درصد قبولي در دانشگاه علمي كاربردي(ترمي)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
hamid71
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: قزوين
تماس:

درصد قبولي در دانشگاه علمي كاربردي(ترمي)

پست توسط hamid71 » یک‌شنبه 10 آبان 1388, 10:20 am

به نام خدا
با سلام خدمت بچه هاي گل گلاب فروم !
هيچ توجه كردين چقدر فروم سوت و كور شده!؟(همه رفتن پي دانشگاهشون به جز ما yes: !)
يه سوال...
توي سايت سازمان سنجش نوشته كه ثبت نام علمي كاربردي ترمي سوم آذر شروع ميشه و كنكورش هم 25 دي ماه هست... حالا سوال من اينه اگه كلاسا از اول بهمن ماه بخواد شروع بشه،پس كي ميخواد نتايج بياد و كي وقت ثبت نام دانشگاه ؟؟!! يعني همه ي اين كارا از 25 دي تا اول بهمن انجام ميشه؟! مگه ميشه آخه؟ ger: !
يه سوال ديگه !
من كه رشتم الكتروتكنيكه ميتونم توي كارداني ترمي علمي كاربردي رشته آي تي بخونم؟(يكي ميگه ميشه يكي ميگه نه !بلخره چي ميشه؟!)
با توجه به اينكه درسهاي كنكور علمي كاربردي فقط عموميه من درصد هايي كه توي كنكور سراسري زدم رو ميزارم

40/0 زبان و ادبيات فارسي
-4/4 زبان عربي
8/8 پاسخگو به سوالات معارف
11/1 زبان خارجي
سفيد رياضيات
15/5 فيزيک
35/5 شيمي
حالا ميخواستم ببينم با اين نتايج ميتونم به قبولي توي واحد شهر خودم(قزوين) اميدوار باشم؟يا بازم بايد تلاش كنم و بخونم؟؟
البته اين درصد هايي كه من توي دانشگاه سراسري زدم ماحصل 15 روز خوندن بود اونم روزي 2 ساعت!! ktb:
منتظر جوابتونم .ممنون

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: درصد قبولي در دانشگاه علمي كاربردي(ترمي)

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 10 آبان 1388, 5:57 pm

hamid71 نوشته شده:به نام خدا
با سلام خدمت بچه هاي گل گلاب فروم !
هيچ توجه كردين چقدر فروم سوت و كور شده!؟(همه رفتن پي دانشگاهشون به جز ما yes: !)
يه سوال...
توي سايت سازمان سنجش نوشته كه ثبت نام علمي كاربردي ترمي سوم آذر شروع ميشه و كنكورش هم 25 دي ماه هست... حالا سوال من اينه اگه كلاسا از اول بهمن ماه بخواد شروع بشه،پس كي ميخواد نتايج بياد و كي وقت ثبت نام دانشگاه ؟؟!! يعني همه ي اين كارا از 25 دي تا اول بهمن انجام ميشه؟! مگه ميشه آخه؟ ger: !
يه سوال ديگه !
من كه رشتم الكتروتكنيكه ميتونم توي كارداني ترمي علمي كاربردي رشته آي تي بخونم؟(يكي ميگه ميشه يكي ميگه نه !بلخره چي ميشه؟!)
با توجه به اينكه درسهاي كنكور علمي كاربردي فقط عموميه من درصد هايي كه توي كنكور سراسري زدم رو ميزارم

40/0 زبان و ادبيات فارسي
-4/4 زبان عربي
8/8 پاسخگو به سوالات معارف
11/1 زبان خارجي
سفيد رياضيات
15/5 فيزيک
35/5 شيمي
حالا ميخواستم ببينم با اين نتايج ميتونم به قبولي توي واحد شهر خودم(قزوين) اميدوار باشم؟يا بازم بايد تلاش كنم و بخونم؟؟
البته اين درصد هايي كه من توي دانشگاه سراسري زدم ماحصل 15 روز خوندن بود اونم روزي 2 ساعت!! ktb:
منتظر جوابتونم .ممنون
سلام
نگران سوت کوری فروم ها نباش.
ماشاا... تاپیک ها همه شدن آزاد و تبدیل شده به ...
بگذریم.
نگران نباش فعلا ما یکی پی دانشگاهمون نرفتیم.همین جا موندیم. ddn:
کلاس ها از اول اسفند شروع خواهد شد.
اگر به هر دلیلی عقب بیفته از اونور از تو تابستون جبران می کنن.
واسه تغییر رشته.
عملا در مقطع کاردانی نمیشه.
البته من دقیق دفترچه علمی کابردی رو نمی دونم .
اما فکر نکنم.
اونی که به شما گفتن ماله پودمانی هست.
متاسفانه چون علمی کاربردی فقط آزمون عمومی داره بزرگترین ظلم در حق ما فنی ها و کاردانشی ها میشه.
باید خوب بخونی.
چون خیلی ها از ریاضی و رشته های دیگه نظری که کم آوردن تطبیق می زنن میان شرکت می کنن.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”