تو رو خدا کمکم کنید

جهت طرح ابهامات و مشکلات درسی خود به این بخش مراجعه نمایید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
ormazda

تو رو خدا کمکم کنید

پست توسط ormazda » یک‌شنبه 25 اردیبهشت 1390, 2:19 am

با درود
دوستان عزیز من دانشجوی دانشگاه آزادم و یک سوال دارم که به جواب شماها برام خیلی مهمه ، سوالم اینه که من ترم اول دانشگاه سر 4 تا از امتحانات نرفتم با اینکه سر همه کلاسها رفته بودم بعد روزی که نمرات آمد هر 4 تا درس رو برام حذف ماده 35 ثبت کرده بود و من توی اون ترم مشروط شدم و توی ترم دوم هم به علت مشغله کاری مشروط شدم و معدل کلم بالای 10 می باشد و این در صورتی می باشد که هر 4 تا درس حذفی ترم اولم شامل ماده 35 بشود حالا من موندم چه کار کنم یعنی امکان دارد که یک درس حذفی ماده 35 را به نمره صفر برگردونند در آن صورت معدلم زیر 10 میشه و از دانشگاه اخراج میشم در آخر اینم بگم که من توی ترم سوم معدلم 17/36 شد؟

girl_68

Re: تو رو خدا کمکم کنید

پست توسط girl_68 » دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 4:27 pm

ormazda نوشته شده:با درود
دوستان عزیز من دانشجوی دانشگاه آزادم و یک سوال دارم که به جواب شماها برام خیلی مهمه ، سوالم اینه که من ترم اول دانشگاه سر 4 تا از امتحانات نرفتم با اینکه سر همه کلاسها رفته بودم بعد روزی که نمرات آمد هر 4 تا درس رو برام حذف ماده 35 ثبت کرده بود و من توی اون ترم مشروط شدم و توی ترم دوم هم به علت مشغله کاری مشروط شدم و معدل کلم بالای 10 می باشد و این در صورتی می باشد که هر 4 تا درس حذفی ترم اولم شامل ماده 35 بشود حالا من موندم چه کار کنم یعنی امکان دارد که یک درس حذفی ماده 35 را به نمره صفر برگردونند در آن صورت معدلم زیر 10 میشه و از دانشگاه اخراج میشم در آخر اینم بگم که من توی ترم سوم معدلم 17/36 شد؟

سلام دوست عزیز اون 4تا درسی که امتحان ندادی یعنی حذف شدن دیگه صفر نمیدن که درضمن دوست عزیز میگن اگه 2ترم متوالی مشروط بشی اخراج میکنن اما در واقع تو دانشگاه آزاد اون چیزی که من دیدم اینطور نبوده مهلت میدن نگران نباش

ormazda

Re: تو رو خدا کمکم کنید

پست توسط ormazda » دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 9:10 pm

با درود

دوست عزیز ممنون از پاسختون خیالم یک خرده راحت شد.

قفل شده