یک سوال از قبولی های علم و فن اروم

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
com2007
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

یک سوال از قبولی های علم و فن اروم

پست توسط com2007 » شنبه 24 شهریور 1386, 2:32 pm

سلام دوستان

برای شما هم در برگه ای که مختص پرینت بود ، اون لیستی که تمام رشته و کدهای انتخابی ما نوشته شده ،
نوشته غیرانتفاعی دولتی و روزانه علم و فن؟

برای من اینجوری نوشته. اما ظاهرا غیرانتفاعی و غیر دولتی هست !!! کسی چیزی میدونه توضیح بده؟

majid
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

Re: یک سوال از قبولی های علم و فن ار

پست توسط majid » شنبه 24 شهریور 1386, 4:34 pm

com2007 نوشته شده:سلام دوستان

برای شما هم در برگه ای که مختص پرینت بود ، اون لیستی که تمام رشته و کدهای انتخابی ما نوشته شده ،
نوشته غیرانتفاعی دولتی و روزانه علم و فن؟

برای من اینجوری نوشته. اما ظاهرا غیرانتفاعی و غیر دولتی هست !!! کسی چیزی میدونه توضیح بده؟
با سلام.
آره عزیزم .تو ماله همه این طوری نوشته.من هم تو همین مورد مونده بودم.فکر کنم همون کلمه باعث شده که شما که از تهران هستید اولویت اولتونو علم وفن بزنین .این هم یکی دیگر از سوتیهای سازمان رنجش بوده .ولی من از اونجایی که رییس علم و فن ارومیه یعنی دکتر مولایی رو میشناختم (در دوره کاردانی استادمون بود )و شماره تلفن ازش داشتم ،بهش زنگ زدم و ازش پرسیدم.ایشون گفتن که اگه اینجوری نوشته اشتباه شده.اینجا هم غیرانتفاعی و غیردولتی میباشد.مثله همه غیرانتفاعیهای دیگه.
موفق و سربلند باشید

com2007
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط com2007 » شنبه 24 شهریور 1386, 4:41 pm

ممنون از راهنماییتون
یعنی با این اوصاف من نمیتونم کاری از پیش ببرم؟
فکر کنم همون کلمه باعث شده که شما که از تهران هستید اولویت اولتونو علم وفن بزنین .این هم یکی دیگر از سوتیهای سازمان رنجش بوده
دقیقا همین مسئله باعث شده انتخاب اول بزنم و وقتی دیدم قبول شدم جا خوردم ... لعنت به این سازمان سنجش با این خرابکاریاش ... منو توی دردسر انداخته که فکر جابجایی و اینجور کارها بیفتم و لقمه رو دور سرم بچرخونم ... تازه اگه شانس بیارم و این اتفاق برام بیفته ...

kourd
محل اقامت: مهاباد
تماس:

پست توسط kourd » چهارشنبه 11 مهر 1386, 8:27 am

شاید موسسه علم و فن یکی از مسخره ترین موسسه های باشه که کارشناسی ناپیوسته نرم افزار داره من که عمرا برن این موسسه چون سطح علمی نداره ، اصلا می شه که استاد که درس می ده کارشناسی IT داشته باشه در حالی که تو اگوریتم می مونه :shock:

قفل شده