مشاوره و برنامه ریزی تا روز کنکور کارشناسی 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

Re: مشاوره و برنامه ریزی تا روز کنکور کارشناسی 89

پست توسط rain girl68 » دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 2:58 pm

بچه ها خواهشا اگر کسی جزوه ی ادبیات ماهان رو داره ی از فصلاش خبر داره یه پیام بزاره.
من فقط میخام با کتاب گسترش علوم پایه تطبیق بدم که از آزمونا بهره ی درست رو ببرم.
:roll:
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 10:41 pm

سلام
پس با توصیه ای که کردین باید برا سیستم عامل فهیمی بخونم و برا ذخیره...؟؟؟
بله برای سیستم فهیمی و برای ذخیره هم مقسمی رو بخر.
راستش من فقط روزهای جمعه رو برا خوندن عمومی ها اختصاص دادم.نمیدونم کار درستی کردم یا نه ولی سال پیش که هنوز درسمو تموم نکرده بودم و بصورت آزمایشی تو کنکور کامپیوتر شرکت کردم ،در حالیکه هیچیه هیچی حتی عمومی ها رو نخونده بودم ،ادبیات رو پنجاه و خورده ای زدم معارفم بد نبود و زبان عمومی فک کنم 20 درصد بود.ولی زبان تخصصی رو 86 درصد زدم برا همین فک کردم شاید لازم نباشه زیاد وقت صرفشون کنم و بیشتر رو تخصصی ها کار کنم و بعد یه بار تموم کردن اختصاصی ها یعنی از نیمه خرداد به بعد رو عمومی ها تمرکزمو بیشتر کنم.نظر شما چیه؟؟؟
خوبه خودت میدونی عمومی ها زیاد مهم نیستن bil: باید بیشتر وقتت برای تخصصی ها باشه
سعی کن روزی نیم ساعت عمومی ها رو بخونی . اینطوری بهتره هر روز میخونی و بهتر میره تو ذهنت
عمومی ها رو دو روز نخونی از یادت میره واسه همین بهتر هر روز یه نگاه کوتاه بهشون داشته باشی که برات یاد اوری بشه

واسه درس برنامه سازیم ما C پاس کردیم و خوب میتونم با C++ کنار بیام.راستی ریاضیات دارم مدرسان میخونم. میخواستم بپرسم ریاضیات واقعا با این جزییات شدید و دقیق تو کنکور میاد؟؟؟
اگر هنوز سی پلاس شروع نکردی هر چه زودتر شروع کن که زمان داره از دست میره جانم! ddn:
چرا نشستی ریاضی میخونی آخه؟ ولش کن این درس مزخرف رو
بدون ریاضی هم میتونی رتبه تک رقمی بیاری . برو کارنامه ها رو از این لینک دانلود کن
http://www.takraghami.com/viewtopic.php?f=11&p=718#p718
ببین چه رتبه خوب هایی که ریاضی رو اصلا نزدن. باید ریاضی رو حذف کنی تا برای سایر دروس وقت داشته باشی. اگر بخوای ریاضی هم بزنی حتما وقت کم میاری مگه اینکه با سرعت نور بخوای تست ها رو جواب بدی. همون مدار و برنامه نویسی کلی از وقتت رو میگرن
ببخشید یه سوال دیگه کنکور سال قبل (88)به نظرتون آسون نبود یا کلا روال کنکور اینجوریه؟چون میگم که من با مطالعه صفر برای کلیه ی دروس، سه درس اختصاصی رو 17درصد زدم.مدار منطقی که کلا همه چی یادم رفته بود 11درصد (اصلا نمیدونم این 11درصدو چی زدم؟!)و باز برنامه نویسی که سر جلسه هم وقت صرفش نکردم 3-2درصد زدم.فقط این ریاضیات رو بدکاری کردم جوابهایی که مطمئن نبودم رو زدم و امتیازم رو صفر کردم!به نظرم اگه میزان سختی سوالها مثل سال قبل باشه میتونم به قبولیم امیدوار باشم. ایشاالله قبولی همه ی دوستان.
درسته کنکور پارسال آسون بود. اما کسی کشکی قبول نشد. lat:
کسی بخونه قبول میشه چه کنکور سخت باشه چه آسون.

آواتار کاربر
hesam68
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: زاهدان

پست توسط hesam68 » پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1389, 4:11 pm

سلام
به نظر شما مدار منطقی مدرسان بخونم یا مقسمی؟

dorna

پست توسط dorna » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 8:35 am

hesam68 نوشته شده:سلام
اگه مقسمی داری مقسمی بخون. منم پارسه و مقسمی دارم ولی بنابه توصیه ی دوستان مقسمی میخونم.تا اینجا که مقسمی رو خوندم به نظرم خوب بوده.
موفق و شاد باشی go: go: go:

dorna

پست توسط dorna » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 9:28 am

برای سیستم فهیمی و برای ذخیره هم مقسمی رو بخر.

ذخیره رو دارم باید دنبال فهیمی باشم.
برو کارنامه ها رو از این لینک دانلود کن
http://www.takraghami.com/viewtopic.php?f=11&p=718#p718

هنوز که موفق نشدم کارنامه هارو ببینم!!!
درسته کنکور پارسال آسون بود. اما کسی کشکی قبول نشد. lat:
کسی بخونه قبول میشه چه کنکور سخت باشه چه آسون.
منم سعیمو میکنم که عقب نمونم اگه خدا بخواد.
ممنون از راهنماییهای مفیدتون.
go: go: go:

آواتار کاربر
Mahdieh-r
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Mahdieh-r » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 5:58 pm

سلام به همگي
من تمام دروس تخصصي رو از كتاباي مقسمي خوندم.چند روز پيش كه رفته بودم نمايشگاه كتاب و يه سري كتابهاي انتشارات ديگه غير از گسترش رو مطالعه كردم فهميدم كه گسترش خيلي كامل تر و بهتره.
من كتابهاي مدرسان رو هم دارم ولي اصلا راغب به خوندنشون نيستم.فكر ميكنم يه جورايي مطالب رو سخت بيان مي كنه توي رياضيش كه ديگه شورش رو درآوردن من فقط 100صفحه از اونو خوندم و از هر چي رياضي بود سير شدم.قبول دارم كه نسبت به رياضي گسترش كامل تره ولي به نظر من همين رياضي گسترش رو هم اگه خوب بخونيم كلي هنر كرديم.
بچه ها من يه جورايي ديگه خسته شدم وقتي كه براي درس خوندن ميذارم نسبت به قبل خيلي كم شده khk: احتياج مبرم به اين دارم كه يكي باهام حرف بزنه و دوباره رغبت درس خوندن در من ايجاد كنه cuf: و يه چيز ديگه به نظر شمه نيازي هست كه من علاوه بر كتابهاي مقسمي مدرسان رو هم بخونم؟
ممنون ميشم يكي كمكم كنه
آخرین ویرایش توسط Mahdieh-r در جمعه 24 اردیبهشت 1389, 6:01 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بیا دنیا بسازیم نه با دنیا بسازیم!!!

آواتار کاربر
Sepehr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Sepehr » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 6:01 pm

سلام بچه ها.یه سوال
کنکور آزاد کی هست؟؟ (تقریبا پارسال کی ثبت نام شد.حدودا کی هم امتحان گرفتن؟؟)
البته ببخشید که به مبحث این تاپیک ربطی نداره ها tof:
تلاشی دوباره و پیش به سوی پیروزی

تصویر

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 6:43 pm

Mahdieh-r نوشته شده: به نظر شمه نيازي هست كه من علاوه بر كتابهاي مقسمي مدرسان رو هم بخونم؟
ممنون ميشم يكي كمكم كنه
منم هم مدرسان رو داشتم هم مقسمی. ولی فقط مقسمی بخونید . مدرسان بدرد نمیخوره . خودتون رو هم اذیت میکنید که بخواهید دو جور کتاب بخونید. فقط مقسمی bil:

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 6:45 pm

Sepehr نوشته شده:سلام بچه ها.یه سوال
کنکور آزاد کی هست؟؟ (تقریبا پارسال کی ثبت نام شد.حدودا کی هم امتحان گرفتن؟؟)
البته ببخشید که به مبحث این تاپیک ربطی نداره ها tof:
ثبت نام فکر کنم تو پاییز بود و امتحان هم هفته اول آذر ماه.

آواتار کاربر
Mahdieh-r
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Mahdieh-r » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 8:44 pm

HAMID484 نوشته شده:
Mahdieh-r نوشته شده: به نظر شمه نيازي هست كه من علاوه بر كتابهاي مقسمي مدرسان رو هم بخونم؟
ممنون ميشم يكي كمكم كنه
منم هم مدرسان رو داشتم هم مقسمی. ولی فقط مقسمی بخونید . مدرسان بدرد نمیخوره . خودتون رو هم اذیت میکنید که بخواهید دو جور کتاب بخونید. فقط مقسمی bil:
تشكر
خوبه مثل اينكه فقط من نيستم كه با مدرسان مخالفم خدا خيرش بده مقسمي رو انشالا خوشه اش بشه يك!!!! sanj:

آواتار کاربر
Mahdieh-r
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Mahdieh-r » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 8:53 pm

بچه ها من خيلي تحت فشارم خانوادم زيادي روي من حساب باز مي كنن.
رتبه كارداني من 6 بوده و توقع دارن كه توي كارشناسي هم رتبه تك رقمي بيارم در حالي كه من به قبولي خودم هم شك دارم.
از طرف ديگه مجبورم فقط تهران رو بزنم khk: khk: khk:
شما فكر ميكنيد با وجود اينكه خيلي ها كلاس پارسه و اين جور كلاسا شركت مي كنن و با توجه به شرايط من،من شانسي براي قبولي دارم؟

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » جمعه 24 اردیبهشت 1389, 11:26 pm

Mahdieh-r نوشته شده:بچه ها من خيلي تحت فشارم خانوادم زيادي روي من حساب باز مي كنن.
رتبه كارداني من 6 بوده و توقع دارن كه توي كارشناسي هم رتبه تك رقمي بيارم در حالي كه من به قبولي خودم هم شك دارم.
شما فكر ميكنيد با وجود اينكه خيلي ها كلاس پارسه و اين جور كلاسا شركت مي كنن و با توجه به شرايط من،من شانسي براي قبولي دارم؟
داوطلبای کنکور همشون به یه دلیل تحت فشارن . پسرا گیر سربازی هستن و خیلی از دخترا هم تحت فشار خانواده برای ازدواج. یکی هم سربازی رفته یه مشکلی داره اونی هم که ازدواج کرده یه مشکل دیگه
کسی نیست که بدون مشکل باشه.
کلاس کنکور رفتن هیچ تضمینی برای قبولی دیگران نیست. من و خیلی های دیگه کلاس کنکور نرفتیم اما تونستیم تو کنکور قبول شیم. تازه به نظر من کسایی که کلاس میرن خیلی سختی بیشتری دارن.چون میگن کلاس رفتی پس باید تو کنکور قبول شی. به نظر من کسی که پایه درسی خوبی داره و خودش میتونه بشینه درس بخونه لازم نیست بره کلاس کنکور و اگر خواست فقط بره کنکورهای ازمایشی رو ثبت نام کنه.
یادتون باشه همه تو شرایط سختی هستن . کسی که تحمل وصبرش زیاد باشه میتونه موفق باشه. bil:

آواتار کاربر
Mahdieh-r
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Mahdieh-r » شنبه 25 اردیبهشت 1389, 8:41 pm

HAMID484 نوشته شده:
Mahdieh-r نوشته شده:بچه ها من خيلي تحت فشارم خانوادم زيادي روي من حساب باز مي كنن.
داوطلبای کنکور همشون به یه دلیل تحت فشارن . پسرا گیر سربازی هستن و خیلی از دخترا هم تحت فشار خانواده برای ازدواج. یکی هم سربازی رفته یه مشکلی داره اونی هم که ازدواج کرده یه مشکل دیگه
کسی نیست که بدون مشکل باشه.
کلاس کنکور رفتن هیچ تضمینی برای قبولی دیگران نیست. من و خیلی های دیگه کلاس کنکور نرفتیم اما تونستیم تو کنکور قبول شیم. تازه به نظر من کسایی که کلاس میرن خیلی سختی بیشتری دارن.چون میگن کلاس رفتی پس باید تو کنکور قبول شی. به نظر من کسی که پایه درسی خوبی داره و خودش میتونه بشینه درس بخونه لازم نیست بره کلاس کنکور و اگر خواست فقط بره کنکورهای ازمایشی رو ثبت نام کنه.
یادتون باشه همه تو شرایط سختی هستن . کسی که تحمل وصبرش زیاد باشه میتونه موفق باشه. bil:
شما راست ميگيد شايد اضطراب زيادي باعث شده اينقدر نااميد باشم و فكر كنم كه هيچ كس تو شرايط من نيست.
همه ما مشكلات خاص خودمون رو داريم پس تقريبا همه شرايطمون يكيه.بنابراين برد با اونيه كه تلاشش بيشتر باشه و درخت نااميدي رو از ريشه بكنه.
من مي خوام قبول بشم و تمام تلاشم رو ميكنم پس قبولم. sanj:
پيش به سوي شريعتي go: go: go: go:

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط atatoo » چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 11:43 am

كتاباي مقسمي خوبه ولي من دارم مدار مدرسان رو ميخونم و خيلي راضيم
اگه ميخواي محال ترين اتفاق زندگيت رخ بده، باور محال بودنشو عوض كن!

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 11:53 am

atatoo نوشته شده:
كتاباي مقسمي خوبه ولي من دارم مدار مدرسان رو ميخونم و خيلي راضيم
کتاب مدار مدرسان به نظر من واسه مرور خوبه ولی برای کامل خوندن و مفهومی یاد گرفتن کتاب آقای مقسمی خوبه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده