منــــــــــو ثبت نام نکردن ...

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 9:55 am

سلام خدمت تمامی دوستان دیروز مدارکمو جمع کردم رفتم برا ثبت نام نزاشتن ثبت نام کنم کامپیوتر بوشهر(روزانه) آخه دو تا درس راحت دومو پاس نکریم ساعت 6:30 صبح تا 6 عصر موندم ریسش گفت اقدام کردیم حالا خبری بخشنامه از سنجش برا ما بیاد کارتونو درست می کنیم اما بیهوده بود khk:
کلاساشم بهمن ماه (نیم سال دوم) شروع میشه اما می گن سنجش گفته باید گواهی دیپلم شهریور داشته باشین.
حالا به من می گن برو بهمن ماه تماس بگیر 80 روز دیگه خیلی نامردیه مستقیم قبول نشده بودم بهتر بود
نمی دونم امسال می رم دانشگاه یا ...؟
خیلی زحمت کشیدم خیلی مایوس شدم خدا بزرگه ، ولی قبول نشدنم خیلی گرون برام تموم میشه.
اگه کسی اطلاعیه یی چیزی فهمید لطفا منو هم در جریان بذاره ممنونم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: منــــــــــو ثبت نام نکردن ...

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 10:35 am

خوب شانست گرفت که . خیلی خوب شد برات . اگه کلاس ها از آبان شروع میشد ، الان قبولیت لغو بود . ولی حالا تا بهمن ماه دیپلمت آماده میشه و ثبت نامت میکنن .

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 10:50 am

آقای فاطمی ممنونم آخه اونا گفتن ما منتظر بخشنامه ایم و نمی تونم شما رو ثبت نام کنیم .
می گن سنجش گفته این نیم سال اوله که در زمان نیم سال دوم شروع میشه و فقط می تونیم دیپلمی های شهریور رو قبول کنیم.
حالا من دی ماه دیپلم بگیرم جام محفوظه یعنی ثبت نام میشم یا جامو واگذار می کنن khk:
اقای فاطمی اگه نمی شه می خوام دی ماه پاسش نکنم من متولد فروردینم 1371 و باید برم خدمت چیکار کنم ؟
سنجشم یه شماره نذاشته جوابگو باشن.
بازم ممنونم از مدیریته عالیت آقای فاطمی نمی دونم چجور ازت تشکر کنم خیلی براتون دردسر ساز بودم ولی اگه رفتم دانشگاه یه بارنامه دارم که میشه جبران کرد.

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 11:03 am

samadblaj نوشته شده:آقای فاطمی ممنونم آخه اونا گفتن ما منتظر بخشنامه ایم و نمی تونم شما رو ثبت نام کنیم .
می گن سنجش گفته این نیم سال اوله که در زمان نیم سال دوم شروع میشه و فقط می تونیم دیپلمی های شهریور رو قبول کنیم.
حالا من دی ماه دیپلم بگیرم جام محفوظه یعنی ثبت نام میشم یا جامو واگذار می کنن khk:
اقای فاطمی اگه نمی شه می خوام دی ماه پاسش نکنم من متولد فروردینم 1371 و باید برم خدمت چیکار کنم ؟
سنجشم یه شماره نذاشته جوابگو باشن.
بازم ممنونم از مدیریته عالیت آقای فاطمی نمی دونم چجور ازت تشکر کنم خیلی براتون دردسر ساز بودم ولی اگه رفتم دانشگاه یه بارنامه دارم که میشه جبران کرد.
شما لطف داری عزیز .
من احتمال زیاد میدم بخشنامه میاد . معمولا دانشکده هایی که کلاس هاشون از بهمن ماه شروع میشه ، به دانشجو این فرصتو میدن که دیپلمشو تا دی ماه بگیره . خیلی امیدوار باش . در ضمن شما هیچ مشکلی برای خدمت نداری ، سال بعد متولدین نیمه دوم 70 باید دفترچه آماده به خدمت داشته باشن ، شما که 71 هستی . ان شاء الله از همین بهمن ماه دانشجو میشی . فقط خیلی سریع پیگر دیپلمت باش تا دیر نشه .

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 11:08 am

در ضمن شما میتونی از لینک زیر مشکلتو با سازمان سنجش در میون بزاری .
http://srv12.sanjesh.org/noetrequest/
یا اینکه با شماره های زیر در وقت اداری تماس بگیری ، حتما بهت جواب میدن .
99-02188923595

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 11:14 am

اقای فاطمی شماره ها بل کل بوق اشغالی می خورن همشون .
نرم افزار پاسخگویشونم احتمالا از کلمات کلیدی استفاده می کنه و من فکر نکنم شخصه خاصی پاسخ بده این احتمالا یه نرم افزاره (من می نوشتم سلام بهم لینک یه صفحه رو می دارد)
آقا تشکر خیالم راحت شد پس پاسشون می کنم شما از کنکور تا حالا به من خیلی انگیزه دادین ، قصد دارم چند تا نرم افزار تست بنویسم حوصله ندارم ولی سعی می کنم با امکانات بیشتری نسبت به برنامه های قبل و زیباتر باشه فقط به خاطر علاقه و مهربونی شما حوصله می زارم بودن منت yes: نوشتم لینکشو بهت می دم و همه جوره ساپورتتم... جبران می کنم rgs

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 11:28 am

samadblaj نوشته شده:اقای فاطمی شماره ها بل کل بوق اشغالی می خورن همشون .
نرم افزار پاسخگویشونم احتمالا از کلمات کلیدی استفاده می کنه و من فکر نکنم شخصه خاصی پاسخ بده این احتمالا یه نرم افزاره (من می نوشتم سلام بهم لینک یه صفحه رو می دارد)
آقا تشکر خیالم راحت شد پس پاسشون می کنم شما از کنکور تا حالا به من خیلی انگیزه دادین ، قصد دارم چند تا نرم افزار تست بنویسم حوصله ندارم ولی سعی می کنم با امکانات بیشتری نسبت به برنامه های قبل و زیباتر باشه فقط به خاطر علاقه و مهربونی شما حوصله می زارم بودن منت yes: نوشتم لینکشو بهت می دم و همه جوره ساپورتتم... جبران می کنم rgs
ممنون دوست عزیزم :) :wink:
این انجمن فقط به خاطر داشتن کاربرای خوبی مثل شما اینقدر گرم شده ، امیدوارم همیشه این انجمن کاربرهای خوبی مثل شما داشته باشه .
من خودم چندین بار با این شماره تماس گرفتم و جوابم گرفتم . معمولا خیلی خوب بهت جواب میدن . البته همیشه یه نیم ساعتی زمان میبره تا زنگ بخوره ، اینم به خاطر ترافیک زیاد خط هست . اون سیستم پیام هم شما درست میگی ولی جوابایی که میده کاملا به روز هست . همین چند روز پیش چند تا از بچه های انجمن ازش جواب گرفتن .

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 11:55 am

ممنونم حتما پی گیری می کنم هم از سایت هم تلفنی فقط بهمن ثبت نام کنن خوبه.
yes:

EhsanAvr
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Irane Hamishe Sabz
تماس:

پست توسط EhsanAvr » چهارشنبه 12 آبان 1389, 10:24 pm

ابن حسام بیرجند که رفته بودم ثبت نام کنم یادمه یه نفر اومده بود که یه درسو پاس نکرده بود.ازش ثبت نام موقت کردن و گفتن اگه دی ماه قبول شدی میای سر کلاس

hamid71
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: قزوين
تماس:

پست توسط hamid71 » جمعه 14 آبان 1389, 7:37 pm

سلام جناب آقاي فاطمي عزيز.من شانسي به اين تاپيك برخورد كردم !من مشكلم مشابهه همن دوست عزيزه.منتها من كلا دانشگاه و رشتم فرق داره.من فراگير پيام نور كنكور دادم و قبول شدم. ولي يكي از درس هاي 5/1واحدي رو پيش دانشگاهي رو افتادم.و ثبت نام نكردن.....
شما اطلاعي از پيام نور نداري؟
منم بخاطر 1 واحد داره دانشگاهم فوت هوا ميشه !
من دي امتحان بدم بهمن ثبت نام نميكنن؟
مرسي ممنون

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » شنبه 15 آبان 1389, 11:12 pm

hamid71 نوشته شده:سلام جناب آقاي فاطمي عزيز.من شانسي به اين تاپيك برخورد كردم !من مشكلم مشابهه همن دوست عزيزه.منتها من كلا دانشگاه و رشتم فرق داره.من فراگير پيام نور كنكور دادم و قبول شدم. ولي يكي از درس هاي 5/1واحدي رو پيش دانشگاهي رو افتادم.و ثبت نام نكردن.....
شما اطلاعي از پيام نور نداري؟
منم بخاطر 1 واحد داره دانشگاهم فوت هوا ميشه !
من دي امتحان بدم بهمن ثبت نام نميكنن؟
مرسي ممنون
سلام عزیز
اگر بتونی دروس باقی مانده رو توی دی ماه پاس کنی هیچ مشکلی برای ثبت نام نداری ، اگر باز هم درستو پاس نکردی حتما برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کن ، بعضی از واحد ها دانشجو رو ثبت نام میکنن و یه تعهد از دانشجو میگیرن که توی یه مدت معین مدرک پیش دانشگاهی رو براشون ببره .

آواتار کاربر
vito
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vito » یک‌شنبه 16 آبان 1389, 7:59 pm

سلام به همه دوستان عزیزم
منم مشکلی تو همین مایه ها دار اما من الان 4 روز دیگه میرم سربازی و نمیدونم چیکار کنم اضافه م حل شد اما دیپلمم رو فعلا نمیگیرم.میشه یه راهنمایی کنید ببینم راهی هست تو این فرصت یه جوری یکی از دانشگاه ها ثبت نام کنم هم ازاد هم سراسری ارومیه قبول شدم اما نمیدونم چه جوری از زیر سربازی در برم میشه کمک کنید؟ اقای فاطمی و دیگر دستان کمک. khk:
یک چند به کودکی به استاد شدیم یک چند به استادی خویش شاد شدیم
پایان سخن که ما را چه رسد که از خاک آمدیم و بر باد شدیم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 16 آبان 1389, 10:22 pm

vito نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیزم
منم مشکلی تو همین مایه ها دار اما من الان 4 روز دیگه میرم سربازی و نمیدونم چیکار کنم اضافه م حل شد اما دیپلمم رو فعلا نمیگیرم.میشه یه راهنمایی کنید ببینم راهی هست تو این فرصت یه جوری یکی از دانشگاه ها ثبت نام کنم هم ازاد هم سراسری ارومیه قبول شدم اما نمیدونم چه جوری از زیر سربازی در برم میشه کمک کنید؟ اقای فاطمی و دیگر دستان کمک. khk:
سلام
خیلیا هستن بعد از اینکه تاریخ اعزام میخورن میرن نظام وظیفه و درخواست میکنن تا اعزامشون عقب تر بیفته ، شما هم همین کارو کن شاید جواب گرفتی .
اگر کارت نشد دروس باقی مانده رو توی مدرسه شبانه بخش متفرقه ثبت نام کن و در زمان خدمت مرخصی بگیر و بیا امتحان بده ، حالا اگر قبول شدی و دیپلم هم گرفتی و در صورتی که دانشگاهم قبول شده باشی از خدمت ترخیص میشی و وارد دانشگاه میشی .

آواتار کاربر
vito
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vito » یک‌شنبه 16 آبان 1389, 11:02 pm

سلام من رفتم نظام وظیفه که از ماده 127 استفاده کنم من برادر در حال خدمت و من میتونستم اعزامم رو عقب بندازم اما نشد.چون گفتن هم خودت هم داداشت نباید اظافه داشته باشید من نداشتم اما داداشم داشت. حال چه راه دیگه ای هست؟خواهش میکنم کمکم کنید خیلی ضروری.
یک چند به کودکی به استاد شدیم یک چند به استادی خویش شاد شدیم
پایان سخن که ما را چه رسد که از خاک آمدیم و بر باد شدیم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » یک‌شنبه 16 آبان 1389, 11:05 pm

vito نوشته شده:سلام من رفتم نظام وظیفه که از ماده 127 استفاده کنم من برادر در حال خدمت و من میتونستم اعزامم رو عقب بندازم اما نشد.چون گفتن هم خودت هم داداشت نباید اظافه داشته باشید من نداشتم اما داداشم داشت. حال چه راه دیگه ای هست؟خواهش میکنم کمکم کنید خیلی ضروری.
تقریبا هیچ راه دیگه ای نیست . مشکلتو با آقا فرشید (مشاور نظام وظیفه) مطرح کن شاید راه حلی داشته باشه .

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”