اموزشکده فنی شهید مطهری تفت

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

قفل شده
morteza01
کاربر ساده
کاربر ساده

اموزشکده فنی شهید مطهری تفت

پست توسط morteza01 » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 5:38 pm

سلام کسی تصویر یا اطلاعات دقیقی از دانشکده شهید مطهری تفت
داره؟ممنون..............................تصویر از محیط آموزشکده بذارین ممنون

morteza01
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوال در مورد دانشکده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط morteza01 » پنج‌شنبه 19 شهریور 1388, 10:35 am

چی شد پس!! :( :( :( :(

morteza01
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط morteza01 » یک‌شنبه 22 شهریور 1388, 1:04 pm

یعنی هیشکی تصویری از این خراب شده نداره!!!!!!!!!!!
آموزشکده تفت(مطهری)

sharif

پست توسط sharif » دوشنبه 15 شهریور 1389, 12:37 pm

با سلام دوست عزیز
مکان دانشگاه عوض شده و تصویری ازش ندارم ولی اطلاعاتی رو که دارم برات گذاشتم.

من یکی از دانشجوهای اموزشکده فنی شهید مطهری تفت بودم دو سال و نیم تو مقطع کاردانی رشته کامپیوتر درس خوندم.
تفت مرکز شهرستان تفت واقع در 20 کیلومتری شهر یزد با مردمانی مذهبی هستند که اکثر مردم مسلمان و بخشی از انان زرتشتی هستند.

تفاوت های شهر یزد و تفت بیشتر از لحاظ آب وهوای هست. با انکه اکثر مردم ایران شهر یزد را منطقه ای خشک و گرم می داند تفت هوایی متفاوت دارد تفت شهری با 30 درصد ساختمان و 70 درصد باغات میوه ( انار زرد آلو و ... ) یک شهر معتدل نامیده شود که معمولا شهر تفت با شهر یزد اختلاف دما 6 تا 7 درجه ای دارد ( تفت در تابستان ها هوای معتدل دارد و در زمستان هوا سرد است. بله تعجب نکنید هوای سرد همراه با بارش برف دارد)
از لحاض دانشگاه به دلیل اینکه ما جز ورودی های اول این اموزشکده بودیم سختی های زیادی کشیدیم (امکانات و ...) ولی با این حال در طول این 3 سال اخیر تعغیرات گسترده ای از لحاظ امکانت و ... کرده و دیگر فکر نکنم کسی بتواند بگوید امکانات ندارد در ضمن این دانشگاه به دلیل نزدیک بودن به یزد از کادر بسیار خوبی برای هییت علمی و اساتید خود استفاده کرده و می کند bil: از لحاظ خوابگاه فقط سال اول (ترم 1 و 2) ان هم فقط روزانه ها می توانند از خوابگاه استفاده کنند shd: ولی با این حال نترسید چون شهر تفت و حتی خود یزد از لحاظ اجاره خانه از دیگر شهرهای ایران بسیار ارزانتر است (من و 3 نفر از دوستان با اجاره یک خونه str: ویلایی 200 متری در سال اخر تحصیل 86 با قیمت ماهیانه 120 هزار تومان و 1 میلیون پول پیش و مابقی خرج ها از جمله نهار, شام , تفریح و ... خیلی که خرج میکردیم میشد ماهی 50 تا 60 هزار تومان حتی با این وضع نابسامان اگر امروز بگیرید این خونه 2 برابر شده باشه 250 هزار تومان که نشده است حالا با این وضع خرجتون بشه ماهی 80 نه خیلی میخواهید خوش باشین هر شب بساط کباب به راه باشه میشه ماهی 100 هزار تومان )

به هر حال هرچی بود دوره ما تموم شد و وابستگی ما به شهر تفت کم نشده سالی حتما 2 تا 3 بار به شهر تفت مسافرت میکنم go: و یه سر هم به آموزشکده فنی شهید مطهری تفت می زنم
sharif305@gmail.com

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”