سوال(نیمه ی دوم 71)

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
IOI

سوال(نیمه ی دوم 71)

پست توسط IOI » یک‌شنبه 12 تیر 1390, 11:31 pm

سلام
من متولد 6مهر 71 هستم(پیش دانشگاهی رو تموم کردم) کنکور رو خراب کردم احتمالا جایی قبول نمیشم و باید بمونم سال بعد
ولی:
1.طبق چیزی که تو دفترچه ی نظام وظیفه نوشته نیمه دومی هایی که شرایط منو دارن میتونن تو کنکور سال بعد هم شرکت کنن ولی سوال اینه که ممکنه این قانون عوض بشه؟خلاصه اینکه من قطعا میتونم سال بعد بدون سربازی رفتن کنکور بدم؟(با گرفتن برگ اعزام به خدمت بدون مهر غیبت)
2.بعد از اومدن نتیجه ی کنکور امسال اگه خواستم بمونم برای سال بعد باید به سازمان خاصی اطلاع بدم؟
3.طبق چیزی که تو دفترچه ی نظام وظیفه نوشته نیمه دومی هایی که شرایط منو دارن تاریخ اعزامشون می افته 18مهر سال بعد ولی ایا این تاریخ رو تو برگ اعزام به خدمت مینویسن یا باید بعد از گرفتن برگ اعزام به خدمت دوباره شرایطم رو به سازمان نظام وظیفه اطلاع بدم؟من که دفترچه ی نظام وظیفه رو خوندم هیچ کدوم از فرمها مربوط به شرایط من نبود چه جوریاست؟همش حرف از انصراف از تحصیل و ایناست؟
4.جریان فرم پزشکی و واکسن واینا چیه؟
5.اگه سال بعد رفتم دانشگاه باید به سازمان نظام وظیفه اطلاع بدم؟
مرسی.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: سوال(نیمه ی دوم 71)

پست توسط farshidshd » جمعه 17 تیر 1390, 7:50 pm

IOI نوشته شده:سلام
من متولد 6مهر 71 هستم(پیش دانشگاهی رو تموم کردم) کنکور رو خراب کردم احتمالا جایی قبول نمیشم و باید بمونم سال بعد
ولی:
1.طبق چیزی که تو دفترچه ی نظام وظیفه نوشته نیمه دومی هایی که شرایط منو دارن میتونن تو کنکور سال بعد هم شرکت کنن ولی سوال اینه که ممکنه این قانون عوض بشه؟خلاصه اینکه من قطعا میتونم سال بعد بدون سربازی رفتن کنکور بدم؟(با گرفتن برگ اعزام به خدمت بدون مهر غیبت)
2.بعد از اومدن نتیجه ی کنکور امسال اگه خواستم بمونم برای سال بعد باید به سازمان خاصی اطلاع بدم؟
3.طبق چیزی که تو دفترچه ی نظام وظیفه نوشته نیمه دومی هایی که شرایط منو دارن تاریخ اعزامشون می افته 18مهر سال بعد ولی ایا این تاریخ رو تو برگ اعزام به خدمت مینویسن یا باید بعد از گرفتن برگ اعزام به خدمت دوباره شرایطم رو به سازمان نظام وظیفه اطلاع بدم؟من که دفترچه ی نظام وظیفه رو خوندم هیچ کدوم از فرمها مربوط به شرایط من نبود چه جوریاست؟همش حرف از انصراف از تحصیل و ایناست؟
4.جریان فرم پزشکی و واکسن واینا چیه؟
5.اگه سال بعد رفتم دانشگاه باید به سازمان نظام وظیفه اطلاع بدم؟
مرسی.
سلام

1-خیر فعلا قانون عوض نمیشه
2- خیر
3-تاریخ اعزام رو وقتی دفترچه فرستادی توی برگه ی سبز مینویسن
4-قبل از ارسال دفترچه باید دوتا واکسن بزنی و فرم های مربوط به واکسن رو پر کنی و همچنین فرمه مربوط به معاینه پزشکی

5- خیر

**مشمولان فارغ‌التحصيل ديپلم كه مدرك خود را حداكثر تا پايان 22 سالگي و مشمولان فارغ‌التحصيل پيش‌دانشگاهي كه مدرك خود را حداكثر تا پايان 24 سالگي بصورت پيوسته و حضوري و با داشتن معافيت تحصيلي اخذ كرده باشند، آخرين مهلت تعيين وضعيت مشموليت آنها به اين شرح مي‌باشد:

· فارغ‌التحصيلان خرداد متولد سه ماهه اول سال، حداكثر تا 18 آبان سال اخذ ديپلم يا سال اعزام.
· فارغ‌التحصيلان خرداد متولد سه ماهه دوم سال، حداكثر تا 18 آذر سال اخذ ديپلم يا سال اعزام.
· فارغ‌التحصيلان خرداد متولد سه ماهه سوم سال، حداكثر تا 18 دي سال اخذ ديپلم يا سال اعزام.
· فارغ‌التحصيلان خرداد متولد سه ماهه چهارم سال، حداكثر تا 18 بهمن سال اخذ ديپلم يا سال اعزام.
· فارغ‌التحصيلان شهريور متولد هر فصل از سال، حداكثر تا 18 اسفند سال اخذ ديپلم يا سال اعزام.
· فارغ‌التحصيلان آذر يا دي متولد هر فصل از سال، حداكثر تا 18 مهرماه سال بعد از اخذ ديپلم يا سال اعزام

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

IOI

پست توسط IOI » شنبه 18 تیر 1390, 1:51 pm

مرسی
من دقیقا برای اینکه تاریخ اعزامم تمدید بشه به مهر سال بعد باید چی کار کنم؟ چون تو فرمهای دفترچه ی نظام وظیفه من هیچ قسمتی رو ندیدم که توش مشخص کنم من پشت کنکوریم و میخوام زمان اعزام رو تا بعد از کنکور (مهر سال بعد) تمدید کنم!

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 19 تیر 1390, 12:04 pm

IOI نوشته شده:مرسی
من دقیقا برای اینکه تاریخ اعزامم تمدید بشه به مهر سال بعد باید چی کار کنم؟ چون تو فرمهای دفترچه ی نظام وظیفه من هیچ قسمتی رو ندیدم که توش مشخص کنم من پشت کنکوریم و میخوام زمان اعزام رو تا بعد از کنکور (مهر سال بعد) تمدید کنم!
برای تمدید باید دفترچه بفرستید ، تاریخ اعزام مشخص بشه بعد اونوقت شاید شاید شاید ، 2 ماه اعزامتون رو عقب بندازن
بیشتر نمیشه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

cj_navid

پست توسط cj_navid » یک‌شنبه 16 مرداد 1390, 9:51 am

IOI نوشته شده:مرسی
سلام ,من هم دقیقا وضعیت شما رو دارم ,می خواستم بپرسم ,بالاخره می تونیم یه سال پشت کنکور بمونیم یا نه ؟ لطف کن منو رهنمایی کن چون خیلی نگرانم ger

haydar8881
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط haydar8881 » یک‌شنبه 3 مهر 1390, 11:14 am

سلام.
من متولد 2 دی 71 هستم . امسال دانشگاه قبول نشدم . برا شرکت تو کنکور سال 91 مشکلی دارم یا نه از نظر سربازی ؟ لطفا راهنمایی کنید چون خیلی دلهره سربازی رو دارم ؟؟؟

قفل شده