دوستانی که می خوان برا کارشناسی ارشد آماده بشن بیان داخل

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

Re: دوستانی که می خوان برا کارشناسی ارشد آماده بشن بیان داخل

پست توسط milad » یک‌شنبه 12 مهر 1388, 10:22 pm

mojtabapc نوشته شده:اگه خواستی بگو تا نظرمو در مورد جزوات سنجش تکمیلی (وقتی که دیدمشون!!) بگم.
بله که می خواهم ، سراپا گوشم ، بی صبرانه منتظر خوندن نظر شما هستم،باتشکر
نمیشه انگشت زد؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 13 مهر 1388, 10:44 pm

با سلام
من تو نمايشگاه جزواتشو ديدم مال كارداني به كارشناسي رو همون شيرافكن خودمون تاليف كرده ddn:
كتابهاي كارشناسي ارشد رو هم آقاي يوسفي همون نويسنده كتابهاي پوران پژوهش تاليف كرده نه ميشه گفت خوبه نه ميشه گفت بد به نظرم كتابهاي پوران پژوهش بخرين بهترين پول دادن به سنجش تكميلي هست البته اين نظر من هست ممكنه خيلي خوب باشه
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
kermaki7
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط kermaki7 » پنج‌شنبه 23 مهر 1388, 12:28 am

با سلام به همه ی دوستان
منم ترم اول کارشناسی ام نرم افزار ولی عجیب انگیزه ی توپی دارم واسه ارشد خوندن!
به نظر من بیاین تو یاهو کنفرانس بزاریم البته هفته ای یه بار زیاده و شاید نرسیم بیابم ولی دو هفته یه بار این کنفرانس ها برگزار بشه خوبه
خیلی ها نظرشون اینه که واسه ارشد از ترم 2 کارشناسی باید شروع کرد ولی من میگم از همین حالا (منظورم ترم اولی هاست!) شروع کنین . حالا که وقت دارین و درسای ترم اول هم که چیزی نیستن از همین حالا زبانتونو تقویت کنین و درسایی مثل گسسته رو کنکوری بخونین
البته این نظر شخصی خودم بود خوشحال میشم نظر دوستان دیگرو هم بدونم yes:
تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است
هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست

setaiesh

پست توسط setaiesh » سه‌شنبه 17 آذر 1388, 7:24 pm

سلام.
منم جدیدا با سایت شما آشنا شدم. و آرزوی ارشد روزانه مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران رو دارم.
از مهر شروع کرده بودم به خوندن اما نمی دونم چی شد یهو نتونستم درس بخونم! انگار چشم خورده باشی یا یه مانعی جلوتو بگیره! ger:
اما حالا یه ماه به کنکور مونده!
به نظرتون اگه دوباره شروع کنم و برم کنکور آزمایشی اسم بنویسم میشه قبول شد یا کلا بی خیال امسال شم؟
مساله اینجاس که من ترم آخری هستم و ولی دروسی که پاس کردم درست یادم نیس که به اونها اکتفا کنم که کنکور قبول شم !
راهنماییم کنید.
از این بلاتکلیفی خسته ام :cry:

ممنونم که این سایت رو ایجاد کردید

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » سه‌شنبه 17 آذر 1388, 9:20 pm

kermaki7 نوشته شده:با سلام به همه ی دوستان
منم ترم اول کارشناسی ام نرم افزار ولی عجیب انگیزه ی توپی دارم واسه ارشد خوندن!
به نظر من بیاین تو یاهو کنفرانس بزاریم البته هفته ای یه بار زیاده و شاید نرسیم بیابم ولی دو هفته یه بار این کنفرانس ها برگزار بشه خوبه
خیلی ها نظرشون اینه که واسه ارشد از ترم 2 کارشناسی باید شروع کرد ولی من میگم از همین حالا (منظورم ترم اولی هاست!) شروع کنین . حالا که وقت دارین و درسای ترم اول هم که چیزی نیستن از همین حالا زبانتونو تقویت کنین و درسایی مثل گسسته رو کنکوری بخونین
البته این نظر شخصی خودم بود خوشحال میشم نظر دوستان دیگرو هم بدونم yes:
با سلام
هر وقت بخواهي شروع كني دير نيست ولي به نظرم از ترم 2 يا 3 شروع كني خوب هست ولي زبان رو از الان شروع كن
در مورد كنفرانس هم دوستان رو تو انجمن پيدا كنين كه مثل شما ترم اول هستن و به فكر ارشد اينجا باهم آشنا بشين و كنفرانس تشكيل بدين و باهم برين جلو چون مثلا كنفرانس من و كساني مثل من شرايطشون باهم جور نيست والا من خودم كنفرانس ميزاشتم اگه هم هر كمكي خواستي بگو تا جايي كه من از دستم بر بياد كمك مي كنم
setaiesh نوشته شده:سلام.
منم جدیدا با سایت شما آشنا شدم. و آرزوی ارشد روزانه مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران رو دارم.
از مهر شروع کرده بودم به خوندن اما نمی دونم چی شد یهو نتونستم درس بخونم! انگار چشم خورده باشی یا یه مانعی جلوتو بگیره! ger:
اما حالا یه ماه به کنکور مونده!
به نظرتون اگه دوباره شروع کنم و برم کنکور آزمایشی اسم بنویسم میشه قبول شد یا کلا بی خیال امسال شم؟
مساله اینجاس که من ترم آخری هستم و ولی دروسی که پاس کردم درست یادم نیس که به اونها اکتفا کنم که کنکور قبول شم !
راهنماییم کنید.
از این بلاتکلیفی خسته ام :cry:

ممنونم که این سایت رو ایجاد کردید
دوست عزيز نه بيخيال نشو هيچ وقت دير نيست راستي كي گفته 1 ماه مونده هنوز 3 ماه مونده ger:
در مورد كنكور آزمايشي بد نيست براي اينكه خودتون بسنجين
منم ترم 3 هستم دوست عزيز منم هيچي يادم نبود ولي وقتي آدم ميخونه يادش مياد و وقتي تست ميزنه ديگه تكميل تكميل ميشه
ولي بايد وقت بزاري و به درسهايي كه تو دانشگاهي ياد گرفتي اكتفا نكني و كلا درس كه تو دانشگاهي ياد ميگيري (البته اگه ياد بدن) با كنكور فرق ميكنه
اول و آخرش فقط بايد بخوني بخوني و بخوني من الان خودم مثال ميزنم البته فقط 2 روز اينطوري 1 هفته پيش در 1 روز من درست 16 ساعت درس خوندم مادرم اومد تو اتاقم گفت پسر تو زنده هستي ha: ولي الان خيلي كم شده مثلا روزي 2 ساعت يا 3 ساعت يا حتي كلا نميخونم چون الان به آخر ترم رسيده پروژه پشت پروژه كنفرانس پشت كنفرانس كلا قاطي كردم
ولي بازم ميگم از الان شروع كني روزي حتي 2 ساعت هم خوب هست و بعدا برسوني 6 ساعت اميد خيلي زياد هست براي قبولي
انشاالله كه قبول ميشي bil:
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

setaiesh

پست توسط setaiesh » پنج‌شنبه 19 آذر 1388, 4:45 pm

kanan نوشته شده:
kermaki7 نوشته شده:با سلام به همه ی دوستان
setaiesh نوشته شده:سلام
دوست عزيز نه بيخيال نشو هيچ وقت دير نيست راستي كي گفته 1 ماه مونده هنوز 3 ماه مونده ger:
در مورد كنكور آزمايشي بد نيست براي اينكه خودتون بسنجين
منم ترم 3 هستم دوست عزيز منم هيچي يادم نبود ولي وقتي آدم ميخونه يادش مياد و وقتي تست ميزنه ديگه تكميل تكميل ميشه
ولي بايد وقت بزاري و به درسهايي كه تو دانشگاهي ياد گرفتي اكتفا نكني و كلا درس كه تو دانشگاهي ياد ميگيري (البته اگه ياد بدن) با كنكور فرق ميكنه
اول و آخرش فقط بايد بخوني بخوني و بخوني من الان خودم مثال ميزنم البته فقط 2 روز اينطوري 1 هفته پيش در 1 روز من درست 16 ساعت درس خوندم مادرم اومد تو اتاقم گفت پسر تو زنده هستي ha: ولي الان خيلي كم شده مثلا روزي 2 ساعت يا 3 ساعت يا حتي كلا نميخونم چون الان به آخر ترم رسيده پروژه پشت پروژه كنفرانس پشت كنفرانس كلا قاطي كردم
ولي بازم ميگم از الان شروع كني روزي حتي 2 ساعت هم خوب هست و بعدا برسوني 6 ساعت اميد خيلي زياد هست براي قبولي
انشاالله كه قبول ميشي bil:

ممنونم از راهنماییت.
مگه امتحان سراسری 23 دی ماه نیست؟ پس 1 ماه مونده؟ چرا 3 ماه؟؟
توی این 1 ماه چی بخونم و از کجا شروع کنم؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » جمعه 20 آذر 1388, 10:34 am

setaiesh نوشته شده:ممنونم از راهنماییت.
با سلام
نه بابا امتحان 28-29-30 بهمن هست
اول اون درسهايي كه خوب بلدي و مسلط هستي مثل سيستم عامل و ساختمان داده كه تو كارداني به كارشناسي امتحان دادي شروع كن البته به اضافه رياضي مثلا 2 ساعت ساختمان به اضافه 30 دقيقه يا 1 ساعت رياضي
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

setaiesh

پست توسط setaiesh » جمعه 20 آذر 1388, 3:14 pm

kanan نوشته شده:
setaiesh نوشته شده:ممنونم از راهنماییت.
با سلام
نه بابا امتحان 28-29-30 بهمن هست
اول اون درسهايي كه خوب بلدي و مسلط هستي مثل سيستم عامل و ساختمان داده كه تو كارداني به كارشناسي امتحان دادي شروع كن البته به اضافه رياضي مثلا 2 ساعت ساختمان به اضافه 30 دقيقه يا 1 ساعت رياضي

ممنونم. خدا رو شکر.خیلی حس خوبیه وقتی می فهمی یک ماه اضافه تر وقت داری sanj:
راستش من یه راست کارشناسی خوندم و کنکور کاردانی نداده ام.
اگر برنامه ای منظم برای مطالعه هست که مجبورم کنه درس بخونم ممنون میشم بگذارید.
که بهم بگه کدوم فصلها از کتاب و چه درسهایی رو در چه بازه زمانی بخونم....
باز هم ممنونم
با آرزوی موفقیت

sayena
تماس:

پست توسط sayena » یک‌شنبه 29 آذر 1388, 10:20 pm

بچه ها من از پکیج ارشد 3 تا درسشو میخام باید چی کار کنم ؟بقیشو دارم
سعی نکنیم بهتر یا بدتر از دیگران باشیم ، بکوشیم نسبت به خودمان بهترین باشیم . مارکوس گداویر

Aerith

پست توسط Aerith » سه‌شنبه 20 بهمن 1388, 6:47 pm

درود
من به تازگی از ترم اول رشته علوم کامپیوتر فارغ شدم...
تصمیم دارم از همین حالا خودم رو برای کنکور ارشد اماده کنم که ایشالا یه دانشگاه دولتی روزانه قبول شم!
منتهاش نمیدونم برا من که علوم کامپیوتر هستم راهی هست؟ :?
البته تصمیم دارم رشته ام رو تغییر بدم با اینحال میخواستم اگه میشه کمک کنید و یه برنامه کلی بهمون بدین! مثلا این ترم من واقعا موندم بین ریاضی2 و ساختمان گسسته چی وردارم... من خیلی میترسم! میترسم دروس زیاد باشن و من حوصله م نکشه بخونم روی هم تلنبار شن!!! و معدل هم انگار تاثیر به سزایی داره.... متاسفانه این ترم معدلم شد 14! :cry: یعنی یه جورایی اون 20 درصد رو از دست دادم؟
من زبانم خیلی خوبه اما بر عکس ریاضیم در حد متوسطه و برنامه نویسیم (همین پاسکالی که پاسش کردم این ترم) هم خوبه! شانسی برای قبولی دارم؟ من خیلی نگران و دست پاچه ام....
اگه میشه برای دروسی مثل ساختمان گسسته، c++ و ریاضی 2 منابع خوب و جامع معرفی کنین...
پیشنهادتون برای ارتقاء سطح معلومات دانشجوهایی مثل من چیه؟
به نظرتون بیشتر رو نقاط ضعفم کار کنم یا قوت؟
میخواستم بدونم بودجه بندی سوالات به چه صورته؟ از هر قسمت کتابها چند تا سوال میاد! مثلا تو کنکور خودمون میگفتن از احتمال 2 تا میاد (مثلا!) اگه در تاپیکی جواب این سوال داده شده لفا لینکش رو بهم بدین!

talangor
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط talangor » چهارشنبه 21 بهمن 1388, 5:29 pm

سلام
این مبحث تقریبا مشابه مبحث کارشناسی ارشد 89 هستش ...
viewtopic.php?f=6&t=7258&start=45
من توی اون مبحث چند تا سوال و منابع رو معرفی کردم که اگه دوستان فرصت کردن و اطلاع داشتم ممنون می شم پاسخ بدهند...
یک سوال هم اینجا دارم این سی دی هایی که واسه تست زنی و مشاوره هست ، مطالب خوبی هم داره یا نه؟ از کجا تهیه کنیم و البته سنجش تکمیلی هم یک یا 2 تا سی دی تو بستش داره ( البته من سنجش ندارم ، فقط پرسیدم!)
تصویر

cheraghe_jado
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cheraghe_jado » چهارشنبه 5 اسفند 1388, 11:55 pm

سلام به بروبچز گل
چندتا سوالی داشتیم امیدوارم درست جوابمو بدین.
بچه ها کسانی که میخوان هوش بخونن مدارهای الکتریکی دکتر جبه دار مالانی دو جلده باس کدومو بخونبم؟
2. واسه زبان چی باس بخونیم به جز تخصصی که اون کتاب 504 کلمه است ؟
3. وضعیت دانشگاه ازاد چطوره ؟از نظر پزیرش ؟
فعلا اینها سوالاتمه ممنون میشم پاسخ بدهید.

قفل شده