تمام داوطلبان فني و حرفه‌اي پذيرش مي‌شوند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

تمام داوطلبان فني و حرفه‌اي پذيرش مي‌شوند

پست توسط r e z a » چهارشنبه 14 مهر 1389, 7:54 pm

ha: ha:

رئيس سازمان سنجش:

تمام داوطلبان فني‌ـ حرفه‌اي پذيرش مي‌شوند

سرورالدين: داوطلبان كنكور فني ـ حرفه‌اي كه در آزمون شركت كرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات غيرانتفاعي ثبت‌نام كنند
تمام داوطلبان آزمون سراسري 89 كه حتي اسامي‌شان جزو پذيرفته‌شدگان نبوده، مي‌توانند در مقطع كارداني در مؤسسات غيرانتفاعي تحصيل كنند

تمام داوطلبان كنكور فني و حرفه‌اي از هم اكنون قبولند
تمام داوطلبان كنكور فني و حرفه‌اي كه در آزمون شركت كرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات غيرانتفاعي ثبت‌نام كنند. محمدحسين سرورالدين، رئيس سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه تمام داوطلبان كنكور89 نيز در دانشگاه‌هاي كشور پذيرش مي‌شوند، گفت: داوطلباني كه در زمان اعلام نتايج كنكور 89 اسامي آنها جزو پذيرفته‌شدگان نبوده نيز مي‌توانند به مؤسسات غيرانتفاعي براي ثبت‌نام مراجعه كنند. وي افزود: داوطلباني كه اسامي آنها در ليست قبولي‌هاي كنكور89 نبوده است، مي‌توانند با مراجعه به دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي در مقطع كارداني ادامه تحصيل دهند.
:D بريد ثبت نام بكنيد ! go:
ارزش رشته هاي فني و حرفه اي همينه بدونه اينكه هنوز نتايج نيومده ميفرستن دانشگاه ! nar:
منبع : روزنامه ايران
http://www.iran-newspaper.com
همون صفحه اول تو گوشه روزنامه تيترش رو زده !!!!
khk:

آواتار کاربر
saye_aftab
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: تمام داوطلبان فني و حرفه‌اي پذيرش مي‌شوند

پست توسط saye_aftab » چهارشنبه 14 مهر 1389, 8:53 pm

خبر خوشحال کننده ای نیست khk:
خوشبختى همون لحظه ايست كه احساس ميكنى خدا كنارت نشسته و تو به احترامش از گناه فاصله ميگيرى

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » چهارشنبه 14 مهر 1389, 9:53 pm

آقای فاطمی کجایی بیا ببین چه خاکی به سرمون شد من یه سوال داشتم آقای فاطمی ما تو شهرمون یه دانشگاه غیرانتفاعی داریم به اسم سبلان ولی تو فترچه ثبت نام نبود من میتونم به گفته ی دوستمون اونجا ثبت نام کنم
خدايا سرده اين پايين از اون بالا اگه ميشه نگاهی کن يه کاري کن اگه ميشه فقط گاهي خودت قلبمو ها کن !

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:04 pm

سلام دوستان

این که بچه ها بدون کنکور میرن دانشگاه اصلا بد نیست تنها چیزی که خیلی بده اینه که بچه ها فقط دانشگاهایی میتونن برن ثبت نام کنن که احتمالا سال دیگه تنها انتخاب هایه بچه هایه کاردانی به کارشناسیه !!!

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:13 pm

ali_bah نوشته شده:
FarshiD نوشته شده:آقای فاطمی کجایی بیا ببین چه خاکی به سرمون شد من یه سوال داشتم آقای فاطمی ما تو شهرمون یه دانشگاه غیرانتفاعی داریم به اسم سبلان ولی تو فترچه ثبت نام نبود من میتونم به گفته ی دوستمون اونجا ثبت نام کنم
سلام
به ببین کار ملت به کجا کشیده که عین بچه مدرسه ای ها باید پاشن بران مدرسه ثبت نام کنن.
التبه مدرسه باز یه حیاط داره ، ساختمون داره ، اینا 90% خونه حیاط دارن ، که البته قشنگ مرمر کار شده.

احتمالا بتونید ثبت نام کنید ، خدا بزرگه
ممنون از جواب سریعتون علی آقا من بدبخات همیشه بد شانس بودم امسال رفتم دانشگاه ازاد ثبت نام کردم حالا درس ها شروع نشده با دوتا استاد درگیر شدم از اونجام انصراف بدم پولهام هدر مشه amuz: khk: حالا بعد از اونهمه اضطراب و خود خوری بازم یه دوراهی :?:
خدايا سرده اين پايين از اون بالا اگه ميشه نگاهی کن يه کاري کن اگه ميشه فقط گاهي خودت قلبمو ها کن !

r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط r e z a » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:26 pm

سلام
يه چيزه ديگه هم مطمئن شدم اونم اينه كه شروع كلاس ها بهمن ماه هست كه بايد تا پايان دي ماه ثيت نام بشه (همزمان با شروع كلاس هاي فني و حرفه اي) :
http://moshaverh-amiri2010.blogfa.com/post-323.aspx
جاي هيچ شكي نيست bil:

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:54 pm

با عرض معذرت ماهم تا دو سه سال دیگه وارد این صنف میشیم
پیوست‌ها
pc7b14a26c7b7edcc73517b7c43c00be88_ei0avismldbmes1j9qp.jpg
pc7b14a26c7b7edcc73517b7c43c00be88_ei0avismldbmes1j9qp.jpg (82.67 KiB) مشاهده 6239 مرتبه

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » چهارشنبه 14 مهر 1389, 11:30 pm

آقا رضا ممنون از خبرت
جالبه . هنوز سازمان سنجش اطلاعیه نداده . روزنامه ایران چاپشم کرده
من چند روز پیش یه اطلاعیه از سازمان سنجش دیدم ویژه کنکور سراسری 89 که گفته شده بود به خاطر اینکه ظرفیت موسسه های غیر انتفاعی خالی مونده هر کی توی کنکور قبول نشده میتونه به هر موسسه ای که دوست داره مراجعه کنه و در مقطع کاردانی ادامه تحصیل بده . ولی هنوز نتیجه دانشکده های فنی و حرفه ای نیومده . و اصلا از کجا معلوم که داوطلب های فنی و حرفه ای مثل داوطلب های کنکور سراسری توی اولویت هاشون کمتر از موسسه های غیر انتفاعی استفاده کرده باشن ،در ضمن توی این اطلاعیه هیچ بحثی از داوطلب های فنی و حرفه ای نبوده و نیست، اینم لینکش :

http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=1&id=593

اگرم قرار باشه بچه های فنی و حرفه ای هم هر موسسه ایی که دوست دارن ثبت نام کنن ، قطعا بعد از اعلام نتایج امکانش هست ، نه قبل از اعلام نتایج . و در صورتی که بعد از اعلام نتایج ظرفیت ها زیاد اومد قطعا اون موقع سازمان سنجش اعلام میکنه که داوطلبان فنی و حرفه ای و کسانی که در کنکور مردود شده اند به هر موسسه ای که دوست دارند مراجعه و ثبت نام کنند . دوستان منتظر اطلاعیه های سازمان سنجش باشید .
FarshiD نوشته شده:آقای فاطمی کجایی بیا ببین چه خاکی به سرمون شد من یه سوال داشتم آقای فاطمی ما تو شهرمون یه دانشگاه غیرانتفاعی داریم به اسم سبلان ولی تو فترچه ثبت نام نبود من میتونم به گفته ی دوستمون اونجا ثبت نام کنم
سلام
نه دوست عزیز اون موسسه ویژه رشته های نظری هست و برای داوطلبان فنی و حرفه ای پذیرش نداره .
r e z a نوشته شده:سلام
يه چيزه ديگه هم مطمئن شدم اونم اينه كه شروع كلاس ها بهمن ماه هست كه بايد تا پايان دي ماه ثيت نام بشه (همزمان با شروع كلاس هاي فني و حرفه اي) :
جاي هيچ شكي نيست bil:
این لینک مربوط به دانشگاه سراسریه نه فنی و حرفه ای

آواتار کاربر
Hamid_CPP
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: C:\WINDOWS\system32

پست توسط Hamid_CPP » چهارشنبه 14 مهر 1389, 11:40 pm

با این حساب رقابت تو کنکور کاردانی به کارشناسی تونم با این سهمیه کم زیاد میشه
برای به دست آوردن اطلاعات درباره مرکز آموزش عالی شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید...
http://www.shahreza-uni.blogsky.com

r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط r e z a » پنج‌شنبه 15 مهر 1389, 9:58 am

fatemi نوشته شده:آقا رضا ممنون از خبرت
من چند روز پیش یه اطلاعیه از سازمان سنجش دیدم ویژه کنکور سراسری 89 که گفته شده بود به خاطر اینکه ظرفیت موسسه های غیر انتفاعی خالی مونده هر کی توی کنکور قبول نشده میتونه به هر موسسه ای که دوست داره مراجعه کنه و در مقطع کاردانی ادامه تحصیل بده . ولی هنوز نتیجه دانشکده های فنی و حرفه ای نیومده . و اصلا از کجا معلوم که داوطلب های فنی و حرفه ای مثل داوطلب های کنکور سراسری توی اولویت هاشون کمتر از موسسه های غیر انتفاعی استفاده کرده باشن ،در ضمن توی این اطلاعیه هیچ بحثی از داوطلب های فنی و حرفه ای نبوده و نیست، اینم لینکش :

اگرم قرار باشه بچه های فنی و حرفه ای هم هر موسسه ایی که دوست دارن ثبت نام کنن ، قطعا بعد از اعلام نتایج امکانش هست ، نه قبل از اعلام نتایج . و در صورتی که بعد از اعلام نتایج ظرفیت ها زیاد اومد قطعا اون موقع سازمان سنجش اعلام میکنه که داوطلبان فنی و حرفه ای و کسانی که در کنکور مردود شده اند به هر موسسه ای که دوست دارند مراجعه و ثبت نام کنند . دوستان منتظر اطلاعیه های سازمان سنجش باشید .
سلام
نه دوست عزیز اون موسسه ویژه رشته های نظری هست و برای داوطلبان فنی و حرفه ای پذیرش نداره .
جاي هيچ شكي نيست bil:
ممنون ! احتمال ميدادم كه چون شروع كلاسهاي موسسه هاي غيرانتفاعي بهمن ماه هست همزمان با شروع كلاسهاي فني و حرفه اي ، اين مظلب درست باشه !
روزنامه ها هم مطلب پيدا نميكننا :x بعضي مطالب رو اشتباه مينويسن :!:
از طرف روزنامه ايران از شما دوستان عذر ميخوام nar:
موفق باشيد go:

behzad_kardani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط behzad_kardani » پنج‌شنبه 15 مهر 1389, 8:13 pm

سلام بر همگی
دوستان لطف کنید تا از مطلبی مطمئن نشدید اظهار نظر نکنید تا باعث نگرانی اعضا نشه
همین طور که آقای فاطمی فرمودن این خبر اصلا ربطی به ما نداره و مربوط به نظری هاست
من روز 4شنبه صبح با تعدادی از دانشکده های غیر انتفاعی تماس گرفتم که همه تایید کردن که مربوط به ما نمیشه و گفتن فنی ها باید منتظر نتایج بمونن!
موفق باشید
جدیدترین
کلیپها
را
در
www.bluetooth153.blogfa.com

جستجو
کنید
...
با سه بار آپ در روز.
هر آنچه برای بلوتوث بازی نیاز دارید.
کلیپ های خود را برایم بفرستید تا با نام شما در وبلاگ قرار گیرد.
منتظر شما هستم....

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: یه جایی زیر این اسمون آبی(البته شب ها زیر آسمون مشکی)
تماس:

Re: تمام داوطلبان فني و حرفه‌اي پذيرش مي‌شوند.

پست توسط mojtaba4270 » جمعه 16 مهر 1389, 6:07 pm

r e z a نوشته شده:
fatemi نوشته شده:آقا رضا ممنون از خبرت

سلام
جاي هيچ شكي نيست bil:
ممنون ! احتمال ميدادم كه چون شروع كلاسهاي موسسه هاي غيرانتفاعي بهمن ماه هست همزمان با شروع كلاسهاي فني و حرفه اي ، اين مظلب درست باشه !
روزنامه ها هم مطلب پيدا نميكننا :x بعضي مطالب رو اشتباه مينويسن :!:
از طرف روزنامه ايران از شما دوستان عذر ميخوام nar:
موفق باشيد go:
حالا ما نفهمیدیم که این مطلب راسته یا دروغ؟ nar:
آرامتر سکوت کن
صدای بی تفاوتی هایت آزارم میدهد . . .

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 16 مهر 1389, 6:26 pm

حالا ما نفهمیدیم که این مطلب راسته یا دروغ؟
سلام آقا مجتبی
این خبر صحت نداره

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”