بهترین انتخاب شهر(انتخاب شهر مشترک)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: بهترین انتخاب شهر(انتخاب شهر مشترک)

پست توسط کتاب_نوید » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 1:17 pm

[quote="angel"]بابا این فر م انتخاب شهرها کجاست؟

هرکی تو سایت سنجش پیدا کرده لینکش رو بزاره . مرسی.

راستی رجایی بهتره یا شریعتی؟[/quote]

دوست عزیز بچه ها لینکش رو گذاشته بودن ولی براین اینکه سر در گم نشی
بیا اینم لینکش

http://www3.sanjesh.org/download/k2k87.zip

mis_kalami

پست توسط mis_kalami » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 1:48 pm

دوستان این انتخاب شهر رو باید تا کی انجام بدیم؟؟؟

آواتار کاربر
کتاب_نوید
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب_نوید » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 2:00 pm

[quote="mis_kalami"]دوستان این انتخاب شهر رو باید تا کی انجام بدیم؟؟؟[/quote]

در جواب شما دوست عزیز

انتشار كارنامه نتايج اوليه و هم چنين نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتي براي آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته هاي تحصيلي درآزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 شده‌اند
سازمان سنجش آموزش کشور - 28/05/87

بدين وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 مي‌رساند كه براي اطلاع از نتيجه اوليه آزمون و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته محل هاي مورد علاقه به صورت اينترنتي، از ساعت 18 (شش بعدازظهر) روز شنبه 26/5/87 مي‌توانند كارنامه نتايج اوليه خود را از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني http://www.sanjesh.org مشاهده نمايند. داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و هم‌چنين مشخصات شناسنامه‌اي خود (نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) را واردنمايند.
ضمناً آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته هاي تحصيلي در اين آزمون شده اند ، لازم است براساس مفاد اين اطلاعيه نسبت به دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (شماره 2) و هم چنين تكميل فرم انتخاب رشته هاي اينترنتي خود اقدام نمايند.
1ـ دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) اين آزمون، ضمن اينكه در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهد بود، از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 30/5/87 لغايت روز يكشنبه 3/6/87 نيز از طريق مراكز پستي در اختيار داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند قرار داده مي‌شود. لذا داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند مي‌توانند با مراجعه به مراكز پستي شهرستان محل اقامت خود و با پرداخت مبلغ 4000 (چهارهزار) ريال در مهلت مذكور ، نسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
2- به داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 شده‌اند، توصيه مي‌شود ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و كد رشته محل هاي مورد نظر خود را استخراج و به ترتيب علاقه مرتب نمايند. پس از آن، كد رشته‌هاي انتخابي خود را در فرم پيش نويس نمونه اي كه به همين منظور در صفحه 45 دفترچه راهنماي شماره 2 به چاپ رسيده است درج و از صحت رشته محل هاي انتخابي اطمينان حاصل نمايند. سپس در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 30/5/87 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه 3/6/87 مي‌باشد براي انتخاب رشته با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري و شماره شناسنامه يا شماره پرونده و كد رهگيري ثبت‌نام اوليه، (درج اين اطلاعات براي ورود به برنامه انتخاب رشته اينترنتي ضروري مي‌باشد) نسبت به ثبت كد رشته محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده است اقدام نمايند. بديهي است پس از تأئيد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، شماره رمز 15 رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد و در غير اين صورت انتخاب رشته آنان تكميل نگرديده است.

3- تذكرات مهم:

الف ـ با توجه به اينكه كد محل‌هاي انتخابي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي پس از گرفتن تائيديه به هيچ عنوان قابل تغيير و يا تعويض نيست، به داوطلبان گرامي اكيداً توصيه مي‌گردد قبل از اقدام به تكميل نهايي فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي خود، جزئيات و اطلاعات مربوط به كد رشته‌هاي انتخابي (محل دانشگاه، دوره، ميزان شهريه دوره‌هاي مختلف و ...) را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند.
ب ـ داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته ‌مي‌باشند براي اينكه مراحل انتخاب رشته‌هاي تحصيلي را با موفقيت به پايان برسانند و مشكلي براي آنان بوجود نيايد، لازم است اطلاعيه‌هاي اين سازمان، دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي و كليه شرايط و ضوابط را به دقت مطالعه نمايند.
ج- پس از مشاهده كارنامه نتايج اوليه اين آزمون ، ضمن توجه به توضيحات مربوط به كارنامه (كه در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و درسايت اين سازمان درج گرديده است) درصورت هرگونه سوال ، مي‌توانند حداكثر تا تاريخ 3/6/87 ازطريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور با روابط عمومي اين سازمان مكاتبه و يا با شماره تلفن 9-88923595 روابط عمومي سازمان تماس حاصل نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

angel

پست توسط angel » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 2:12 pm

دفترجه شماره 2 رو خودم دارم . منظورم اینه که اون فرم پیش نویسی که آخر دفترچه است . کجای سایته سنجشه تا ما بتونیم پرش کنیم.

راستی نمی دونید رجایی بهتره یا شریعتی؟

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 2:56 am

wp.ark نوشته شده:از همه دوستان گرامی به ویژه SJJ و roza_127 می خوام که لطف کنند و اگر ممکنه به این سوالها و سوالهای ارسال قبلی پاسخ بدهند.

1- آیا دانشگاه زنجان به دانشجویان دختر دوره روزانه کارشناسی ناپیوسته خود خوابگاه می دهد؟

2- بیرجند چه طور؟
همونطور که گفتم از بیرجند خبر ندارم ، ولی زنجان به دانشجو های دوره ی روزانه داخل خود دانشگاه خوابگاه می ده ، و به دانشجو های دوره ی شبانه هم داخل شهر.
wp.ark نوشته شده: 3- نظر شما برای کسی که رتبه نرم افزار 18 و سخت افزار 50 داره چیه؟؟ آیا تهران ترم 2 بره؟ یا زنجان؟ یا بیرجند؟ یا کرمان؟
به عوامل مختلفی بستگی داره ؛
مسافت ، زمان ، هزینه و ...
ولی اگه از نظر سطح علمی می فرمایید ،
در مورد بیرجند اینو بگم که همین الان یکی از همکلاسی های مشهدی ما بیرجند رو نزده و اومده زنجان.
تعریف کرمان رو هم زیاد می کنن. ولی منبع موثقی در این مورد ندارم.
در مورد شریعتی هم انتظار دارم دوستانی که اونجا هستن اطلاعات کاملی بدن.
ولی چیزی که مشخصه از سطح علمی بالایی برخورداره.
محیط و امکانات خوبی هم داره.
wp.ark نوشته شده:
4- دوستانی که زنجان هستند توضیح بدن که وضعیت رفت و آمد به دانشگاه زنجان و پایانه مسافربری به شهر های دیگه چه طوره؟ آیا فرودگاه داره؟ اگه داره به چه شهر هایی پرواز مستقیم داره؟ امنیت شهر چه طوره؟
برای رفت و آمد اتوبوس های ویژه برای دانشگاه زنجان در نظر گرفته شده و البته برای دانشجویان رایگان هم هست.ضمن اینکه تاکسی های ویژه ی دانشگاه هم وجود دارند.
در مورد پایانه ی مسافربری باید بگم تقریبا همیشه برای تهران اتوبوس و قطار وجود داره و برای شهر های دیگه هم اتوبوس و قطار هست.
فرودگاه هم داره ، ولی چون مشتریش زیاد نیست خیلی کم کار می کنه :lol: ، مثل اینکه هر هفته یه پرواز برای مشهد داره.
از لحاظ امنیت هم ، مشکل خاصی وجود نداره ، مثل جاهای دیگه.
wp.ark نوشته شده:
5- وضعیت فکری و فرهنگی دانشگاه ، کانون های فرهنگی ، استخر شنا سر پوشیده( قابل استفاده برای دختران)، نشریات فرهنگی سیاسی، جو دانشجویی، تعداد دانشجو و ...
از لحاظ فرهنگی و فکری می تونم بگم دانشگاه در سطح بالایی قرار داره ، چه دانشجویان و چه کارکنان رفتارشون خوبه و می شه گفت سطح فرهنگی دانشگاه بالاست.
حتی حراست دانشگاه هم اهل گیر دادن های الکی نیست !
استخر شنا فعلا نداره ، نه برای آقایون و نه برای بانوان.
نشریات سیاسی ، فرهنگی هم منتشر می شه ، و البته مخالفت هایی هم هست.
کلا می شه گفت دانشگاه زنجان از لحاظ سیاسی فعاله.
در حال حاضر هم حدود 6-7 هزار نفر دانشجو داره.
wp.ark نوشته شده:
6-یک مساله دیگه اینه که دانشگاه زنجان از سال 1383 آغاز به گرفتن دانشجوی ناپیوسته لیسانس کرده اونوقت دوستان از قبیل SJJ این همه تعریفشو می کنند و اون رو در محل اول لیست ترجیحات قرار می دهند. دلیل چیه. آیا ممکنه صرفا توجه به دانشگاه خودی و حس ناسیونالیستی باشه؟؟؟
قاعدتا یک رشته نوپا قوت علمی مناسب نباید داشته باشه.

لطفا کمک کنید. ممنون.
بنده تو همون پست قبلی عرض کردم ، قبلا گروه کامپیوترش زیاد قوی نبود ، اما تازگیا با به کارگیری اساتید مجرب داره پیشرفت می کنه.
ضمن اینکه در آینده ی نه چندان دور(ظرف یکی دو سال) قرار هست که کلا پذیرش کاردانی به کارشناسی کامپیوتر رو جمع کنه و کارشناسی مستقیم بگیره.
صحبت هایی هم برای آوردن دوره ی ارشد هست.
به هر حال بنده نظرم رو با توجه رتبه های قبولی و سطح کلی دانشگاه می گم؛
اگر دوستان نظر خاصی دارن ، لطفا مطرح کنن.
wp.ark نوشته شده: لطفا کمک کنید. ممنون.
خواهش می کنم :mrgreen:

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 3:00 am

kako.net نوشته شده:سلام sjj
من رتبم 75 شده!
با توجه به اومدن روزانه به تهران شانس قبولی زنجان دارم؟
بچه ها از سطح علمیه قوچان خبر ندارید؟؟
با توجه به رشد نمایی پذیرش ها (!) احتمالش هست دوست عزیز.
در مورد قوچان هم ، همه فعلا اینطوری هستیم:تصویر

xxxxx_xxxxx

پست توسط xxxxx_xxxxx » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 7:30 am

Sorry
Expired
آخرین ویرایش توسط xxxxx_xxxxx در یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 1:16 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

xxxxx_xxxxx

پست توسط xxxxx_xxxxx » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 7:31 am

Sorry
Expired
آخرین ویرایش توسط xxxxx_xxxxx در یک‌شنبه 6 اردیبهشت 1388, 1:17 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
khorshid
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khorshid » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 9:37 am

سلام دوستان
ممنون از بچه هایی که زحمت میکشن و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار میدن
چند تا سوال واسم مونده
1- با توجه به اینکه تهران و زنجان کلا 100 نفر پذیرش داره ، من با رتبه 98 حتما یکی از اینا رو قبول میشم.مگه نه؟یعنی %100 به زنجان امیدوار باشم؟
2-من شنیدم که میگن به بعضیا به طور رندم(البته هدفدار!!!!) سهمیه رزمندگان تعلق میگیره! شما چیزی شنیدین؟
3- اینو خواهش میکنم که بچه هایی که شریعتی یا رجایی درس میخونن جواب بدن:
اینکه میگن این دانشگاهها تعهدی در قبال خوابگاه ندارن چقد جدیه؟
اخه بعضی دانشگاهها اینو میگن ولی خوابگاهم میدن.خواهش میکنم این سوالمو حتما جواب بدبد خیلی واسم مهمه.
در مورد دانشگاه کرمان هم باید بگم که من کاردانیمو اونجا بودم تا 2 سال پیشم کاردانی ها رو همونجا پذیرش میکرد
فکر کنم امسال اولین سالیه که به زرند انتقال دادن و فکر نمیکنم کسی اطلاع دقیقی ازش داشته باشه.زرند یه شهر کوچیکه و حدود 60 کیلومتر از کرمان فاصله داره
4-اینکه شریعتی و رجایی نوبت دوم پذیرش میکنن ممکنه که بعضی رتبه های پایین ازش بگذرن و احتمال قبولی ماها بیشتر بشه؟
و اینکه لطفا یه نفر در مورد اموزشکده بناب و امکاناتش و اوضاع فرهنگی شهرش یه کمی اطلاعات بده
خواهش میکنم راهنماییم کنین
پیشاپیش ممنون

kasaman

پست توسط kasaman » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 11:46 am

سلام خدمت اعضاي محترم خصوصا مديران عزيز كه اين روزها به شدت دارن فعاليت ميكنن
من رتبه نرم افزارم 322 شده مي خواستم بدونم مي تونم با اين رتبه با توجه به اينكه روزانه هاي تهران برگشتند، شبانه زنجان رو بيارم
غير از شبانه زنجان مي تونم روزانه كجاها رو بيارم اصلا اگه شما بوديد كجاها رو مي زديد
من ساكن كردستانم
خيلي ممنون از كمكتون
خيلي لازم دارم لطفا راهنمايي بفرماييد

آواتار کاربر
kako.net

پست توسط kako.net » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 12:02 pm

سلام به همه
از دوست خوبمون sjj به خاطر اینکه جوابم رو داد خیلی ممنونم
در مورد دانشکده ی قوچان دیدم هیچکس اطلاعاتی نداره خودم دست به کار شدم!
از یکی از دوستام که دوستش تو قوچان کاردانی میخونه و یکی از بچه های قوچان این اطلاعات رو گیر آوردم!
که درست و غلط بودنش رو نمیدونم!!!!!!
این دانشکده 2 3 ساله که راه افتاده!
فکر کنم پارسال اولین سالش بوده که کاردانی کامپیوتر گرفته!
امسال هم که کارشناسی گرفته!
محیطش کوچک و دانشجوش کمه!
از نظر هیات علمی زیاد بد نیست!
3 4 تا استاد هبیات علمیشن!
که از مشهد میان!
اگه این اطلاعات غلطه هر که درستش رو میدونه بذاره!

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:13 pm

xxxxx_xxxxx نوشته شده:سلام يك سوال خيلي مهم در مورد انتخاب رشته و شهر داشتم كه مطمئناً سوال خيلي از دوستان هست:

مثلا من كه رتبم 5151 شده و ساكن مشهد هم هستم صد در صد مي دونم كه بايد قيد سجاد و خيام رو بزنم. ولي از اونجايي كه حق انتخاب 50 مكان رو داريم مثلا همه انتخاب هاي من حدود 30 تاهست (بدون سجاد و خيام) ولي بيام با خودم بگم كه حالا كه جاي بيست تا انتخابم خالي هست بيام و سجاد و خيام هم در رديف اول و دوم قرار بدم ضرري كه نداره يه تيري تو تاريكي رها كنيم امديم و قبول شديم. اصلا من كه حالا 32 تا انتخاب دارم هنوز 18 تاي ديگه مي تونم انتخاب كنم پس بيام و روزانه و شبانه زنجان و شمسي پور هم بزنم ضرري كه نداره فوقش اگه قبول نشديم كه صد در صد نمي شيم بالاخره اون آخر ها مي رسه به غيرانتفاعي هاي سطح پايين و يه جايي براي ما پيدا ميشه.

اساتيد محترم و مشاورين گل آيا اين استدلال درست هست؟ خواهش مي كنم چيزي به انتخاب رشته نمونده كمكمون كنيد.

متشكرم.
قبلا در این مورد بحث شده ،
استدلال تون کاملا درسته ، bil:

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:20 pm

kasaman نوشته شده:سلام خدمت اعضاي محترم خصوصا مديران عزيز كه اين روزها به شدت دارن فعاليت ميكنن
من رتبه نرم افزارم 322 شده مي خواستم بدونم مي تونم با اين رتبه با توجه به اينكه روزانه هاي تهران برگشتند، شبانه زنجان رو بيارم
غير از شبانه زنجان مي تونم روزانه كجاها رو بيارم اصلا اگه شما بوديد كجاها رو مي زديد
من ساكن كردستانم
خيلي ممنون از كمكتون
خيلي لازم دارم لطفا راهنمايي بفرماييد
احتمال قبولی تون تو روزانه یه مقدار کمه ، به هر حال می تونید به بناب یا کرمان (زرند) امیدوار باشید.
شبانه ی زنجان رو به احتمال زیاد می یارید.
bil:

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:28 pm

khorshid نوشته شده:سلام دوستان
ممنون از بچه هایی که زحمت میکشن و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار میدن
چند تا سوال واسم مونده
1- با توجه به اینکه تهران و زنجان کلا 100 نفر پذیرش داره ، من با رتبه 98 حتما یکی از اینا رو قبول میشم.مگه نه؟یعنی %100 به زنجان امیدوار باشم؟
روزانه ی یکی از اینا رو به احتمال زیاد بیارید.
اگه می خواید فقط زنجان قبول شید (چه روزانه ، چه شبانه) ، تو انتخاب هاتون دقت کنید.
چون شبانه همه جا می تونید قبول شید.

آواتار کاربر
SADRA
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: از این به بعد رشت...تا خدا واسه فردا چی بخواد!
تماس:

پست توسط SADRA » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 1:30 pm

از اونجایی که دوستان اغفالم کردن..با رتبه 4710
نظرم عوض شد و می خوام انتخاب شهر کنم
اما این قبولی به دلم نمیشینه
من صدرا رو میخواستم
حالا******************************
یه سوال
شایدم تکراری باشه
خوندم جایی پارسال تا رتبه 8000
پذیرش داشتیم این صحت داره؟؟؟
با حساب سر انگشتی
ظرفیت 3 برابر شده...ARE YOU OK?
خوب یعنی میشه نتیجه گرفت پذیرش ها لاقل دو برابر خواهد شد؟

اگر کسی دقیق اطلاع داره لطفا جواب بده...

قفل شده