بهترين منبع براي درس هاي عمومي چيه؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
happyboy
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: يه گوشه از كره خاكي

بهترين منبع براي درس هاي عمومي چيه؟

پست توسط happyboy » یک‌شنبه 1 فروردین 1389, 11:45 pm

سلام به مديريت محترم انجمن و بقيه دوستان عزيز. بنظر شما براي دانشگاه آزاد چه منابعي رو واسه عموميا بخونم؟ لطفا جواب منو بديد سردرگم شدم يكم!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواتار کاربر
s_tanhaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Azarbaijan

Re: بهترين منبع براي درس هاي عمومي چيه؟

پست توسط s_tanhaei » دوشنبه 2 فروردین 1389, 11:01 am

happyboy نوشته شده:سلام به مديريت محترم انجمن و بقيه دوستان عزيز. بنظر شما براي دانشگاه آزاد چه منابعي رو واسه عموميا بخونم؟ لطفا جواب منو بديد سردرگم شدم يكم!!!!!!!!!!!!!!!!!
با سلام
برای ادبیات کتاب جدید آقای کلیشمی رو بخونید سوالات سراسری پارسال دقیقا از این کتاب اومده بود هم برا سراسری و هم برای آزاد تنظیم شده
با توجه به اینکه 70% سوالات آزاد از گرامر میاد بهتره کتاب زبان عمومی 1 انتشارات گسترش علوم پایه رو بخونید
برا معارف هم هم اندیشه و هم معارف رو بخونید بهتره از همین الان شروع کنید پون عمومی ها به نظر کم ارزش میان ولی روی رتبه خیلی تاثیر گذار هستش
تصویر

آواتار کاربر
happyboy
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط happyboy » دوشنبه 2 فروردین 1389, 10:30 pm

واسه معارف منبعشو دقيقا ميگي كدوم انتشارات؟ من زبانم بد نيست مشكلم با ادبيات و معارفه sanj: sanj: sanj: sanj: sanj: sanj: sanj:

آواتار کاربر
s_tanhaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط s_tanhaei » سه‌شنبه 3 فروردین 1389, 12:01 pm

happyboy نوشته شده:واسه معارف منبعشو دقيقا ميگي كدوم انتشارات؟ من زبانم بد نيست مشكلم با ادبيات و معارفه sanj: sanj: sanj: sanj: sanj: sanj: sanj:
انتشارات نهاد رهبری، کتاب مرجع هستن هیچ کتاب کنکوری واسه معارف خوب نیست
اگه بتونی سوالات زبان سال 88 رو خوب جواب بدی اونوقت مطمئن باش که زبانت خوبه پارسال سوالات روخیلی سخت داده بودن من خودم گرامر نخونده بودم اما تمامی لغات کتاب حبیبی رو حفظ بودم اما سوالات در حد تافل بود تونستم 3.33 درصد زبان بزنم روی زبان خیلی حساب باز کرده بودم اما نتونستم جواب بدم nar:
کتاب ادبیات هم از انتشارات ساکو هستش اگه تونستی با آقای کلیشمی هم صحبت کن ایشون خوب میتونن در مورد ادبیات راهنماییتون کنن.
تصویر

آواتار کاربر
happyboy
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط happyboy » چهارشنبه 4 فروردین 1389, 10:27 pm

زبان 88 آزاد رو 30 در صد زدم اگه اين كتابي كه بعنوان منبع معارف معرفي كرديد رو بخونم ديگه چيزي نخونم واسه آزاد؟؟؟

آواتار کاربر
s_tanhaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط s_tanhaei » پنج‌شنبه 5 فروردین 1389, 5:22 pm

happyboy نوشته شده:زبان 88 آزاد رو 30 در صد زدم اگه اين كتابي كه بعنوان منبع معارف معرفي كرديد رو بخونم ديگه چيزي نخونم واسه آزاد؟؟؟
به نظر من زبان عمومی گسترش علوم پایه خوبه
مدرسان شریفم برا کل عمومی ها یک کتاب داره
چون گرامر میخوای بخونی و مباحث هم یکی هستش فرقی نداره کدوم رو بخونی.
تصویر

bahramirad_reza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط bahramirad_reza » جمعه 6 فروردین 1389, 10:33 pm

سلام به مديريت محترم انجمن و بقيه دوستان عزيز. بنظر شما براي دانشگاه آزاد چه منابعي رو واسه عموميا بخونم؟ لطفا جواب منو بديد سردرگم شدم يكم!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز برای دانشگاه ازاد واسه دروس عمومی از کتاب مدرسان استفاده کنید که واقعا عالیه و خوب

درس داده. اگه به نظر من به نظر شخصی بنده این کتاب رو بخونین که شامل سه درس عمومی میشه

دروس عمومی رو بالای60 می زنی.

قفل شده