مشاوره و برنامه ریزی تا روز کنکور کارشناسی 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: مشاوره و برنامه ریزی تا روز کنکور کارشناسی 89

پست توسط HAMID484 » چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389, 4:57 pm

مرسی ممنون از راهنماییت.
پس برای آزاد مقسمی خوبه. yes:
راستش با این همه تلاش برای جامع و قبول نشدنم.دیگه شک و دودلی افتادم که کتابهایی که مطالعه می کنم کامل و کافی نیست. اگه شما هم امتحان داده باشید همین اسفند ماه درک می کنی چی میگم. می ترسم دوباره همه چی متحول شه توی سوال ها!!
چون من توی دوره کاردانی هم سیستم و مدار منطقی نداشتیم و نخوندم.برای بار اولمه دارم مطالعه می کنم. بنظرت این کتابهای مقسمی کفاف ما رو میده ؟؟
شاید شما خوب آماده کنکور نبودی و تسلط کافی رو دروس نداشتی واسه همین به توانایی های خودت شک نداشته باش.

سیستم عامل و مدار منطقی هم اینقدر سخت نیست که ازش بترسی, حالا کو تا امتحان ازاد.
اینقدر وقت داری که تو این دو درس هم به آمادگی برسی . مطمئنم که تو این دو درس به مشکلی بر نمیخوری.
لازم نیست کتابها رو عوض کنی. کتابهای مقسمی هم برای دولتی خوبه هم برای ازاد.
من خودم با کتابای مقسمی رفتم دولتی. بعدا سعی کن کتابای سی ازمون مقسمی ( تست تالیفی داره ) رو هم بخری که دیگه کارت کامل بشه.

شما تلاشت رو بکن باقیش رو خدا درست میکنه bil:

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط atatoo » چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389, 5:52 pm

من دوسال بابل قبول شدم . امسال تازه از ارديبهشت شروع كردم . از درسا خسته شدم بس كه همش تكراريه
يعني ميشه امسال دولتي يا غيرانتفاعي تهران قبول شم. krn:
اگه ميخواي محال ترين اتفاق زندگيت رخ بده، باور محال بودنشو عوض كن!

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389, 7:41 pm

atatoo نوشته شده:من دوسال بابل قبول شدم . امسال تازه از ارديبهشت شروع كردم . از درسا خسته شدم بس كه همش تكراريه
بله که میشه .

دو بار قبول شدی بازم قبول میشی..

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389, 7:55 pm

atatoo نوشته شده:من دوسال بابل قبول شدم . امسال تازه از ارديبهشت شروع كردم . از درسا خسته شدم بس كه همش تكراريه
تکراری باشن خوبه دیگه , مجبور نیستی مطلب جدید یاد بگیره .
فقط دوره کن و تست بزن.

اگر بخوای میتونی قبول شی . واقعا میخوای ؟ bil:

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط atatoo » پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389, 5:54 pm

ممنون از دلداريتون ولي خيلي نا اميدم. اميدوارم بعد نتايج بيام و بگم جايي كه ميخواستم قبول شدم.
ميشه فقط با دروس تخصصي + آمار+مدار+ادبيات +انديشه سراسري قبول شم؟

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389, 6:49 pm

atatoo نوشته شده:ممنون از دلداريتون ولي خيلي نا اميدم. اميدوارم بعد نتايج بيام و بگم جايي كه ميخواستم قبول شدم.
منظورت از دروس تخصصی فقط ذخیره و ساختمان و سیستم هست؟
یعنی برنامه رو نزنی؟

شدن که میشه ولی باید دروس تخصصی و مدار رو بالای 70 بزنی
عمومی ها رو هم باید بالای 70 بزنی

کلا وقتی یه درس رو میخوای حذف کنی باید با درسهای دیگه جبرانش کنی

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389, 9:20 pm

atatoo نوشته شده:ممنون از دلداريتون ولي خيلي نا اميدم. اميدوارم بعد نتايج بيام و بگم جايي كه ميخواستم قبول شدم.
خب شما که همه رو اسم بردی. یعنی راحت میتونی قبول شی yes:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط atatoo » سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389, 6:31 pm

HAMID484 نوشته شده:
منظورت از دروس تخصصی فقط ذخیره و ساختمان و سیستم هست؟
یعنی برنامه رو نزنی؟

شدن که میشه ولی باید دروس تخصصی و مدار رو بالای 70 بزنی
عمومی ها رو هم باید بالای 70 بزنی

کلا وقتی یه درس رو میخوای حذف کنی باید با درسهای دیگه جبرانش کنی
چرا c++ رو از كتاب جعفر نژاد قمي دارم ميخونم

آواتار کاربر
بهزاد
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط بهزاد » جمعه 17 اردیبهشت 1389, 2:24 am

سلام به بچه های گل سایت کارشناسی دات کام.

این پستو به این دلیل زدم که بگم از همین الان نفر اول کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 معلومه؛ پس بیخودی به خودتون زحمت ندین. توصیه ام بهتون اینه که برین از همین الان برای دوم شدن بخونین.

درسته تا اینجا خوب مطالعه نکردم ولی از این به بعد میخوام بترکونم.
ما فرصت برابری برای نابرابر بودن داریم.

مرکز دانلود کتاب های تخصصی رشته کامپیوتر: http://ebook.sabalantech.ir

آواتار کاربر
snoopy
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط snoopy » جمعه 17 اردیبهشت 1389, 6:02 pm

بهزاد نوشته شده:سلام به بچه های گل سایت کارشناسی دات کام.

این پستو به این دلیل زدم که بگم از همین الان نفر اول کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 معلومه؛ پس بیخودی به خودتون زحمت ندین. توصیه ام بهتون اینه که برین از همین الان برای دوم شدن بخونین.

درسته تا اینجا خوب مطالعه نکردم ولی از این به بعد میخوام بترکونم.
به به ! آفرين اعتماد به نفسسس bil: ولي مام هستيم. و هممونم داريم حسابي مي تركونيم! ktb:
نشدا ! اينجا قرار نيست كسي به خودش زحمت نده! اينجا همه قبولييييييم و اوليم yes:

آواتار کاربر
بهزاد
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط بهزاد » شنبه 18 اردیبهشت 1389, 12:56 am

snoopy نوشته شده:نشدا ! اينجا قرار نيست كسي به خودش زحمت نده!yes:
منظورم این بود که بیخودی شکمتونو برا اول شدن صابون نزنید، تا من زنده ام نمیزارم کسی اول بشه!
snoopy نوشته شده:اينجا همه قبولييييييم و اوليم yes:
این که معلومه همه قبولیم ولی نمیشه که همه اول شن. یکی اول میشه (مثل من)، بقیه هم به ترتیب بعد از اون دوم، سوم و الی آخر.

زیاد حرفهامو جدی نگیرین اینو نوشتم که بهتون بگم رقیباتون دارن خیلی خوب می خونن و اگه روحیتونو از دست بدین، باختین. مخصوصاً کاربر atatoo.
همچنان با امید مشغول خوندن باشید، خدا خودش پاسخ زحماتتون رو میده. bil:
در ضمن اینو هم بدونین که به این راحتی ها نمیزارم کسی ازم جلو بزنه! ddn:

به امید موفقیت تک تک بچه های کارشناسی دات کام.
ما فرصت برابری برای نابرابر بودن داریم.

مرکز دانلود کتاب های تخصصی رشته کامپیوتر: http://ebook.sabalantech.ir

dorna

پست توسط dorna » شنبه 18 اردیبهشت 1389, 7:22 pm

سلام.ممنون از راهنمایی مفیدتون برای برنامه ریزی.
در واقع منم برای درس خوندن تو این سه ماه برنامه ریزی مشابهی داشتم .برنامه من از هفته پیش شروع شده البته قبلش هم یه چیزایی خونده بودم.البته برنامه ام یه کم سخت گیرانه به نظر میاد.
هفته اول تونستم ساعات خوابم رو با برنامه ام تنظیم کنم ولی مطالعه ام تو برخی درسا طبق برنامه پیش نرفت مثل ذخیره. این هفته ام امیدوارم بتونم ساعات مطالعه ام رو به رنج موردنظرم برسونم و کم کاریهای هفته قبل رو جبران کنم.
طبق برنامه ای که ریختم تا اواسط خرداد همه ی درسارو تموم میکنم جز ریاضی که قابل پیش بینی نیست.اینم بگم همه اختصاصی هارو از مقسمی میخونم و عمومی هم مدرسان دارم هم پارسه ولی مدرسان رو میخونم.
با بحثهایی که دیدم میخواستم بدونم مثلا فقط خوندن مقسمی برای سیستم عامل یا ذخیره نمیتونه کافی باشه؟!چون شرایط من یه کم ویژه هستش.من کاردانیICT دارم که میخوام کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شرکت کنم و خوب فکر کنم اگه بخوام همه درسارو تموم کنم وقت نکنم برم فهیمی بخونم.البته واسه سیستم عامل خودمون یه کمی از تننباوم خوندیم.
سوال اساسی: خوندن کتابای درس و کنکور مقسمی میتونه برام کارساز باشه چون من به اندازه شما بیسم واسه دروس اختصاصی کامپیوتر قوی نیست.
یه درخواست دیگه من تو بعضی از درسای اختصاصی بعضی جاهاش اشکال دارم مثل درس ذخیره ،میخواستم ببینم کی میتونه کمکم کنه که از طریق ایمیل تبادل نظر و رفع اشکال کنیم.
بازم ممنون من منتظر جوابهای شما عزیزان هستم. go:

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » شنبه 18 اردیبهشت 1389, 8:32 pm

خوندن کتابای مقسمی براتون خوبه . شما سعی کنید دروس رو مفهومی بخونید و فقط به فکر تموم کردن کتاب نباشید. مطلب رو یاد بگیرید.
ببینید شما شاید دیر شده باشه که بخواهید از روی فهیمی بخونید اما بازم دو فصل از فهیمی خوندن ارزش داره.وقتی به شما بگن متن سوالا از متن کتاب فهیمی میاد شما چیکار میکنی؟

اگر هم تو درسهاتون مشکلی دارید در انجمن مربوطه سوالتون رو مطرح کنید تا پاسخ بگیرید ولی انتظار هم نداشته باشید کسی بیاد اینجا مطلبی رو کامل به شما درس بده. چون اونایی که دارن درس میخونن شاید هنوز مسلط نیستن که بخوان به شما یاد بدن و کسانی هم که قبول شدن دیگه یادشون رفته . بیشتر در حد توضیح دادن کم رو بچه ها حساب کنید بهره.

سعی کنید برنامتون هم باتوجه به توانایی هاتون باشه و نه زیاد سخت و نه زیاد آسون باشه.
هر هفته یه درس فرمولی بخونید با یه درس حفظی . مثلا مدار با سیستم عامل.
هر روز هم نیم ساعت برای عمومی ها وقت بذارید. ارزش تخصصی خیلی بیشتر از عمومی ها هست.

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » یک‌شنبه 19 اردیبهشت 1389, 2:37 pm

سلام
من آزمون های آزمایشی ماهان رو ثبت نام کردم.
برای درس ادبیات منبع آزمون جزوه ی خود موسسه است ولی من از روی کتاب ادبیات گسترش علوم پایه میخونم.
کسی نمیدونه جزوه ی ماهان و کتاب گسترش علوم پایه فصلاشون چجوریه؟ به هم منطبقن؟ یا اصلا میشه جزوه ی ماهان رو از اینترنت پیدا کرد؟ من که پیدا نکردم.
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

dorna

پست توسط dorna » یک‌شنبه 19 اردیبهشت 1389, 11:36 pm

HAMID484 نوشته شده:خوندن کتابای مقسمی براتون خوبه . شما سعی کنید دروس رو مفهومی بخونید و فقط به فکر تموم کردن کتاب نباشید. مطلب رو یاد بگیرید.
ببینید شما شاید دیر شده باشه که بخواهید از روی فهیمی بخونید اما بازم دو فصل از فهیمی خوندن ارزش داره.وقتی به شما بگن متن سوالا از متن کتاب فهیمی میاد شما چیکار میکنی؟

اگر هم تو درسهاتون مشکلی دارید در انجمن مربوطه سوالتون رو مطرح کنید تا پاسخ بگیرید ولی انتظار هم نداشته باشید کسی بیاد اینجا مطلبی رو کامل به شما درس بده. چون اونایی که دارن درس میخونن شاید هنوز مسلط نیستن که بخوان به شما یاد بدن و کسانی هم که قبول شدن دیگه یادشون رفته . بیشتر در حد توضیح دادن کم رو بچه ها حساب کنید بهره.

سعی کنید برنامتون هم باتوجه به توانایی هاتون باشه و نه زیاد سخت و نه زیاد آسون باشه.
هر هفته یه درس فرمولی بخونید با یه درس حفظی . مثلا مدار با سیستم عامل.
هر روز هم نیم ساعت برای عمومی ها وقت بذارید. ارزش تخصصی خیلی بیشتر از عمومی ها هست.
بازم ممنون از لطفتون.
حقیقتش من بیشتر با همین ذخیره مشکل دارم.همیشه بار اول که میخونم سخته تازه بار دوم سر از کارش در میارم و خوب اینم به خاطر اینه که ما اصلا یه همچین درسیو نداشتیم.با بقیه درسا تقریبا آشنام.
پس با توصیه ای که کردین باید برا سیستم عامل فهیمی بخونم و برا ذخیره...؟؟؟
راستش من فقط روزهای جمعه رو برا خوندن عمومی ها اختصاص دادم.نمیدونم کار درستی کردم یا نه ولی سال پیش که هنوز درسمو تموم نکرده بودم و بصورت آزمایشی تو کنکور کامپیوتر شرکت کردم ،در حالیکه هیچیه هیچی حتی عمومی ها رو نخونده بودم ،ادبیات رو پنجاه و خورده ای زدم معارفم بد نبود و زبان عمومی فک کنم 20 درصد بود.ولی زبان تخصصی رو 86 درصد زدم برا همین فک کردم شاید لازم نباشه زیاد وقت صرفشون کنم و بیشتر رو تخصصی ها کار کنم و بعد یه بار تموم کردن اختصاصی ها یعنی از نیمه خرداد به بعد رو عمومی ها تمرکزمو بیشتر کنم.نظر شما چیه؟؟؟
واسه درس برنامه سازیم ما C پاس کردیم و خوب میتونم با C++ کنار بیام.راستی ریاضیات دارم مدرسان میخونم. میخواستم بپرسم ریاضیات واقعا با این جزییات شدید و دقیق تو کنکور میاد؟؟؟
ببخشید یه سوال دیگه کنکور سال قبل (88)به نظرتون آسون نبود یا کلا روال کنکور اینجوریه؟چون میگم که من با مطالعه صفر برای کلیه ی دروس، سه درس اختصاصی رو 17درصد زدم.مدار منطقی که کلا همه چی یادم رفته بود 11درصد (اصلا نمیدونم این 11درصدو چی زدم؟!)و باز برنامه نویسی که سر جلسه هم وقت صرفش نکردم 3-2درصد زدم.فقط این ریاضیات رو بدکاری کردم جوابهایی که مطمئن نبودم رو زدم و امتیازم رو صفر کردم!به نظرم اگه میزان سختی سوالها مثل سال قبل باشه میتونم به قبولیم امیدوار باشم. ایشاالله قبولی همه ی دوستان.
go: go: go:
go: go: go:
آخرین ویرایش توسط dorna در سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1389, 6:35 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

قفل شده