كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
شراره
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط شراره » دوشنبه 8 شهریور 1389, 10:36 am

hamid333 نوشته شده:
ببخشيد آقا حميد متوجه راهنماييتون نشدم مي شه واضح تر توضيح بدين
خوب ببینید کدوم دانشگاه اطراف شهرتون آخرین رتبه قبولی کمتری داره
چون تعداد غیر انتفاعی ها خیلی زیاده هیچ کس نیست که بتونه همه رو بشناسه و به شما بگه کدوم بهتره خودتون باید تحقیق کنید ببینید کدوم یکی نزدیکتره کدوم یکی سطح علمی بهتری داره کدوم یکی سراستره و ...
حالا متوجه شدم
ممنون
اتفاقا دارم تحقيق مي كنم نتيجه شو براي بقيه ميزارم رو سايت كه اونا هم استفاده كنن ktb:
کسی که به فکر آینده خودش نباشه نمی تونه آینده کسی باشه ...

masoud-0811

پست توسط masoud-0811 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 10:40 am

سلام . من مسعود هستم از همدان . امسال رتبه 6 رو تونستم كسب كنم. يه كمك ميخوام براي انتخاب شهر و اينكه شهيد رجايي قبول ميشم يا نه؟ و اينكه بعد از شهيد رجايي چه دانشگاهي بهتره كه انتخاب كنم ؟ . ممنون ميشم اگه هر چه سرعتر كمكم كنيد.

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » دوشنبه 8 شهریور 1389, 10:42 am

dvr_2021 نوشته شده:بچه ها تازه الان رفتم اطلاحیه رو نگاه کردم یعنی اینا دیگه نیمه اول نمی گیرن همش رفت واسه نیمه دوم ؟
یا اینکه اینا اضافه شد ؟
سلام بر دوستان
يه چيزي بگم بخندين. من زنگ زدم دانشگاه علامه توي قزوين ازشون پرسيدم قضيه اين اصلاحيه چيه خامونه هاج و واج مونده بود پشت تلفن ha: ha:
از يه اقاي ديگه هم پرسيد اونم خبر نداشت
گفت والا ما خودمون خبر نداريم سازمان سنجش ته تصميمي برامون گرفته ha: ha:
گفت شما يك دو ساعت ديگه زنگ بزنين ببينم خبر چيه ha: ha:
خدا به همه ما رحم كنه ger: ha:
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
شراره
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط شراره » دوشنبه 8 شهریور 1389, 10:45 am

masoud-0811 نوشته شده:سلام . من مسعود هستم از همدان . امسال رتبه 6 رو تونستم كسب كنم. يه كمك ميخوام براي انتخاب شهر و اينكه شهيد رجايي قبول ميشم يا نه؟ و اينكه بعد از شهيد رجايي چه دانشگاهي بهتره كه انتخاب كنم ؟ . ممنون ميشم اگه هر چه سرعتر كمكم كنيد.
به نظر من روزانه رجايي شما قبولي و هيچ دانشگاهي نمي تونه (بين اين دانشگاهها) جايگزين اون بشه
شما روزانه و شبانه رجايي رو پشت سره هم بزنين بهتره
تبريك مي گم str: str: str:
کسی که به فکر آینده خودش نباشه نمی تونه آینده کسی باشه ...

ate

پست توسط ate » دوشنبه 8 شهریور 1389, 10:51 am

الهي اين سازمان سنجش روسرشون خرا ب شه اين مسئولين مثل اينكه خيلي بيكارن نشستن اونجا با اعصاب ما بازي ميكنن. آخه من همه اميدم روزانه قوچان بود حالا با اين كاهش ظرفيت 40تايي چيكار كنم؟
خواهش ميكنم يكي راهنماييم كنه ..........من با رتبه 365 هنوزم ميتونم اميدي به قبولي در روزانه قوچان داشته باشم يا نه بيخيال شم؟

آواتار کاربر
azambita
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تربت حيدريه-تاريخ تولد(27 /1/1358)
تماس:

پست توسط azambita » دوشنبه 8 شهریور 1389, 11:00 am

بچه هاااااااااااااااااا خبر خوش اين سه تا كدي كه سازمان سنجش براي قزوين اعلام كرده . اينا اضافه شدن به قول حميد.
يعني هم مهر پذيرش داره طبق كد دفترچه و هم بهمن طبق اطلاعيه
با خيال راحت انتخاب كنيد . هر كدوم رو ميخواين yes:
زنگ زدم از بنياد شمس پرسيدم گفت اضافه شده خيال همتون راحت
گاه براي ساختن بايد ويران كرد، گاه براي داشتن بايد گذشت.... و گاه در اوج تمنا بايد نخواست

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » دوشنبه 8 شهریور 1389, 11:01 am

ate نوشته شده:الهي اين سازمان سنجش روسرشون خرا ب شه اين مسئولين مثل اينكه خيلي بيكارن نشستن اونجا با اعصاب ما بازي ميكنن. آخه من همه اميدم روزانه قوچان بود حالا با اين كاهش ظرفيت 40تايي چيكار كنم؟
خواهش ميكنم يكي راهنماييم كنه ..........من با رتبه 365 هنوزم ميتونم اميدي به قبولي در روزانه قوچان داشته باشم يا نه بيخيال شم؟
بله چرا که نه امید داشته باش

HRZ
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HRZ » دوشنبه 8 شهریور 1389, 11:14 am

انتخاب های من رتبم 123

2447 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه صنعتي سيرجان || (روزانه)
2 2446 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه شهيدباهنركرمان || (روزانه)
3 2445 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه تربيت معلم سبزوار || (روزانه)
4 2450 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان || (روزانه)
5 2444 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران || (روزانه)
6 2448 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشگاه گلستان -گرگان || (روزانه)
7 2443 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || دانشكده فني ومهندسي تربت حيدريه || (روزانه)
8 2460 كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم افزاركامپيوتر || مجتمع اموزش عالي جهرم || (شبانه)

نظرتون چیه؟؟؟///

sahar_a66

پست توسط sahar_a66 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 11:19 am

سلام ... بچه ها میخواستم بدونم که مدرک جهاد دانشگاهی با بقیه ی موسسه های غیر انتفاعی فرقی داره یا نه؟ و اینکه کسی در باره ی جهاد دانشگاهی اصفهان اطلاعاتی داره یا نه ... از نظر محیط و سطح تحصیلی و میزان سخت گیری درسی و این جور موارد ... ممنون

D.V.O
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط D.V.O » دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:08 pm

دوستان که تو قزوین هستن و از مسافت دانشگاه های تهران تا قزوین اطلاع دارن ممنون میشم به تریب از نظر مسافت بهم بدن bil:
چون اینجور که شنیدم به غیر از رجا و دهخدا همشون تو یه سطحن
حالا به غیر از رجا و دهخدا یه ترتبی برام بزارید
چون رجا و دهخدا رو اول از همه میخوام بزنم و مسافتش برام مهم نیست

آواتار کاربر
antilove8534
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط antilove8534 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:15 pm

سلام
آقا یه سوال؟
میشه رشته ها رو بعد از انتخاب نهایی تغییر داد
یکی می خوام اضافه کنم khk: khk: khk:
سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست

الناز
کاربر خوب
کاربر خوب
تماس:

پست توسط الناز » دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:19 pm

sahar_a66 نوشته شده:سلام ... بچه ها میخواستم بدونم که مدرک جهاد دانشگاهی با بقیه ی موسسه های غیر انتفاعی فرقی داره یا نه؟ و اینکه کسی در باره ی جهاد دانشگاهی اصفهان اطلاعاتی داره یا نه ... از نظر محیط و سطح تحصیلی و میزان سخت گیری درسی و این جور موارد ... ممنون
در مورد اول نمیتونم جواب بدم

ولی جهاد اصفهان سصح علمیش بالاست استادای خوبی هم داره همه بجه هاش خیلی درس میخونن خوابگاهم نداره خودش ولی اونایی که خوابگاه بخوان بهشون خوابگاه استیجاری میدن که شنیدم با چند تای دیگه خونه بگیری بهتره
دیکه ...
از لحاظ بزرگی هم از بقیه غیر انتفاعی ها بزرگتره امکاناتشم حتما بیشتره دیگه

sepide_s210

پست توسط sepide_s210 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:20 pm

ببخشيد شراره جون ولي اون ساختمان جهاد اصفهان نيست اون ساختمان آزمايشگاهاي رشته پتروشيمي جهاد توي دانشگاه صنعتي اصفهان هستش رشته پتروشيمي كلاسهاي آزمايشگاهشون اونجا برگزار مي شه. جهاد خودش 2 تا ساختمان داره توي يك فضاي باز كه حدود 20 دقيقه تا اصفهان فاصله داره البته صبح ها هر 10 دقيقه و ظهر ها هر 30 دقيقه از اصفهان (دروازه تهران)به جهاد سرويس داره پول سرويسشم تا وقتي كه من اونجا بودم رفت و برگشت 400 تومان مي شد.البته يكي از ساختمانهاش براي علمي كاربردي هست ولي كلاسهاي جهاد هم توي اون برگزار مي شه.يه چند سالي هم هست كه مي گن جهاد مي خواد بره كنار صنعتي اصفهان ولي هنوز خبري نيست چون هنوز ساختمانش آماده نشده.بيشتر استاداشون توي صنعتي اصفهان درس مي دند.استاداش كه خيلي خوبند واكثرا سطح علمي بالايي دارند مثلا نويسنده كتاب زبان تخصصي استاد زبان ما بود.بعضي از استاداش توي نمره دادن خسيسن اگه شده باشي 98/18 بهت 19 نميدند ولي بعضي هاشونم خوب نمره مي دند.در كل من از اين موسسه راضي بودم به غير از حراستش كه همه از دست اين حراستش ناراضي اند.

آواتار کاربر
dvr_2021
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط dvr_2021 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:23 pm

خوب من دیروز رفتم بیشترش و نگاه کردم علامه رفیعی و غزالی تقریبا نزدیک همدیگن کوثر که اون پایین ماایناست به سمت همدان ddn: البته از ترمینال تا دانشگاش خیلیم دور نیستا ماشینم همون دم ترمینال واسش هست ولی خدایش جز رجا و علامه قزوینی که واسه ما نیست بقیش آش دهن سوزی نبود از لحاظ ساختون و راه و ایناش میگما

آواتار کاربر
SOLMAZ2000
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ESF
تماس:

پست توسط SOLMAZ2000 » دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:27 pm

sahar_a66 نوشته شده:سلام ... بچه ها میخواستم بدونم که مدرک جهاد دانشگاهی با بقیه ی موسسه های غیر انتفاعی فرقی داره یا نه؟ و اینکه کسی در باره ی جهاد دانشگاهی اصفهان اطلاعاتی داره یا نه ... از نظر محیط و سطح تحصیلی و میزان سخت گیری درسی و این جور موارد ... ممنون
سلام
جهاد دانشگاهی اصفهان خیلی سخت گیری میکنن از نظر درسی و نمره و قبلا زیر نظر دانشگاه صنعتی بود وچند تا از استاداشون از صنعتی میومدن و دکترا داشتن و مدرکش از دانشگاه صنعتی رد میشد ولی الان اینطور نیست ساختمانشم تو دانشگاه صنعتی بود که الان جدا شده و مدرکشم در حال حاضر فرقی نمیکنه با بقیه و متاسفانه امسال پذیرش نداره
در زندگی زخمهايی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می خورد و میتراشد.....

قفل شده