بحث در مورد کنکور آزاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور آزاد 88 را در مقایسه با کنکورهای قبلی آزاد چگونه ارزیابی می کنید؟

دشوار
11
10%
متوسط
50
45%
ساده
51
46%

مجموع رأی ها: 112

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: بحث در مورد کنکور آزاد 88

پست توسط mahdi_it » جمعه 25 دی 1388, 9:19 pm

bossrasoul نوشته شده:
mahdi_it نوشته شده:
mahdi_it نوشته شده:راستی من دروس چند تا از دانشگاه ها و همچنین دروس دانشگاه آیت الله آملی رو دیدم ولی در کماله تعجب درس مهم کامپایلر رو ندیدم.
جالب اینکه این درس جزء دروس کنکور ارشد هم هست ولی مثله اینکه در دوره کارشناسی ناپیوسته تدریس نمیشه nar:
کسی نمیخاد راجع به این پستی که گذاشتم نظر بده ؟ lat:
مهدي خان، اين كامپايلر توي بعضي از دانشگاه ها به صورت درس جبراني هستش
مام توي دوره كارداني جزء دروس اختياري درسي داشتيم با عنوان "اصول طراحي كامپايلر" كه البته ما اونو نگرفيم و به عنوان 6 واحد اختياري دو درس "مباحث ويژه 1 " و "اصول و كاربرد شبكه اطلاع رساني" رو پاس كرديم
ولي به عنوان دروس اصلي يا تخصصي توي دوره كارشناسي خبري از درسي به اسم كامپايلر نيست

البته كارشناسي ارشد گرايش هاي مختلفي داره، از جمله نرم افزار، هوش مصنوعي، IT و...
كه دروس كنكورشون هم فرق داره.
بله درست میگید ولی اون کامپایلری که در دوره کاردانی داده میشه از نظره حجم خیلی کمتر از دوره کارشناسی هستش.
در مورد گرایش های فوق لیسانس هم باید بگم که درس کامپایلر در کنکور ارشد از دروس تخصصی شاخه نرم افزار است و خوب اکثر کسانی که لیسانس نرم افزار دارند همین گرایش رو واسه ارشد انتخاب میکنن.
در کل جایه سوال داره که ما که میخایم لیسانس نرم افزار بگیریم البته به امید خدا چرا نباید این درس رو بگذرونیم در صورتی که بچه های کارشناسی پیوسته این درس رو دارن. cuf:

mohamad1234
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohamad1234 » جمعه 25 دی 1388, 9:36 pm

bossrasoul نوشته شده:
)mostafa( نوشته شده:ولي من شنيدم دانشگاه آزاد تا يه مدتي رزرو نگه مي داره شايد طرف بره برا ثبت نام يه ترم بعد يا 2 ترم بعد حالا نمي دونم درسته يا نه
كسي كه روز ثبت نام مراجعه نكنه، فرصت داره در ثبت نام با تاخير شركت كنه
قبلا هم ميگفتن كه جاي آدمو نگه ميدارن
ولي ما كه پرسيديم گفتن چنين چيزي نيست
حالا انشالا آرش توي بهمن فارغ التحصيل ميشه و كارش به اين جاها نميكشه sanj:
يعني چي از كي پرسيدين شما گفت همچنين چيزي نيست؟
من مي خوام واسه سراسري ساله ديگه شركت كنم آزاد هم شركت كردم فكر كنم قبول شم آخه خيلي خونده بودم. چي كار كنم يعني اگه آزاد ثبت نام نكنم اول ترم مهر نمي تونم ثبت نام كنم؟ khk:

arash88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash88 » جمعه 25 دی 1388, 9:42 pm

bossrasoul نوشته شده:
)mostafa( نوشته شده:ولي من شنيدم دانشگاه آزاد تا يه مدتي رزرو نگه مي داره شايد طرف بره برا ثبت نام يه ترم بعد يا 2 ترم بعد حالا نمي دونم درسته يا نه
كسي كه روز ثبت نام مراجعه نكنه، فرصت داره در ثبت نام با تاخير شركت كنه
قبلا هم ميگفتن كه جاي آدمو نگه ميدارن
ولي ما كه پرسيديم گفتن چنين چيزي نيست
حالا انشالا آرش توي بهمن فارغ التحصيل ميشه و كارش به اين جاها نميكشه sanj:
ولی من از مهندس پوریان(مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد کرمانشاه) پرسیدم ..گفتن که میتونی مرخصی بگیری .ولی باید شهریه ثابت 1 ترم که 430 تومن هست رو بدی...مهندس عادلی نیا هم گفتن قانون نا نوشتس ولی چون دانشگاه ازاد کارش بر مبنای پوله اسمت نگه داشته میشه تو فایل قبولی ها و میتونی ترم بعد بری.....
من خودم 2 سال پیش شهریور قبول شدم(کاردانی) ولی بهمن رفتم ثبت نام کردم..نه رزرف کردم نه مرخصی گرفتم..اسمم بود تو فایل قبولی ها....

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » جمعه 25 دی 1388, 10:09 pm

بر اساس قانون دانشگاه آزاد، تاريخ فارغ التحصيلي در مقطع پايينتر نبايد بعد از تاريخ قبولي در آزمون مقطع بالاتر باشه

يعني شما در تاريخ 1/11/88 در مقطع كارشناسي قبول ميشي، بعد تازه ميخواي در تاريخ 31/4/89 فارغ التحصيل بشي!
يعني ثبت نام كني بدون اينكه درست تموم شده باشه
شرط اول براي ثبت نام در مقطع كارشناسي داشتن مدرك كارداني هستش
حالا اگه كساني خلاف قانون عمل ميكنن، يا قانون نانوشته اي رو اجرا ميكنن، جاي سوال داره!
من كسي رو ميشناسم كه زماني كه در مقطع كارداني پذيرفته شد، هنوز از پيش دانشگاهي فارغ التحصيل نشده بود، پيش دانشگاهي رو به صورت داوطلب آزاد ميخوند
حالا يه جوري ازش قبول كرده بودن كه بعدا مدرك پيش دانشگاهي شو بياره
جالب اينجا بود وقتي فارغ التحصيل شد از پيش دانشگاهي، تاريخ فراغت از تحصيلش در مدرك پيش دانشگاهي، بعد از قبول در آزمون كارداني بود
يعني زماني كه هنوز مدرك پيش دانشگاهي نداشت، همزمان داشت ميومد سره كلاس كارداني!
عملا اين يعني خلاف
ولي الان يك ساله مدرك كاردانيشم گرفته رفته پي كارش، هيچ كس هم متوجه نشد
وقتي كه خانم زهرا رهنورد(همسر مهندس موسوي) چنين خلاف قانوني رو عمل كرده، ديگه اين چيزا مهم نيست oft:

shahabaz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahabaz » جمعه 25 دی 1388, 11:06 pm

bossrasoul نوشته شده:بر اساس قانون دانشگاه آزاد، تاريخ فارغ التحصيلي در مقطع پايينتر نبايد بعد از تاريخ قبولي در آزمون مقطع بالاتر باشه

يعني شما در تاريخ 1/11/88 در مقطع كارشناسي قبول ميشي، بعد تازه ميخواي در تاريخ 31/4/89 فارغ التحصيل بشي!
يعني ثبت نام كني بدون اينكه درست تموم شده باشه
شرط اول براي ثبت نام در مقطع كارشناسي داشتن مدرك كارداني هستش
حالا اگه كساني خلاف قانون عمل ميكنن، يا قانون نانوشته اي رو اجرا ميكنن، جاي سوال داره!
من كسي رو ميشناسم كه زماني كه در مقطع كارداني پذيرفته شد، هنوز از پيش دانشگاهي فارغ التحصيل نشده بود، پيش دانشگاهي رو به صورت داوطلب آزاد ميخوند
حالا يه جوري ازش قبول كرده بودن كه بعدا مدرك پيش دانشگاهي شو بياره
جالب اينجا بود وقتي فارغ التحصيل شد از پيش دانشگاهي، تاريخ فراغت از تحصيلش در مدرك پيش دانشگاهي، بعد از قبول در آزمون كارداني بود
يعني زماني كه هنوز مدرك پيش دانشگاهي نداشت، همزمان داشت ميومد سره كلاس كارداني!
عملا اين يعني خلاف
ولي الان يك ساله مدرك كاردانيشم گرفته رفته پي كارش، هيچ كس هم متوجه نشد
وقتي كه خانم زهرا رهنورد(همسر مهندس موسوي) چنين خلاف قانوني رو عمل كرده، ديگه اين چيزا مهم نيست oft:
bossrasoul از شما بعید بود ger: که حرفای یه سیب زمینی رو باور کنید اونم تو شرایطی که
هیچ آتویی از موسوی نداشت دیگه به همجا چنک میزد و می گفت بگـــــــــــــــم بگــــــــــــم lat:
بهتره در مورد مدرک ایشون بری تحقیق کنی بعد جریانشو میفهمی
اینجا هم جای این بحث ها نیست دیگه ببخشید .....

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » جمعه 25 دی 1388, 11:12 pm

اینجا جای بحث در مورد مسائل سیاسی نیست ولی خوب کسی نباید به حزب یا جناحی توهین کنه. oft:

arash88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash88 » جمعه 25 دی 1388, 11:14 pm

sarahh نوشته شده:سلام
من تازه عضو شدم و از مدیران سایت به خاطر زحماتشون تشکر میکنم
ssb: str: ssb: str: ssb: str:
دیر اومدین ..غیبت داشتین ولی خوش اومدین به جمع ما.... yes: آخی... حالا خودتون رو کنترل کنید ..شادی زیادی واسه قلبتون بده...نگهدار واسه چند روز دیگه که نتیجه کنکور میاد
خوب حا لا چه احساسی داری که عضو شدی؟ و واسه هم سن و سالهای خودت چه پیامی داری؟
his: هر کی جدیدا عضو میشه باید بگه دیگه؟قانون این انجمن his: مگه نه بچه ها his:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

Re: بررسي لينکهاي نتايج آزمون کارشناسي ناپيوسته

پست توسط kanan » جمعه 25 دی 1388, 11:22 pm

arash88 نوشته شده:من یه سوال داشتم..کسی که تیر ماه سال دیگه فارق التحصیل میشه در صورت قبولی در کنکور آزاد کارشناسی ناپیوسته ..باید چیکار کنه اونوقت؟
با سلام
تا اونجا كه من ميدونم دانشگاه آزاد يه قانوني داره به نام ثبت با يكسال تاخير كه فكر كنم هنوز هم اين قانون برنداشتن
بهترين كار اينه كه خودتون يه سر برين دانشگاه آزاد ببينين چي ميگن ولي فكر كنم باز هم اون قانون ثبت نام با تاخير يكسال هنوز هست
sarahh نوشته شده:سلام
من تازه عضو شدم و از مدیران سایت به خاطر زحماتشون تشکر میکنم
ssb: str: ssb: str: ssb: str:
خوش اومدين انشاالله كه اين انجمن اطلاعات مفيد بتونه براتون فراهم كنه

كاربر محترم bossrasoul جان رعايت كنين بحث سياسي به هيچ وجه مجاز نيست

البته با همه كاربران محترم هستم بحث سياسي نكنين كه ديگه بعدا عذرتون بخواهيم و اخراجتون بكنيم

باتشكر
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » جمعه 25 دی 1388, 11:58 pm

كنعان جان من تعجب میکنم از اینکه توی بخش متفرقه سایت بحثهای کاملا سیاسی زده میشه، از نوع کاملا خفن، حالا ما یه کلمه میگیم باعث میشه امنیت سایت به هم بریزه؟
این حرفو کسی میزنه که در هیچ کجای سایتش ازین بحثا نشه
تو بخش متفرقه همچین حرفای تندی زده میشه که بعضی وقتا آدم فکر میکنه ممکنه همین فردا سایت کلا فیلتر بشه و ما عبارت مشترک مورد نظر رو ببینیم
شما که اینقدر حساسی لطفا تاپیکهای سیاسی رو از توی بخش متفرقه پاک کن!
آخرین ویرایش توسط bossrasoul در شنبه 26 دی 1388, 2:03 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 26 دی 1388, 12:16 am

bossrasoul نوشته شده:پیمان جان من تعجب میکنم از اینکه توی بخش متفرقه سایت بحثهای کاملا سیاسی زده میشه، از نوع کاملا خفن، حالا ما یه کلمه میگیم باعث میشه امنیت سایت به هم بریزه؟
این حرفو کسی میزنه که در هیچ کجای سایتش ازین بحثا نشه
تو بخش متفرقه همچین حرفای تندی زده میشه که بعضی وقتا آدم فکر میکنه ممکنه همین فردا سایت کلا فیلتر بشه و ما عبارت مشترک مورد نظر رو ببینیم
شما که اینقدر حساسی لطفا تاپیکهای سیاسی رو از توی بخش متفرقه پاک کن!
خوبه خودتم داری میگی تالار گفتگوی آزاد و تاپیک های سیاسی، اگه یکم دقت کنی اینجا تالار کاردانی به کارشناسی و تاپیک کنکور آزاد.
خیلی علاقه داری بیا همون جا تا دلت می‌خواد حرف سیاسی بزن البته حرف با دلیل و منطق
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

amirFO
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط amirFO » شنبه 26 دی 1388, 12:39 am

arash88 نوشته شده:من یه سوال داشتم..کسی که تیر ماه سال دیگه فارق التحصیل میشه در صورت قبولی در کنکور آزاد کارشناسی ناپیوسته ..باید چیکار کنه اونوقت؟
من پارسال کرمان واحد انار قبول شدم ، 3 روز پیش پرسیدم می تونم بیام ثبت نام ، گفتن قدمت به روی چشم

دانشگاه آزاد تا 1 سال بعضی از واحدها تا 2 سال چشم به راه شما دانشجوی عزیز هستند
خیالت راحت باشه

arash88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash88 » شنبه 26 دی 1388, 12:50 am

amirFO نوشته شده:
من پارسال کرمان واحد انار قبول شدم ، 3 روز پیش پرسیدم می تونم بیام ثبت نام ، گفتن قدمت به روی چشم

دانشگاه آزاد تا 1 سال بعضی از واحدها تا 2 سال چشم به راه شما دانشجوی عزیز هستند
خیالت راحت باشه
آقا دمت گرم ما رو از نگرانی در آوردی.....قانون نا نوشتس دیگه..ولی بعضی از دانشگاه اگه همون موقع مراجعه کنیم میگن که شهریه ثابت رو بده..فکر کنم اگه بزارم سالی دیگه برم بگم من الان فهمیدم قبول شدم ثبت نامم میکنن...430 تومن هم لازم نیست بدم.....
آقا ممنون از لطفتون
موفق باشید

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 26 دی 1388, 9:12 am

تجربه ای که من در رابطه با ثبت نام با تاخیر داشتم اینه که زمانی که کنکور

قبول شدم نرفتم ثبت نام کنم ترم بعدشم یعنی ترم مهر بازم نرفتم اما برایه ترم بعدش یعنی

ترم بهمن که با دانشگاه تماس گرفتم با اینکه 1 سال از روی قبولیم گذشته بود گفتن میتونی بیای ثبت

نام اما باید شهریه ثابته اون ترم هایی که نیومدی که برایه من 2 ترم بود رو پرداخت کنی و منم

حساب کردم باید به اندازه یه ترمه کامل فقط شهریه ثابت بدم برایه همینم دیدم صرف با اینه

که دوباره کنکور بدم در هر صورت دانشگاه آزاد رزرو نداره کسانی هم که میخوان سراسری

شرکت کنن و الان دانشگاه آزاد قبول میشن بیخود لازم نیست پول بدن و این ترم رو ثبت

نام کنن و مرخصی بگیرن چون باید 450 هزار تومن الکی بدن در صورتیکه میتونن اگه

تابستون اسمشون سراسری در نیومد برایه ترم مهر برن دانشگاه آزادی که قبول

شدن با تاخیر ثبت نام کنن و اون موقع شهری ثابته ترم پیش رو ازشون میگیرن

فقط بگم این در صورتیه که مشکله سربازی نداشته باشن حالا بازم میتونید اگه قبول

شدید به دانشگاه آزادتون زنگ بزنید درباره این موضوع بیشتر اطلاعات کسب کنید

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » شنبه 26 دی 1388, 10:23 am

yazdanfar نوشته شده:تجربه ای که من در رابطه با ثبت نام با تاخیر داشتم اینه که زمانی که کنکور

قبول شدم نرفتم ثبت نام کنم ترم بعدشم یعنی ترم مهر بازم نرفتم اما برایه ترم بعدش یعنی

ترم بهمن که با دانشگاه تماس گرفتم با اینکه 1 سال از روی قبولیم گذشته بود گفتن میتونی بیای ثبت

نام اما باید شهریه ثابته اون ترم هایی که نیومدی که برایه من 2 ترم بود رو پرداخت کنی و منم

حساب کردم باید به اندازه یه ترمه کامل فقط شهریه ثابت بدم برایه همینم دیدم صرف با اینه

که دوباره کنکور بدم در هر صورت دانشگاه آزاد رزرو نداره کسانی هم که میخوان سراسری

شرکت کنن و الان دانشگاه آزاد قبول میشن بیخود لازم نیست پول بدن و این ترم رو ثبت

نام کنن و مرخصی بگیرن چون باید 450 هزار تومن الکی بدن در صورتیکه میتونن اگه

تابستون اسمشون سراسری در نیومد برایه ترم مهر برن دانشگاه آزادی که قبول

شدن با تاخیر ثبت نام کنن و اون موقع شهری ثابته ترم پیش رو ازشون میگیرن

فقط بگم این در صورتیه که مشکله سربازی نداشته باشن حالا بازم میتونید اگه قبول

شدید به دانشگاه آزادتون زنگ بزنید درباره این موضوع بیشتر اطلاعات کسب کنید
طبق این صحبت کسانی که دو ترم از کاردانیشون هم مونده میتونن ثبت نام کنن و قبول بشن
بعد اون 2 ترم رو که خوندن بیان رشته ای رو که یکسال پیشش قبول شده بودن، برن سره کلاسش
جالبه!

این دو ترم جزء سنوات تحصیلی به حساب میاد یا نه؟
چون اگر به حساب بیاد شرایط تحصیلش سخت میشه
چون همونطور که میدونید، دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ناپیوسته فقط 3 سال معادل 6 ترم معافیت تحصیلی صادر میکنن و بعد از اون اسم فرد رو میدن به نظام وظیفه

حالا اگه اون ترم از زمان پذیرش در آزمون جزء سنوات به حساب بیاد، عملا باید 4 ترمه درس رو تموم کرد، چون 2 ترمش هدر رفته
و کسانی که دروس جبرانی دارن کمتر از 5 ترم نمیتونن تموم کنن
مگر اینکه این 2 ترم جزء سنوات به حساب نیاد

یه سوال داشتم
اگر کسی جایی قبول بشه و نره، یکسال از کنکور محروم نمیشه، درسته؟
چون ندیدم دانشگاه آزاد محرومیت از کنکور داشته باشه!

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » شنبه 26 دی 1388, 11:06 am

باسلام
من پارسال باتراز 6800 خوراسگان قبول شدم...
كارنامه ام را ندارم ولي يادمه تخصصي 32% و برنامه نويسي هم 40% زدم.
نفر 21ام از 70 بودم...
علمي كاربردي هم قبول شدم ولي آزاد را ترجيح دادم
من به همه قول ميدم هركي بالاي 20% بزنه اين دوتا رو قبوله..
در ضمن شهريه هر ترم آزاد هم كه بالاي 900 ميشه.

قفل شده