بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hosseinahmadzade

درخواست

پست توسط hosseinahmadzade » جمعه 1 شهریور 1392, 6:11 pm

سلام خسته نباشید
من کدپیگیری و رمز ورود کاردانی به کارشناسیم رو گم کردم نمیتونم انتخاب شهر کنم باید چیکار کنم
شماره داوطلبیم 1186620
ش ش 0010664610
ت ت 1368.05.20
اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم nar

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر پیرامون آزمون سراسری 92 و انتخاب شهر

پست توسط mahmod » جمعه 1 شهریور 1392, 6:19 pm

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره كد رشته‌محل‌هاي جديد و تكميل اطلاعات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع مي‌‍‌رساند با توجه به اعلام برخي از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و نيز مصوبات دفتر گسترش آموزش عالي تعدادي كدرشته محل در رشته‌هاي امتحاني مختلف بعد از انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1392 به اين سازمان واصل گرديده است كه اطلاعات مربوط به اين رشته‌ها به همراه اصلاحات برخي رشته‌هاي مندرج در دفترچه راهنما به شرح مندرج در اين اطلاعيه مي باشد. لذا كليه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون، لازم است نسبت به مطالعه دقيق اين اطلاعيه اقدام نموده و درصورت علاقه‌مندي، كدرشته‌ محل‌هاي مورد علاقه خود را در رديف ساير كدرشته محل‌هاي انتخابي درج نمايند. ضمنا" آن دسته از داوطلباني كه قبلاً انتخاب رشته نموده و تمايل به انتخاب كدرشته محل‌هاي جديد دارندو يا تمايل به اصلاح كد رشته هاي انتخابي خود دارند، مي‌توانند نسبت به ويرايش رشته‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند. لازم به ذكر است كه مهلت انتخاب رشته اين آزمون تا پايان روز دوشنبه 4/6/1392 تمديد گرديده است .

همچنین لازم به توضیح است :
1- ظرفيت پذيرش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مهندسي اجرايي عمران مندرج در صفحات 34 تا 36 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2 ) براي موسسات آموزش عالي غير دولتي – غيرانتفاعي به 30 نفر تغيير يافته است.
2-به اطلاع آن‌دسته از داوطلبان شركت كننده در كدرشته امتحاني 232 ، كه كدرشته محل‌هاي مربوط به موسسات آموزش عالي غير دولتي – غيرانتفاعي را انتخاب نموده‌اند، مي‌رساند كه براساس مكاتبات واصله از معاون محترم آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و دفتر گسترش و برنامه‌ريزي آموزش عالي، اين قبيل داوطلبان درصورت قبولي در آزمون و براساس نظر موسسه آموزشي ذيربط، مي‌توانند باعنوان كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران- عمران ادامه تحصيل داده و فارغ‌التحصيل شوند.
لازم به يادآوري است شهريه ثابت تا پايان دوره تحصيل دانشجو ثابت، اما شهريه متغير، سالانه و براساس نرخ تورم رسمي اعلام شده از سوي بانك مركزي و تصويب هيأت امناي دانشگاه محل تحصيل دانشجو تغيير خواهد يافت.
*- شهريه تحصيلي اتباع خارجي: شهريه تحصيلي اتباع خارجي در رشته‌هاي تحصيلي گروه آموزشي پزشكي براي يك سال تحصيلي 43.000.000 ريال مي‌باشد. ضمناً شهريه ثابت تا پايان دوره تحصيل دانشجو ثابت، اما شهريه متغير، سالانه و براساس نرخ تورم رسمي اعلام شده از سوي بانك مركزي و تصويب هيأت امناي دانشگاه محل تحصيل دانشجو تغيير خواهد يافت.
*- دانشكاه محقق اردبيلي – دانشكده كشاورزي و منابع طبيعي مغان: ظرفيت و جنس پذيرش در كدرشته محل‌هاي روزانه 3088 ، 3110 و 3051 به 10 نفر زن و 40 نفر مرد و همچنين ظرفيت و جنس پذيرش كدرشته محل‌هاي شبانه 3096 ، 3122 و 3054 به 5 نفر زن و 20 نفر مرد تغيير يافته است.
*- دانشگاه شاهرود- دانشكده فني و مهندسي ريحانه (ويژه خواهران): 1- به دليل محدوديت فضاي خوابگاهي، واگذاري خوابگاه براساس اولويت و در حدود امكانات دانشگاه خواهد بود. 2-پذيرش دانشجو در اين دانشكده، صرفاً ويژه خواهران است.

*- مؤسسه غير انتفاعي ارم- شيراز: 1- دانشجویانی که رتبه پذیرش آزمون آنها کمتر از 10 درصد آخرین رتبه پذیرفته‌شدگان هم ورودی باشد، از 50 درصد تخفیف شهریه ثابت در نیمسال اول بهره‌مند می شوند. 2-به دانشجویان ممتاز رتبه اول تا سوم هر ورودی و هر نیمسال از 100 تا 25 درصدتخفیف شهریه ثابت در نیمسال بعد و مطابق مقررات داخلی تعلق می‌گیرد. 3- امکان اسکان محدود دختران متقاضی در خوابگاه‌های خودگردان تحت نظارت مؤسسه وجود دارد. نشاني: شیراز - ابتدای بلوار چمران - خیابان شهید مختاری
*- مؤسسه غير انتفاعي اطلس- تبريز: نشاني: استان آذربايجان شرقي- تبريز- بلوار استاد شهريار- نرسيده به زير گذر آبرسان – جنب كلينيك آبان – كوي پنجم – پلاك 21 - كدپستي 5156933685 – تلفن 91- 6550990 – 0411 فكس 6550992
*- مؤسسه غير انتفاعي اوج- آبيك قزوين: نشاني: كيلومتر 30 اتوبان "كرج- قزوين"- فرودگاه آزادي- تلفكس: 4593455- 0264- اطلاعات دفتر موسسه در تهران: تلفن 88701162 و 88701169 فكس 88729061 - 021
*- مؤسسه غير انتفاعي پيروزان- فردوس: 1- دانشجويان رتبه اول تا سوم، به شرط داشتن معدل بالاي 17 و نداشتن نمره زير 12 از تخفيف تا 30% شهريه ثابت برخوردار خواهند بود. 2-دانشجويان مي‌توانند از وام شهريه صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري استفاده نمايند. 3- دانشجويان در صورت امكان به خوابگاه خودگردان معرفي خواهند شد. نشاني ساختمان شماره 1: استان خراسان جنوبي - فردوس - بلوار خرمشهر - جنب شبكه بهداشت - تلفن 2232239 - 0534 - نشاني ساختمان شماره 2: استان خراسان جنوبي - فردوس - خيابان شهيد مطهري جنوبي - تلفن 2231932 - 0534 - نشاني اينترنتي http://www.pirouzan.com
*- مؤسسه غير انتفاعي تميشان- بهشهر: نشاني: استان مازندران- بهشهر- چهارراه گرگان – خيابان شهيدرجائي- مركز پيش‌دانشگاهي سابق الغدير كد پستي: 16
*- مؤسسه غير انتفاعي رضويه- ساوه: شماره تلفن و شماره فاكس موسسه و پيش شماره شهرستان ساوه به ترتيب به 42213820 ، 42213691 و 086 تغيير يافته است.
*- مؤسسه غير انتفاعي سوره: ظرفيت پذيرش دانشجو در رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مديريت امورفرهنگی موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي سوره(كد رشته محل 4213 گروه آموزشي علوم انساني)، از 80 نفر به 50 نفر تغيير يافته است و عنوان رشته قبولي داوطلبان كارشناسي ناپيوسته روابط عمومي خواهد بود.
*- مؤسسه غير انتفاعي صدرا- تهران: جنس پذيرش دانشجو در كدرشته محل‌هاي 1776 ، 2372 و 2980 موسسه غيرانتفاعي صدرا- تهران در گروه آموزشي فني و مهندسي و كدرشته محل 3250 همين موسسه در گروه آموزشي علوم پايه منحصراً مرد مي‌باشد. لذا داوطلبان زن مجاز به انتخاب كدرشته محل‌هاي مذكور نمي‌باشند.
*- مؤسسه غير انتفاعي صفاهان- اصفهان: اين موسسه در رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته تكنولوژي كنترل (كدرشته محل 1703) براي گرايش ابزار دقيق دانشجو مي‌پذيرد.
*- مؤسسه غير انتفاعي علامه خويي- خوي: 1- اين مؤسسه تلاش خواهد كرد متقاضيان خوابگاه اعم از دختر و پسر را به خوابگاه‌هاي خصوصي خودگردان معرفي كند. پرداخت هزينه‌هاي خوابگاه برعهده دانشجو خواهد بود. 2-به دانشجویان ممتاز رتبه‌هاي اول تا سوم در هر نیمسال، تخفیف در شهریه برابر ضوابط و مقررات تعلق خواهد گرفت. نشاني: خوي - ميدان وليعصر(عج) - جنب پمپ بنزين - تلفن 2259454 - 2254383 - 0461 - نمابر 2251153 - 0461 - نشاني اينترنتي http://www.allamehkhoei.ac.ir.
*- مؤسسه غير انتفاعي طلوع مهر- قم: نيمسال پذيرش دانشجو در رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مديريت صنعتي مؤسسه غير انتفاعي طلوع مهر(كد رشته‌محل 4175 گروه آموزشي علوم انساني)، از نيمسال اول به نيمسال دوم تغيير يافته است.
*- مؤسسه غير انتفاعي فرزانگان - اصفهان: رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساخت و توليد- قالبسازي (كد رشته محل 2003 گروه آموزشي فني و مهندسي) مؤسسه غير انتفاعي فرزانگان - اصفهان حذف شده است و در اين رشته تحصيلي براي مؤسسه مذكور پذيرش دانشجو صورت نمي‌گيرد. لذا داوطلبان گروه آموزشي فني و مهندسي نبايد كد رشته محل 2003 را انتخاب نمايند.
*- مؤسسه غير انتفاعي فرهمند - لاريجان: داوطلبان شركت كننده در گروه آموزشي فني و مهندسي كه علاقه‌مند به انتخاب رشته كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي نرم‌افزار كامپيوتر (كدرشته 3032) موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي فرهمند – لاريجان مي‌باشند و در زمان انتخاب رشته موفق به انتخاب اين كدرشته محل نشده‌اند، مي‌توانند اين كدرشته را در رديف كدرشته محل‌هاي مورد علاقه‌ خود انتخاب نمايند.
*- مؤسسه غير انتفاعي ميلاد گلستان- مينودشت: نشاني: استان گلستان- مينودشت- خيابان وليعصر(عج)- جنب كوچه سروش- مقابل اداره برق.
*- مؤسسه غير انتفاعي نوردانش- ميمه: ظرفيت پذيرش دانشجو در كدرشته‌ محل 2077 موسسه غيرانتفاعي نوردانش- ميمه در گروه آموزشي فني و مهندسي و همچنين كدرشته‌ محل‌هاي 3191 و 3199 همين موسسه در گروه آموزشي كشاورزي و منابع طبيعي از 15 نفر به 80 نفر افزايش يافته است.
*- مؤسسه غير انتفاعي نوين- اردبيل: ظرفيت پذيرش دانشجو در رشته تحصيلي كارشناسي ناپيوسته مديريت جهانگردي (كد رشته‌محل 4122 گروه آموزشي علوم انساني)، 80 نفر مي‌باشد.
*- آموزشكده فني و حرفه‌اي شماره 2 تهران(شهيد شمسي پور): براساس اعلام دانشگاه فني و حرفه‌اي، كدرشته محل‌هاي 1789 و 1793 اين آموزشكده حذف شده‌است. لذا داوطلبان گروه آموزشي فني و مهندسي نبايد كد رشته محل‌هاي مذكور را انتخاب نمايند.
پیوست‌ها
123456.zip
(63.21 KiB) 213 مرتبه دانلود شده
..................................................... امضا نداریم .....................................................

آواتار کاربر
amians
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط amians » جمعه 1 شهریور 1392, 6:28 pm

سلام بر دوستان گل کسی از شما عزیزان دل ، میدونه که نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی 92 چه موقعی اعلام میشه ؟
تکلیفمون معلوم شه که باید بریم سربازی یا دانشگاه ؟ goll
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود به همین سادگی…

parsa_7373

پست توسط parsa_7373 » جمعه 1 شهریور 1392, 6:33 pm

Moh3n II نوشته شده:
parsa_7373 نوشته شده:آقا تو رو خدا یه نظر نهایی بدین

من بهمن فارغ التحصیل میشم. اگه جهاد دانشگاهی(مهر) رو انتخاب کنم و بیارم میتونم دوباره تکمیل ظرفیت همون دانشگاه رو شرکت کنم؟؟؟
شما چه انتخاب کنی چه نکنی شانس تکمیل رو داری
فقط سال 90 یه قانون اومد ه فقط اونایی که قبول نشدن می تونن شرکت کنن که پارسال به سبک سابق برگشت
ولی حالا که بهمن فارغ می شی اصن چه کاریه انتخاب رشته؟
خوب نکن
میخوام جای خودم محفوظ بمونه dan

z_ghasemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط z_ghasemi » جمعه 1 شهریور 1392, 7:27 pm

نمیدونید کی دفترچه دانشگاه آزاد میاد؟

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: نهاوند

پست توسط hamid_parsa » جمعه 1 شهریور 1392, 11:06 pm

SAJDEHGAR نوشته شده:آقا حمید سلام داداش . goli
درصد هاتون رو دیدم .... کمی شاکی بودید که خیلی راهت تر می تونستید بهتر بزنید !!! خوب مشکل چه چیزی بود که مانع شد ؟ اضطراب ؟ شتاب ؟ بی دقتی و... ؟ krn:
میشه لطف کنید و منابع مطالعاتی خودتون رو به تفکیک ریز بنویسد برام ؟
ممنون می شم داداش .
ان شاالله یک جای خیلی توب هر جا که میخواهی قبول میشی به نظرم که خیلی خوب زدی !!! rooz
منتظر پاسخ داداش هستیم .
موفق باشی . goll
سلام
نه اصلا اضطراب نداشتم.مخصوصا روز جلسه.ولی قبلش داشتم که اونم مربوط به مسائل کنکور نبود.مشکل شخصی داشتم
من چون قرار نبود درس های ریاضی و آمار رو بزنم و همچنین زبان عمومی و ادبیات مطمئن بودم وقت زیاد دارم.وشتابی نداشتم
در حل مسائل حوصله داشتم و براساس زمان سوالات رو حل میکردم.و دقت کافی رو داشتم
و تنها مطلبی که باعث شد.درصد ها خوب نشه.مسائل قبل از آزمون و مشکلات شخصی بود که برنامه ریزیم رو به هم میریخت
توصیه من به کنکوری های سال های بعد همیشه این خواهد بود.که
1-ببینن کجا میخوان کارشناسی درس بخون.و برای چی اونجا میخوان برن(تفریح-اسم شهر-اسم دانشگاه-سطح علمی و....)
2-قصد ارشد خودندن داره یا نه(چون کسی که ارشد میخواد بخونه و دانشگاه خوبی بره باید کارشناسی جایی خوبی باشه)
3-از فکر مسائل حاشیه ای باید بیاید بیرون(ازدواج-دوستیbf-gf-کار-با یه دست چندتا هندونه برداشتن و....)
4-محیط اضطرابی نباشید.دوستان که دارید رو ترک کامل نکنید ولی حدود رو برای یه فرد کنکوری که خودتون هستید حفظ کنید و رفت و آمد و بیرون رفتن یه خورده کم تر کنید
5-محرک روحی واسه خودتون داشته باشید(انگیزه)
6-منابع درسی رو مدام تغییر ندید-کتاب های کارشناسی خیلی وقت ها مشخص هستند که کدوم بهتر هستن
7-برنامه ای داشته باشید که بتونید از پسش بربیاید-خیال بافی واسه برنامه ریزی نکنید.ببینید چه قدر ظرفیت خوندن و مطالعه داریدو همچنین شرایط زندگی براتون چطوره بعد برنامه ریزی کنید
8-مرور مباحث و دروس رو فراموش نکنید-مثلا هر دوفصلی که جلو میرید بیاد اونم دو فصل رو یک بار دیگه مطالعه کنید.و بعد از مدتی 4 یا 5 فصلی مرور کنید.به خاطر اینکه مباحث زیاده .از اول تا آخر هر درس رو 2 یا 3 باری مرور کنید(عالی میشه)
9-زمانبندی رو یاد بگیرید.چه تو تست چه تو درس خوندن-آزمون گرفتن از خودتون هم خیلی میتونه کمک کنه(ولی اکتفا به درصد های آزمون های که از خودتون میگیرید نباشید و فکر نکنید چون از 4 فصل مثلا 70 درصد برنامه سازی زدید خیلی بلد هستیدو....)
10-باید و باید در زمان کنکور ارامش و زمانبندی و دقت رو حفظ کرد.و اصلا سوالی رو که شک دارید نزنید.وفکر نکنید از بقیه کمتر زدید یا با این درصد ها نمیتونم فلان جا قبول بشم
نمیدونم خوب هست و به درد کسی میخوره یا نه.
اگه مفید و خوب نیست ببخشید
منابعی که من استفاده کردم
مدار شادکام انور(که اول مقسمی بود ولی شادکام انور خیلی بهتره)
برنامه نویسی(مدرسان شریف-عادلی نیا)و مقسمی
زبان تخصصی(کتاب مشکی رنگ که که عکس رو قبلا گذاشتم-الان تو دانشگاها این کتاب تدریس نمیشه-ولی از همه بهتره)
معارف (کتاب اندیشه نهاد رهبری) و تست از مدرسان و ایات از کتابچه نکات گسترش علوم پایه
سیستم عامل(مقسمی و فهیمی)
ذخیره (رانکوهی و مقسمی)
ساختمان (مقسمی)
من بنده كسي هستم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را

kordya20
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرمانشاه-روانسر
تماس:

پست توسط kordya20 » جمعه 1 شهریور 1392, 11:57 pm

سلام خواستم بدونم اگه یکی نیمه دوم قبول بشه میتونه نیمه اول بره؟مثلا بجای بهمن ماه مهر ماه بره همچین چیزی میشه؟ rooz rooz rooz rooz؟؟

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط hamid_parsa » جمعه 1 شهریور 1392, 11:58 pm

kordya20 نوشته شده:سلام خواستم بدونم اگه یکی نیمه دوم قبول بشه میتونه نیمه اول بره؟مثلا بجای بهمن ماه مهر ماه بره همچین چیزی میشه؟ rooz rooz rooz rooz؟؟
نه نمیشه. looc

kordya20
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرمانشاه-روانسر
تماس:

پست توسط kordya20 » شنبه 2 شهریور 1392, 12:06 am

راجب موسسه غیرانتفاعی ماد سنندج کسی اطلاعاتی داره؟

آواتار کاربر
SAJDEHGAR
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: روی زمین

پست توسط SAJDEHGAR » شنبه 2 شهریور 1392, 12:36 am

خدمت برادر عزیزمون : hamid_parsa goli

تشکر از پاسخ های خوبتون : کمی سوالک داریم می پرسیم : rooz

1- در خصوص مدار شادکام انور ! میشه لطف کنید مشخصات کتاب روقید کنید ؟ ناشر : و این که چند جلد هست ؟ ( منظور شما این ها است :؟؟؟؟ )
http://gostaresh-pub.com/BookDetile.php?SID=185
http://gostaresh-pub.com/BookDetile.php?SID=186

2-زبان تخصصی(کتاب مشکی رنگ که که عکس رو قبلا گذاشتم-الان تو دانشگاها این کتاب تدریس نمیشه-ولی از همه بهتره)

حقیقتش نتونستم پیدا کنم که کجا این رو قید کردید : میشه مجددا عکس و مشخصات کتاب رو قید کنید .

3-سیستم عامل(مقسمی و فهیمی)
ذخیره (رانکوهی و مقسمی)

من همیشه با این دو دو مشکل منبعی داشتم : مقسمی از روی همین کتاب های (فهیمی-رانکوهی ) استفاده کرده ( که در مقدمه اش هم ذکر کرده ) .
حالا نحوه استقرار مطالب و سرفصل ها ویادگیری ها رو چه طوری تنظیم کنیم ؟ اول مقسمی رو بخونیم و بعد (رانکوهی-فهیمی ) یا برعکس !!! ( یه خورده این جارو بازش کن که چه طوری عمل کردی برادر حجم این ها زیاده و اگه ادم اشتب بزنه همش قاطی پاتی میشه ) . khk:

برای سیستم عامل آقای فهیمی هر دو جلد کتاب ایشون رو باید خوند ؟؟

4- ساختمان (مقسمی) :
برای تست : تست های خود کتاب کافیه ؟
متشکر از حسن نیست شما .
موفقیت همه عزیزان و شما دوست عزیز آروزی ما است . goll
موفق باشید .
رو به تو سجده میکنم دری به کعبه باز نیست
بس که طواف کردمت مرا به حج نیاز نیست

زخم نمیزنی به من که مبتلا ترم کنی
از همه توبه میکنم بلکه تو باورم کنی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد
تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد

hamid_parsa
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط hamid_parsa » شنبه 2 شهریور 1392, 12:51 am

SAJDEHGAR نوشته شده: خدمت برادر عزیزمون : hamid_parsa goli

تشکر از پاسخ های خوبتون : کمی سوالک داریم می پرسیم : rooz

1- در خصوص مدار شادکام انور ! میشه لطف کنید مشخصات کتاب روقید کنید ؟ ناشر : و این که چند جلد هست ؟ ( منظور شما این ها است :؟؟؟؟ )
http://gostaresh-pub.com/BookDetile.php?SID=185
http://gostaresh-pub.com/BookDetile.php?SID=186

2-زبان تخصصی(کتاب مشکی رنگ که که عکس رو قبلا گذاشتم-الان تو دانشگاها این کتاب تدریس نمیشه-ولی از همه بهتره)

حقیقتش نتونستم پیدا کنم که کجا این رو قید کردید : میشه مجددا عکس و مشخصات کتاب رو قید کنید .

3-سیستم عامل(مقسمی و فهیمی)
ذخیره (رانکوهی و مقسمی)

من همیشه با این دو دو مشکل منبعی داشتم : مقسمی از روی همین کتاب های (فهیمی-رانکوهی ) استفاده کرده ( که در مقدمه اش هم ذکر کرده ) .
حالا نحوه استقرار مطالب و سرفصل ها ویادگیری ها رو چه طوری تنظیم کنیم ؟ اول مقسمی رو بخونیم و بعد (رانکوهی-فهیمی ) یا برعکس !!! ( یه خورده این جارو بازش کن که چه طوری عمل کردی برادر حجم این ها زیاده و اگه ادم اشتب بزنه همش قاطی پاتی میشه ) . khk:

برای سیستم عامل آقای فهیمی هر دو جلد کتاب ایشون رو باید خوند ؟؟

4- ساختمان (مقسمی) :
برای تست : تست های خود کتاب کافیه ؟
متشکر از حسن نیست شما .
موفقیت همه عزیزان و شما دوست عزیز آروزی ما است . goll
موفق باشید .
مدار این کتاب نه اونایی که دیدید looc مدار منطقی نه الکتریکی
http://gostaresh-pub.com/BookDetile.php?SID=188
نحوه استقرار مطالب و سرفصل ها ویادگیری ها رانکوهی و مقسمی با کتاب های مقسمی یکی هست
و عنوان مباحث یکی هست و کاملا مشخص
اول رانکوهی و فهیمی رو بخون بعد از روی مقسمی تست بزن(مخصوصا کتاب های 30 آزمون گسترش علوم پایه)نکته برداری تو تمام درس ها یادت نره-خیلی مهمه خیلی خیلی
کتاب فهیمی یک کتاب هست bil:
ساختمان هم فقط مقسمی کافیه -برای تست هم کافی هست
گفتم هر درسی رو که میخوای بزنی کتاب سی آزمون رو بگیرید
و اگر برای رتبه ای خوب درس میخوانید از شش ماه قبل کنکور حتما شروع کنید نه کمتر sbl
زبان تخصصی هم فردا میزارم

bluetooth153
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط bluetooth153 » شنبه 2 شهریور 1392, 1:59 am

بچه ها اینو حتما بخونید
ظاهرا امسال هم مثل سال 89 یک ترم دیرتر میریم دانشگاه
viewtopic.php?f=2&t=14001

آواتار کاربر
sophia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Marivan

Re: درخواست

پست توسط sophia » شنبه 2 شهریور 1392, 2:40 am

hosseinahmadzade نوشته شده:سلام خسته نباشید
من کدپیگیری و رمز ورود کاردانی به کارشناسیم رو گم کردم نمیتونم انتخاب شهر کنم باید چیکار کنم
شماره داوطلبیم 1186620
ش ش 0010664610
ت ت 1368.05.20
اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم nar
سلام به این آدرس برو سوالتو اونجا بپرس
http://request.sanjesh.org/noetrequest
چقدر استرس داری آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

آواتار کاربر
sophia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Marivan

پست توسط sophia » شنبه 2 شهریور 1392, 2:50 am

[quote="kordya20"]راجب موسسه غیرانتفاعی ماد سنندج کسی اطلاعاتی داره؟[/
من از دوستام شنیدم که استادای رشته کامیوتر چه دولتی چه غیر انتفاعی خیلی سخت گیرن و انتظار زیادی ازت دارن rooz
شما که روانسری برو جهاد دانشگاهی کرمانشاه که سطح علمیشم بالاست
و این که روانسر تاکرمانشاه 45 دقیقه س و هزینه تونم کمتر میشه
چقدر استرس داری آروم باش

بیخیال دنیا و قانوناش

آواتار کاربر
SAJDEHGAR
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: روی زمین

پست توسط SAJDEHGAR » شنبه 2 شهریور 1392, 8:48 am

سلامی مجدد به آقا حمید و همه دوستان عزیز !!!
داداش اگه حوصله ات می گیره ادامه میدیم !

مدار این کتاب نه اونایی که دیدید looc مدار منطقی نه الکتریکی
http://gostaresh-pub.com/BookDetile.php?SID=188
خیلی ممنون ! عجب نابغه ای هستم!!!! dan دست گلت دردنکنه .
اول رانکوهی و فهیمی رو بخون بعد از روی مقسمی تست بزن(مخصوصا کتاب های 30 آزمون گسترش علوم پایه)
پس با این حساب : برای این دو درس با توجه به این چیزی که شما گفته اید پس مطالب درسی کتاب های کنکور ( کنکور سریع -درس کنکور) مقسمی رو نخونیم و فقط تست های هرفصلش رو بزنیم + 30 آزمون: ببینید خلاصه اش درسته :

1-درس سیستم عامل : خواندن فقط فهیمی تست : هرچی از مقسمی .
2-درس ذخیره فقط رانکوهی تست هرچی از مقسمی .

کتاب فهیمی یک کتاب هست bil:

فکر میکنم من مجددا دارم این رو هم مانند مدار اشتباه داخل اینترنت پیدا میکنم :
این رو ببینید :
http://www.forouzesh.com/book/bookdetai ... QkrdaYQkbz
نوشته سیستم های عامل جلد اول ( مفاهیم و تکنیک ها ) .
بی زحمت مشخصات این کتاب رو قیدکن برادر عزیز منکه گیج شدم !

خیلی ممنون....
رو به تو سجده میکنم دری به کعبه باز نیست
بس که طواف کردمت مرا به حج نیاز نیست

زخم نمیزنی به من که مبتلا ترم کنی
از همه توبه میکنم بلکه تو باورم کنی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد
تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد

قفل شده