سلام.لطفا به تمام سوالات من جواب بدید.خواهش میکنم وارد بشید

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
danielo

سلام.لطفا به تمام سوالات من جواب بدید.خواهش میکنم وارد بشید

پست توسط danielo » شنبه 3 بهمن 1388, 12:58 am

من میخوام در کنکور کاردانی به کارشناسی علمی و کاربردی شرکت کنم.ترم بعد ترم اخر من هست.یعنی من امتحانات خرداد ماه را بدم .درسم تموم میشه.من دانشجوی دانشگاه غیرانتفاعی هستم.رشته من هم کاردانی نرم افزار کامپیوتر هست.
1:من دفترچه را گرفتم.میخواستم بدونم ثبت نامش اینترنتی هست و یا نه و من در چه تاریخی باید این ثبت نام را انجام بدم
2:در مواد ازمون تخصصی رشته من درس های ساختمان داده و ذخیره بازیابی و اطلاعات و زبان تخصصی و برنامه سازی کامپیوتر نوشته شده.میخواستم بدونم درس های دیگه ای که باید بخونم چیه؟ایا ریاضی و فیزیک جز امتحان هستند؟؟؟
3:اولویت رشته ها چگونه هست؟
چون 20 تا حق انتخاب وجود داره.من میخواستم بدونم من میتونم درس هایی که احتمال کمی هست قبول شدنم در اولویت های اول بزارم و درس هایی که احتمال میدم قبولیم بیشتر باشه در اولویت بعدی؟
چون یادمه چند سال پیش که برای کنکور سراسری و ازاد امتحان دادم.در سراسری همچنین شرایطی وجود داشت.مثلا من در اولویت 50 خودم در سراسری قبول شدم و از اینکه این دانشگاه و رشته را در اولویت 50 خودم انتخاب کردم ضرری نکردم.ولی در ازاد اینطور نبود.یعنی شما باید در اولویت اول اونی را انتخاب میکردی که شانس بیشتری داری.میخواستم بدونم کدوم یکی از اینها به علمی و کاربردی شبیه هست
4:از کجا بفهمم که کدام دانشگاه را انتخاب کنم.درصد قبولی بیشتری دارم؟یعنی در کدام دانشگاه میشه با نمره کمتر قبول شد.
5:برای علمی کاربردی و این درس ها .چه کتاب هایی برای خریدن بهتر هست؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: سلام.لطفا به تمام سوالات من جواب بدید.خواهش میکنم وارد بشید

پست توسط پیر کاردانی » دوشنبه 5 بهمن 1388, 4:05 pm

danielo نوشته شده:من میخوام در کنکور کاردانی به کارشناسی علمی و کاربردی شرکت کنم.ترم بعد ترم اخر من هست.یعنی من امتحانات خرداد ماه را بدم .درسم تموم میشه.من دانشجوی دانشگاه غیرانتفاعی هستم.رشته من هم کاردانی نرم افزار کامپیوتر هست.
1:من دفترچه را گرفتم.میخواستم بدونم ثبت نامش اینترنتی هست و یا نه و من در چه تاریخی باید این ثبت نام را انجام بدم
2:در مواد ازمون تخصصی رشته من درس های ساختمان داده و ذخیره بازیابی و اطلاعات و زبان تخصصی و برنامه سازی کامپیوتر نوشته شده.میخواستم بدونم درس های دیگه ای که باید بخونم چیه؟ایا ریاضی و فیزیک جز امتحان هستند؟؟؟
3:اولویت رشته ها چگونه هست؟
چون 20 تا حق انتخاب وجود داره.من میخواستم بدونم من میتونم درس هایی که احتمال کمی هست قبول شدنم در اولویت های اول بزارم و درس هایی که احتمال میدم قبولیم بیشتر باشه در اولویت بعدی؟
چون یادمه چند سال پیش که برای کنکور سراسری و ازاد امتحان دادم.در سراسری همچنین شرایطی وجود داشت.مثلا من در اولویت 50 خودم در سراسری قبول شدم و از اینکه این دانشگاه و رشته را در اولویت 50 خودم انتخاب کردم ضرری نکردم.ولی در ازاد اینطور نبود.یعنی شما باید در اولویت اول اونی را انتخاب میکردی که شانس بیشتری داری.میخواستم بدونم کدوم یکی از اینها به علمی و کاربردی شبیه هست
4:از کجا بفهمم که کدام دانشگاه را انتخاب کنم.درصد قبولی بیشتری دارم؟یعنی در کدام دانشگاه میشه با نمره کمتر قبول شد.
5:برای علمی کاربردی و این درس ها .چه کتاب هایی برای خریدن بهتر هست؟
سلام
اولا که شما اگر قبول بشی نمی تونی بری.
دوما تا 6 ام تمدید شد و اینترنتی.
تنها ریاضی هست که اونم جزء دروس پایه هست و در دفترچه عمومی ارائه میشه با ضریب 3
اولویت وجود نداره و براساس علاقه رتبه ها رو می تونی بزنی.

معمولا تقاضا برای واحد های جهاد دانشگاهی و وزارت نیرو بیشتر هست.
سرفصل ها و کتب هم به طور کامل هم در انجمن ها هست و هم در سایت.
----------
تاپیک تکراری، قفل و به زودی حذف خواهد شد.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده