کی گفته ؟ کی می گه ؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

چقدر احنمال می دید قبول شید ؟(سراسری ، هر جا)

عمرا اگه قبول شم
3
21%
تا 30 درصد
4
29%
30 تا 70 درصد
7
50%
قبولی رو شاخشه
0
بدون رأی

مجموع رأی ها: 14

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

کی گفته ؟ کی می گه ؟

پست توسط ce.mohsen » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 12:32 pm

کی گفته اونی که عمومی خونده موفق بوده ؟ مگه ضریبش چقدره ؟
کی می گه کنکور امسال به نفع یه عده خاص بوده ؟چرا ما باید اینجوری فکر کنیم ؟
کی میگه کنکور امسال بی عدالتی بوده ، نکنه از نظر شما عدالت یعنی اینکه کنکور اینقدر ساده باشه که هر کسی که یه دور کتاب رو نگاه کرده بیاد و 60 درصد بزنه !!!!(مثل 85)
یا اینکه شما خوب بزنید !!!!!!!!
اشتباه نکنید ، من نمی گم کنکور سخت نبود و یا ما زحمت نکشیدیم
کنکور امسال خیلی خیلی سخت بود و دلیلش هم این بود که سوالها رو چند تا گاو طراحی کرده بودن که به هر حال همون طور که یه دوستی تو یه مطلبی گفت سختی کنکور هم یه سری مزایایی داره
که یکیش اینه که دیگه کیکویی کسی درصد نمی گیره :lol:
من خودم 3 ماه خوندم (غیر زبان ها و ریاضی و پاسکال) و چون خوب خونده بودم و رتبم تو پارسه از 20 تجاوز نمی کرد خیلی به خودم امید داشتم ، تو دانشگاهمون (دانشگاه تبریز) خیلی ها به من امید زیر 10 داشتن و من با همچین روحیه ای رفتم سر جلسه اما .........
خودتون بهتر از من میدونید که چی شد!!!!!!!!
سوالای خیلی ساده اختصاصی رو هم به خاطر اون شک عصبی اشتباه زدم و هر روز چند تا سوال یادم می آد که اشتباه زدم

اما هنوز امید دارم که یه رتبه زیر 100 بیارم چون می دونم که اگه سخت بود برا همه سخت بود
من تجربه کنکور سخت رو دارم و میدونم که این جمله یعنی چی(کنکور سراسری 84)
اون کنکور اینقدر درساش سخت بود که فکر نمی کردم مجاز بشم و تو فکر آزاد بودم
اما وقتی رتبم اومد (7000) معنی اون جمله رو خوب فهمیدم
الان هم فقط امید دارم ، همین
میدونم غصه خوردن هیچ فایده ای نداره
پس توصیه می کنم روزاتون رو یه جور دیگه پر کنید و اینقدر خون خودتون رو کثیف نکنید (خداییش حق هم دارید)

آواتار کاربر
bafekr
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

سوالات استاندارد

پست توسط bafekr » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 1:12 pm

با سلام
نمي دونم شما چقدر سوالات ارشد كامپيوتر رو زدي اما اگه زده باشي متوجه مي شي سوالات سخت باسوالات غير استاندارد متفاوته
من ميگم كنكور ما سخت نبود من ميگم اين سوالا براي ما نبود يعني اگه سوالات سخت باشه يعني سوالات جون داره ، عين ارشد اگه 2 دقيقه وقت بذاري با توجه به اطلاعاتت مي توني جواب بدي اما ما با سوالاتي مواجه شديم كه انقدر غير استاندارد بود كه مني كه پنج ماه خونده بودم و شما كه 3 ماه خونده بودي و كسي كه يك سال زندگيشو وقف كنكور كرده بود هر سه با هم نتونستيم جواب بديم اين معني بي عدالتي است كه بچه ها مي گن . سوالات استاندارد هميشه تو كنكور اينطور بوده كه سوالات به 3 دسته آسان ، متوسط ، دشوار تقيسم مي شد كه فرق كسي كه 2 ماه خونده و كسي كه يك سال خونده و كسي كه چيزي نخونده كاملا مشخص شود و بديهي است كه اين قضيه تو كنكور ما اتفاق نيفتاد بنابراين منطقي است كه بگيم در اين كنكور بي عدالتي بر قرار شد.
و اين عبارت كه اگر سخت است براي همه سخت است زماني معني واقعي دارد كه سوالات سخت باشد نه غير قابل جواب مانند اينكه شما در مورد اديان الهي درس بخونيد و از شما بيوگرافي علي دايي رو بخوان . البته اين مثال رو براي اين زدم كه فرق بين سوالات سخت و غير استاندارد مشخص شود .
با تشكر از متحصنان

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 6:19 pm

بله کاملا درسته bafekr
می تونم برای نمونه سوال 13 سیستم عامل رو نام ببرم که با هیچ الگوریتمی جواب بدست آمده در گزینه های طرح شده وجود ندارد.

آواتار کاربر
mehr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehr » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 6:20 pm

dar javab doostemon ke mige konkor sakht naboode va ma dars nakhondim bayad zekr konam agar kasi ke hata kamalen ham mafhomi khonde bood baz gir mizad chon kamelan gheir estandard va gharib bood akhe soal haee ke har kodam 10 daghige ro sarfesh koni bad be javab naresi migin sakht naboode va ma nakhondim, man sakhteman ro kamelan mosalat boodam hata to test haye arshad vali konkor emsal har soal be gheir az chantaye avli 15 daghighe vagh mibord, be har hal chandan negaran nabashid 3000 nafar zarfiat ro kia miran?

آواتار کاربر
mahyar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahyar » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 8:59 pm

amin نوشته شده:می تونم برای نمونه سوال 13 سیستم عامل رو نام ببرم که با هیچ الگوریتمی جواب بدست آمده در گزینه های طرح شده وجود ندارد.

اگه 5 رو به چهار تبدیل کنید و بعد مسئله رو حل کنید جواب بدست میاد که به نظر میاد اشتباه از همینجا بوده
یا لطیف، ارحم عبدک الضعیف.

kng_master
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط kng_master » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 10:00 pm

با سلام خدمت آقا پيمان و ديگر دوستان كنكوري

همه ما كنكور داديم و همه ما دلمون مي خواهد قبول بشويم و در اين هيچ شكي نيست و اين يك مسابقه است و بازنده و برنده دارد و در اين مسابقه مانند خيلي از مسابقات بسيار ناداوري شده است و منتهي همه ما اين ور خط هستم و بهتر است بجاي باز كردن اين همه تاپيك و بي نظمي يك تاپيك به نام اعتراض ايجاد كنيم و تمام مسائل مربوط به اعتراض در آنجا مطرح شود تا از بهم ريختگي جلوگيري شود و سوالات واقعا نفس گير و زمان بر بود و بايد منتظر كليد و پاسخهاي تشريحي بود و با ظاهر نبايد قضاوت كرد ولي قبول دارم سوالات بد طرح شده بود و من كه اصلا وقت نكرده بودم خوب بخوانم و يكي كه 1 سال خونده هيچ كدوم نتوانستيم خوب پاسخ بدهيم و به نوعي بي عدالتي شده است . ولي ديگر كار از كار گذشته و نه كنكور تكرار مي شود و چيزي عوض مي شود و فقط اين كارها تا حدي دلمان را خوش مي كند . بهتر است توكل كرده و با برنامه يزي بهتر به استقبال آينده برويم كه در انتظار ما نشسته است .
يا حق
بماني به نام و نماني به ننگ

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 29 تیر 1386, 1:38 pm

سلام به همه
ايني كه مي گين اگه سخته واسه همه سخته قبول ولي وقتي همه تخصصي ها رو بد مي دن درساي ديگه بيشتر تاثير دارن. مثلا هر كي مثله من از تخصصي شروع كرده نرسيده رياضي بزنه. تازه از دوستاي خودم هم چند نفر VB زدن به خاط اين كه ميدونستن!(در اين مورد نمي تونم توضيح بدم). در مورد دروس عمومي بايد بگم كه درسته ضريبش كمه ولي خيلي تاثير گذاره مخصوصا زبان. اين درصدا رو نگاه كنين مال كنكور پارساله : رياضي 10 تخصصي 0/7 عمومي زير 30 زبان تخصصي و عمومي بالاي 85 رتبه 600! حالا اگه تخصصي ها رو 30 هم ميزد حتما قبول مي شد. تازه اين مال پارساله كه سوالات استاندارد بوده چه برسه به امسال؟!!!!!! مدار هم همين طور. در مورد كنكور 84 يا سالهاي پيش هم خودتون كه مي دونين اگه چند تا سوال سخت بوده بقيه ساده و متوسط بوده مثلا ذخيره هر سال 5-6 تا سوال از فصل اول و دوم مي اومد از شاخص ها هم 6-7 تا تعريفي در مورد لنگره گاه، شاخص متراكم و چيزاي ديگه كه هر كي خونده باشه مي تونه جواب بده نه مثله امسال كه يه سوال ساده دادند و اون هم زمان درنگ دوراني كه خود رانكوهي توي كتابش نوشته اعداد و ارقام متغيرن و فقط براي نمونه نوشته شدند!!!!! يا تستهاي ساختمان مثله پشته و الگويتمهاي 20 خطي. به اين مي گن غيراستاندارد.

آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

پست توسط forugh » جمعه 29 تیر 1386, 1:44 pm

rosa جان من با حرفات كاملا موافقم و مي دونم كه من كنكوري ندادم كه سوالاش سخت باشه بلكه كنكوري دادم كه سوالاش حل نشدني بود و كاش توضيح مي دادي كه دوستات از كجا ميدونستن vB مييارن كه خوندن ؟ آيا قبلا بلد بودن و شانس آوردن يا اينكه واقعا ميدونستن ؟

لطفا اگه چيزي ميدوني ماهارو هم در جريان بزار .

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 29 تیر 1386, 1:55 pm

متاسفم كه نمي تونم بگم ولي تعدادشون كمه.

آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

پست توسط forugh » جمعه 29 تیر 1386, 2:21 pm

ببينيد من اين سوال رو چند روز پيش تو سايت سازمان سنجش اعلام كردم فقط جوابي

كه داده رو داشته باشيد . كد رهگيري سوال هم ميزارم 86249264130373

عنوان سوال ارسالي شما :

چرا داوطلبين كارداني به كارشناسي رشته كامپيوتر بايد سر جلسه متوجه شوند كه منابع درس برنامه نويسي از سي و پاسكال به ويژوال و سي پلاس تغيير كرده كوتاهي از سازمان سنجش نبوده كه منابع را اعلام نكرده است و داوطلبين را سرخورده و افسرده كرده است ؟؟؟

پاسخ سوال شما :

براي موارد ذيل ميتوانيد با سازمان سنجش اموزش كشور مكاتبه نماييد. - درخواستها - رفع نقص و اشتباهات - درخواست كارنامه - اعترضات انتقادات و پيشنهادات - درخواست گواهي - نشاني كرج : صندوق پستي 3155-31535 ارسال نماييد. - لازم به ذكر است نامه هاي ارسالي خود را ميتوتانيد از طريق شماره تلفن 4-6205600-0261 تماس حاصل فرماييد.

آخه مگه تو سازمان سنجش نيستي كه سايت زدي پس چرا نمي توني جواب منه داوطلب رو بدي ؟ هان ؟ مني كه اين همه وقتمو صرف دولتي كردم احمق . ديگه واسه هيچ امتحان دولتي
وقتم رو حروم نمي كنم والا آزاد بهتره بخدا بدرك كه ترمي 800 هزاره ولي در عوضش مي دوني كه با تلاش خودت در اومدي نتيجه ي كار خودت رو گرفتي بي شعور . حيف وقتم من الان بايد تو دانشگاه دزفولي كه دانشگاه آزاد لطف كرده و بخاطر پر بودن ظرفيت دانشگاه خوراسگان اصفهان براي من تعيين كرده مي بودم و با ذوق و شوقم درس مي خوندمو بعد يه ترم انتقالي مي گرفتم خوراسگان ككم هم نمي گزيد ولي بخاطر اين امتحان دولتي آيندم رو پيچوند دور خودم .

msn
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط msn » جمعه 29 تیر 1386, 3:22 pm

منم وقتی از سایتش سئوال پرسیدم دقیقا همین جواب رو گرفتم

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » شنبه 30 تیر 1386, 7:18 pm

یک فکری از روز کنکور تو ذهن منه که آیا واقعا اطرافیان و دوستان و فامیل مسئولین تنظیم سرفصلهای کنکور هم مثل ما از تغییر سرفصلها بی خبر می مونن و یا اینکه فقط سر ما این جور جاها بدون کلاه می مونه.
تا حالا چون به نظرم می اومد که این فکر بدبینانه باشه از طرح اون تو سایت خودداری می کردم ولی وقتی این مطلب را که:
" تازه از دوستاي خودم هم چند نفر VB زدن به خاط اين كه ميدونستن!(در اين مورد نمي تونم توضيح بدم)"

از دوست عزیزمون rosa_127 خوندم تردید هام روی این موضوع بیشتر شد و کنجکاویم در مورد هویت کسانیکه که بر خلاف بقیه از تغییر سرفصلها با خبر می شوند بیشتر شد.

در صورتی که قبول کنیم واقعا کسانی هستند که از این تغییرات باخبر می شوند به نظرم یکی از سه وضعیت زیر می تونه هویت این افراد را نشون بده. شما هم اگه حالت دیگه ای به نظرتون میرسه بگید.

1- این عزیزان مطلع از سرفصلها با بعضی از مسئولین در ارتباط بودن و هستن و بدین ترتیب توانسته اند با رانت این خدمتگزاران به امت همیشه پشت کنکور ایران, ما انسان های غافل از همه جا را بیش از پیش غافلگیر کنند.

2- این عزیزان با عالم غیب در ارتباط هستند و از طریق الهامات در خواب و بیداری از منابع و سرفصلها مطلع می شوند. در صورت صحت این موضوع پیشنهاد می کنم به جای اینکه شبها تا دیر وقت بیدار بمونید, از این به بعد خیلی زود به رخت خواب برید تا شاید به شما هم الهاماتی بشه.

3- اینها بچه های خیلی خیلی زرنگی بودن و تونستن به هر ترتیبی که شده سر فصلها را گیر بیارن.در این صورت باید فاتحه این همه دانشجو و استاد و مدرسان شریف و سنجش و دانش و ... که به اندازه چند نفر آدم زرنگ هم کار بلد نیستند را خوند.

نتیجه گیری : دوست عزیز rosa_127 اگر از این موضوع مطلع هستید و به درستی اون اطمینان دارید خیلی رو راست اون را مطرح کنید تا همه بفهمیم که جریان چیه و اگر شک دارید و یا به هر دلیلی نمی تونید واقعیت را بگید
خواهش می کنم از طرح اون موضوع همراه ابهام و به طور ناقص خودداری کنید. چون به شک و شبهه دامن می زند.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » شنبه 30 تیر 1386, 9:07 pm

با سلام خدمت دوستان عزيز foroogh و محسن و بقيه دوستان
اميدوارم اين توضيح كافي باشه:
من و دوستام ورودي 83 شريعتي هستيم و در درس برنامه سازي VB خونديم ولي خودم بارها و بارها به دانشگاههاي مختلف رفتم با سازمان سنجش تماس گرفتم به همه آموزشگاههاي كنكور سر زدم و از همه پرسيدم كه امسال براي برنامه نويسي با توجه به اين كه در دانشگاه VB به ما درس دادن، چي مي ياد و همه گفتن به ما چيزي مبني بر اين كه VB مي ياد نگفتن و ما C و پاسكال را درس ميديم. ولي چند تا از دوستام از استادي كه به ما VB درس مي دادن شنيده بودن كه VB و ++C مي ياد و خونده بودن.
حالا اين كه استاد ما از كجا مي دونسته بماند. :!:

قفل شده