گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

Yalda_001
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط Yalda_001 » جمعه 8 مرداد 1389, 4:37 pm

Fibonachi نوشته شده:من تا حالا فکر میکردم حداقل برنامه سازی وسیستم رو خوب زدم حالا که جوابا رو دیدم 5 تا غلط از برنامه سازی و 3 تا غلط از سیتم دارم...هرکدومو 4 دور خونده بودم حسابی.....خدایا دارم دیوونه میشم.......چقد زحمت کشیدم....چقد بی خوابی کشیدم....چی فکر میکردم و چی شد.....بزرگترین شکست زندگیم 7 مرداد بود و الان دارم داغون میشم....فکر میکردم برنامه سازی حداقل 50 درصد زدم الان که جوابا رو دیدم میبینم 9 درصد زدم.........این یعنی بدبختی من...کاش اصلا درس نمیخوندم......حیف اون روزای قشنگی که واسه درس خوندن حروم کردم...4 ماه شب و روز خودمو کشتم اخرش چی شد.....خسته شدم....بخدا خسته شدم....از خودم بیشتر از همه بدم میاد...خسته شدم...

ببین فقط برنامه نویسی که نیست
تازه باید از خداتم باشه که منفی نشد
این یه چیزه طبیعیه ، چون ضریب خطای برنامه نویسی بالاست

باید ببینی بقیه درسا رو چکار کردی
و اینکه بدونی همه خراب کردن

آواتار کاربر
ali954
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: .......................!

پست توسط ali954 » جمعه 8 مرداد 1389, 4:40 pm

کلید سوالات زبان عمومی و تخصصی رو کسی نداره؟
fibonachi عزیز همه دوستان مشکلات شمارو داشتن و سختی کشیدن حالا چه میشه کرد که این همه دانشجو باید بخاطر ابهام در سوالات گند بزنن
سال های پیشم همونطور که در کتاب مقسمی میشه خوند سوالات ایارد دار کم نبوده ولی امسال خیلی بود
منم فکر نمیکردم برنامه نویسی اینقدر خراب کنم
5 تا درست 6 تا غلط 3 تا خالی
میشه حدود 26 درصد امیدم به زبان و مداره
کلید این درس ها رو کسی پیدا کرد بزاره
آخرین ویرایش توسط ali954 در جمعه 8 مرداد 1389, 4:44 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

parsix

پست توسط parsix » جمعه 8 مرداد 1389, 4:44 pm

حدود سوالات مدار منطقی و کلید اکثرش اینجا مفصل بحث شده ، ببینید :
http://forum.bshams.ir/showthread.php?t ... d=65#pid65

asp.net
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط asp.net » جمعه 8 مرداد 1389, 4:45 pm

Fibonachi نوشته شده:من تا حالا فکر میکردم حداقل برنامه سازی وسیستم رو خوب زدم حالا که جوابا رو دیدم 5 تا غلط از برنامه سازی و 3 تا غلط از سیتم دارم...هرکدومو 4 دور خونده بودم حسابی.....خدایا دارم دیوونه میشم.......چقد زحمت کشیدم....چقد بی خوابی کشیدم....چی فکر میکردم و چی شد.....بزرگترین شکست زندگیم 7 مرداد بود و الان دارم داغون میشم....فکر میکردم برنامه سازی حداقل 50 درصد زدم الان که جوابا رو دیدم میبینم 9 درصد زدم.........این یعنی بدبختی من...کاش اصلا درس نمیخوندم......حیف اون روزای قشنگی که واسه درس خوندن حروم کردم...4 ماه شب و روز خودمو کشتم اخرش چی شد.....خسته شدم....بخدا خسته شدم....از خودم بیشتر از همه بدم میاد...خسته شدم...
منم................ khk: khk: khk: khk: khk:

آواتار کاربر
ali954
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: .......................!

پست توسط ali954 » جمعه 8 مرداد 1389, 4:48 pm

parsix نوشته شده:حدود سوالات مدار منطقی و کلید اکثرش اینجا مفصل بحث شده ، ببینید :
http://forum.bshams.ir/showthread.php?t ... d=65#pid65
اینجا که 1 پست فقط بحث شده تازه گزینه ها فرق داره مثلا سوال مبنا جوابش 8 بود ولی برای من گزینه 1 بود

Yalda_001
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Yalda_001 » جمعه 8 مرداد 1389, 4:55 pm

هنوز سوال و جواب درس زبان تخصصی پیدا نشده ؟

آواتار کاربر
CHICHI
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: خونــــــــمون

پست توسط CHICHI » جمعه 8 مرداد 1389, 4:59 pm

asp.net نوشته شده:
من هم قبل اينكه كليددرس ها رو ببينم حدس زدم كه گند زدم ديروزبعد امتحان اعصابم خورد بود داشتم ديوونه ميشدم مني كه اون همه خونده بودم ............كاش اصلا ساختمان نميخوندم :? تا رسيدم خونه 3 تا قرص خواب خوردم تا حالا خواب بودم . جواب اطرافين رو چي بدم?
روزگاریست که شیـــــــــــــــــــــــــــطان فریاد میزند ، آدمی پیدا کنید سجده خواهم کرد.

asp.net
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط asp.net » جمعه 8 مرداد 1389, 5:05 pm

با این حساب انگار همه گند زدن ! پس کی قبول میشه؟

shiva_abbasi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز

پست توسط shiva_abbasi » جمعه 8 مرداد 1389, 5:07 pm

CHICHI نوشته شده:
asp.net نوشته شده:
من هم قبل اينكه كليددرس ها رو ببينم حدس زدم كه گند زدم ديروزبعد امتحان اعصابم خورد بود داشتم ديوونه ميشدم مني كه اون همه خونده بودم ............كاش اصلا ساختمان نميخوندم :? تا رسيدم خونه 3 تا قرص خواب خوردم تا حالا خواب بودم . جواب اطرافين رو چي بدم?
بچه ها سلام . واقعا خسته نباشید ، هرچند که می دونم با این کنکور خستگی هیچ کس از تنش در نیومد هیچ خسته تر هم شدیم.
به قول دوستمون دیگه تموم شد ، فکر کردن به چیزی که تموم شده دیگه فایده نداره ؛ فقط توکل کنید به خدا . ان شاء الله هرکس زحمت کشیده نتیجه زحمتش رو ببینه و قبول بشه . باور کنید که من خودم تو این سه ماه با یک بچه کوچک درس خوندم تازه این یک ماه آخر که اصلا بهش توجه ای نکردم و خیلی از دستم شاکی است . خلاصه غصه خوردن هیچ جیزی رو درست نمی کنه .

ابوالفضل
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ابوالفضل » جمعه 8 مرداد 1389, 5:09 pm

یکی از سوالات مدار بود : یک دیکودر 3 به 8 چند تا and و not نیاز دارد؟

جوابش چی میشه؟

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » جمعه 8 مرداد 1389, 5:15 pm

سلام
یه خسته نباشید میگم به همه ی دوستانی که امسال کنکور شرکت کردن
اینطور که پست ها رو خوندم ، در آزمون امسال ،سوالات بعضی از دروس سخت و غیراستاندارد بوده
همون طور که دوستان خوبم هم گفتند اینطوری میانگین دروسی که سخت بودن پایین میاد ، پس خیلی نگران کم زدن تست های این درس ها نباشید.
الان بهترین کار اینه که برید دنبال خوش گذرونی ، یه مقدار بیخیال کنکور و نتیجش بشید (هر چند سخته از فکرش بیاین بیرون)
ولی هر چی بوده گذشته ، توکل کنید به خدا ، مطمئن باشید به میزان زحمتی که کشیدین نتیجه میگیرن yes:
آخرین ویرایش توسط DrXoX در جمعه 8 مرداد 1389, 5:17 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
ترجیح میدم با کفشهام راه برم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بشینم و به کفشهام فکر کنم

Yalda_001
کاربر ساده
کاربر ساده

محاسبه درصد

پست توسط Yalda_001 » جمعه 8 مرداد 1389, 5:16 pm

بچه ها از اینجا می تونین درصد درسا رو محاسبه کنین و ببینین اگه پارسال این رتبه رو داشتین کجا ها قبول می شدین

البته هر چی شدین امسال احتمالا رتبتون بیشتر می شه

http://www.tourani.ir:6500/estimation/default/index
آخرین ویرایش توسط Yalda_001 در جمعه 8 مرداد 1389, 5:21 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

HRZ
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HRZ » جمعه 8 مرداد 1389, 5:19 pm

تو دوره کاردانی به جای مدار منطقی اسمبل کردن سیستم به مادرس دادن واسه همینم فقط دوتا از سوالاتشو جواب دادم. یکی تعداد بیت های مورد نیاز برای ذخیره حروف فارسی که می شد پنج تا یکی هم جدول کارنو

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 8 مرداد 1389, 5:22 pm

ابوالفضل نوشته شده:یکی از سوالات مدار بود : یک دیکودر 3 به 8 چند تا and و not نیاز دارد؟

جوابش چی میشه؟
اگر پایه enable داشته باشه:
8 تا and چهار ورودی و 3 تا not

اگر پایه enable نداشته باشه:
8 تا and سه ورودی و 3 تا not
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط atatoo » جمعه 8 مرداد 1389, 5:26 pm

hamid333 نوشته شده:
atatoo نوشته شده:سلام به نظر من كه سوالا بد نبود البته نميدونم شايدم بد بوده ولي به نظرم از پارسال بهتر بود
شما رشتتون چیه؟
منم رشته ام كامپيوتره ، خب من فقط درسايي كه خونده بودم رو جواب دادم نه همه درسارو يعني زبانها رو اصلا نزدم+رياضي و آمار ،كه اي كاش آمار رو ميخوندم ولي نرسيدم،ساختمانش بدك نبود تابع بازگشتي ميشد 315 كه تو سري سوالاي a ميشد گزينه 4و تعداد حداكثر عملوندها ميشد 5 تا البته اگه درست زده باشم، c++ رو فقط 2 تا زدم سيستم رو هم 2 تا سوال اول رو هنگ كردم ولي بقيه اش رو ميشد جواب داد ،ذخيره هم از پارسال كه همش مفهومي بود خيلي بهتر بود ktb:
حالا معلوم نيست چي ميشه شايد شما كه ميگيد امتحان بد بوده رتبه تون بهتر از من بشه str: پس تا نتيجه ها بياد از بقيه تابستون لذت ببريد shd:
اگه ميخواي محال ترين اتفاق زندگيت رخ بده، باور محال بودنشو عوض كن!

قفل شده