کمکفوری(ثبت نام برا کارشناسی ارشد)فوری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mohandes
کاربر ساده
کاربر ساده

کمکفوری(ثبت نام برا کارشناسی ارشد)فوری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

پست توسط mohandes » دوشنبه 11 آبان 1388, 1:52 pm

سلام دوستلن من ترم 2 کارشناسی ناپیوسته هستم.
می تونم امسال تو کنکور شرکت کنم؟
اگه قبول بشم فایده داره؟
فقط زود جواب بدید فردا بیشتر وقت ندارم khk:

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: کمکفوری(ثبت نام برا کارشناسی ارشد)فوری ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

پست توسط پیر کاردانی » دوشنبه 11 آبان 1388, 5:08 pm

mohandes نوشته شده:سلام دوستلن من ترم 2 کارشناسی ناپیوسته هستم.
می تونم امسال تو کنکور شرکت کنم؟
اگه قبول بشم فایده داره؟
فقط زود جواب بدید فردا بیشتر وقت ندارم khk:
سلام
تا جایی که ما پرس و جو کردیم باید تا پایان 89/6/31 فارغ التحصیل بشی.
که اینم ضامن این هست که در حالت عادی بتونی تا اون تاریخ تعداد واحد های مونده رو پاس کنی.
حالا بگیریم که شما معدل بالای 17 بشیو 24 تا برداری و تابستون 89 هم واحد برداری و هیچی هم نیفتی بازم مشکل چیز دیگه است.
و مشکل اینه که در فرم تائیدیه معدل نوشته دانشجوی سال آخر و خیلی از دانشگاه ها به خاطر همین که شما ترم 2 هستی و سال اول محسوب خواهی شد بهت برگه تائیدیه معدل رو نمی دند.
تنها مشکل واسه ثبت نام و بعد در صورت قبولی همین فرم تائیدیه هست.
------
دوستان اگر کسی با احتساب اینکه ترم 2 هست تونسته تائیدیه بگیره عنوان کنه تا بقیه هم مطلع بشند.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » دوشنبه 11 آبان 1388, 5:11 pm

با سلام عزیز من از ترم اول که کاردانی به کارشناسی قبول شدم امتحان سراسری ارشد دادم. اصلا دنبال فرم هم نرفتم کسی هم ازم فرم نمی خواست منم مطمن بودم قبول نمی شم .

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » دوشنبه 11 آبان 1388, 8:25 pm

mamad_msp نوشته شده:با سلام عزیز من از ترم اول که کاردانی به کارشناسی قبول شدم امتحان سراسری ارشد دادم. اصلا دنبال فرم هم نرفتم کسی هم ازم فرم نمی خواست منم مطمن بودم قبول نمی شم .
سلام
با توجه دوست عزیز
امسال شما این برگه رو باید در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه همراه داشته باشی ممهور به مهر و تائید دانشگاه تا معدل کارت ورود به جلسه رو باهاش چک کنن.
امکان داره اگر برگه نداشته باشی اصلا کارت بهت ندن.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » دوشنبه 11 آبان 1388, 10:59 pm

سلام
mohandes نوشته شده:می تونم امسال تو کنکور شرکت کنم؟
بله
mohandes نوشته شده:اگه قبول بشم فایده داره؟
من الان ! دفترچه شماره 2،سال 88 رو نگاه کردم و دانشگاهی که نیمسال دوم پذیرش داشته باشته ندیدم ، بنابراین شما باید حداکثر تا 31 شهریور 89 فارغ التحصیل بشی به مبارکی ssb: ولی اگر نتونی درستو تموم کنی کان لم یکن میشی البته اگه به قبولیت امید وافر داری و می دونی که نمی تونی تا 31 شهریور فارغ التحصیل بشی می تونی المپیادی شرکت کنی که توضیحاتش در صفحه 8 دفترچه هست
mohandes نوشته شده:فقط زود جواب بدید فردا بیشتر وقت ندارم khk:
چشم
پیر کاردانی نوشته شده:و مشکل اینه که در فرم تائیدیه معدل نوشته دانشجوی سال آخر و خیلی از دانشگاه ها به خاطر همین که شما ترم 2 هستی و سال اول محسوب خواهی شد بهت برگه تائیدیه معدل رو نمی دند.
فکر نکنم صحت داشته باشه ولی مشکوک می زنه، دوستان باید توجه داشته باشند که از آنجائیکه کارت ورود به جلسه اینترنتی صادر می شه هیچ کس تا روز ثبت نام (ان شاالله بعد از قبولی) از شما فرم تائیدیه رو نخواهد خواست (حتی زمان ورود به جلسه (از ما که سال پیش نخواستن تا جائیکه یادمه!)) و این فرم به خاطر تاثیر 20 درصدی معدل در نتیجه هست که حائز اهمیته ،حالا سال آخر بودن فکر نکنم که مهم باشه چون اگه شما تا 31 شهریور 89 فارغ التحصیل بشی خوب یعنی سال آخر بودی دیگه ger:
نمیشه انگشت زد؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » سه‌شنبه 12 آبان 1388, 9:32 pm

milad نوشته شده: فکر نکنم صحت داشته باشه ولی مشکوک می زنه، دوستان باید توجه داشته باشند که از آنجائیکه کارت ورود به جلسه اینترنتی صادر می شه هیچ کس تا روز ثبت نام (ان شاالله بعد از قبولی) از شما فرم تائیدیه رو نخواهد خواست (حتی زمان ورود به جلسه (از ما که سال پیش نخواستن تا جائیکه یادمه!)) و این فرم به خاطر تاثیر 20 درصدی معدل در نتیجه هست که حائز اهمیته ،حالا سال آخر بودن فکر نکنم که مهم باشه چون اگه شما تا 31 شهریور 89 فارغ التحصیل بشی خوب یعنی سال آخر بودی دیگه ger:
سلام
ای بابا
آدم گیر ماشاا.. زیاده.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » چهارشنبه 13 آبان 1388, 12:25 am

دوسته عزیز من چون مطمئن بودم قبول نمی شم برا همون دنبال این چیزا هم نرفتم و اینکه کسی به گیری نداد که چرا؟ و اینکه کارتا هم که تو اینترنت و کلا من به کسی نرسیدم که بخواد چیزی بگه فقط برا ازمایش رفتم سوالا رو دیدم کلوچمو خوردم یکم فکر کردم یعنی می شه من هم شریف بشینم یا نه.
دیدم نه نمی یشه برگه رو دادم اومدم:d
امیدوارم موفق باشین و روزی همه این سایت تو 4-5 فتا دانشگاه تهران باشیم تا بتونیم به خوبی با هم پیش بریم.

قفل شده