ببخشید یه سوال در مورد دروس فنی حرفه ای

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: ببخشید یه سوال در مورد دروس فنی حرفه ای

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 13 مهر 1389, 12:54 pm

zahra1 نوشته شده:سلام
من امسال دیپلم کاردانش رشته کامپیوتر رو گرفتم و امسال در کنکور شرکت نکردم
می خواستم بدونم دروسی که در کنکور 90 هست چیه؟
و اینکه با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=4&id=457 آیا در مواد درسی کنکور 90 تغییری ایجاد میشه نسبت به سالهای پیش؟
یعنی دیگه از امسال میشه مثل رشته های نظری در کنکور سراسری شرکت کنیم؟ و بطور پیوسته برای لیسانس قبول شیم؟
ممنون
سلام
هنوز هیچ اطلاعیه جدیدی نیومده که تکلیف بچه های هنرستان مشخص بشه . یعنی معلوم نیست که به طور پیوسته میریم کارشناسی یا مثل همیشه کاردانی هست .
احتمال خیلی زیاد توی مواد درسی تغییرات اساسی ایجاد نمیکنن و شما برای شروع همون منابع سال گذشته رو بخونید . احتمال حذف کتاب ها خیلی کمه ولی امکانش هست که کتاب جدید اضافه کنن .
فعلا باید صبر کرد تا اطلاعیه بدن .

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » چهارشنبه 14 مهر 1389, 10:25 am

دوست عزیز با تمامی کتاب فروشی ها تماس گرفتم ندارن مثل : ملی ، مرکزی ، دهنادی ، محمدی ، ومهر آئین که گفت فعلا زوده.
من تا شیراز حق دارم بیام و بگیرم baba: اگه کسی فروشگاهی تو استان فارس سراغ داره خواهشا خبرم کنه نشه مثل سال قبل khk:

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » چهارشنبه 14 مهر 1389, 1:03 pm

samadblaj نوشته شده:دوست عزیز با تمامی کتاب فروشی ها تماس گرفتم ندارن مثل : ملی ، مرکزی ، دهنادی ، محمدی ، ومهر آئین که گفت فعلا زوده.
من تا شیراز حق دارم بیام و بگیرم baba: اگه کسی فروشگاهی تو استان فارس سراغ داره خواهشا خبرم کنه نشه مثل سال قبل khk:
سلام
کتاب فروشی مهرآیین که مطمئنم داره . چون خودم بارها رفتم و کتاب های فنی و حرفه ای رو ازش خریدم . اگه گفته فعلا ندارم . یعنی اینکه سازمان فنی و حرفه ای هنوز کتاب های جدیدو چاپ نکرده و به زمانی که کتاب های جدیدو چاپ کنن به دست کتاب فروشی مهرآیین هم میرسه .
در ضمن میتونی به انبار کتاب سازمان فنی و حرفه ای استان فارس واقع در هنرستان مدرس شیراز برای تهیه کتاب ها مراجعه کنی البته اگه موجودی داشته باشن . هنرستان هم توی فضیلته .

zahra1
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط zahra1 » دوشنبه 19 مهر 1389, 12:10 am

سلام
من امسال برای کنکور 90 میخوام برم کلاس کنکور انشالله که به طور پیوسته میریم کارشناسی خدا کنه نظر شون عوض نشه
حالا موندم از بین قلم چی و علوی کدوم و انتخاب کنم تا جایی که من گشتم فقط این دو تا برا فنی ها کلاس دارن اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم
راستی من در تهران هستم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » دوشنبه 19 مهر 1389, 12:58 am

zahra1 نوشته شده:سلام
من امسال برای کنکور 90 میخوام برم کلاس کنکور انشالله که به طور پیوسته میریم کارشناسی خدا کنه نظر شون عوض نشه
حالا موندم از بین قلم چی و علوی کدوم و انتخاب کنم تا جایی که من گشتم فقط این دو تا برا فنی ها کلاس دارن اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم
راستی من در تهران هستم
سلام دوست عزیز
شرکت کردن در کنکور سراسری دلیلی نمیشه که به طور پیوسته میریم کارشناسی هنوز هیچ چیز معلوم نیست و به احتمال زیاد امکانش هست که کاردانی سر جای خودش بمونه .
در رابطه با کلاس ها باید بگم مشهورترین موسسه ها قلم چی هست ، ولی اصلا دلیل نمیشه که از همه بهتره . امسال موسسه علوی طرح جالبیو آورده و طبق این طرح ثبت نام کنندگان بیمه قبولی میشن ، شما حتما به این موسسه یه سر بزنین . در ضمن اصلا نمیشه گفت موسسه قلمچی از علوی بهتره یا نشر آزمون از قلمچی بهتره . در واقع ممکنه موسسه قلمچی در اصفهان از لحاظ تدریس فوف العاده باشه ولی همین موسسه در تبریز از وضعیت بدی برخوردار باشه .
در ضمن مهم ترین ملاک خوب بودن یک موسسه استادهای اونجا هست . شما خودت باید تحقیق و پرس و جو کنی ببینی استاد های اون موسسه خوب هست یا نه . و در آخر باید بگم دروس فنی و حرفه ای به جز چند تا از کتاب ها اونقدر سخت نیست که نیازی به کلاس داشته باشه ، خود کتاب های فنی به شکل بسیار خوبی تدریس شده و برای دروس عمومی هم کتاب های کمک درسی زیادی وجود داره . شما اگر از همین الان و حتی بدون کمک گرفتن از کلاس های آموزشی شروع به خوندن کنید . من به شما قول میدم هر دانشگاهی که دوست داشته باشین قبول هستین . و در ضمن کنکور های آزمایشی قلمچی هم خیلی میتونه به پیشرفتتون کمک کنه .
موفق باشی :)

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”