DOLATI MAL MAHA NIST

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
mehr
کاربر ساده
کاربر ساده

DOLATI MAL MAHA NIST

پست توسط mehr » چهارشنبه 27 تیر 1386, 5:20 pm

ba arz salam khedmat posht konkori haye karshenasi ke kheilyha cheshm didanen maro nadaran ,be nazare man bayad bi khial in azmoon beshin mesl takmil zarfiat azad maloom nist to sar in andishmandan chi migzare,motmaen bashid kari baraye ma nemikonan ghabool daram ke nabayad saket mond vali ina har kari ke deleshon bekhad mikonam agar gheir az in bood ke intoy azmoon nemigereftan va hala ma bezanim to sare khodemoon va matam begirim bacheha azmoon azad nazdike va ono bechasbim ke in bala ro dobare saremoon nayaran

SHaGHayeGH
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHaGHayeGH » چهارشنبه 27 تیر 1386, 11:22 pm

من هم با شما موافقم :wink:

آواتار کاربر
شیرین
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط شیرین » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 9:25 am

به نظر من اصلا نباید ساکت نشست، اگه ما هیچی نگیم و هیچ کاری نکنیم همه فکر می کنن که کوتاهی از خودمون بوده ، اطرافیان ما که تو ی کنکور شرکت نکردن ، از درسای ما هم خیلی اطلاع ندارن ، وقتی ما می گیم امتحان سخت بود و ال بود و بل بو د... همه حرفامونو می ذارن به حساب توجیح، اما وقتی همه باهم متحد شیم همه می فهمن که حق با ما بوده حتی اگه کاری از پیش نبریم . تازه از کجا معلوم که تو کنکور آزاد نخوان اذیت کنن؟

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 28 تیر 1386, 6:21 pm

مطمئن باش که آزاد خیلی کشکی تر از این حرفاست
چون اونا فقط پول می خوان
برای کاردانی هیچی نخونده بودم اما انتخاب اولم قبول شدم.
متاسفم برای خودمون

آواتار کاربر
mehr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehr » جمعه 29 تیر 1386, 11:07 am

khedmat doostemoon bayad arz konam ke doroste azad ghaboolish rahat tare vali dar konkore karshenasi intoram nist man parsal ba rotbe 5800 hichja ghaool nashodam chon mohandesi zadam va reghabatesh ziad man parsal faghat maaref 0 zade boodam ke ghabool nashodam

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » جمعه 29 تیر 1386, 12:44 pm

مشکل آزاد انتخاب رشته ی اونه که end نامردیه
اول انتخاب اول همه رو بررسی میکنن اگر کسی همون اولیش قبول شه که خوش بحالشه وگرنه ایندفعه می رن انتخاب دوم همه رو بررسی می کنن

قفل شده