اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
mjafari86
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

Re: اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور 87

پست توسط mjafari86 » پنج‌شنبه 7 شهریور 1387, 10:04 am

سلام به همگی امیدوارم همه موفق باشید
چند روز دیگه نتایج میاد سازمان سنجش میگن گفته 8 مهر فرم تکمیل ظرفیت میده من خودم در جریان نیستم فقط شنیدم بچه ها کسی خبر داره ؟
راستی یه چیزی اینکه از مدیر سایت میخوام از الان به تایپیک ایجاد بکنه با عنوان جابجایی
بچه ها سازمان سنجش پارسال گفته بود که بعد از اعلام نتایج هر دانشجو میتواند با دانشجوی دیگری در شهر دیگری در صورت تمایل دو طرف و دو دانشگاه باهم جابجا شوند ودر این خصوص سازمان سنجش هیچ نقشی ندارد و فقط به عهده دانشجو هست
تا اونجا که من یادمه پارسال 2-3 تا از بچه های همین سایت باهم جابجا شدن
حالا امسال هم شاید دو نفر جایی قبول بشن که اگه جاهاشون برعکس بشه خیلی هردوشون راحت ترند واسه همین از دوستان میخوام کسایی که از جایی که قبول میشن راضی نیستن با کسایی که جاییدیگه قبول شدن جابجا بشن

کل کارای اداریش هم 30 دقیقه تو دانشگاه مبدا و 30 دقیقه تو دانشگاه مقصد هست

از مدیر سایت خواهش میکنم برای رفاه حال بچه ها اقدام بکنه برای ساخت تایپیک

mahsa188

پست توسط mahsa188 » پنج‌شنبه 7 شهریور 1387, 10:37 am

سلام بچه ها من 520 کجا قبول می شم یکی بهم بگه تو رو خدا
زنجان شبانه یا غیر انتفاعی تهران؟
اول شبانه زنجان رو زدم بعد غیر انتفاعی تهران رو . خودم می دونم یکی از این دو تاست خیلی دوس دارم زنجان قبول شم کسی نیست بدونه که بگه؟؟؟؟؟

آواتار کاربر
hadivosoghi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hadivosoghi » شنبه 9 شهریور 1387, 8:45 pm

سلام
به همیه شما دوستان و مدیران محترم سایت
این سایت واقعا به من کمک کرده هر چند یه خورده دیر پیداش کردم البته من شاغلم وقت زیاد ندارم
فقط از مدیریت محترم سایت یه سوال دارم من رتبم شده 8853
آیا غیر انتفاعی آیندگان تنکابن قبول میشم
به محل کارم هم نزدیکه
با تشکر و آرزوی موفقیت و قبولی برای همیه شما

qwertyuio

پست توسط qwertyuio » یک‌شنبه 10 شهریور 1387, 11:37 am

سلام
رتبه 2126
1.روزانه ها
2. شبانه ها
13. پاسارگاد شيراز
14. اشرفي اصفهان
15. سپاهان اصفهان
.
.
.
.
.
.
.
50. ميرداماد گرگان
من شيرازي هستم دوست دارم فقط در شيراز باشم

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » دوشنبه 11 شهریور 1387, 8:39 pm

دوستان عزيز ظاهرا باز هم تاريخ اعلام نتايج به تعويق افتاده . اونطور كه من جويا شدم نتايج نهايي تاريخ 23 شهريور اعلام ميشه .

Sadreddin

پست توسط Sadreddin » سه‌شنبه 12 شهریور 1387, 2:17 am

سلام این که می گن نتایج 23 شهریور چرت وپرت

هیچکسی خبر نداره
---------------------------------------
[color=#FF0000]مدیریت : پست شما ویرایش شد.
دلیل : تبلیغات ، بی ارتباط با موضوع.[/color]

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » پنج‌شنبه 14 شهریور 1387, 5:50 pm

به دليل تشابه اسمي اشتباه نكنيد

صدر الدين من نيستما....

من هم شنيدم 23 تا 26
نتيجه ها مياد...
البته سازمان كه كارش رو حساب و كتاب نيست...

xxxxx_xxxxx

پست توسط xxxxx_xxxxx » جمعه 15 شهریور 1387, 4:33 am

البته من فکر کنم اونقدر عقلشون بکشه که 4 روز برای ثبت نام وقت بمونه تا اول مهر.

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » جمعه 15 شهریور 1387, 12:22 pm

سلام خدمت دوستان

امسال سازمان سنجش چون صراحتا بحث تکمیل ظرفیت رشته های نظری رو گفته با توجه به این خبر
اعلام زمان تکمیل ظرفیت کنکور 87 / امکان شرکت پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت
معاون سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات تکمیل ظرفیت کنکور 87 را اعلام کرد و گفت: داوطلبان پذیرفته شده در کنکور نیز می توانند نسبت به تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

دکتر ابراهیم خدایی درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اطلاعیه مربوط به تکمیل ظریت کنکور امسال 14 مهرماه در پیک سنجش منتشر می شود و داوطلبان می توانند در نیمه دوم مهرماه نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنند.

وی افزود: داوطلبانی که در کنکور پذیرفته شده اند نیز می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کنند اما در صورت قبولی در رشته تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی آنها باطل می شود.
لینک خبر http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... sID=744222

پس احتمال میدم که ما هم تکمیل ظرفیت داشته باشیم.خدا کنه مثل پارسال نشه که تکمیل ظرفیت نداشتیم

اما در مورد نتایج آروم باشید اعصاب خودتونو خراب نکنید همین روزها میاد شاید این هفته که پیش رومون هست شاید هفته بعد

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » شنبه 16 شهریور 1387, 9:06 pm

کسی امشب اخبارو دید؟دیدید جلوی سازمان سنجش واسه چی اعتراض کرده بودن؟رتبه 120 انسانی و20 ریاضی و 50 هنر حتی غیر انتفاعی هم قبول نشده بودن!!!
یکی از داوطلبا میگفت من میگم دانشگاه های خوبو زدم قبول نشدم یعنی با رتبه 20 هیچ جای ایران حتی غیر انتفاعی هم که زده بودم قبول نمیشدم؟ مصاحبه کننده با تعجب 2 بار از رئیس سازمان سنجش پرسید شما مطمئنید اشتباهی نشده ایشون گفتن بله اینا به ضوابط توجه نکردن!!!

خدا دیگه به داد ما برسه که کلن کنکورمون کم اهمیت ترین کنکوره از نظر سازمان سنجش

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » شنبه 16 شهریور 1387, 9:47 pm

نگران نباشيد چون ظاهرا ضوابطي كه اون آقا (مسئول آمار و ارقام سازمان سنجش )ازش ميگفت مربوط به نحوه جديد پياده سازي سهميه ها (بومي و منطقه اي ) بود كه ما به جز دوره شبانه هيچ كدوم از دوره هامون سهميه نداره .
ضمن اينكه نميدونم كي ميتونه جواب اون بدختي كه رتبش شده 52 كشوري (رياضي) و هيچ جا رو نياورده كي ميخواد بده ؟
واقعا شرم آوره .

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » یک‌شنبه 17 شهریور 1387, 12:56 am

منم شنیدم نتایج 23 شهریور میادش !
میشه 1 هفته دیگه . امیدوارم ناامیدمون نکنن ...
دوست جان کتاب_نوید پارسال کنکور سراسری تکمیل ظرفیت داشت ، ولی ما نداشتیم ، اون کنکور هیچ ربطی به ما نداره ، امیدوار باشید که تکمیل ظرفیت داشته باشیم اما دلیل نیارید چون فلان کنکور تکمیل داشتن پس ما هم داریم !

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » یک‌شنبه 17 شهریور 1387, 8:33 am

[quote="mona_k"]کسی امشب اخبارو دید؟دیدید جلوی سازمان سنجش واسه چی اعتراض کرده بودن؟رتبه 120 انسانی و20 ریاضی و 50 هنر حتی غیر انتفاعی هم قبول نشده بودن!!!
یکی از داوطلبا میگفت من میگم دانشگاه های خوبو زدم قبول نشدم یعنی با رتبه 20 هیچ جای ایران حتی غیر انتفاعی هم که زده بودم قبول نمیشدم؟ مصاحبه کننده با تعجب 2 بار از رئیس سازمان سنجش پرسید شما مطمئنید اشتباهی نشده ایشون گفتن بله اینا به ضوابط توجه نکردن!!!

خدا دیگه به داد ما برسه که کلن کنکورمون کم اهمیت ترین کنکوره از نظر سازمان سنجش[/quote]

بله منم دیدم رتبه 70 و 42 و 300 و 400 و3000 و ............. قبلو نشده بودن حتی یکیشون غیر انتفاعی هم قبول نشده بود من اعصابم داغون شده بود میخواستم سرمو بکوبم به دیوار اصلا اون لحظه نمیخواستم جای اونا باشم. باید چه عذابی بکشن میدونید این مسئله یعنی چی یعنی ای کسی که شهرستانی که خیلی زرنگی و جزو استعداد های درخشانی یایه نفر تو یه ده با هزار بدبختی درس میخونی و آیکیویت خیلی بالاست حق نداری با رتبه 100 بیای تهران درس بخونی . این دیگه آخر بی انصافیه..............
نمیدونم اسم اسن رو چی بزرام امیدوارم برای اونا این قانون 60 درصد بومی رو بردارن یا حداقل به 20 درصد برسوننش .............................

hojjat_2008

پست توسط hojjat_2008 » دوشنبه 18 شهریور 1387, 12:17 am

در مورد تگمیل ظرفیت بایستی بگم که پارسال اگر ظرفیت غیر انتفاعی ها 60 نفر بود، 120 نفر پذیرش کرده بودند یعنی سازمان سنجش دو برابر دانشجو به این موسسات پولکی داوطلب ارسال کرده بود. ولی امسال مشخص نیست و امیدوارم که امسال هم همینطور باشه.

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » دوشنبه 18 شهریور 1387, 10:57 am

حتی اگه به قول شما به خاطر سهمیه های ناحیه ای و بومی باشه اوضاع بدتر چون اون بدبتی که شده 40 ریاضی یعنی نباید این حق و داشته باشه که هر جا میخاد قبول بشه پس با رتبه 50000چه فرقی داره شاید این ادم نخبه یه دانشگاه درست حسابی تو شهرشون نباشه اون وقت باید بره یا روزانه های سطح پایین یا غیر انتفاعی و پیام نور شهرشون درس بخونه واقعا نوبره چقدر عدالت رعایت میشه در این جامعه اسلامی.

تازه اگه این سهمیه ها 60 درصد باشه یعنی تو 40 درصد بقیه این 40 ریاضی بازم قبول نمیشه!!!
انگار امسال برعکسه هر چی رتبه بالاتر بهتر اخه یکی از اقوام ما با رتبه 20000 مترجمی زبان تهران قبول شده!اون وقت این 40/50 ها که هر سال جاشون شریفو امیر کبیر هیچی به هیچی خیلی مسخره است

قفل شده