اخرین درصدهای کسب شده (جدید)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 7:32 pm

دوست عزيز jozef جان همان طوري كه محمد جان گفتن، لطفا توضيح بدين كه چطور شما سر تخصصي ها وقت كم نياوردين؟! و چطور برنامه نويسي خوب زدين؟ منظورم اينه كه شما خبر داشتين كه امسال چي مي خواد بياد؟
شايد من اشتباهي كردم چون با اين كه وقت رياضي و برنامه نويسي رو دادم به درسهاي ديگه بازم وقت كم آوردم.

همان طوري كه اساتيد گفتن تستهاي برنامه نويسي هر كدوم حداقل 10 دقيقه وقت مي خواست و اين كه شما هم رياضي هم مدار هم برنامه نويسي زدين جاي تعجب داره. :!:

لطفا درصد زبان تخصصي تون رو هم بنويسين.

با تشكر از توجه شما

msn
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط msn » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 7:37 pm

jozef جان احیانا" شما با کارمندای مخابرات آشنایتی نداشتی ؟ :D
به انتخاب خودتون موزیک گلچین کنید و درب منزل تحویل بگیرید
http://WwW.Fardashop.CoM

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 8:38 pm

بچه ها لطفا این متن اعتراض رو بخونید و اگه موافقید اون رو امضا کنید :

http://www.persianpetition.com/sign.asp ... 182d0e874c

javad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javad » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 8:42 pm

بچه ها این درصد های منه
منم با جواب های مقسمی چک کردم لطفا نظر بدید
امکانش هست من شبانه قبول بشم ؟
معارف 55
ادبیا ت 50
زبان 45
ریاضی 37
زبان تخصصی 40
مدار 57
برنامه نویسی 35
تخصصی 35

jouzef جان به نظر من احتمال قبولیت خیلی زیاده .
در ضمن خدمت آقا محمد و بعضی از دوستان : ما نباید سرعت العمل خودمونو با دیگران بسنجیم
ممکنه jozef سرعت تست زنی بیشتری داشته باشه . یا قبلا رو بعضی مطالب (vb,++c) مطالعات بیشتری داشته است.

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 9:42 pm

jozef و جواد عزیزم شما ها به ترتیب نفرات اول و دوم میشید
من نمیدونم یعنی واقعا" وقت کم نیاوردی؟ :shock:
بابا ایول خدایئش ایول داره.برنامه نویسی دوتا سوالش 65 خط کد داشت چه جوری زدی آخه به من یواشکی حتما" بگو.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 9:55 pm

مسعود جان كاملا با شما موافقم .

چند روز به اعلام نتايج مونده همه نخبه ها پيدا شدن يكي از دوستان مي گه كه تخصصي ها رو 80 زده وقتي ازشون توضيح مي خوايم جواب نمي دن، اينم از بقيه دوستان كه واقعا نمي دونم چه جوري سوالهايي رو كه اساتيد توي 10 دقيقه حل مي كنن توي يك دقيقه و نيم حل كردن.

در جواب جواد عزيز بايد بگم كه سولات خيلي وقت گير بودن سرعت تست زني نمي تونه خيلي موثر باشه.
آخرین ویرایش توسط rosa_127 در چهارشنبه 17 مرداد 1386, 12:34 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

msn
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط msn » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 9:57 pm

مگه شما خبر ندارین من تخصصی ها رو 100 زدم ؟ :lol:
به انتخاب خودتون موزیک گلچین کنید و درب منزل تحویل بگیرید
http://WwW.Fardashop.CoM

javad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javad » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 10:16 pm

من با این درصد ها امید ندارم شبانه قبول بشم حالا شما میگید....

بینید دوستان منم موافق شما هستم که بعضی سوالات وقت گیر بودن و بعضی ها سر جلسه قابل حل نبودن . اما خدایش همه سوالات وقتگیر نبودن .یه کم انصاف داشته باشید.
به نظر شماها اونی که تو کنکور میره دروس تخصصی 100میزنه یا تو کنکور پارسال کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر یکی از دوستان تخصصی و برنامه نویسی 93 زده بود. عجیب نیست حالا 40 درصد تخصصی jozef عجیبه؟
بعدش rosa-127 در همون سوالات وقتگیر بازم مطمئنا سرعت موثره

من بعضی از دوستانو میشناسم که درصداشون از jozef بالاتره. اگه درصدهای اونارو ببینید حتما میگید سوالات کنکورو داشته!

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 11:08 pm

به نظر شماها اونی که تو کنکور میره دروس تخصصی 100میزنه یا تو کنکور پارسال کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر یکی از دوستان تخصصی و برنامه نویسی 93 زده بود. عجیب نیست حالا 40 درصد تخصصی jozef عجیبه؟
دوست عزيز جواد جان شما چندتا نكته رو اصلا بهشون توجه نكردين:
- اول اينكه سوالات سال گذشته به جز سيستم و ذخيره همگي چندين برابر از سوالات امسال ساده تر بودن (اينو بايد قبول كني)
- دوم اينكه اين آقايي كه به قول شما 93 درصد تخصصي زده منم مثل شما درصداشو ديدم و واقعا عالي بوده درصداش. ولي ما سال گذشته با وجود سادگي سوالات خيلي كم از اين درصدا داشتيم! ميتوني واسه اثبات حرفم درصداي قبول شدگان شمسي پور كه تو سايته و به قول پيمان عزيز همگي رتبشون زير صد بوده رو بخوني و اين موضوع رو متوجه شي
بعدشم بيشتر بحث ما رو سوالات برنامه نويسيه كه ببينيم شما چطور تونستين با اين سوالات غير نرمالش اينقد خوب زده باشين؟

javad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javad » سه‌شنبه 16 مرداد 1386, 11:52 pm

البته آقا محمد به جز برنامه نویسی و ساختمان به نظر من بقیه سوالات در حد سالهای قبل بود .

خوب حرف شما درست . خوب او ن سوالات آسون بوده 93 زده یکی مثل jozef(وشاید 100 ها نفر دیگه )امسال با وجود سوالات سخت 40 درصد زده باشن اونقدر هم زیاد نیست .
بالا هم گفتم خیلی از بچه هارو میشناسم که تخصصی خیلی خوب زدن .

در ضمن من قبلا c++ خونده بودم (البته نه برای کنکور)..بعضی سوالات که از c++ اومده بود تفاوتش با c تنها در دستور چاپ کردن بود.

خوب چند روز دیگه باید صبر کردتا کارنامه ها بیاد من که اصلا امیدی ندارم ببینیم چی میشه .

موفق باشید

m7dmrkh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط m7dmrkh » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 7:22 am

بجای بحث فقط درصدهاتون را بنویسیید

jozef
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozef » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 10:24 am

سلام بچه ها
شرمنده که دیر جواب می دم ، از نظر هاتون ممنونم:
من تو کنکور اول ریاضی زدم بعد رفتم رو تخصصی ها اونجا به ساختمان که رسیده بودم دیدم دیگه خیلی وقت زیادی نمونده که اون دو سه تا سوال 65 خط که میگین رو نگاه نکرده ول کردم(تو تخصصی ها ساختمان رو از همه بدتر زدم) رفتم سراغ برنامه نویسی . نمیدونم شما تو دانشگاه سی خوندید یا سی پلاس به ما استادمون برخلاف نظر ما سی پلاس درس داد(ایلام)
3 تا سوال آخر قبل از vb راحت بود سوال 101 ، 103،106،107 درست از آب دراومد دو تای دیکه هم غلط بود بعد حدود 5 دقیقه مونده بود که رفتم سراغ مدار و 3تا سوالش رو حل کردم زبان تخصصی هم نزدم همین (البته بگم اگه وقت داشتم مدار و ریاضی بیشتر می زدم).
اما در مورد برنامه نویسی: خدا اون کسایی رو که منابع رو عوض کردن و زحمت چندین ماهه دوستانمون رو به باد دادند لعنت کنه(الهی آمین) . اوج نامردی که هیچ تفاوتی بین خونده و نخونده امسال نبود؟!!
امیدوارم شما دوستانم جایی که می خواید قبول بشید من هم پیش شما.

jozef
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط jozef » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 10:34 am

آقا جواد معدل درصد هاتو گرفتم (باتوجه به ضرایب) شد 40.1% به نظر من باتوجه به اینکه امسال سوال ها سخت بود شما روزانه قبول میشی . معدل وحید (قبول شده شمسی پور با رتبه 24) که درصد هاش تو این سایت هست 44% بود البته پارسال ،حالا امسال فرق میکنه چون سخت بود به قول بچه ها میشد تخصصی پارسال رو به راحتی بالای 60 زد.
امیدوارم شما و همه بچه های خوب انجمن جای خوبی قبول بشیم

ploto
کاربر ساده
کاربر ساده

امیدوارم قبول بشید

پست توسط ploto » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 11:53 am

آقای jozef با این درصدایی که شما زدین انشالله که قبول میشینالبته زنجان.
ولی خدایی با وجود اینکه منم مثل شما سی ++ خوندم(تو ایلام) ولی نتونستم خوب جواب بدم.کلی هم وقت کم آوردم.ولی هم من هم مثل بقیه بچه ها امیدواریم که شما زنجان قبول بشید.

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 12:09 pm

jozef نوشته شده:سلام بچه ها
نمیدونم شما تو دانشگاه سی خوندید یا سی پلاس به ما استادمون برخلاف نظر ما سی پلاس درس داد(ایلام)
jozef جان لطفا در قسمت "معرفی دانشگاهها و شهرها" در مورد دانشگاه ایلام و این شهر و مردمش بیشتر توضیح بده
با تشکر

قفل شده