حذف دوباره سهمیه های روزانه و شبانه دانشگاههای دولتی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
kadda

Re: حذف دوباره سهمیه های روزانه و شبانه دانشگاههای دولتی

پست توسط kadda » شنبه 28 فروردین 1389, 2:03 am

با سلام.من عضو جدید فروم هستم.خوشحالم که میتونم لحظاتی رو با شما دوستان سپری کنم. ssb:
من اطلاعات زیادی در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی و اصطلاحات مربوط به اون ندارم به همین خاطر وقتی داشتم صفحات قبلی این تاپیک رو میخوندم دچار سردرگمی شدم.من دانشجوی ترم دوم رشته کاردانی برق یک موسسه غیر انتفاعی هستم و قصد دارم در کنکور کارشناسی ناپیوسته سال 90 شرکت کنم.و میخواستم در یک دانشگاه دولتی قبول شوم ولی الان این سوال برایم پیش امده که ایا من(که دیپلم ریاضی دارم و کنکور ریاضی داده ام) هم مانند کسانی که رشته فنی و حرفه ای بوده اند نمیتوانم دانشگاههای دولتی را انتخاب کنم؟ :(
ببخشید که وسط بحثهای داغتون مزاحم شدم ولی چون هنوز در زمینه کنکور کارشناسی ناپیوسته اطلاعات چندانی ندارم دچار سردرگمی شدم.لطفا راهنماییم کنید

marziyehkochooloo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط marziyehkochooloo » شنبه 28 فروردین 1389, 3:10 pm

ویرایش شد ...
آخرین ویرایش توسط marziyehkochooloo در شنبه 11 تیر 1390, 7:32 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

kadda

پست توسط kadda » شنبه 28 فروردین 1389, 11:51 pm

مگه ممکنه ger: تا اونجا که من از چیزهایی که بچه ها تو همین سایت گفتن,فهمیدم دانشگاه زنجان در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجو میگرفته.ولی مگه این دانشگاه زیر نظر اموزش و پرورشه که حالا به دستور این وزارت خونه نتونه دانشجو بگیره؟ nar:

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

پست توسط masoud.t » یک‌شنبه 29 فروردین 1389, 7:15 pm

سريال تكراري تجمع دانشجويان و سكوت مسئولان؛
دانشجويان آموزشكده‌هاي فني‌و‌حرفه‌اي براي پنجمين‌بار در مقابل مجلس تجمع كردند
خبرگزاري فارس: حدود 500 تن از دانشجويان كارداني آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي صبح امروز براي چندمين بار طي ماه‌هاي گذشته در اعتراض به حذف سهميه داوطلبان كنكور كارداني به كارشناسي در مقابل مجلس تجمع كردند
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

SANAZ _gol

پست توسط SANAZ _gol » یک‌شنبه 29 فروردین 1389, 7:20 pm

سلام به همه دوستان و دانشجويان عزيز كه غمخوار اين مصيبت بزرگ هستند.
از همه ي شما تقاضا دارم تا راجب اين سوالات تحقيق و بررسي كنيد. his: his:
اول اينكه دانشجوهاي كارداني مدركي با چه عنوان خواهند گرفت ؟؟؟؟؟؟كه مارو انقد واسه دادن يه فوق ديپلم علاف ميكنن؟چه آشي واسمون پختند خدا ميدونه.و مارو به حساب چي ميزارن؟فوق ديپلم اگه خدا بخواد يا ديپلم تكميلي خير سرمون khk:
دوم اينكه از بچه هاي ترم 5 يا 6 اين سوالارو بكنيد كه ما پشت كنكوريا تكليفمون چيه؟مارو كارشناسي راه ميدن ؟؟؟يا اينكه از حالا به فكر بدبختيمون باشيم و بريم از اول سر ميز دوم دبيرستان و بشينيم رياضي فيزيك بخونيم ger: :mrgreen:
واقعا من الان نميدونم چكار بايد بكنم. واسه كارشناسي بخونم يا همش بي فايده هست.چرا از اونايي كه پشت ميز مملكت نشستند كسي به ما جوابي نميده.چرا نميگن شما كه اشتباه كردين و گول مارو خوردين اومدين فني و حرفه اي ديگه فرصتتون تموم شد. krn:
اگه كسي نخواد بره غير انتفاعي بخونه چي؟؟؟كي ميخواد جوابگو باشه خدايااااااااااااااا
من خيلي داغونم.چون اصلا نميدونم به چه اميدي بشينم كتاب هاي پارسه بخونم.
اگه كسي از شما دوستاي عزيز جواب اين سوالارو داره لطفا به منم بگه.
خيلي خيلي ممنون ميشم//////

marziyehkochooloo
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط marziyehkochooloo » یک‌شنبه 29 فروردین 1389, 7:29 pm

ویرایش شد ...
آخرین ویرایش توسط marziyehkochooloo در شنبه 11 تیر 1390, 7:35 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط DIGITAL » دوشنبه 30 فروردین 1389, 9:01 pm

kadda نوشته شده:مگه ممکنه ger: تا اونجا که من از چیزهایی که بچه ها تو همین سایت گفتن,فهمیدم دانشگاه زنجان در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجو میگرفته.ولی مگه این دانشگاه زیر نظر اموزش و پرورشه که حالا به دستور این وزارت خونه نتونه دانشجو بگیره؟ nar:
معلومه که مطالبو خوب نخوندین!

تمام مراکز وابسته به آموزش و پرورش فرت!

و اما دانشگاه زنجان که تا سال پیش پذیرش کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر داشت؛ طبق اعلام مسئولین دانشگاه امسال برای کارشناسی ناپیوسته پذیرش نخواهد داشت (مگر اینکه وزارت علوم تحت فشارشون بذاره، که نمیذاره)، شاید کارشناسی پیوسته داشته باشه(برای ریاضی ها)!
حالا من نمی فهمم که شما چجوری از این جملات نتیجه گرفتین که زنجان زیر نظر آموزش و پرورشه! شاید اینجوری: ddn:
در باز است، باز پرنده است => در پرنده است.
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

DANESHJOO-ONLINE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط DANESHJOO-ONLINE » دوشنبه 30 فروردین 1389, 10:01 pm

..................
آخرین ویرایش توسط DANESHJOO-ONLINE در چهارشنبه 30 مرداد 1392, 11:26 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
..........

kosha

پست توسط kosha » سه‌شنبه 31 فروردین 1389, 1:32 pm

لطفا من رو راهنمايي كنيد دفترجه فني آزمون سراسري دولتي 89 توضيع ميش يا نه اكر ميشه جوابو به ايملم بفرستين koshan.Master@yahoo.Com

D.V.O
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط D.V.O » سه‌شنبه 7 اردیبهشت 1389, 7:09 pm

خبری از این سهمیه دولتی نشد
ما که خرجی نکردیم ولی بدبخت کسایی که خرج کردن برن دولتی بخونن
اینهمه داریم تلاش میکنیم آخرش باید بریم شهرستان
راستی جریان این دانشگاه زنجان چیه
چند نفر میگیره

m.ebrahimi

پست توسط m.ebrahimi » چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389, 11:46 am

مشكل دانشجويان فني و حرفه اي حل شد
امروز سه شنبه در جلسه ای که با حضور وزیر علوم، آموزش و پروش، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان سنجش برگزار شد به اتفاق آرا مقرر شد که در آینده نزدیک سازمان سنجش تاریخ ثبت نام و آزمون داوطلبان فنی حرفه ای برای ورود به آموزش عالی را اعلام کند.
رئیس سازمان سنجش از مشخص شدن تکلیف داوطلبان و دانشجویان فنی و حرفه ای آموزش و پرورش طی جلسه امروز سه شنبه وزرای آموزش و پرورش و علوم خبر داد و گفت: برای این افراد در دانشگاههای وزارت علوم ظرفیت در نظر گرفته شد.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعیین تکلیف داوطلبان و دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای گفت: امروز سه شنبه در جلسه ای که با حضور وزیر علوم، آموزش و پروش، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان سنجش برگزار شد به اتفاق آرا مقرر شد که در آینده نزدیک سازمان سنجش تاریخ ثبت نام و آزمون داوطلبان فنی حرفه ای برای ورود به آموزش عالی را اعلام کند.

وی با بیان اینکه در این جلسه تصمیم گرفتیم برای این داوطلبان مطابق سال گذشته ظرفیت در نظر گرفته شود گفت: تنها تفاوت این دوره از پذیرش داوطلبان آموزشکده های فنی و حرفه ای در محل تحصیل آنها است. محل ادامه تحصیل آنها در آموزش عالی به جای آموزشکده های فنی و حرفه ای، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد خواهد شد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: پیامی که وزرای علوم و آموزش و پرورش در این جلسه داشتند این بود که جای نگرانی برای این افراد وجود ندارد.

وی افزود: پیش از این تنها تعدادی از واحدهای دانشگاه آزاد و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی مجوز پذیرش این دانشجویان را داشتند اما اکنون به سایر واحدها نیز مجوز داده شد.

سرورالدین اضافه کرد: ضمن اینکه دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی می توانند برای ورود فنی و حرفه ای ها ظرفیت ایجاد کنند.

وی اظهار داشت: همچنین دانشجویان کاردانی فنی و حرفه ای نیز برای ادامه تحصیل در کارشناسی می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنند و در دانشگاههای وزارت علوم پذیرش شوند.

به گزارش مهر، چندی پیش وزارت آموزش و پرورش ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره های فنی و حرفه ای را صفر اعلام کرد که این موضوع اعتراض داوطلبان و دانشجویان فنی و حرفه ای را در بر داشت.

D.V.O
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط D.V.O » چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389, 10:13 pm

m.ebrahimi نوشته شده:مشكل دانشجويان فني و حرفه اي حل شد

وی اظهار داشت: همچنین دانشجویان کاردانی فنی و حرفه ای نیز برای ادامه تحصیل در کارشناسی می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنند و در دانشگاههای وزارت علوم پذیرش شوند.
ها این یعنی چه؟!? ger: amuz:
یعنی میتونیم بریم دانشگاه هایی مثل امیر کبیر

آواتار کاربر
msafary
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط msafary » پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389, 2:28 pm

سلام به همگی
واقعا اگه این خبر درست باشه sanj: من و امثال من که انگیزه مون و از دست داده بودیم،باختیم khk: و اونهایی که بکوب درس خوندن بردن bil: .اما باید بدونن که از حالا به بعد میخوام کولاک کنم yes:
از حالا به بعد رقابت واقعی ما شروع میشه
در ضمن از تمام افرادی که به نوعی تو این موفقیت سهیم بودن کمال تشکر دارم و امیدوارم تو بهترین دانشگاه ها قبول شن str:
من رفتم برای امیرکبیر go:

آواتار کاربر
msafary
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط msafary » پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389, 9:05 pm

مثل اینکه خبری که چند تا پست اون ور تر نوشته بودن در مورد ما (داوطلبین کاردانی به کارشناسی) نبوده.من همین الان از 20:30 شنیدم و دیدم که خبر مربوط به داوطلب های دوره کاردانی بود که به اونها قولهایی برای بازکردن سهمیه در دانشگاههای زیر نظر وزارت علوم. :roll: :oops:

آواتار کاربر
Era
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: آمل
تماس:

پست توسط Era » پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389, 9:19 pm

msafary نوشته شده:مثل اینکه خبری که چند تا پست اون ور تر نوشته بودن در مورد ما (داوطلبین کاردانی به کارشناسی) نبوده.من همین الان از 20:30 شنیدم و دیدم که خبر مربوط به داوطلب های دوره کاردانی بود که به اونها قولهایی برای بازکردن سهمیه در دانشگاههای زیر نظر وزارت علوم. :roll: :oops:
متاسفانه!حق با دوستمون هست...این مدل تغییر و تحولات (تو ایران) حداقل به 2-3 سال زمان نیاز داره!اینا خوب بلدن جوونارو بازی بدن.....(اینجا ایرانه یه گربه هفت هزار ساله که زندست تا وقتی که نفت خام داره.... ktb: )
اما بازهم امید رو نمی تونن از ما بگیرن bil:
ای نسخه نامه الهی که تویی...وای آینه جمال شاهی که تویی...
بیرون زتو نیست هرآنچه در عالم هست...از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی...

قفل شده