زمان ثبت نام و آغاز ترم در علمی کا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hasan1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hasan1362 » چهارشنبه 22 اسفند 1386, 12:31 pm

خوش به حال خودم که اهوازی ام ان شا الله همتون قبول بید و هر چه زودتر برید کلاس اون هم بعد از تعطیلات فروردین :lol: :lol: :D

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 22 اسفند 1386, 12:34 pm

hasan1362 نوشته شده:خوش به حال خودم که اهوازی ام ان شا الله همتون قبول بید و هر چه زودتر برید کلاس اون هم بعد از تعطیلات فروردین :lol: :lol: :D
خوش به حال شما که اهوازی هستید نه به خاطر شروع کلاسا
به خاطر یه چیز دیگه
خیلی دوست دارم منم....
بی خیال بهتره از بحث دور نشیم
به امید قبولی و شروع کلاسا در فروردین

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 22 اسفند 1386, 3:18 pm

به نظرتونن از بعد از عيد اگه كلاسا شروع بشه حداكثر چند تا جلسه مفيد تشكليل ميشه؟
اينم شد ترم؟ :lol:
...

maryam
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط maryam » چهارشنبه 22 اسفند 1386, 5:42 pm

peyman نوشته شده:به نظرتونن از بعد از عيد اگه كلاسا شروع بشه حداكثر چند تا جلسه مفيد تشكليل ميشه؟
معمولا ترم بهمن هميشه همينطور بوده ! الان خيلي از دوستاي من كه دانشجو هستن مي گفتن بيشتر كلاساشون تشكيل نشده و اساتيد گفتن كه بعد از عيد كلاسارو تشكيل ميديم .
پس اگر كلاسا بعد از عيد شروع بشه خيلي هم عقب نيستيم ! چيزي كه مهمه اينه كه يك ترم عقب نيافتيم و بيخودي وقتمون به هدر بره . من خودم كه اصلا دوس ندارم 6 ماه بيكار بمونم . مطمئناً دوستان هم دلشون نمي خواد اين اتفاق بيافته .

به هر حال براي همتون آرزوي موفقيت دارم . انشالله كه همگي خبر قبوليتونو همينجا اعلام كنيد !

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 22 اسفند 1386, 5:47 pm

peyman نوشته شده:به نظرتونن از بعد از عيد اگه كلاسا شروع بشه حداكثر چند تا جلسه مفيد تشكليل ميشه؟
سلام آقا پیمان
چه عجب؟؟!!!
ترم تو تابستون هم ادامه داره و اواسط تابستون امتحانات ترم اول برگزار میشه

دانشجوی ارشد نرم افزار

hasan1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hasan1362 » سه‌شنبه 28 اسفند 1386, 10:44 pm

farshidshd نوشته شده:
hasan1362 نوشته شده:خوش به حال خودم که اهوازی ام ان شا الله همتون قبول بید و هر چه زودتر برید کلاس اون هم بعد از تعطیلات فروردین :lol: :lol: :D
به خاطر یه چیز دیگه
خیلی دوست دارم منم....
آقای farshid میشه منظورتو واضحتر بگی :?:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 28 اسفند 1386, 11:14 pm

hasan1362 نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:
به خاطر یه چیز دیگه
خیلی دوست دارم منم....
آقای farshid میشه منظورتو واضحتر بگی :?:
بی خیال
بیچاره شدم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

دانشجوی ارشد نرم افزار

Ramin

پست توسط Ramin » چهارشنبه 29 اسفند 1386, 12:09 pm

این هم تاریخ شروع کلاسها :

تصویر

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 12:58 pm

ثبت نام با تاخیر یعنی چی؟؟
اگه یه مرکزی ظرفیت داشته باشه من که قبول نشدم میتونم برم ثبت نام کنم؟

دانشجوی ارشد نرم افزار

Ramin

پست توسط Ramin » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 1:20 pm

farshidshd نوشته شده:ثبت نام با تاخیر یعنی چی؟؟
ثبت نام با تاخیر برای کسانیه که نتونستم توی اون تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد مراجعه کنند . علمی کاربردی فکر نمیکنم تکمیل ظرفیت داشته باشه ، ولی من بازم جستجو میکنم ببینم میتونم براتون چیزی پیدا کنم .

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 1 فروردین 1387, 1:27 pm

ramin نوشته شده:
ثبت نام با تاخیر برای کسانیه که نتونستم توی اون تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد مراجعه کنند . علمی کاربردی فکر نمیکنم تکمیل ظرفیت داشته باشه ، ولی من بازم جستجو میکنم ببینم میتونم براتون چیزی پیدا کنم .
تکمیل ظرفیتو نمیگم منظورم اینه که اگه ظرفیت داشته باشه میشه همینجوری رفت ثبت نام کرد؟؟
اگه تکمیل ظرفیت نداره پس اونایی که ثبت نام نمیکنن و کلی جای خالی می مونه چی میشه؟؟؟

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 2 فروردین 1387, 11:42 pm

farshidshd نوشته شده:
ramin نوشته شده:
تکمیل ظرفیتو نمیگم منظورم اینه که اگه ظرفیت داشته باشه میشه همینجوری رفت ثبت نام کرد؟؟
اگه تکمیل ظرفیت نداره پس اونایی که ثبت نام نمیکنن و کلی جای خالی می مونه چی میشه؟؟؟
نه نميشه همينطوري ثبت نام كرد
ثبت نام با تاخير رو هم رامين جان فرمودند البته يكمي هم من اضافه ميكنم يعني كسي تو تاريخ 20 الي 26 نتونسته ثبت نام كنه يا مدركشه ناقص بوده (عكس ، فتوكپي شناسنامه ،مدرك كارداني و ...)

هيچي جاها همين توري خالي ميمونه مثل دانشگاه سراسري امسال كه تكميل ظرفيت اعلام نكردن جاها خالي موند مثل امسال كه من زنگ زدم گفتن تا 50 نفر تكميل اعلام كرديم 10 روز مونده بود به تكميل سراسري البته ماله رياضي ها نه مال ما كه اعلام نشد زنگ زدم دوباره به همون موسسه گفت اصلا ما تكميل نداريم براي كارداني گفتم خودتون گفتين 50 نفر جا خالي گفت اشتباه گفتن :shock:
نميخوام نا اميدت كنم ولي اصلا معلوم نميشه كه تكميل هستش يا نه البته در آخر اينجا ايرانه هيچي معلوم نميشه :wink:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

maryam
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط maryam » شنبه 3 فروردین 1387, 12:14 am

kanan نوشته شده:
farshidshd نوشته شده:
ramin نوشته شده: ثبت نام با تاخیر برای کسانیه که نتونستم توی اون تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد مراجعه کنند . علمی کاربردی فکر نمیکنم تکمیل ظرفیت داشته باشه ، ولی من بازم جستجو میکنم ببینم میتونم براتون چیزی پیدا کنم .
ثبت نام با تاخير رو هم رامين جان فرمودند البته يكمي هم من اضافه ميكنم يعني كسي تو تاريخ 20 الي 26 نتونسته ثبت نام كنه يا مدركشه ناقص بوده (عكس ، فتوكپي شناسنامه ،مدرك كارداني و ...)

هيچي جاها همين توري خالي ميمونه مثل دانشگاه سراسري امسال كه تكميل ظرفيت اعلام نكردن جاها خالي موند مثل امسال كه من زنگ زدم گفتن تا 50 نفر تكميل اعلام كرديم 10 روز مونده بود به تكميل سراسري البته ماله رياضي ها نه مال ما كه اعلام نشد زنگ زدم دوباره به همون موسسه گفت اصلا ما تكميل نداريم براي كارداني گفتم خودتون گفتين 50 نفر جا خالي گفت اشتباه گفتن :shock:
نميخوام نا اميدت كنم ولي اصلا معلوم نميشه كه تكميل هستش يا نه البته در آخر اينجا ايرانه هيچي معلوم نميشه :wink:
فكر مي كنم تكميل ظرفيتي باشه !
چون سال گذشته يكي از بچه ها كه آزمون علمي كاربردي شركت كرده بود و قبول نشده بود و مي گفتن كه مجبور شده بره خدمت كه حين خدمت خبرش كردن كه تكميل ظرفيت علمي كاربردي قبول شده ! البته نمي دونم چطور ، چون تا جايي كه يادمه سال گذشته علمي كاربردي تكميل ظرفيتي اعلام نكرد حالا اينكه اين آقا چطور قبول شده و اين قضيه تكميل ظرفيت چي بوده الله و اعلم !!!

MC
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط MC » شنبه 3 فروردین 1387, 2:11 am

maryam نوشته شده:
kanan نوشته شده:
farshidshd نوشته شده: تکمیل ظرفیتو نمیگم منظورم اینه که اگه ظرفیت داشته باشه میشه همینجوری رفت ثبت نام کرد؟؟

فكر مي كنم تكميل ظرفيتي باشه !
چون سال گذشته يكي از بچه ها كه آزمون علمي كاربردي شركت كرده بود و قبول نشده بود و مي گفتن كه مجبور شده بره خدمت كه حين خدمت خبرش كردن كه تكميل ظرفيت علمي كاربردي قبول شده ! البته نمي دونم چطور ، چون تا جايي كه يادمه سال گذشته علمي كاربردي تكميل ظرفيتي اعلام نكرد حالا اينكه اين آقا چطور قبول شده و اين قضيه تكميل ظرفيت چي بوده الله و اعلم !!!

سلام.
من پارسال علمی کاربردی شرکت نکرده بودم ولی می دونم که تکمیل ظرفیت نداشته.
یکی از اساتید میگفت دلیلش این بوده که مثلاً برای ظرفیت 50 تایی یک موسسه 65 نفر رو پذیرش کرده ، چون احتمال این که خیلیا نرن زیاده، در نتیجه دیگه تکمیل ظرفییت نداشته. ولی پیش فرض 50 تاست اگرچه 65 نفر بیان.

اگه همین جوری ادامه پیدا کنه فکر کنم هر کامنتی 1 صفحه بشه :wink: :lol:

sjf

من چه كنم

پست توسط sjf » شنبه 3 فروردین 1387, 10:29 am

با سلام و تبريك سال نو
من هم علمي كاربردي انتخاب دومم مركز علمي كاربردي صنعت آب و برق خوزستان بود كه قبول شدم.
اين مركز وابسته به وزارت نيرو هست اما سوالي كه برام پيش اومده اينه كه مدركي كه مي گيريم رو فقط همين وزارت خونه قبول داره يا وزارت خونه هاي ديگه هم قبول دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا با جواب هاي خوبتون منوكمك كنيد
بنظر شما بهتر نيست كه بيخيالش بشم و خودمو واسه سراسري آماده كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من منتظر جوابهاتون هستم
با تشكر :?:

قفل شده