چه کسایی میرن دانشگاه دولتی؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
SHaGHayeGH
کاربر ساده
کاربر ساده

چه کسایی میرن دانشگاه دولتی؟

پست توسط SHaGHayeGH » جمعه 22 تیر 1386, 11:23 pm

فک کنم یه پا مغزن گوشت و استخوون ندارن :shock:

آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

پست توسط forugh » شنبه 23 تیر 1386, 1:06 pm

اونايي در ميان دولتي كه سهميه محترم و با شان و افتخار جانباز و شهيد و ايثارگر و هزار كوفتو

زهرمار داشته باشن . اوني كه از سهميه ي اون شهيد عزيز استفاده كنه حقش مرگه اون خون

داده نه تو . اسم شهيد رو خراب كردن با اين كاراشون

آواتار کاربر
شیرین
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط شیرین » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 10:10 am

آره شقایق جون، اونی قبول می شه که حسابی عمومی ودرسای ضریب پایین رو خونده ، اصلا هم به خودش رنج بی وقفه ی خوندن برنامه نویسی و ساختمان و سیستم رو مثل من بینوا به خودش نداده. من بیشتر سرمایه ی زمانی مطالعم روی دروس تخصصی و برنامه نویسی بود که ... خودت می دونی دیگه ................. :(

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

کی گفته ؟

پست توسط ce.mohsen » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 12:13 pm

کی گفته اونی که عمومی خونده موفق بوده ؟
کی می گه کنکور امسال به نفع یه عده خاص بوده ؟
کی میگه کنکور امسال بی عدالتی بوده ، نکنه از نظر شما عدالت یعنی اینکه کنکور اینقدر ساده باشه که هر کسی که یه دور کتاب رو نگاه کرده بیاد و 60 درصد بزنه !!!!(مثل 85)
یا اینکه شما خوب بزنید !!!!!!!!
اشتباه نکنید ، من نمی گم کنکور سخت نبود و یا ما زحمت نکشیدیم
من خودم 3 ماه خوندم (غیر زبان ها و ریاضی و پاسکال) و چون خوب خونده بودم و رتبم تو پارسه از 20 تجاوز نمی کرد خیلی به خودم امید داشتم ، تو دانشگاهمون (دانشگاه تبریز) خیلی ها به من امید زیر 10 داشتن و من با همچین روحیه ای رفتم سر جلسه اما .........
خودتون بهتر از من میدونید که چی شد!!!!!!!!
سوالای خیلی ساده اختصاصی رو هم به خاطر اون شک عصبی اشتباه زدم و هر روز چند تا سوال یادم می آد که اشتباه زدم

اما هنوز امید دارم که یه رتبه زیر 100 بیارم چون می دونم که اگه سخت بود برا همه سخت بود
من تجربه کنکور سخت رو دارم و میدونم که این جمله یعنی چی(کنکور سراسری 84)
اون کنکور اینقدر درساش سخت بود که فکر نمی کردم مجاز بشم و تو فکر آزاد بودم
اما وقتی رتبم اومد (7000) معنی اون جمله رو خوب فهمیدم
الان هم فقط امید دارم ، همین
میدونم غصه خوردن هیچ فایده ای نداره
پس توصیه می کنم روزاتون رو یه جور دیگه پر کنید و اینقدر خون خودتون رو کثیف نکنید (خداییش حق هم دارید)

javad_mjt
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط javad_mjt » دوشنبه 19 شهریور 1386, 12:33 am

سلام
تا اون جایی که من اطلاع دارم
هر دانشگاه توی هر ورودیش مثلا تو 30 نفر سه نفر با سهمیه قبول میشن
که با ورودیش که 30 نفر باشه جمع میشه میشه 33 تا

bbk_agp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط bbk_agp » دوشنبه 19 شهریور 1386, 6:25 am

من که عمومی نخونده بودم :lol:
آخرین ویرایش توسط bbk_agp در دوشنبه 19 شهریور 1386, 6:32 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
masoud87
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط masoud87 » دوشنبه 19 شهریور 1386, 10:23 am

سلام
درسته رتبه ما به روزانه دولتي ميخوره
درسته كه دروس عمومي بالا زدم مثل معارف 90 درصد ادبيات 70 زبان 20 درصد
اما دروس تخصصي هم خوب زدم مثل برنامه نويسي 20 درصد تخصصي 43/3 درصد
خواهش مي كنم زحمت ما رو با درس عمومي پايين نياريد
موفق باشيد مسعود

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

Re: کی گفته ؟

پست توسط ce.mohsen » دوشنبه 19 شهریور 1386, 11:10 am

ولی شما دو نفرو مقایسه کن که یکی برنامه نویسی خوب خونده، یکی هم عمومی...
دوست عزیز من هیچ کس رو نمی شناسم و فکر هم نمی کنم کسی برای کنکور باشه که بیشتر از اختصاصی ، عمومی بخونه
من خودم برای این کنکور 88 ساعت عمومی خوندم و 262 ساعت اختصاصی (تقریبا 3 برابر - توی 4 ماه)
اگه کسی مثل من اختصاصی رو بد زده (22 برنامه نویسی و 22 تخصصی) به این خاطر نیست که بلد نبودم یا کم خونده بودم ، فقط به خاطر سختی سوالات بوده
یا اگه عمومی ها خیلی خوب زدم به این خاطر نبود که خیلی خوندم ، به خاطر این بود که درست خوندم و سوالات هم خیلی راحت بود
حالا با توجه به نحوه سوال، اونی که عمومی بیشتر خونده خیلی خیلی جلوتر از اونیکه نشسته برنامه نویسی رو مو به مو خونده...!
با اجازتون جمله شما رو اصلاح می کنم
حالا با توجه به نحوه سوال، اونی که عمومی بهتر خونده خیلی خیلی جلوتر از اونیکه نشسته برنامه نویسی رو مو به مو خونده...!
اگه اون وقتی رو که من برا برنامه نویسی گذاشتم و زدم صفر... میذاشتم رو ادبیات و معارف خیلی خوش به حالترم بود
من نمی دونم شما چقدر عمومی خوندید ، اما مگه شما می دونستید که برنامه نویسی قرار عوض بشه ؟؟؟ پس خودتون رو با این فکرها که اگه این کار رو می کردم این اتفاق می افتاد اذیت نکنید و به قول masoud87 زحمت ما رو با درس عمومي پايين نياريد

انشاا.. در تمام مراحل زندگی موفق باشید
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
شیدا _2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط شیدا _2 » دوشنبه 19 شهریور 1386, 7:07 pm

همیشه بی عدالتی
لعنت بر تمامی اهل سنجش

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » دوشنبه 19 شهریور 1386, 9:08 pm

کی میگه کنکور امسال بی عدالتی بوده ، نکنه از نظر شما عدالت یعنی اینکه کنکور اینقدر ساده باشه که هر کسی که یه دور کتاب رو نگاه کرده بیاد و 60 درصد بزنه !!!!(مثل 85)
با اینکه این بحث کهنه و تکراریه ولی به خاطر این جمله ی شما این پست رو زدم.

برای اینکه نظرم رو بگم, توضیح زیادی نمیدم. فقط یه مقایسه و بررسی بین چند تا کارنامه رو بهتون پیشنهاد میکنم.( البته کارنامه های زیادی رو برای این موضوع میشه مثال زد). در ضمن من تا حالا تو هیچ پستی درصد های حدسی و واقعی خودم رو نگفته بودم. این جا هم که این کارو کردم, بیشتر به خاطر اطلاع و آگاهی شما و روشن تر شدنه موضوع بود نه ناراحتی یا چیز دیگه. چون اگه به خاطر این چیزا بود, همون روز اعلام نتایج که ناراحت بودم این پست رو میزدم نه الان که خیلی هم خوشحالم.

خواهش میکنم به درصد های زیر (بخصوص برنامه سازی) توجه کنید:
(با این توضیح که درصدهایی که زیر عنوان " آزمایشی 1 و 2 و 3 " درج شده نمراتی است که من در سه مرحله از آزمون های آزمایشی که شرکت کردم کسب کردم)

======================================================

نام درس................آزمایشی1............ آزمایشی2..............آزمایشی 3........محسن(کنکور86)........ce.mohsen(کنکور86)
معارف.......................43.33................51.11..................44.44...................75...........................73.33..............
ادبیات.........................40...................47.78..................62.22...................35...........................53.33..............
زبان........................21.11..................6.67...................13.33.................8.33...........................50...............
ریاضی.......................0.........................0.........................0.....................6.66.........................4.44.............
زبان تخصصی..............30....................33.33....................10-..................16.66........................56.66.........
مدار........................22.22..................8.89...................2.22-.................13.33........................46.66.........
برنامه سازی..........55.56.................71.11....................60......................0........................22.22..........
دروس تخصصی.....54.07.................37.78..................36.30................ 34.10......................22.48............

رتبه.....................................................................................................1082...........................76...............

=====================================================

حالا بازم میگید که این آزمون برای فردی مثل من که بیشتر از 70 , 80 درصده تلاشش رو برای دروس تخصصی و برنامه سازی گذاشته خیلی عادلانه بوده.
اینکه نقطه قوت من و امثال من رو گرفتن, اگه بی عدالتی نیست, پس اسمش چیه؟

(البته من هیچ ادعایی ندارم که اگه آزمون درست برگزار میشد, درس برنامه سازی رو 60,70 میزدم چون سوالای این درس در آزمون آزمایشی به اعتقاد خودم ساده تر از آزمون سراسری بود بود ولی دیگه نه اونقدر که یکدفعه 60 درصد کم بشه)

پیروز و سربلند باشید

در ضمن عذر میخوام که بدون اجازه درصد های شما رو اینجا برای مقایسه گذاشتم
اگه مایل نیستید پاکشون میکنم

آواتار کاربر
masoud87
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط masoud87 » دوشنبه 19 شهریور 1386, 11:31 pm

سلام
من آدمي نيستم كه خيلي يه بحث دنبال كنم
اما پيرو بحث محسن جان اين پيام ارسال مي كنم
به قول يكي از دوستاي عزيزم تو دانشگاه((بي عدالتي جايي صدق مي كنه كه براي يه عده ي خاصي باشه و اگر مشكل برا همه باشه اين عدالت محض ))
حالا امسال كنكور بي برنامه برنامه نويسي عوض شد برا همه بود من هم خودم اطلاع نداشتم اگه كسي بخواد ناراحت بشه من هستم و امثال من كه كتاب برنامه نويسي مقسمي و مدرسان و پارسه خوندم اون هم چندين بار پس ببينيد ما هم اگه رتبه مون خوب شده از همه بيشتر ضرر كرديم اما يه سوال: تو دانشگاه مگه به شما ويژوال و سي پلاس درس نمي دادن به ما هم درس مي دادند من هم خودم رو علاقه كتاب هاي جعفر نژاد مي خوندم تونستم حدود 20 درصد برنامه نويسي بزنم درسته منابع عوض شد اما خودمون نبايد آمادگي داشته باشيم در مورد در صد هايي هم كه زدي بهت بگم باز هم شايد بچه هايي كه رتبه شون خوب شده ببيشتر از همه ضرر كردن چون حالا شايد تعجب كنيد اما من تو كنكور آزمايشي دروس تخصيص زير 80 درصد نمي زدم شايد تو 7 آزمون اما تو كنكور 43 درصد زدم برنامه نويسي زير 65 درصد نميزدم اما تو كنكور 20 درصد
پس ببين اگه سخت بود برا هممون سخت بوده اگه بي عدالتي كه شما مي گيد برا همه بوده و چون برا همه بوده باز هم بي عدالتي صدق نمي كنه و من معتقدم هر كس زحمت كشيد با اين سختي باز هم به حق خودش رسيد بريد از بچه هايي كه رتبه هاي روزانه رو اوردن بپرسيد ببينيد اكثرا اونايي بودن كه تو دانشگاه و كلاس كنكور بهشون اميد داشتن
دوستان هيشه تو زندگي بدترين شكل ممكن رو برا خودتون در نظر بگيريد و راه حل پيدا كنيد كه اگر برخورد كرديد راه حل رو داشته باشيد ((اين دليل موفقيت خيلي از بزرگان هست))

موفق باشيد مسعود

monna120

پست توسط monna120 » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 1:23 am

اولا تو دانشگاه ما به هیچ عنوان c++ و vb درس ندادن.خود من سر جلسه امتحان چند تا سوالو حل کرده بودم اما آخرش مثلا سر اینکه تاحالا ندیده بودمcout چیه شک کرده بودم که این علامتا >> شیفتن یا چیز دیگه.شاید الان بخندین اما اون لحظه فکر آدم کار نمیکنه که تو اون زمان کوتاه چیزی رو که واسه اولین بار دیده تحلیل کنه.اگر راجع به مطالعه آزاد میگین هرکس به یه چیزی علاقه داره و تو زبانها دنبال اون میره.
شایدم بگین کسی مثل من که تو خراب شده ای درس می خونه که اینا رو درس ندادن حق نداره کنکور قبول شه.اما من سعی خودمو کردم چون می خواستم به جای بالاتری برسم.و شرایطمو بهتر کنم.
تو دانشگاهمون نمره بعضی درسای تخصصی من با اولین نمره بعدی 2-3 نمره و حتی گاهی 8 نمره فاصله داشت.اما هرگز به دیگران نگفتم تلاششون کمتر از من بوده.دیگرانم به من امید بیشتری داشتن.
نه تنها من خیلی های دیگه که الان ناراحتن حتما جز بهترین های دانشگاهشون بودن.
زدن 20% برنامه نویسی هیچ افتخاری نداره یکی از دوستای سخت افزاری من که فقط 1 درس پاسکال پاس کرده بدون هیچ مطالعه جانبی در مورد برنامه نویسی 20% زد خودم کارنامشو دیدم.چون انتظار نداشت که بزنه هول نکردو از فکرش استفاده کرد.اگرم راجع به خوب خوندن عمومی ها میگین دوست من با یه روز خوندن معارف 70 زد.خود من بدون خوندن بعد از 2سال که ین درسا رو نگاه نکردم عمومی هام 30-50 بود.
حرف همه ما اینه که به اون چیزی که باید نرسیدیم.
شما که الان رتبتون عالی شده و خودتونو خیلی بالا میبینین شاید خیلی ها بیشتر از شما زحمت کشیدن و کمتر نتیجه گرفتن.قبول کنین که واقعا دل آدم می سوزه.شاید بگین من خنگم که رتبم این طوری شده اما 4 ماه و نیم حتی در حالیکه بیشترشو مشکل داشتم و مریض بودم با سختی درس خوندم و بیشتر فکرم این بود که کمتر سر هزینه های دانشگاه خونوادمو اذیت کنمو شرمندشون بشم.
بهتره تو این وضعیت به جای اینکه به تلاشو معلوماتتون بنازینو بیشتر دل بقیه رو بسوزونین یه کم هم به شرایط بقیه فکر کنین.
ببخشید که تند رفتم اما واقعا حرفاتون بیشتر به زخم آدم نمک می پاشه.

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 4:15 am

به قول يكي از دوستاي عزيزم تو دانشگاه((بي عدالتي جايي صدق مي كنه كه براي يه عده ي خاصي باشه و اگر مشكل برا همه باشه اين عدالت محض ))
مسعود جان
منو میبخشید
ولی از نظر من استدلال دوستتون کاملا باطله

میپرسید چرا؟

یک مثال نقض میزنم (البته مثال های واقعا بدیهی تری هم هست. ولی این یکی اشتراک معنایی داره)

فرض کنید معلمی قراره در یک تاریخ معین از دانش آموزانش امتحان ریاضی بگیره
دانش آموز X از 4 ماه قبل خودش رو آماده این آزمون میکنه و همه ی توانش رو برای موفقیت در این آزمون میگذاره.
دانش آموز Y تنها 2 ماه رو صرف مطالعه میکنه و نصف X زحمت میکشه.
و دانش آموزه Z حتی یک روز زحمت مطالعه رو به خودش نمی ده

روزه امتحان همه میبینن که ای دل غافل...........معلم به جای درس ریاضی از درس فیزیک سوال داده.
نتیجه اینکه همه برگه ها رو سفید تحویل میدن و ...........رفوزه
فقط W که از قضا یه مقدار اتفاقی یا از روی علاقه فیزیک خونده, قبول میشه.

وقتی از معلم میپرسی چرا این اتفاق افتاد؟ میگه چون این ماجرا برای همشون به طور یکسان اتفاق افتاده عین عدالت محضه.

شما اگه دانش آموزش بودید چی میگفتید ؟ مخصوصا اگه X یا Y بودید.

از نظر من که عدالت وقتی رعایت میشه که X وY و Z و W و... هر کدوم درست به اندازه ای که تلاش کردن نتیجه بگیرن. نه کمتر نه بیشتر. این یعنی عدالت. نه اینکه چون "رفوزه گی" برای همشون اتفاق افتاده پس عادلانه بوده.

فقط در صورتی که همه شرایط کاملا یکسان داشته باشن و به یک میزان درس خونده باشن, میشه گفت که این استدلال درسته. که البته در عمل هیچ وقت همچین اتفاقی نمی افته.

خلاصه ی حرف من اینه که در این آزمونه سال 86, کسی که مثلا 70 درصد نیروش رو صرف درس برنامه سازی و تخصصی ها کرده و 30 درصد بابقیه درسا کار کرده, با حذف درس برنامه سازی, بیشتر از کسی که 50...50 کار کرده, ضرر دیده............که این یعنی بی عدالتی

حالا امسال كنكور بي برنامه برنامه نويسي عوض شد برا همه بود من هم خودم اطلاع نداشتم اگه كسي بخواد ناراحت بشه من هستم و امثال من كه كتاب برنامه نويسي مقسمي و مدرسان و پارسه خوندم اون هم چندين بار
شما از کجا مطمئنید که کسانی با رتبه ی پایین تر از شما نیستن که بیشتر از شما درس برنامه سازی رو خونده باشن؟ و در نتیجه بیشتر از شما ناراحت شده باشن؟

پس ببينيد ما هم اگه رتبه مون خوب شده از همه بيشتر ضرر كرديم
پارادوکس داره. البته من با شما کاری ندارم. اصلا بحث من شخصی نیست. من میگم اگه عدالت بود شاید شما نفر اول کنکور میشدید.

من هم خودم رو علاقه كتاب هاي جعفر نژاد مي خوندم تونستم حدود 20 درصد برنامه نويسي بزنم
به این میگن شانس و اقبال. اگه اتفاقی از #c سوال میدادن منم احتمال داشت 20 درصد بزنم

درسته منابع عوض شد اما خودمون نبايد آمادگي داشته باشيم
یعنی انتظار دارید که منه نوعی, در کنار c و پاسکال, چند تا زبان دیگه رو هم بخونم تا آمادگیم بیشتر شه؟
چون ممکنه چند نفر آدمه عشقی (آدم, عشقی) منابع رو سر جلسه عوض کنن.

شايد تعجب كنيد اما من تو كنكور آزمايشي دروس تخصيص زير 80 درصد نمي زدم شايد تو 7 آزمون اما تو كنكور 43 درصد زدم برنامه نويسي زير 65 درصد نميزدم اما تو كنكور 20 درصد
میخواستم به این جملتون جواب بدم. ولی چون قضیه ای شخصیه جوابی نمیدم. فقط یه نگاهی به تناسب نمرات خودتون و من در آزمون دولتی با آزمون های آزمایشی بیندازید. ببینید تناسب کدوم بیشتره؟
نمراتی رو هم که بالا گذاشتم همون طور که عرض کردم فقط محض روشن شدنه مطلب بود. شاید اگه میدونستم دوستان راضی هستن از نمرات اونها برای مثال زدن استفاده میکردم.(دیدید که از ce.mohsen عزیز هم عذر خواهی کردم)

نمیدونم که شما چطور حرف های من رو برداشت کردید. یعنی فکر کردید که من از دست کسانی که رتبه ی خوبی آوردن ناراضی هستم (خدا شاهده که هنوز نمی دونم رتبه ی شما در کنکور چند شده که اصلا بخوام از دستتون ناراضی بشم )

اگه جمله ای گفتم که این طور متوجه شدید, خیلی خیلی عذر میخوام که منظورم رو به درستی نرسوندم.

من فقط از بی عدالتی که رخ داده ناراحت شدم (نقل قولی که از ce.mohsen عزیز در پست قبلی کردم رو ببینید. فقط به خاطر جمله ای که گفته بی عدالتی نبوده اون مطلب رو نوشتم)

شما یا ce.mohsen جان یا..., مگه در این بی عدالتی نقشی داشتید که از دستتون ناراحت باشم؟ مسلما که اینطور نبوده.

اتفاقا مشابه این بحث, قبل از اعلام نتایج هم مطرح شده بود. پس مطمئن باشید که ربطی به نتیجه ای که من یا شما گرفتیم نداره.

و در آخر باید عرض کنم از اینکه دوستان خیلی خوب و درس خونی مثل شما دارم, بی نهایت خوشحالم. :D

********************************/// سرافراز باشید

آواتار کاربر
masoud87
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

توهين ممنوع

پست توسط masoud87 » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 9:42 am

از بچه خواهش دارم مخصوصا monna120 كه اينجا جاي بحث نبايد بهم توهين كنيم و هركسي نظر خودش ميگه بنا بر اين نيست كه خودشو دست بالا مي گيره دوست دارم انجمن دوستانه و جاي بحث نه ميدان توهين به همراهان
موفق باشيد مسعود

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط ce.mohsen » سه‌شنبه 20 شهریور 1386, 10:58 am

با سلام ، اصلا دوست نداشتم دیگه تو این تاپیک جوابی ارسال کنم ، ولی متاسفانه یه چیزایی خوندم که خیلی ناراحت شدم
monna120 نوشته شده:اولا تو دانشگاه ما به هیچ عنوان c++ و vb درس ندادن.شایدم بگین کسی مثل من که تو خراب شده ای درس می خونه که اینا رو درس ندادن حق نداره کنکور قبول شه.
اینطور که من شنیدم فقط توی دانشگاه ایلام بود که ++C و VB تدریس کردن (و یه سری موسسه کنکور) و جایه دیگه ای از جمله دانشگاه ما خبر نداشتن و مثل شما سر جلسه با این موضوع برخورد کردن و ثانیا من هم تو یه خراب شده به اسم بناب درس خوندم و هیچ وقت به خودم اجازه نمی دم در مورد دیگران اظهار نظر بی خودی کنم
monna120 نوشته شده: نه تنها من خیلی های دیگه که الان ناراحتن حتما جز بهترین های دانشگاهشون بودن.
هیچ قانونی وجود نداره که بهترینهای دانشگاه باید بهترین رتبه ها رو بیارن ، اگه اینجوری باشه رتبه من نباید زیره 2000 بشه چون معدلم تو دانشگاه 16 شده و شاگرد 10ام کلاس هم محسوب نمی شم . بس من و امسال من که معدل خوبی نداریم و بهترین های دانشگاهمون نیستیم کنکور ندیم دیگه !!!!!!!!!
monna120 نوشته شده: زدن 20% برنامه نویسی هیچ افتخاری نداره یکی از دوستای سخت افزاری من که فقط 1 درس پاسکال پاس کرده بدون هیچ مطالعه جانبی در مورد برنامه نویسی 20% زد
کسی نگفت برای 20% به آدم مدال افتخار باید بدن ، چند بار هم قبلا گفتم که تست های برنامه نویسی فوق العاده ساده بود . مسلما اون دوست شما یه چیزایی از ++C و VB خونده بودن که زدن (شاید هم نابغه بوده یا سر جلسه بهش وحی شده)
monna120 نوشته شده: اگرم راجع به خوب خوندن عمومی ها میگین دوست من با یه روز خوندن معارف 70 زد.خود من بدون خوندن بعد از 2سال که ین درسا رو نگاه نکردم عمومی هام 30-50 بود.
همه با یه دور خوندن می تونن 30 تا 50 بزنن چون سوالات معارف و ادبیات خیلی ساده است . مهم بالای 60 زدنه وگرنه چرا اکثرا زبان عمومی رو حتی 20 تا 30 هم نمی زنن ؟؟؟؟؟؟
monna120 نوشته شده: شما که الان رتبتون عالی شده و خودتونو خیلی بالا میبینین شاید خیلی ها بیشتر از شما زحمت کشیدن و کمتر نتیجه گرفتن.
من هیچ وقت خودمو بالا نمی بینم و معتقدم رتبه کنکور یه نفر هیچ ربتی به استعداد اون نداره و قبول دارم که خیلی ها بیشتر از من خوندن و رتبه خیلی بدتری گرفتن ، این تقصیر منه ، چون کمتر از اونا خوندم و رتبه بهتری گرفتم باید عذاب وجدان داشته باشم ؟ یا فکر کنم این رتبه حقم نبوده و حق اون بوده و برم بهش تقدیم کنم (حق گرفتنی ، دادنی نیست)
monna120 نوشته شده: قبول کنین که واقعا دل آدم می سوزه
این یه حرف شما رو کاملا قبول دارم و می فهمم چی میگید
monna120 نوشته شده: بهتره تو این وضعیت به جای اینکه به تلاشو معلوماتتون بنازینو بیشتر دل بقیه رو بسوزونین یه کم هم به شرایط بقیه فکر کنین.
واقعا برای خودم متاسفم که از حرفای من اینطوری برداشت می شه.
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

قفل شده