سوالات شما در مورد پیام نور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
elak
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوالات شما در مورد پیام نور

پست توسط elak » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 1:22 am

تورو خدا یکی جواب سوالا منو بده. من هر شب کابوس اینو می بینم که انصرافم مشکل ایجاد کنه

راستی یه چیز دیگه من فایلی برا دانلود آزمون های سالهای پیش فراگیرو میخوام خصوصا عمومیا کسی می تونه بذاره؟ khk:

آواتار کاربر
CHICHI
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: خونــــــــمون

پست توسط CHICHI » جمعه 3 مهر 1388, 7:52 pm

1. ايا فراگيـــــــــــــــــــــر كارداني به كارشناسي ناپيوسته داره براي نرم افزار؟
2. در ضمن ايا مي تونيم از استان ديگه تو ازمون فراگير دانشگاه پيام نور تهران شركت كنيم؟؟؟
روزگاریست که شیـــــــــــــــــــــــــــطان فریاد میزند ، آدمی پیدا کنید سجده خواهم کرد.

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » جمعه 3 مهر 1388, 8:27 pm

CHICHI نوشته شده:1. ايا فراگيـــــــــــــــــــــر كارداني به كارشناسي ناپيوسته داره براي نرم افزار؟
2. در ضمن ايا مي تونيم از استان ديگه تو ازمون فراگير دانشگاه پيام نور تهران شركت كنيم؟؟؟
سلام، امسال كه كارشناسي ناپيوسته براي نرم افزار نداشت ولي شايد سال ديگه بذارن.
بله ميتونيد.

Aerith

پست توسط Aerith » جمعه 10 مهر 1388, 6:06 pm

بچه ها سلام!
من از کنکور سراسری در رشته علوم کامپیوتر قبول شدم! میخواستم بدونم پیام نور این اجازه رو به من میده تا من تا مقطع کاردانی بخونم بعد در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم تو یه دانشگاه دولتی برم؟
راستی اگه سایتی رو میشناسید که درمورد رشته ی من و آموزش دروسش کمکم میکنه معرفی کنین

mohammadsh
کاربر ساده
کاربر ساده

سوال

پست توسط mohammadsh » دوشنبه 13 مهر 1388, 9:52 pm

سلام خدمت تمام دوستان
یه سوال داشتم خیلی سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
می خوام بدونم آزمون فراگیر پیام نور کارشناسی که امروز جوابش اعلام شده آیا کارنامه ای داره
یعنی نشون بده تو هر درس چه نمره ای گرفتیم
سوال دوم آیا تکمیل ظرفیت وجود داره تو این آزمون
خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید
یا حق

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: سوال

پست توسط yazdanfar » سه‌شنبه 14 مهر 1388, 7:48 am

mohammadsh نوشته شده:سلام خدمت تمام دوستان
یه سوال داشتم خیلی سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
می خوام بدونم آزمون فراگیر پیام نور کارشناسی که امروز جوابش اعلام شده آیا کارنامه ای داره
یعنی نشون بده تو هر درس چه نمره ای گرفتیم
سوال دوم آیا تکمیل ظرفیت وجود داره تو این آزمون
خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید
یا حق
سلام دوست عزیز اولا پیام نور چون ظرفیته خاصی نداره و هر کی حد نصاب نمره و معدلو بیاره قبوله

پس تکمیله ظرفیتم نداره ( به عبارتی طویلست ) در ضمن اگه قبول نشدی به جایه ناراحتی برو سور بده

و بدون خدا دوست داشته که درگیره این بلا نسبته دانشگاه نشدی اینو کسی میگه که از اون

آشغالدونی اومده بیرون اگه دانشگاه نری بهتره که یه همچین جایی بری پس اگه شاغلی و وقت نداری

درس بخونی یا اگه پول

نداری و هزار تا اگه دیگه داری که نمیتونی مثلا دانشگاه آزاد بری یا بشینی فشرده تو چند ماه

برایه کنکور آماده بشی اگه شده بری یه قلک بخری و 10 سال پول جمع کنی یا یه برنامه چند

ساله برایه درس خوندنت واسه کنکور بریزی این کارو بکن ولی پیام نور نرو

mohammadsh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadsh » سه‌شنبه 14 مهر 1388, 5:13 pm

سلام

yazdanfar خیلی ممنون ازتون

حقیقتش من فوق دیپلم الکترونیک داشتم می خواستم تو این 6 ماه دانشگاه قبول شم دیدم پیام نور شرایطش
اونطوری که خودشون گفتن ( الان دیگه مطمئن شدم کشکه) خوبه شرکت کردم که متاسفانه مردود شدم با اینکه از تست زدنم راضی بودم

الان ناچارم با فوق دیپلم برم سربازی و بعد که اومدم مطابق گفته تون برایه سراسری کارشناسی بخونم

باز ممنون ازت

موفق باشی

یا حق

shahrzad20

پست توسط shahrzad20 » چهارشنبه 15 مهر 1388, 10:36 pm

سلام دوستان: من فراگیر قیول شدم فقط دانشجوی آزاد هستم دوست دارم هر 2 رو بخونم می شه کمی راهنماییم کنین؟

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: توبرگه های روزگار

پست توسط NEGAHEFARDA » شنبه 2 آبان 1388, 2:50 pm

elak نوشته شده:تورو خدا یکی جواب سوالا منو بده. من هر شب کابوس اینو می بینم که انصرافم مشکل ایجاد کنه

راستی یه چیز دیگه من فایلی برا دانلود آزمون های سالهای پیش فراگیرو میخوام خصوصا عمومیا کسی می تونه بذاره؟ khk:
سلام . با نام و یاد خدا .
چون قسم دادید نتونستم بگزرم .....
سال 87 داوطلب 5 انتخاب داشته ( امسال 88 یکی )
سال های قبل اگه مثلا ً طرف داشنگاه اولش دانشگاه پیام نور مرکز بود قبول میشد و 5 تای دیگه رو هم میشد . اگه نمی شد : ممکن بود یه دانشنگاهی که کبود دانشجو داشته بود جذبش کنه برای دوستم : مزکز استانمون رو زده بود مردود ولی شهرستان رو زده بود قبول ( تا این حد ) amuz:
ولی امسال ( یه جورای سخت ترش کردن : شده یه دونه : یه رشته ) و......
به نظرم اگه تهرانید بزت همون شهرستان خودت و اگه خیلی مطمئنی بزن مرکز و دانشگاه بزرگتر ..... حتی اگه توی استان شما به خونتون نزدیک باشه بزن منطقه 3 ها و...... چرا که من زدم منطقه 3 شهرستان و....... قبول شدم ( چرا اینا رو میگم :» چرا که شانس قبولی خیلی بیشتر : حتی اگه چند درس هم خوب نزده باشی ممکن قبول : احتمال زیاد مشروطت درس ویا معدل جذبت کنن ...... و اینا رو هم بگم درصد معدل دیپلم خیلی کمکت میکنه و حتی این رو هم فکر می کنم یه قسمتی توی دفترچه ثبت نام و زمان ثبت نام وجو د داره اینه که شماره داوطلبی سال گذشته شما چه بوده که بنظرم تاثیر میدن وگرنه بیکار نیستن این همه اطلاعات جمع کنن .... dd:

در مورد نمونه سوالات و ...... کتاب و....... باشه حتما مکمی ازم بر بیاد کوتاهی نمی کنم .....

ولی به نظر من پیام نور سخت هست آره ولی خوب هم هست . با خودته که دوست داشته باشی چی کار کنی و چی بشی .....

امید وارم کمکی کرده باشم .... کمتر میام ولی اگه دیدی نیستم پیغام بزار تا اومدم جوابی هم داده باشم ......

شمارو به همون خدا دعا کنید مشکلم حل بشه .........

از همه بچه ها التماس دعا دارم ....

یا علی .

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NEGAHEFARDA » شنبه 2 آبان 1388, 3:13 pm

اولا ممنون وقت گذاشتید خیلی لطف کردید
1.اصلا نفهمیدم خیلی ها 6 7 سال طول می کشه تا لیسانس بگیرن فک نمی کنم از این نظر محدودیتی باشه.در ضمن من 3 سال نخوندم 3 ترم خوندم. که اونم انصراف داد مدیگه ربطی به دانشگاه جدیدم نداره! داره؟
من کاردانیمو نگرفتم! دوباره از دیپلم می خوام شروع کنما
5و6.یعنی من اگه معدل بالای 12 بگیرمو همه درسارم بالای 10 بشم بازم ممکنه توی اون یه دونه انتخابم به خاطر مثلا پر شدن قبول نشم؟! یعنی اینکه شرایط دوره دانشپذیری احراز کردم کشک؟
فقط یه انتخاب دارم؟ من خودم تهرانم و دانشگاهی که توی ویلاست برام از همه ایده آل تره(از اونجایی که شاغل هم هستم)پس امیدی بهش نداشته باشم؟
9.اره حق دارید ول خوب چون کلا پیام نور سخته! به نظرم رشته ای که علاقه دارمو برم بهتره. او زبانی که فراگیر شده مطمئنا با زبان دانشگاهی فرق داره خدایی . و من اگه دوس داشته باشم آینده م تو زبان فعالیتو پیشرفت کنم مطمئنا مدرک دانشگاهی لازم دارم. اینطور نیست؟
10. اگه می تونید برام لینک کنید . یا حداقل بگید با کدوم کلید واژه ها سرچ کنم.
دفترچه بیست مال این دوره ست؟ کجاها داره؟ بقالیا؟!!

یه سوال دیگه توی همین سایت پیام نور جای هست که ظرفیت دانشگاها برای سال 88 و 89 توی هر رشته نوشته باشه؟

حتما قبول می شید منم دعا کنید
خوب این هم دیدم گفتم خالی نمونه .....
شما که خانوم هستید نه مشکل زمان 6 سال کارشناسی رو ندارید . ( من کسی رو میشناسم که آقا هم بود چون سربازی رفته بود 10 سال کارشناسی خوند( پیام نور .) و من اساس نامه ها و این نامه هارو می خوندم و.... شما هم مشکل ندارید .... حتی اگه انصرافی یا اخراجی هم بوده باشید.
و این که کاردانی ندارید : حتما پیش دانشگاهی نیازتون میشه ........ وگرنه ثبت نام نمی کنند مواظب باشید .... که من به خاطر همین یک سال عقب افتادم ....
5و6 که گفتید : اگه اینای که گفتید بشید دیگه خیلی بعدی می دونم که قبول نشید .... باشه یه دونه ولی شما شرایطی رو که اونا گفتا رو کسب کردید ....

اما دانشگاه : یه کاری کنید : بپرسید و بگید اگه من : مثلا رود هن قبول بشم می تئنم بیام دانشگاهی که گفتید ( توی ویلا ) و.... اگهگفتن نه : من باشم این کارو نمی کنم !!! میزنم نزدیک ترین جا ولی باشرایطی که در بالا و پست قبلی هم گفتم ( اگه هم سهمیه داشته باشید ) و.... ان شالله که قبول میشید .....

9 - خیر برای پیشرفت زبان : که زبان جهانی است دیگه نیازی به مدرک نیست ( مدرک کی خواهی تافل و ای التس و... از همشون بهترن و در ضمن دنشگاه خیلی زبان پیشرفت نمی کنی . باز با خودته ...... من دوستم آی التس داره ولی رشتتش کام هست . من هم اگه زبانم خوب بود حتما رشته ای مدیرت و حسابداری و... میرفتم ......

10 و اخرا : باشه براتون اپ می کنم : دفترچه ها فکر می کنم PDF اش باشه اگه هم پیدا نکردید برید دانشگاه آموزش داره اگه داد کپی کنید اگه هم نشد من که وقت کنم همشون اسکن می کنم میزارم ......
نمونه سوال هم باشه حتما .......

یا علی .

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » چهارشنبه 6 آبان 1388, 7:35 am

کی انقدر سنگه پیام نور و به سینه میزی ؟ آقا رضا شما بودی ؟!!!! :lol:

ثبت نام کنکوره فراگیره 89 لغو شد و بالاخره این آشغالدونی به تاریخ پیوست

http://pnuna.ir/archives/1388/08/05/780.html

fnga

پست توسط fnga » شنبه 9 آبان 1388, 5:31 pm

درمورد کنکور کارشناسی ناپیوسته(فنی و حرفه ای) پیام نور از جمله شهریه ترم - منابع امتحان -زمان امتحان اطلاعات میخاستم

آواتار کاربر
elaheh_e
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط elaheh_e » دوشنبه 11 آبان 1388, 10:45 pm

سلام...
می خواستم بدونم که آیا کتاب قانون اساسی برای پیام نور عوض شده؟
می شه اسم ناشر و نویسنده و ایناشو بگین اگه کسی می دونه. برای رشته کامپیوتر.
كسي چه مي داند؟ شايد زمين جهنم سياره اي ديگر باشد.
میهمان باشید: http://elaheh666.blogfa.com/ * http://hesaare-del.blogfa.com/

sohrablh

پست توسط sohrablh » سه‌شنبه 3 آذر 1388, 11:16 am

با سلام منظور از اساتید گروه آموزشی در پیام نور چیست؟ مثلا مال من در برنامه امتحاناتم در قسمت نام استاد اینو نوشته.
آیا پیام نور هم مثل سراسری قسمتی از نمره دانشجو دست استاده ؟

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NEGAHEFARDA » سه‌شنبه 3 آذر 1388, 10:34 pm

شهادت امام عزیز : امام محمد باقر (ع) رو به همه تسلیت عرض می کنم .
elaheh_e نوشته شده:سلام...
می خواستم بدونم که آیا کتاب قانون اساسی برای پیام نور عوض شده؟
می شه اسم ناشر و نویسنده و ایناشو بگین اگه کسی می دونه. برای رشته کامپیوتر.
الوووووووووووووووووووو ::::: ktb:
خدا برکت بده به آموزش دانشگاه !!!! اگه هم ندونستن قسمت انتشارات یا روابط دانشگاه مرکز ادارای رو تفلن کنید ..... بپرسید !!!! khk:

با سلام منظور از اساتید گروه آموزشی در پیام نور چیست؟ مثلا مال من در برنامه امتحاناتم در قسمت نام استاد اینو نوشته.
آیا پیام نور هم مثل سراسری قسمتی از نمره دانشجو دست استاده ؟
الوووووو شما ترمه اولی !!! مثل خودم ...... یعنی هنوز ( یعنی زمانی که برنامه هارو آماده برای انتخاب واحد کی کنند ) کسی برای استادی پیدا نکردن لینارو زدن تا بعد یکی بیاد و درستش کننن ...
قسمت دوم : هم آره : تا 6 نمره دستش : فرق کرده اساسی ---- کمی تحقیق راجبه قوانین بکنید بعد نیست توی دردسر نمی افتید ..... !!!!
التماس دعا ....

قفل شده