اعتراض برای افزایش ظرفیت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

اعتراض برای افزایش ظرفیت

پست توسط محسن » دوشنبه 25 تیر 1386, 8:10 pm

فکر کنم اگه به نحوه طراحی سوالات و از اون مهمتر ایراداتی را که هرسال با برگزاری آزمون شاهد هستیم (مثل عدم اطلاع داوطلبان از سرفصل ها و منابع آزمون و یا تعداد سوالات) اعتراض جدی کنیم بسیار خوبه اما چون می تونن به این بهانه که برگزاری مجدد آزمون غیر ممکنه هممون را دور بزنن و دست به سر کنن فکر کنم در شرایط فعلی اگر به روی افزایش ظرفیت و یا حداقل اضافه شدن ظرفیتهای حذف شده دانشگاههای روزانه مثل شمسی پور تمرکز بیشتری داشته باشیم و تا این خواستمون را عملی نکردند دست از اعتراض بر نداریم بهتر باشه.

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » سه‌شنبه 26 تیر 1386, 9:53 am

سلام به داش محسن
مثل اینکه خبر نداری عزیز دل انگیز که شمسی پور و شریعتی رو به قول آقا پیمان
دودستی دادن به فرهنگیا(یه نگاه به دفترچه شماره 2 بینداز) :cry:

آواتار کاربر
mahyar
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اعتراض برای افزایش ظرفیت

پست توسط mahyar » سه‌شنبه 26 تیر 1386, 10:23 am

محسن نوشته شده:فکر کنم اگه به نحوه طراحی سوالات و از اون مهمتر ایراداتی را که هرسال با برگزاری آزمون شاهد هستیم (مثل عدم اطلاع داوطلبان از سرفصل ها و منابع آزمون و یا تعداد سوالات) اعتراض جدی کنیم بسیار خوبه اما چون می تونن به این بهانه که برگزاری مجدد آزمون غیر ممکنه هممون را دور بزنن و دست به سر کنن فکر کنم در شرایط فعلی اگر به روی افزایش ظرفیت و یا حداقل اضافه شدن ظرفیتهای حذف شده دانشگاههای روزانه مثل شمسی پور تمرکز بیشتری داشته باشیم و تا این خواستمون را عملی نکردند دست از اعتراض بر نداریم بهتر باشه.
با توجه به اینکه تو مملکت ما 90 درصد ثروت و قدرت در اختیار 10 درصد مردمه میشه نتیجه گرفت که اعتراض ما نتیجه نمیده اما این به معنی مایوس شدن نیست بلکه باید یه کودتای اساسی(در زمینه آموزش) به راه انداخت.
یا لطیف، ارحم عبدک الضعیف.

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » سه‌شنبه 26 تیر 1386, 5:39 pm

چرا masoud khafan جان اتفاقا همون صبح چهارشنبه هم فهمیدم
مگه میشه خبر به این درخشانی را آدم نبینه و نشنوه
مخصوصا کسی که تمام تلاشش را برای رسیدن به اون هدف متمرکز کنه و بعد ببینه که کل قضیه مالیده و رفته پی کارش
من همون اول که دفترچه را باز کردم صاف رفتم سراغ ظرفیت های روزانه ( به این امید که چند تا ظرفیت اضافه شده باشه) اما با دیدن جدول انگار یکی محکم زد پس کلم

اما فکر کنم عجله کردی و خوب متن من رانخوندی
من گفتم اضافه کردن ظرفیت های "حذف شده" یعنی همون برگردوندن اونا

Mahyar جان با شما هم موافقم که نباید مایوس شد

یا حق

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 8:11 pm

آره بچه ها اگه بیشتر تمرکز رو افزایش ظرفیت باشه به نظر من بهتر از اینه که کنکور دوباره برگزار بشه ، چون اگه دوباره برگزار بشه با این همه حرصی که ما خوردیم همش از کلمون پریده و نمیتونیم دوباره امتحان بدیم.

آواتار کاربر
mahyar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahyar » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 9:12 pm

amin نوشته شده:آره بچه ها اگه بیشتر تمرکز رو افزایش ظرفیت باشه به نظر من بهتر از اینه که کنکور دوباره برگزار بشه ، چون اگه دوباره برگزار بشه با این همه حرصی که ما خوردیم همش از کلمون پریده و نمیتونیم دوباره امتحان بدیم.
یعنی با باز پس گیری 120 نفر دانشگاه شمسی پور و شریعتی مشکل حل میشه؟(استفهام انکاری)
مثلا منی که رتبم از زیر 500 میرسه به بالای 3000 آیا میتونم تو این 120 نفر جای بگیرم(باز هم استفهام انکاری)
مشکل اصلی ما ذات سوالات کنکور بود که باعث شد عده زیادی نتونند به خوبی به سوالات جواب بدن.
آیاکسانیکه پاسکال و سی خوندن با کسایی که نخوندند هیچ فرقی نباید با هم داشته باشند.
و همچنین مثلا منی که 150 صفحه unix خوندم چرا نباید حداقل 2 سوال از این درس میومد که با نیومدن همین 2 سوال میشه نتیجه گرفت که بین من که یونیکس خوندم با کسی که نخونده هیچ فرقی وجود نداره و من فقط وقتم رو تلف کردم و این یعنی بی عدالتی محض.

:?:

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 9:56 pm

mahyar نوشته شده:
amin نوشته شده:آره بچه ها اگه بیشتر تمرکز رو افزایش ظرفیت باشه به نظر من بهتر از اینه که کنکور دوباره برگزار بشه ، چون اگه دوباره برگزار بشه با این همه حرصی که ما خوردیم همش از کلمون پریده و نمیتونیم دوباره امتحان بدیم.
یعنی با باز پس گیری 120 نفر دانشگاه شمسی پور و شریعتی مشکل حل میشه؟(استفهام انکاری)
مثلا منی که رتبم از زیر 500 میرسه به بالای 3000 آیا میتونم تو این 120 نفر جای بگیرم(باز هم استفهام انکاری)
مشکل اصلی ما ذات سوالات کنکور بود که باعث شد عده زیادی نتونند به خوبی به سوالات جواب بدن.
آیاکسانیکه پاسکال و سی خوندن با کسایی که نخوندند هیچ فرقی نباید با هم داشته باشند.
و همچنین مثلا منی که 150 صفحه unix خوندم چرا نباید حداقل 2 سوال از این درس میومد که با نیومدن همین 2 سوال میشه نتیجه گرفت که بین من که یونیکس خوندم با کسی که نخونده هیچ فرقی وجود نداره و من فقط وقتم رو تلف کردم و این یعنی بی عدالتی محض.

:?:

من نگفتم که مشکل حل میشه بلکه ممکنه یه کمی وضعمون بهتر بشه (توی این ظرفیت کم 160 تا بهتر از 100 تاست)
شنیدم که اگر سوالی غلط طرح بشه امتیازش به همه داده می شه ، در این صورت حق ماها که مثلا پاسکال و سی رو در حد مرگ خوندیم ضایع میشه (خودم از 160 روز 38 روز فقط پاسکال خوندم)
در ضمن تو چند سال قبل از unix اصلا سوالی نیومده بود ، برای همین هم من اصلا این درس رو نخوندم.

آواتار کاربر
mahyar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahyar » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 10:07 pm

در ضمن تو چند سال قبل از unix اصلا سوالی نیومده بود ، برای همین هم من اصلا این درس رو نخوندم
سال 84، 5تا و سال 85، 2 سوال از یونیکس اومده بود.

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 10:15 pm

سال 84، 5تا و سال 85، 2 سوال از یونیکس اومده بود.[/quote]

دوتا سوال unix سال قبل در کتاب سیستم عامل آقای مقسمی شرح داده شده بود ، من که امسال مطمئن بودم از این در س سوالی نمیاد و توی چند تا وبلاگ هم این موضوع رو خونده بودم. به هر حال این هم یک نقص دیگه از سنجش هستش که منابع رو مثل بچه آدم معرفی نمی کنه...

قفل شده