوالم اینه که من ترازم شده 6804 و انتخابم نرم افزار تهران شمال بوده که با فاصله ی 5 نفر قبول نشدم.و ترازم از آخرین افراد قبولی در تهران جنوب و تهران مرکز هم بالا تره.اونوقت اگه تکمیل ظرفیتی در کار باشه من باید یکی از این دانشگاه ها قبول بشم دیگه؟؟انتخاب دوم و سومم هم جلوش خالی بود.فقط یه انتخاب رو خود دانشگاه زده بود یه جای پرت!
هنوز معلوم نيست كساني كه در انتخاب 4 كه خود دانشگاه انجام داده قبول شدند ، در تكميل ظرفيت شركت داده بشن.
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

cinsity

پست توسط cinsity » شنبه 31 مرداد 1388, 2:43 pm

amin24 نوشته شده:
هنوز معلوم نيست كساني كه در انتخاب 4 كه خود دانشگاه انجام داده قبول شدند ، در تكميل ظرفيت شركت داده بشن.
من رفتم تو ارشيو نتايج ازمون ازاد
تكميل ظرفيت پارسال 11 شهريور اومده بوده
ولي كسي خبر داره كه ترازا از چه حدودي بودن و چند تا از ترازا و شهر قبوليشونو دارين
مرسي

آواتار کاربر
Eshghi23
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط Eshghi23 » شنبه 31 مرداد 1388, 6:30 pm

amin24 نوشته شده:
khk: آخه چرا دانشگاه خودش واسه من انتخاب کرده یه جای پرت؟؟منی که فقط 5 نفر تهران شمال کم آوردم.واسه چی با همچین ترازی واسه من دولقوز آباد انتخاب کرده؟؟؟اگه اینجوری بود خب همون اول انتخابم رو میزدم یه جایی مثل کرج یا حتی تهران جنوب و قبول میشدم :(
دلم خوش بود میاد یه شب تو خوابم ولی چند ماهه که خوابم نبرده

http://www.Asheghe-Divoone.Co.Cc

آواتار کاربر
mehdi4604
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: در قلب کسانی که دوستم دارند
تماس:

پست توسط mehdi4604 » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 12:55 pm

الان 1 شهریور هست و هنوز تکمیل ظرفیت نیومده.

من رتبم 123 بود و رتبه آخرین نفر قبولی 120 بود .در دانشگاه آزاد میانه

تو رو خدا می بینید بدشانسی رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
zhina
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان

پست توسط zhina » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 1:43 pm

mehdi4604 نوشته شده:الان 1 شهریور هست و هنوز تکمیل ظرفیت نیومده.

من رتبم 123 بود و رتبه آخرین نفر قبولی 120 بود .در دانشگاه آزاد میانه

تو رو خدا می بینید بدشانسی رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخی! khk: !! ایشاا... در تکمیل قبول بشید sanj: !!! البته اگه تکمیل ظرفیتی در کار باشه!!!! :(

شهریور شد! go: !! کسی نمیدونه کی نتایج میاد؟؟؟ ger: krn:
کاش حرف دل آدمها از تو چشاشون پیدا بود . . .

bita_65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bita_65 » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 4:53 pm

منم ترازم 6800 شد رشته ام معماریه از شانس بد جوگیر شدم زدم تهران جنوب .رشته معماری هم که فقط دانشگاه تهران جنوب میگیره توی تهران.هرسال هم 100 تا می گرفت امسال این همه گفتن ظرفیتا رفته بالا 80 تا گرفت.امسال ترازش کشید بالای 7000.من قبول نشدم khk: حالا میزنم توسرم که چرا اطراف تهران نزدم ؟؟؟؟چون هرجای دیگه جز همین یه جا قبول می شدم.حالا هم اعصابم داغونه .چند بار زنگ زدم مرکز ازمون جواب درست نمیده همش میگه معلوم نیست معلوم نیست.بابا پس من و امثال من چی کار کنیم؟؟؟؟چرا باید پارسال 2 بار تکمیل ظرفیت کنه اونوقت امسال ظرفیتارو که پایین اوردن که هیچی خبر درستی هم ندن.اگه تکمیل ظرفیت نکن چی؟؟؟؟؟؟؟؟ khk: khk: khk:

آواتار کاربر
zhina
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان

پست توسط zhina » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 8:17 pm

bita_65 نوشته شده:منم ترازم 6800 شد رشته ام معماریه از شانس بد جوگیر شدم زدم تهران جنوب .رشته معماری هم که فقط دانشگاه تهران جنوب میگیره توی تهران.هرسال هم 100 تا می گرفت امسال این همه گفتن ظرفیتا رفته بالا 80 تا گرفت.امسال ترازش کشید بالای 7000.من قبول نشدم khk: حالا میزنم توسرم که چرا اطراف تهران نزدم ؟؟؟؟چون هرجای دیگه جز همین یه جا قبول می شدم.حالا هم اعصابم داغونه .چند بار زنگ زدم مرکز ازمون جواب درست نمیده همش میگه معلوم نیست معلوم نیست.بابا پس من و امثال من چی کار کنیم؟؟؟؟چرا باید پارسال 2 بار تکمیل ظرفیت کنه اونوقت امسال ظرفیتارو که پایین اوردن که هیچی خبر درستی هم ندن.اگه تکمیل ظرفیت نکن چی؟؟؟؟؟؟؟؟ khk: khk: khk:

عزیزم متاسفم!!! :(
به مرکز ازمون زنگ نزن!!!! جواب درستی نمیدن!!!
فعلاهم هیچی معلوم نیست
اما اگه نکنن من یکی دق میکنم ger: khk: nar:

راستی نماز روزه های همتون قبول!!! التماس دعا str:
کاش حرف دل آدمها از تو چشاشون پیدا بود . . .

hercool

پست توسط hercool » یک‌شنبه 1 شهریور 1388, 10:32 pm

من هم مثل همين دوستمون گول خوردم و زدم تهران جنوب!
ولي ظرفيت پارسالش 200 تا بود كه ماله ما شد 80 تا khk: khk:

منم شدم 87 ger:
با تراز 6500 قبول نشدم!!!

خدا كنه تكميل ظرفيت بده!!

كسي اگر خبري پيداكرد به ما هم بگه!!

lilill
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lilill » دوشنبه 2 شهریور 1388, 9:07 am

amin24 نوشته شده:
مثل اينكه شما فقط تيتر نوشته من رو خونديد و كل متن رو نخونديد!
حتما اول كامل بخون بعد نتيجه گيري كن.
تكميل ظرفيت هم دقيقا بر اساس انتخاب اول هست ، و چون شما در تكميل ظرفيت نتونستيد در انتخاب اولتون قبول بشيد جاي دور قبول شديد.

عجب!!!!!

اما تراز 6430 رو که تهران میتونست بگیره که پاس داد اشکذر!!!!
حالا اینا نهم نی
پارسال که گذشت . مهم الانه که قبول شدم و میخونم

mostafa21

پست توسط mostafa21 » دوشنبه 2 شهریور 1388, 9:27 am

دیگه منتظر تکمیل ظرفیت نباشید... تا چند روز دیگه دفترچه کارشناسی ناپیوسته آزاد میاد ..

azmoon.net

قفل شده