اشکها و لبخندها ..........

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
spiderman
کاربر ساده
کاربر ساده

اشکها و لبخندها ..........

پست توسط spiderman » پنج‌شنبه 22 شهریور 1386, 4:24 pm

سلام به همه بروبچ باحال فروم
قربون همتون برم
چند وقتی نبودم و دلم خیلی براتون تنگ شده بود
نتایج هم که فردا میاد (جمعه 23/6/86) نمیدونم چند نفر خوشحال میشن و چند نفر ناراحت ولی امیدوارم همتون خوشحال بشین شاید من دیگه نتونم بیام تو فروم (به علت مشغله و بدبختی آخه دارم قاطیه مرغها میشم :oops: ) برای همین از همین حالا برای همتون آرزوی موفقیت می کنم
قربون همتوم مرد عنکبوتی

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 22 شهریور 1386, 4:36 pm

سلام به شما دوست عزيز

خيلي تبريك ميگم انشا... كه هميشه توي زندگيتون موفق و سربلند باشيد.
من و دوستان هم دلمون براتون تنگ شده بود. :oops:
نتايج هم طبق آخرين خبر كه رئيس سنجش داده، امشب ساعت 8 اعلام مي شه.

انشا... هر جا كه هستين شاد و سرافراز باشيد :wink:

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » جمعه 23 شهریور 1386, 11:58 am

spiderman عزیز ایشالا خوشبخت بشی
مارو یادت نره تصویر

msnasiri
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط msnasiri » جمعه 23 شهریور 1386, 12:15 pm

مال من که اشک بود
من زیاد رو کنکور حساس نبودم ولی یه گلایه از این بعضی بچه های این فروم دارم که بهم امید زیادی دادن
من بیشتر رو حساب حرف بچه های اینجا امیدوار بودم با رتبه 500 قبول شم ولی حالا می بینم که اینطوری شده (حتی بعضی دوستان فروم گفته بودن امید شبانه زنجان هست حالا که می بینیم هیچ و هیچ)

آواتار کاربر
شیدا _2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط شیدا _2 » جمعه 23 شهریور 1386, 12:33 pm

مال من نیم اشکبود نیم خنده
من سخت افزار آباده قبول شدم
دیووونگی کردم دومین انتخابم بعد از شیراز زدم آباده
حالا نمی دونم برم یا نه ؟
اصلا کسی خبر داره تکمیل ظرفیت هست یا نه؟
اگه برمآباده می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ :(
لعنت بر تمامی اهل سنجش

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » جمعه 23 شهریور 1386, 12:43 pm

به علت مشغله و بدبختی آخه دارم قاطیه مرغها میشم
خدایا ما رو هم به این مشغله دچار کن :wink: (البته 8 سال دیگه :lol: )
من زیاد رو کنکور حساس نبودم ولی یه گلایه از این بعضی بچه های این فروم دارم که بهم امید زیادی دادن
ببینید دوست عزیز ، گله شما خیلی بی اساسه
اونایی که به شما روحیه دادن با توجه به رتبتون این کار رو کردن و کارکنان سازمان سنجش نبودن یا علم غیب نداشتن که توقع داشته باشید حتما حرف اونا درست در بیاد
در ثانی ، این یک ماه رو با امید سر کردین بهتره یا اگه بدون امید و با اعصاب داغون سر می کردید و آخرش هم که نتیجه همین می شد ؟؟؟؟؟؟
خیلی سخت نگیرید
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

پست توسط forugh » جمعه 23 شهریور 1386, 2:49 pm

من جزء اونهايي بودم كه با نهايت اشك امروز 23/6/86 وارد فروم شدم

هيچ اميدي ديگه واسه آزاد هم ندارم و فقط دلم مي خواد گريه كنم

بعضي ها تو تاپيكاشون نوشتن اونهايي كه قبول نشدين شايد قسمتتون اين بوده ولي چرا قسمت من بايد اين باشه من اين قسمت لعنتي رو نمي خوام
من هيچ دلگرمي از كسي نمي خوام ترو خدا ور نداريد بعد تاپيك من بنويسيد نه و نو و اينها كه اميد داشته باشيد چون دارم مي تركم من چه طور تو چشماي پدر مادرم نگاه كنم در حاليكه به من اميد دارن من ديگه هيچ وقت پامو تو اين فروم نمي زارم از اين فروم خداحافظي مي كنم مهرسا جون خيلي خنده داره تا ديروز به تو مي گفتم برگرد و ببخش اون كسي رو كه ناراحتت كرده :wink: و الان من دارم باهات خداحافظي مي كنم ديگه هيچ حرفي واسه گفتن ندارم چون داغونه داغونم .
تبريك مي گم به همه ي دوستان خوبم كه در اومدن rosa جون و masoud khafan و مهرسا جون و شقايق و شيرين و roojan جون موفق باشيد .

من ID همه ي دوستان رو DEL كردم و اينكه همه ي دوستاني كه لطف كردن من رو add كردن آيديمو ديليت كنن مخصوصا آقاي alone384 من رو از ليستت حذف كن چون علاقه اي به جك ها و چيزهاي ديگه اي كه مي زاري ندارم

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 23 شهریور 1386, 3:19 pm

forugh نوشته شده:من جزء اونهايي بودم كه با نهايت اشك امروز 23/6/86 وارد فروم شدم

هيچ اميدي ديگه واسه آزاد هم ندارم و فقط دلم مي خواد گريه كنم

بعضي ها تو تاپيكاشون نوشتن اونهايي كه قبول نشدين شايد قسمتتون اين بوده ولي چرا قسمت من بايد اين باشه من اين قسمت لعنتي رو نمي خوام
من هيچ دلگرمي از كسي نمي خوام ترو خدا ور نداريد بعد تاپيك من بنويسيد نه و نو و اينها كه اميد داشته باشيد چون دارم مي تركم من چه طور تو چشماي پدر مادرم نگاه كنم در حاليكه به من اميد دارن من ديگه هيچ وقت پامو تو اين فروم نمي زارم از اين فروم خداحافظي مي كنم مهرسا جون خيلي خنده داره تا ديروز به تو مي گفتم برگرد و ببخش اون كسي رو كه ناراحتت كرده :wink: و الان من دارم باهات خداحافظي مي كنم ديگه هيچ حرفي واسه گفتن ندارم چون داغونه داغونم .
تبريك مي گم به همه ي دوستان خوبم كه در اومدن rosa جون و masoud khafan و مهرسا جون و شقايق و شيرين و roojan جون موفق باشيد .

من ID همه ي دوستان رو DEL كردم و اينكه همه ي دوستاني كه لطف كردن من رو add كردن آيديمو ديليت كنن مخصوصا آقاي alone384 من رو از ليستت حذف كن چون علاقه اي به جك ها و چيزهاي ديگه اي كه مي زاري ندارم
من دقیقا با حرف های ایشون موافقم ! امسال نهایت بی عدلی و حق خوری رو با تمام وجود احساس کردیم و خدا هم که طبق معمول سکوت کرده تا آدمای بی وجدان خون مارو توی شیشه کنن و حقمون رو بخورن و حتی نتونیم حرف دلمون رو بزنیم چون کسی صدای مارو نمیشنوه . این حق ما نبود که قبول نشیم و کسانی برن دانشگاه که اصلا حقشون نیست ( به دوستای فروم برنخوره چون منظورم اصلا شما ها نیستید ، یکی از دوستان من سر جلسه از بغل دستیش کپی زده رتبش زیر 100 شده !!!!! و ..... ) ، این قسمت ما نیست ، اگر تلاش نکرده بودیم ، اگر وقت نمیزاشتیم ، اگر قید کامپیوتر ، تفریح ، مهمونی و ... رو نمیزدیم میگفتیم حقمونه ، نباید قبول میشدیم اما ما که کم کاری نکردیم حداقل حقمون این بود که یک جای دور افتاده قبول شیم و نریم اینجوری حداقل دلمون نمیسوخت !!!
میدونید وقتی به پدرم گفتم قبول نشدم چی گفت ؟
گفت : حیف اون پولی که دادم برای کلاس کنکور تو !!!!!! و از طرف همه سرکوفت شنیدم و من هم مثل فروغ داغونه داغونم
نه این حق ما نبود ، این قسمت و سرنوشت ما نبود ، این نهایت ظلم و ستم و بلایی بود که یک ظالم میتونه به یک آدم بی صلاح وارد کنه .

بدون مقاومت سر ما رو بریدند

دیگه نه حتی توان خوندن برای آزاد و حتی سال بعد رو هم ندارم و دنبال هدف دیگری میرم به امید آنکه این ظلم ها رو فراموش کنم

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » جمعه 23 شهریور 1386, 3:56 pm

[/b] بچه ها تو رو خدا این جوری حرف نزنیین من از غصه میترکم ها :cry:
به جان عزیز ترین کسم واقعا ناراحتم قسم خوردم تا باورتون بشه واقعا متاسفم
فروغ رامین من نمیخوام شما رو از دست بدم .من به خدا شبه اعلام نتایج وقتی از سعید دوست عزیزم پرسیدم قبولی؟گفت من سرباز شدم رفت :cry:.واقعا ناراحت شدم بازم میگم به جان خودم واقعا ناراحت شدم.
فروغ رامین من یه عالمه خاطره از شما دارم.رامین پرسپولیسی دوست قرمز من از تو بعید این حرف ها رو بزنی.میدونی این چندمین کنکور بود که من دادم و قبول شدم؟ چهارمیش بود
بچه ها دیگه از این حرف ها نزنین.
تو رو خدا اینقدر نا امید نباشین .فروغ خانوم شما ما رو format هم بکنی ولی من شما رو پاک نمیکنم.چون بهتون عادت کردم

همتو نو دوست دارم :cry: :cry: :cry:

javad_mjt
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

وظیفه

پست توسط javad_mjt » جمعه 23 شهریور 1386, 4:02 pm

rtech جان (و دوستان دیگر) شما وظیفه خودتو انجام دادی و زحمتت و کشیدی الانم مثله من پیش خودت شرمنده نیستی که نخوندی و رد شدی. حتما یه حکمتی بوده که قبول نشدی اصلا ناراحت نباش انشاله ساله دیگه با تجربه بیشتر بهترین جایه ممکن و قبول میشی.از کسی هم خجالت نکش
مهم اینه که پیش خودت شرمنده نیستی

Ramin

پست توسط Ramin » جمعه 23 شهریور 1386, 4:59 pm

آقا جواد من هم این سال دومی بود که کنکور میدادم پارسال چون تازه درسم تموم شده بود خوب زیاد وقت نکردم بخونم و خودم میدونستم قبول نمیشم و اصلا هم ناراحت نشدم اما امسال به معنای واقعی کلمه زحمت کشیدم ، از همه چیم زدم . به هر حال دیگه نمیشه کاریش کرد ، از کجا معلوم سال بعد بدتر از این سرمون نیارن تجربه این نیست که چندسال کنکور بدی و بگی سال بعد دیگه قبول چون تجربه پیدا کردم ، تجربه اینه که وقتی دیدی چنین بلایی سرت آوردن درس بگیری و دیگه عمرتو به خاطرش تلف نکنی چون میدونی یک مشت احمق دارن این سوالات رو طرح میکنن نه آدم های با شعور و با عقل و فهم ... .. دیگه بقیش رو نمیگم .

زندگی قصه تلخیست که از آغازش بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم .

بچه ها منم خداحافظ ، به هر حال وقتمو میزارم روی برنامه نویسی و چیزایی که بدردم بخوره و به دنبال هدفم میرم که به بچه ها تو چت گفتم ، اگر با من کاری داشتید تو سایتهایی مثل برنامه نویس میتونید منو پیدا کنید .

خداحافظ :wink:

javad_mjt
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط javad_mjt » جمعه 23 شهریور 1386, 5:17 pm

متاسفم و درکت میکنم. فقط خواستم دلداری داده باشم.
امیدوارم وارد هر کاری که شدی موفق و پیروز باشی باشی.

آواتار کاربر
mehr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehr » جمعه 23 شهریور 1386, 5:52 pm

رامین و فروغ عزیز نمی دونم واقعا چی باید بگم منم مثل شما قبول نشدم اینم دومین کنکورم ولی هنوز امیدم رو از دست ندادم به خاطر اینکه نمی خوام تسلیم بشم و بچه ها رو که میبینم وسوسه میشم بخونم برای روزانه ساله بعد :wink:
شکه نشدم چون یقین دارم که حکمتی تو کاره وقتی که من پارسال سر مرز قبولی بودم ولی نشدم این حرفا رو میشنیدم می گفتم چرت و پرته ولی حالا دلیلش رو می فهمم .
و فروغ عزیز من تمامی اضطراب هاتو از روز کنکورت یادمه و اصلا نباید برای آزاد ناامید بشی ببین چندان وقتی نداریم حداقل اینه که اینبار فرصت رو نبایییییییییید به کسی دیگه ای بدیم :wink: .
اینطور که معلومه همه دارن میرن چه دوستانی که قبول میشن و چه دوستانی که تارک دنیا می کنن و آقا پیمان هم دلش برای روزایی که مشکل کمبود پهنا باند داشت تنگ میشه (غیر از اینه "آقا پیمان") ولی تا وقتی که کنکور کارشناسی هست منم هستم :lol:

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » جمعه 23 شهریور 1386, 6:22 pm

احسنت mehr عزیز
حرف دل منو زدی
خود من اگه قبول نمی شدم ، اینقدر کنکور می دادم تا جونم درآد
هیچ وقت نباید تسلیم اینجور بی عدالتی ها شد

آواتار کاربر
Evil Boy
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Evil Boy » جمعه 23 شهریور 1386, 11:30 pm

منم با حرفای Mehr عزیز کاملا و شدیدا موافقم
میدونم خیلی زحمت کشیدین شایدم از همه چیز گذشتین
ولی خوب زندگی یعنی همین
مبارزه با سختیها و سدها و به خصوص بی عدالتی ها
مطمئن باشید با این پشتکار ساله بعد حتما بهترین نتیجه رو می گیرید :lol:
به اونایی هم که قبول شدن واقعا تبریک میگم هر جا که هستن موفق باشن :wink:
به امید قبولی همه (البته با خودمم هستما) :wink:
.: هرکی به خودش کمک کنه,خدا هم کمکش میکنه :.

قفل شده