گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور امسال را در مقایسه با کنکور سراسري 88 چگونه ارزیابی می کنید؟

ساده تر
11
6%
مشابه
8
5%
دشوارتر
63
36%
غيراستاندارد
95
54%

مجموع رأی ها: 177

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

Re: گفتگو در ارتباط با كنكور سراسري 89

پست توسط azambita » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 2:22 pm

fartash742000 نوشته شده:
azambita نوشته شده:دوباره سلام
بچه ها در مورد دانشگاه روزانه تربت حيدريه هم هركي ميخواد بگه براش بذارم
وضعيت دانشگاه . استاد، وضعيت شهر، رفت و امد، خوابگاه ، كرايه خونه ، كرايه تاكسي وووووووو امكانات نقل و انتقال و غيره baba: baba:
baba: baba:
آره دوست عزیز من می خوام بشنوم .
اول از لحاظ سطح علمی و استاداش و مهمتر از اون
از اینکه آیا به دانشجوهاش چه روزانه و چه شبانه خوابگاه میده ؟
اگه آره آیا وضعیت جغرافیایی و رفاهی خوابگاهش خوبه ؟
سلام
دانشگاه منطقه خوب شهر هست. محيطش زياد شبيه دانشگاههاي توپ نيست . يه ساختمون اداري رو دانشگاه كردن. سطح علمي استاداش در حد متوسطه. اكثر از اساتيد بومي خودت شهر استفاده ميكنن.اكثر فوق ليسناس هستن. حتي ليسانس هم توشون هست. يكي از استاديش مسئول اموزشگاهي هست كه من مربيش هستم ولي تدريسش خيلي خوبه. استادهاي رياضي و زبانش از اساتيد مجرب شهرستان هستن و خيلي خوبن
از دانشگاههاي مملكتمون از اين بيشتر نميشه توقع داشت. راستي نمره گرفتنن يه كم راحت تره اينجا از مشهد و اينور و انور:D

الان زنگ زدم امور دانشجويي دانشگاه براي خوابگاه پرسيدم اينم شماره اش:2229505-0531
خوابگاه واسه پسرا نداره ولي ميتونين خودتون خونه بگيرين.خوابگاه هم بغل دانشگاس. دخترا هم راحت ميتونن خونه بگيرن .چون شهر كوچيكه . ولي به خانوما توصيه ميكنم بهتره خوابگاه بگيرن . شهر كوچيكه . و اينكه خودم دانشجوي غير بومي بدم يه سري مشكلاتي توي خونه بوجود مياد كه ادم از پسش بر نمياد. ولي توي خوابگاه مسئول تاسيسات دارن كه ميان براتون رفع ميكنن.
در ضمن شهريه خوابگاه پارسال ترمي 80 هزار تومن بوده.امسال هنوز معلوم نيست چقدر افزايش داشته باشه.
كرايه خونه ها هم خوبه. سنگين نيست نسبت به شهراي بزرگ. ولي اكثر خونه ها اينجا ويلايي و بزرگن. واسه همين كرايه اش واسه دانشجو ممكنه يه كم سنگين باشه.
كرايه تاكسي تلفني هم اينجا 800 تومنه yes: كل شهر رو ميشه توي يه ساعت دور زد sanj:
راه اهن هم داره خيل هم خوبه. قطار به تهران داره. كرايه اش هم از تربت به تهران دوتا كرايه داره با قطار خواف تهران اگه بخواين برين كرايه ميشه 5400 اگه با قطار طبس تهران برين كرايه ميشه 11500 هيچ فرقي باهم ندارن هردو شش تخته اس.اين دوتا قطار هم روز در ميون نوبتشون ميشه baba:
از مركز شهر تا راه اهن 15 تا 20 دقيقه با ماشين شخصي راهه . سرويس تاكسيراني هم داره از داخل شهر. ترمينال هم با دانشگاه نزديك به هشت تا 10 دقيقه شايد هم كمتر راه داشته باشه. فقط تربت به مشهد داره و تربت به تهران البته كرايه اش قطار گرونه تره.چون تربت شهر كمربندي هستش واسه شهراي جنوبي كنار جاده اتوبوس زياد واميسته (اصفهان كرمان شيراز زاهدان ..... هر جا كه فكرشو بكني) براي مشهد هم هر نيم ساعت يك ساعت يه اتوبوس حركت ميكنه به مشهد كرايه اش فعلا 1000 تومنه. baba: ماشين شخصي هم به سمت مشهد داره كرايه شو والا نميدونم فكر كنم همون 3 هزار تومن باشه
تا مشهدهم 2ساعت و نيم فاصله داره ( قابل توجه دوستاني كه دوست دارن برن زيارت اقا امام رضا)
خب حالا بريم داخل شهر دوباره
يه پارك پيشكوه داره كه پنج شنبه ها و جمعه ها شلوغه اكثر خونوادگي ميرن. قابل توجه دوستاي اجتماعي توي تربت راحت نميتونيد شونه به شونه هم راه برين:D چون سريع توي دانشگاه انگشت نما ميشين. كاراي جلف بهتره توي شهر انجام ندين كه ميشين يه ادم بددددددددددددددددد his:
اها كافي شاپ يه چندتا كافي شاپ خوب و مرغوب داره. اگه هوس شير موز كردين سر خيابون باغ ملي يه شير موز فروشي كنار نونوايي هستش بهش ميگن محمد نقدي ddn: اب ميوه هاش و شيرموزاش حرف نداره .
فست فود هم مثل قارچ تو تربت پيدا ميكنين. يه غذاي اماده نزديك دانشگاه هست كه ميتونين از اونجا غذا بگيرن. غذاش خوبه. دقيقا سر چهارراه. راستي بيمارستان هم 200 متر با دانشگاه فاصله داره نگران غذاي سلف نباشين amuz:

جاهاي تفريحي تربت: همين پيشكوه كه گفتم (البته من هميشه باخونواده اينجاها ميرم) به خانوما توصيه ميكنم روزاي خلوت تنها اينجا و پارك ملت تربت نرن. پارك باغ ملي . جاي خوبيه.واسه عصر قدم زدن و يه هواي تميز تنفس كردن خوبه. از دانشگاه تا باغ ملي با ماشين5 دقيقه هم نميشه. اگه حوصله پياده روي داشته باشين يه ربع شايد هم كمتر برسين.من خودم فكر كنم چند سال ميشه اصلا اينجا نرفتم.
كلا تربت ميشه پياده از اين سر رفت اون سر شهر.
تاكسي كورسي 100 تومنه. توي خودت شهر گرونترين تاكسي 200 تومن ميشه.
شهرمون هم اينقد كوچيك نيست ها baba: تاكسي ها منصفن:))

پارك ملت كه 15 دقيه تا مركز شهر فاصله داره. بي خيال شهر بازي بشين.به درد شما نميخوره:))
ابشار رودمعجن هم هست كه ميتونيد با هماهنگي دانشگاه يه اردو بذارين برين اونجا . فكر كنم خوشتون بياد.تنها وغير تابستون نميشه رفت.
واسه خونه بهتون توصيه ميكنم همون اطراف دانشگاه بگيرين راحتترين منظورم همون بلوار قرني. نهايتش خيابان كاشاني ياخيابان لشگري. خرداد.ديگه خيلي دور خواستن بشين بلوار مدرس كه به 45 متري معروفه ولي اينو زياد پيشنهاد نميكنم چون بد تاكسيه. مگه اينكه اولاش خونه بگيرين وگرنه نمي صرفه.
دنبال سينما هم نگردين تربت. تنها سينماي تربت رو خراب كردن به بهانه باز سازي :(
يه چندتا مجمتع تجاري خوب داره تربت كه دوستاني كه شيراز رفتن ميگن توي شيراز پاساژاي خوبي نداشت ولي تربت خيلي بهتر از اونجا بود.
اها راستي خيلي ها معضل گاز دارن . تربت گاز شهري داره نگران نباشين.
كافي نت هم تا دلت بخواد هست.ساعت 600 تومنه. ولي اگه اي دي اس ال بگيرين به نفعتونه. هر كي اومد و خواست اي د ياس بگيره بهم بگين معرفي تون كنم با تخفيف بگيرين.
خلاصه از شير مرغ تا جون ادميزاد بخواي اينجا گير ميارين.
راستي اگه دنبال كار ميگردين تربت بهتون بگم زياد دنبالش نباشين. من خودم چند ساله بيكارم به زور يه اموزشگاه مربي شدم اونم با يه حقوق شرم اور كه فقط به خاطراينكه اشناهاي زيادي پيدا كنم و سرم گرم باشه ميرفتم .فعلا هم به خاطر كنكور تعطيل كردم و ديگه نميرم

خب ديگه چي ميخواين بگم براتون؟ اگه جزئي تر بخواين بگين تا براتون بگم.من خودم واسه دانشگاه اگه غير بومي بودم حتما ميومدم. ولي براي يه عمر زندگي اصلا دوست ندارم اينجا بمونم.
اينكه ميگن ادم خوب و بد... اگه خودتون برخورد خوبي با ادما داشته باشين مطمئا جواب خوبي ميگيرين اين يه قاعده اس توي همه دنيا. پس اين حرف رو هيچوقت قبول ندارم كه ميگن مردم فلان شهر الن مردم فلان شهر بلن

.در ضمن خانومايي كه خيلي خيلي راحت مي پوشن و مي چرخن؛ بهشون پيشنهاد ميكنم تربت رو نزنن كه خيلي محدود ميشين نسبت به اون چيزي كه بودين . اگه بخواين با همون سر و وضع شهر خودتون تربت بگردين با نگاههاي بد مردم مواجه ميشين. tof: tof:

راستي واستين تكيلف اين گسل زلزله تربت معلوم بشه بعدش بياين تربت:)) تا امروز نزديك به 35 تا پسلرزه اومده nar:

بازم اگه سوالي داشتين بگين من در خدمتتنو هستم. اگه سوالي بود و كاري از دستم تربت براتون بر اومد خوشحال ميشم انجام بدم
آخرین ویرایش توسط azambita در چهارشنبه 20 مرداد 1389, 6:17 pm، در مجموع 5 بار ویرایش شده است.
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 2:39 pm

fartash742000 نوشته شده:
وضعيت دانشگاه . استاد، وضعيت شهر، رفت و امد، خوابگاه ، كرايه خونه ، كرايه تاكسي وووووووو امكانات نقل و انتقال و غيره baba: baba:
تربت براي ما فقط روزانه داره. . به نظر من واسه دو سال دانشگاه خوندن خوبه. از كاشمر و گناباد و سبزوار بهتره به نظر من
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

nono
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: sky

پست توسط nono » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 3:06 pm

shiva_abbasi نوشته شده:سلام بچه ها
کسی می تونه اطلاعاتی در مورد مراکز آموزشی غیرانتفاعی جهاددانشگاهی و کارون اهواز برای من بذار. مثلا سطح اطلاعاتشون ، سطح اساتیدشون و ....
خیلی خیلی متشکرم

جهاد دانشگاهی اهواز که عالیه توی پردیسه پیشه دانشگاه پیام نور خیلی به دانشگاه رسیدگی میکنن استادای خوبی داره البته نخاله هم داره که اذیت میکنن اما از نظر سطح علمی بالاست مجهزه هم سلف داره هم سایت ازمایشگاه و کتابخونه هم داره دوتا ساختمونه 3طبقست که به هم راه دارن و یه ساختمونه جدا هم داره که ماله علمی کاربردی هاست دانشگاهه کوچیکو خوبیه در کل از کارون خیلی بهتره مدرکش و تا رتبه 4000پارسال گرفته من خودم کاردانیمو همین جهاد گرفتم bil:

اما کارون توی کوروشه که میگن مثله اینکه مدرسه پوکیدده بوده کردنش دانشگاه اما میگن استاداش خوبه و تا رتبه 7800 پارسال گرفته و تازه پارسال تاسیس شده وبیشتر رشته های کاردانی داره yes:

اهان راستی واسه خوابگاهم بگم که خودگردان هستن خصوصی هستن و فکر کنم ترمی300یا 200 میگیرن من خوابگاهی نبودم اما دوستام میگفتن cuf:

HRZ
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HRZ » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 3:40 pm

azambita نوشته شده:
fartash742000 نوشته شده:
سلام
دانشگاه منطقه خوب شهر هست. محيطش زياد شبيه دانشگاههاي توپ نيست . يه ساختمون اداري رو دانشگاه كردن. سطح علمي استاداش در حد متوسطه. اكثر از اساتيد بومي خودت شهر استفاده ميكنن.اكثر فوق ليسناس هستن. حتي ليسانس هم توشون هست. يكي از استاديش مسئول اموزشگاهي هست كه من مربيش هستم ولي تدريسش خيلي خوبه. استادهاي رياضي و زبانش از اساتيد مجرب شهرستان هستن و خيلي خوبن
از دانشگاههاي مملكتمون از اين بيشتر نميشه توقع داشت. راستي نمره گرفتنن يه كم راحت تره اينجا از مشهد و اينور و انور:D

الان زنگ زدم امور دانشجويي دانشگاه براي خوابگاه پرسيدم اينم شماره اش:2229505-0531
خوابگاه واسه پسرا نداره ولي ميتونين خودتون خونه بگيرين.خوابگاه هم بغل دانشگاس. دخترا هم راحت ميتونن خونه بگيرن .چون شهر كوچيكه . ولي به خانوما توصيه ميكنم بهتره خوابگاه بگيرن . شهر كوچيكه . و اينكه خودم دانشجوي غير بومي بدم يه سري مشكلاتي توي خونه بوجود مياد كه ادم از پسش بر نمياد. ولي توي خوابگاه مسئول تاسيسات دارن كه ميان براتون رفع ميكنن.
در ضمن شهريه خوابگاه پارسال ترمي 80 هزار تومن بوده.امسال هنوز معلوم نيست چقدر افزايش داشته باشه.
كرايه خونه ها هم خوبه. سنگين نيست نسبت به شهراي بزرگ. ولي اكثر خونه ها اينجا ويلايي و بزرگن. واسه همين كرايه اش واسه دانشجو ممكنه يه كم سنگين باشه.
كرايه تاكسي تلفني هم اينجا 800 تومنه yes: كل شهر رو ميشه توي يه ساعت دور زد sanj:
راه اهن هم داره خيل هم خوبه. قطار به تهران داره. كرايه اش هم از تربت به تهران دوتا كرايه داره با قطار خواف تهران اگه بخواين برين كرايه ميشه 5400 اگه با قطار طبس تهران برين كرايه ميشه 11500 هيچ فرقي باهم ندارن هردو شش تخته اس.اين دوتا قطار هم روز در ميون نوبتشون ميشه baba:
از مركز شهر تا راه اهن 15 تا 20 دقيقه با ماشين شخصي راهه . سرويس تاكسيراني هم داره از داخل شهر. ترمينال هم با دانشگاه نزديك به هشت تا 10 دقيقه شايد هم كمتر راه داشته باشه. فقط تربت به مشهد داره و تربت به تهران البته كرايه اش قطار گرونه تره.چون تربت شهر كمربندي هستش واسه شهراي جنوبي كنار جاده اتوبوس زياد واميسته (اصفهان كرمان شيراز زاهدان ..... هر جا كه فكرشو بكني) براي مشهد هم هر نيم ساعت يك ساعت يه اتوبوس حركت ميكنه به مشهد كرايه اش فعلا 1000 تومنه. baba: ماشين شخصي هم به سمت مشهد داره كرايه شو والا نميدونم فكر كنم همون 3 هزار تومن باشه
تا مشهدهم 2ساعت و نيم فاصله داره ( قابل توجه دوستاني كه دوست دارن برن زيارت اقا امام رضا)
خب حالا بريم داخل شهر دوباره
يه پارك پيشكوه داره كه پنج شنبه ها و جمعه ها شلوغه اكثر خونوادگي ميرن. قابل توجه دوستاي اجتماعي توي تربت راحت نميتونيد شونه به شونه هم راه برين:D چون سريع توي دانشگاه انگشت نما ميشين. كاراي جلف بهتره توي شهر انجام ندين كه ميشين يه ادم بددددددددددددددددد his:
اها كافي شاپ يه چندتا كافي شاپ خوب و مرغوب داره. اگه هوس شير موز كردين سر خيابون باغ ملي يه شير موز فروشي كنار نونوايي هستش بهش ميگن محمد نقدي ddn: اب ميوه هاش و شيرموزاش حرف نداره .
فست فود هم مثل قارچ تو تربت پيدا ميكنين. يه غذاي اماده نزديك دانشگاه هست كه ميتونين از اونجا غذا بگيرن. غذاش خوبه. دقيقا سر چهارراه. راستي بيمارستان هم 200 متر با دانشگاه فاصله داره نگران غذاي سلف نباشين amuz:

جاهاي تفريحي تربت: همين پيشكوه كه گفتم (البته من هميشه باخونواده اينجاها ميرم) به خانوما توصيه ميكنم روزاي خلوت تنها اينجا و پارك ملت تربت نرن. پارك باغ ملي . جاي خوبيه.واسه عصر قدم زدن و يه هواي تميز تنفس كردن خوبه. از دانشگاه تا باغ ملي با ماشين5 دقيقه هم نميشه. اگه حوصله پياده روي داشته باشين يه ربع شايد هم كمتر برسين.من خودم فكر كنم چند سال ميشه اصلا اينجا نرفتم.
كلا تربت ميشه پياده از اين سر رفت اون سر شهر.
تاكسي كورسي 100 تومنه. توي خودت شهر گرونترين تاكسي 200 تومن ميشه.
شهرمون هم اينقد كوچيك نيست ها baba: تاكسي ها منصفن:))

پارك ملت كه 15 دقيه تا مركز شهر فاصله داره. بي خيال شهر بازي بشين.به درد شما نميخوره:))
ابشار رودمعجن هم هست كه ميتونيد با هماهنگي دانشگاه يه اردو بذارين برين اونجا . فكر كنم خوشتون بياد.تنها وغير تابستون نميشه رفت.
واسه خونه بهتون توصيه ميكنم همون اطراف دانشگاه بگيرن بلوار قرني براتون راحتتره. نهايتش خيابان كاشاني يا فردوسي شمالي.
دنبال سينما هم نگردين تربت. تنها سينماي تربت رو خراب كردن به بهانه باز سازي :(
يه چندتا مجمتع تجاري خوب داره تربت كه دوستاني كه شيراز رفتن ميگن توي شيراز پاساژاي خوبي نداشت ولي تربت خيلي بهتر از اونجا بود.
اها راستي خيلي ها معضل گاز دارن . تربت گاز شهري داره نگران نباشين.
كافي نت هم تا دلت بخواد هست.ساعت 600 تومنه. ولي اگه اي دي اس ال بگيرين به نفعتونه. هر كي اومد و خواست اي د ياس بگيره بهم بگين معرفي تون كنم با تخفيف بگيرين.
خلاصه از شير مرغ تا جون ادميزاد بخواي اينجا گير ميارين.
راستي اگه دنبال كار ميگردين تربت بهتون بگم زياد دنبالش نباشين. من خودم چند ساله بيكارم به زور يه اموزشگاه مربي شدم اونم با يه حقوق شرم اور كه فقط به خاطراينكه اشناهاي زيادي پيدا كنم و سرم گرم باشه ميرفتم .فعلا هم به خاطر كنكور تعطيل كردم و ديگه نميرم

خب ديگه چي ميخواين بگم براتون؟ اگه جزئي تر بخواين بگين تا براتون بگم.من خودم واسه دانشگاه اگه غير بومي بودم حتما ميومدم. ولي براي يه عمر زندگي اصلا دوست ندارم اينجا بمونم.
اينكه ميگن ادم خوب و بد... اگه خودتون برخورد خوبي با ادما داشته باشين مطمئا جواب خوبي ميگيرين اين يه قاعده اس توي همه دنيا. پس اين حرف رو هيچوقت قبول ندارم كه ميگن مردم فلان شهر الن مردم فلان شهر بلن

.در ضمن خانومايي كه خيلي خيلي راحت مي پوشن و مي چرخن؛ بهشون پيشنهاد ميكنم تربت رو نزنن كه خيلي محدود ميشين نسبت به اون چيزي كه بودين . اگه بخواين با همون سر و وضع شهر خودتون تربت بگردين با نگاههاي بد مردم مواجه ميشين. tof: tof:

راستي واستين تكيلف اين گسل زلزله تربت معلوم بشه بعدش بياين تربت:)) تا امروز نزديك به 35 تا پسلرزه اومده nar:

بازم اگه سوالي داشتين بگين من در خدمتتنو هستم. اگه سوالي بود و كاري از دستم تربت براتون بر اومد خوشحال ميشم انجام بدم
عالی بود ممنون bil:

آواتار کاربر
ali954
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: .......................!

پست توسط ali954 » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 3:49 pm

منم کوثر قزوین خوندم
کوثر از نظر مکانی افتضاح هست
خ راه اهن قزوین
استاداشم به دلیل جای بد این دانشگاه و اینکه کمتر استادی حاضر میشه از سایر غیرانتفاعی ها به جنوب شهر بیاد تنوع کم دارند و سطح علمی نچندان مناسب ...
حتی شده استاد یک درس در زمان ثبت نام یکی بوده موقع شروع کلاس ها یکی دیگه میاد khk:
ولی بدترین مشکلش جاشه! دقیقا صدای بوق قطار میاد

آواتار کاربر
king_it23
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: esf
تماس:

پست توسط king_it23 » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 3:51 pm

king_it23 نوشته شده:سلام خسته نباشید
می شه یکی بگه من قبول می شم یا نه
ذخیره 13
زبان تخصصی 17
مدار 4
سیستم عامل 17
برنامه نویسی 16

خودم که امیدی ندارم ktb: amuz:
دستون درد نکنه از راهنمایی

آواتار کاربر
6SlipKnoT6
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh.Sharyati
تماس:

پست توسط 6SlipKnoT6 » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 4:31 pm

king_it23 نوشته شده:
ذخیره 13
زبان تخصصی 17
مدار 4
سیستم عامل 17
برنامه نویسی 16

اگه باقی دروستو صفر زده باشی فکر میکنم مجاز میشه ولی تو هیچ دانشگاهی قبول نمیشی
چه بیمنطق به چشمات، میشه عادت کرد توی دستای تو باید، به سیگارهم حسادت کرد

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 5:01 pm

6SlipKnoT6 نوشته شده:
king_it23 نوشته شده:
ذخیره 13
زبان تخصصی 17
مدار 4
سیستم عامل 17
برنامه نویسی 16

دوست عزیز چرا یهو بنده خدارو نا امید می کنی
شما هم امکان قبولی دارید و حداقل باید تا زمان اعلام رتبه ها صبر کنید و امیدوار باشید

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 5:15 pm

aliakbarba نوشته شده:quote="takotanha"]
aliakbarba نوشته شده:با سلام خدمت دوستان
با این درصد ها باهنر شیراز قبول میشم یا نه
معارف 55
ادبیات 17
زبان عمومی 3
ریاضی و آمار صفر
زبان تخصصی 60
برنامه نویسی 37
مدار 45
دروس تخصصی 30

منتظر جواب شما دوستان هستم ... str:

دوست عزیز رتبه شما زیر 1000 هستش و حتما قبولی.
با تشکر از takotanha ... انشا الله هر جایی که می خواهی قبول بشی ...
بین باهنر شیراز و کرمان کدامیک سطح بالا تری دارند؟[/quote]

راستش من در این مورد اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر میکنم شیراز بهتر باشه.

takotanha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط takotanha » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 5:21 pm

6SlipKnoT6 نوشته شده:
king_it23 نوشته شده:
ذخیره 13
زبان تخصصی 17
مدار 4
سیستم عامل 17
برنامه نویسی 16

فکر نمیکنم اینطوریم که این دوست ما گفت باشه .
نظر شخصیم اینه که رتبت زیر 16000 میشه و امید قبولی وجود داره.
طبق گفته مهندس عادلی نیا پارسال تا 16000 پذیرش داشتیم.
پس امیدوار باش و برای منم دعا کن

آواتار کاربر
jojepanbeyi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jojepanbeyi » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 5:34 pm

سلام به همه عزیزان من از کنکو راضی بودم
تا حالا که تخصصی ها و مدار بالای 40%
برنامه نویسی بالای 30%
زبان تخصصی0
ریاضی 13%
اندیشه هم 30%
مابقی 0 bil:
خوب بوده یا نه؟؟؟

آواتار کاربر
jojepanbeyi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jojepanbeyi » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 5:52 pm

کسی نظر نمیده راجع به رتبه؟؟؟ lat:

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 7:10 pm

jojepanbeyi نوشته شده:سلام به همه عزیزان من از کنکو راضی بودم
تا حالا که تخصصی ها و مدار بالای 40%
برنامه نویسی بالای 30%
زبان تخصصی0
ریاضی 13%
اندیشه هم 30%
مابقی 0 bil:
خوب بوده یا نه؟؟؟

با نرم افزار سايت بهترين حالت947
متوسط 1103
بدترين حالت1298

توي سايت طوراني رتبه ات شد1314 و اين شهرا رو گفت كارنامه هاي مشابه با اين رتبه قبولي داشته
داوطلب گرامی، نمره علمی و رتبه شما براساس درصدهای وارد شده به صورت زیر می باشد:

نام درس نمره خام
زبان و ادبیات فارسی: 0
زبان خارجی: 0.0
برنامه سازی کامپیوتر: 30
فرهنگ و معارف اسلامی: 30
مدار منطقی: 40
ریاضی و آمار: 13
دروس تخصصی: 40
زبان تخصصی: 0

نمره کل رتبه کل
2605 1314

در سال گذشته کارنامه داوطلبی که رتبه شما (/مشابه آن) را کسب نموده است، به صورت زیر می باشد :

نام درس نمره خام
زبان و ادبیات فارسی: 78.0
زبان خارجی: 1.0
برنامه سازی کامپیوتر: 13.0
فرهنگ و معارف اسلامی: 30.0
مدار منطقی: 37.0
ریاضی و آمار: 4.0
دروس تخصصی: 43.0
زبان تخصصی: 0.0

نمره کل رتبه کل
2605 1314

فهرست دانشگاه هایی که داوطلبان با رتبه شما (و بالاتر) در کنکور سراسری 88 پذیرفته شده اند، عبارتند از :

دانشگاه شهيدباهنركرمان
موسسه غيرانتفاعي رجاقزوين
دانشگاه گلستان گرگان
مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان
موسسه غيرانتفاعي سجادمشهد
اموزشكده فني وحرفه اي شماره 1 شيراز/ شهيدباهنر
مجتمع اموزش عالي جهرم
موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي واحداصفهان
موسسه غيرانتفاعي اديبان گرمسار
موسسه غيرانتفاعي شهاب دانش قم
دانشگاه غيرانتفاعي علوم وفنون مازندران
موسسه غيرانتفاعي پاسارگادشيراز
موسسه غيرانتفاعي شهيداشرفي اصفهاني اصفهان
موسسه غيرانتفاعي خيام مشهد
موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي كرمانشاه
موسسه غيرانتفاعي علامه دهخداقزوين
موسسه غيرانتفاعي غزالي قزوين
موسسه غيرانتفاعي غياث الدين جمشيدكاشاني ابيك قزوين
اموزشكده فني وحرفه اي پسران بجنورد / دارالفنون
موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي خوزستان
موسسه غيرانتفاعي شمال امل
موسسه غيرانتفاعي زندشيراز
موسسه غيرانتفاعي بصيرابيك
موسسه غيرانتفاعي سبلان اردبيل
موسسه غيرانتفاعي علامه رفيعي قزوين
موسسه غيرانتفاعي دانشوران تبريز
موسسه غيرانتفاعي كوثرقزوين
موسسه غيرانتفاعي صفاهان اصفهان
موسسه غيرانتفاعي پيشتازان شيراز
موسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان اصفهان
موسسه غيرانتفاعي سراج تبريز
موسسه غيرانتفاعي جابرابن حيان رشت
موسسه غيرانتفاعي كاسپين شهرصنعتي البرز
موسسه غيرانتفاعي خاوران مشهد
موسسه غيرانتفاعي نقش جهان اصفهان
موسسه غيرانتفاعي فخررازي ساوه
موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي واحدهمدان
موسسه غيرانتفاعي بعثت كرمان
موسسه غيرانتفاعي روزبه زنجان
موسسه غيرانتفاعي علم وفن اروميه
موسسه غيرانتفاعي اباداني وتوسعه روستاهاهمدان
موسسه غيرانتفاعي كارون اهواز
موسسه غيرانتفاعي زاگرس كرمانشاه
موسسه غيرانتفاعي سيناكاشان
موسسه غيرانتفاعي ارادان
موسسه غيرانتفاعي انديشه جهرم
موسسه غيرانتفاعي عقيق شاهين شهر
موسسه غيرانتفاعي صائب ابهر
موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي استان يزد
موسسه غيرانتفاعي احراررشت
موسسه غيرانتفاعي بهارمشهد
موسسه غيرانتفاعي كومش سمنان
موسسه غيرانتفاعي خراسان مشهد
موسسه غيرانتفاعي روزبهان ساري
موسسه غيرانتفاعي مهراستان استانه اشرفيه
موسسه غيرانتفاعي امل امل
موسسه غيرانتفاعي طبرستان چالوس
موسسه غيرانتفاعي عين القضات ميانه
موسسه غيرانتفاعي پيام گلپايگان گلپايگان
موسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش چالوس
موسسه غيرانتفاعي زرنديه زرنديه
موسسه غيرانتفاعي ليان بوشهر
موسسه غيرانتفاعي جواديزد
موسسه غيرانتفاعي صنعتي مازندران بابل
موسسه غيرانتفاعي شاهرودشاهرود
موسسه غيرانتفاعي كسري رامسر
موسسه غيرانتفاعي طبري بابل
موسسه غيرانتفاعي ايندگان تنكابن
موسسه غيرانتفاعي علامه ناييني نايين
موسسه غيرانتفاعي پارسابابلسر
موسسه غيرانتفاعي صنعتي قائم قائمشهر
موسسه غيرانتفاعي ميردامادگرگان
موسسه غيرانتفاعي اسرارمشهد
موسسه غيرانتفاعي بهمنياركرمان
موسسه غيرانتفاعي اشراق بجنورد
موسسه غيرانتفاعي كاوش محموداباد
موسسه غيرانتفاعي توس مشهد
موسسه غيرانتفاعي پرديسان فريدونكنار
موسسه غيرانتفاعي عرفان كرمان
موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري مشهد
موسسه غيرانتفاعي سلمان مشهد
موسسه غيرانتفاعي فخرالدين اسعدگرگاني گرگان
موسسه غيرانتفاعي فردوس مشهد
موسسه غيرانتفاعي لامعي گرگاني گرگان
موسسه غيرانتفاعي كرمان كرمان
موسسه غيرانتفاعي شمس گنبدكاووس
موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي واحدكاشمر
موسسه غيرانتفاعي مطهرمشهد
موسسه غيرانتفاعي لقمان حكيم اق قلاگلستان
موسسه غيرانتفاعي علامه جعفري رفسنجان
موسسه غيرانتفاعي هيركانيابندرگز
موسسه غيرانتفاعي هاتف زاهدان
موسسه غيرانتفاعي ميثاق رفسنجان

اينم جواب yes:

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط azambita » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 7:24 pm

راستي يه سوال مهم كي ميتونه جواب بده
به فرض مثال من ربته ام بشه 5هزار و براي انتخاب دانشگاه كوثر مجاز باشم و لي براي رجا مجاز نباشم و توي انتخابام به اين شكل بنويسم به ترتيب
دانشگاه رجا
رفيعي
دهخدا غزالي
كوثر
و فقط رتبه من به كوثر بخوره . با انتخاب كوثر به عنوان انتخاب چهارم شانس قبولي مو توي دانشگاه كوثر پايين نميارم؟ يعني بايد اينو توي انتخاب اول و دومم بزنم؟
ممنون ميشم اگه كسي دقيق ميدونه جواب بده. لطفا با حدسيات جواب ندين دوستان. اين خيلي مهمه و شايد سوال خيلي از دوستان باشه

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » چهارشنبه 20 مرداد 1389, 7:33 pm

azambita نوشته شده:راستي يه سوال مهم كي ميتونه جواب بده
به فرض مثال من ربته ام بشه 5هزار و براي انتخاب دانشگاه كوثر مجاز باشم و لي براي رجا مجاز نباشم و توي انتخابام به اين شكل بنويسم به ترتيب
دانشگاه رجا
رفيعي
دهخدا غزالي
كوثر
و فقط رتبه من به كوثر بخوره . با انتخاب كوثر به عنوان انتخاب چهارم شانس قبولي مو توي دانشگاه كوثر پايين نميارم؟ يعني بايد اينو توي انتخاب اول و دومم بزنم؟
ممنون ميشم اگه كسي دقيق ميدونه جواب بده. لطفا با حدسيات جواب ندين دوستان. اين خيلي مهمه و شايد سوال خيلي از دوستان باشه
نه دوست عزیز با انتخاب رجا و رفیعی و ... شانس شما در انتخاب چهارم پائین نمیاد.
شما میتونید با خیال راحت از انتخاب های بالا (یا به نوعی رویایی) شروع کنید و بزنید تا آخر.
سیستم از انتخاب اول شما شروع میکنه و تا اولین دانشگاهی که به شما بخوره ادامه پیدا میکنه.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

قفل شده