تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: تبادل نظر در مورد كنكور آزاد 90

پست توسط konkoorkk » جمعه 8 مهر 1390, 4:46 am

اگر کسایی که تهران جنوب و تهران شمال قبول شدن کارنامه هاشون رو بذارن خیلی عالی میشه.
کی گفته که تکمیل ظرفیت نداره ؟ هر سال دانشگاه آزاد هم کارشناسی ناپیوسته هم ارشدش تکمیل ظرفیت داشته برای نرم بعدش ، جز پارسال که کنکور افتاد برای ورودی های مهر.
دوست عزیز یعنی ما امید داشته باشیم؟ این تکمیل ظرفیت چجوریه کلا؟
چون امسال هم یک گزینه 4 داشت که خودشون دانشگاه رو تعیین کرده بودن. حالا با این حساب باز هم تکمیل ظرفیت داریم؟ معمولا چقدر میشه برای تکمیل ظرفیت امید داشت؟ من انتخاب دومم رودهن بوده که فقط 63 تا تراز کم اوردم. احتمال داره برای ترم بهمن بتونم ثبت نام کنم؟

cd2012
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط cd2012 » جمعه 8 مهر 1390, 8:30 am

sabavenom نوشته شده:سلام بچه هامیگم من معدل کل کاردانیم13.8شده یعنی بهم 24واحدجبرانی میدن یانه؟لطفابگین خواهشا!مرسسسی! rooz ktb: cuf:
کاردانی ناپیوسته متجانس نیازی به گذراندن دروس جبرانی ندارند.کاردانی پیوسته ورودی88به بعد12واحد جبرانی می گذراند.کاردانی ناپیوسته نا متجانس نیاز به گذراندن 6 واحد جبرانی دارند. من خودم شامل سومی میشم چون رشتم کامپیوتر نبوده.اینا رو که گفتم مال دانشگاه آبادانه شاید دانشگاههای دیگه فرق داشته باشن. goll

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط firouz68 » جمعه 8 مهر 1390, 10:43 am

goll
آخرین ویرایش توسط firouz68 در جمعه 27 آبان 1390, 7:31 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » جمعه 8 مهر 1390, 11:14 am

konkoorkk نوشته شده:اگر کسایی که تهران جنوب و تهران شمال قبول شدن کارنامه هاشون رو بذارن خیلی عالی میشه.
کی گفته که تکمیل ظرفیت نداره ؟ هر سال دانشگاه آزاد هم کارشناسی ناپیوسته هم ارشدش تکمیل ظرفیت داشته برای نرم بعدش ، جز پارسال که کنکور افتاد برای ورودی های مهر.
دوست عزیز یعنی ما امید داشته باشیم؟ این تکمیل ظرفیت چجوریه کلا؟
چون امسال هم یک گزینه 4 داشت که خودشون دانشگاه رو تعیین کرده بودن. حالا با این حساب باز هم تکمیل ظرفیت داریم؟ معمولا چقدر میشه برای تکمیل ظرفیت امید داشت؟ من انتخاب دومم رودهن بوده که فقط 63 تا تراز کم اوردم. احتمال داره برای ترم بهمن بتونم ثبت نام کنم؟
نمیدونم چرا یک سری دارن اطلاعات غلط میدن
شما وقتی دانشگاه خودش برات جایی را انتخاب میشکنه یعنی تکمیل ظرفیت ....

mary1990
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mary1990 » جمعه 8 مهر 1390, 11:29 am

سلام این مبلغ هایی که در اطلاعیه زدن فقط برای اینه که بدونیم چقدر پول ببریم دیگه ؟ یعنی همون دوشنبه سه شنبه باید پولشو پرداخت کنیم ؟
ترم اول خودشون برامون انتخاب واحد میکنند؟

kavoosi behnaz

پست توسط kavoosi behnaz » جمعه 8 مهر 1390, 12:18 pm

سلام دوستان. خدا رو شکر من انتخاب اولم تهران جنوب قبول شدم. رتبه ام 4 شد. :smile:

زبان و ادبیات فارسی 61.7
فرهنگ و معارف اسلامی 61.7
زبان خارجه 40
ریاضی و آمار 10
زبان تخصصی 22.3
مدارمنطقی 40
برنامه سازی کامپیوتر 60
دروس تخصصی 40.7

آواتار کاربر
mohammad696
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط mohammad696 » جمعه 8 مهر 1390, 12:22 pm

ncs2008 نوشته شده:
ebne_sina نوشته شده:از وقتی رفتم تو سایت دانشگاه ازاد قم و دیدم رئیس کل دانشگهش یه اخونده حساب کار دستم اومده. بعضی از بچه هاشون میگن تابستون اگه استین کوتاه بپوشی حراست رات نمیده!! تو خیابون هم بهت تذکر میدن و ... est
بچه ها اما فکر نمی کنم مختلط نباشه.
یعنی 2 سال میشه اون شهر و اون دانشگاه و تحمل کرد ؟.. ای خــــــــــدا
کس دیگه ای بجز من تو قم دانشگاه قبول نشده؟
دوست من منم پارسال اونجا قبول شدم واسه ثبت نامم رفتم ولی راستش اصلا نمی خواستم برم توش.ولی رفتم و چندتا سوال از بچه هاشم پرسیدم.
اولا انتقالی نمیده اصلا مگر شرایط داشته باشی.دوما ورودی خانوما و آقایون جداست و خانومها باید با چادر و بدون آرایش باشند.تو شهرم که همه چادری هستن اگه یه خانوم مانتویی باشه همه به چشم بد نگاه می کنن.اما از لحاظ امکانات و کلاسهاش خوبه نسبت به خیلی از دانشگاه های آزاد-ولی دانشجوش می گفت که سعی می کنن کلاسها جوری بچینن که زیاد مختلط نباشه برا کامپیوتر.خیلی از رشته هام که اصلا مختلط نبود.
آخرش ثبت نام نکردم و الانم راضی هم که ثبت نام نکردم.

یه حرکتی بزن شما اگه نمی خوای قم بری برو سایت آنا نیوز که وابسته به دانشگاه آزاد هست لیست دانشگاه هایی رو که بدون آزمون بر میداره رو ببین یکیشو انتخاب بکن برو اونجا ثبت نام کن dan dan dan dan dan dan dan dan dan dan dan dan bil:
Only GOD Can Judge ME

sanaz2010n

پست توسط sanaz2010n » جمعه 8 مهر 1390, 12:38 pm

من ازاد قبول نشدم یعنی انتخابام و بد زدم همرو تهران زدم اعتماد به نفسم خودم و کشته
خود دانشگاه واسم کاشان زده یعنی اونجا قبول شدم
میگم دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیت نداره؟هرکی میدونه جواب بده sanaz2010n@yahoo.com

آواتار کاربر
Gold boy
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبریز

پست توسط Gold boy » جمعه 8 مهر 1390, 1:09 pm

با سلام و بهترین شادباشها برای تمام دوستانی که موفق شدن نتیجه زحماتشون رو ببینن و با امید به اینکه دوستان دیگر که نتونستن موفق بشن برای سال دیگر یا علمی کاربردی از امروز برنامه ریزی کنن .

من رتبم در تبریز 3 شده (البته در ازاد) و میخوام برم غیرانتفاعی نبی اکرم .

به امید موفقیت برای همه .

shabnam22
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shabnam22 » جمعه 8 مهر 1390, 1:38 pm

daniyalsh10 نوشته شده:سلااااام
دوستان آزاد مشهد قبول شدم با رتبه 7
خاوران غير انتفاعي مشهد قبول شدم.ارزش داره برم آزاد و از خاوران انصراف بدم؟
.به نظر شما اهل مشهد هستید .اصلا درست نیست برید ازاد .خاوران جای خوبیه .حیفش نکنید .خرجش هم کمتره .من جای شما بودم همون خاوران و میرفتم .الانم با این که تهران قبول نشدم غیرانتفاعی ور ثبت نام کردم و میرم .البته ازادو قبول شدم اما نه تهران و حومه!که فایده نداره بری جای دور پس همون غیر انتفاعی بهتره goli

shabnam22
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shabnam22 » جمعه 8 مهر 1390, 1:41 pm

mohammad696 نوشته شده:
shabnam22 نوشته شده:تونستم ببینم انتخاب اول قبول شدم اما نمیرم چون دور زدم .نمره کلم شده 5129 به نظرتون با این نمره کجا دور تهران قبول میشدم ؟

هیچ جا آهان فقط قیام دشت میاوردی
امکان داشت قزوین قبول بشم؟

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » جمعه 8 مهر 1390, 2:02 pm

shabnam22 نوشته شده:
mohammad696 نوشته شده:
shabnam22 نوشته شده:تونستم ببینم انتخاب اول قبول شدم اما نمیرم چون دور زدم .نمره کلم شده 5129 به نظرتون با این نمره کجا دور تهران قبول میشدم ؟

آره
تراز قزوین امسال 4800 بود

آواتار کاربر
mohammad696
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط mohammad696 » جمعه 8 مهر 1390, 2:09 pm

shabnam22 نوشته شده:
mohammad696 نوشته شده:

بله آخرین نفر قزوین رتبه اش 4809بود
Only GOD Can Judge ME

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » جمعه 8 مهر 1390, 2:38 pm

امسال چرا انقدر ترازها کم شده بود؟ کاش سال دیگه هم اینطوری باشه. امسال من حساب کردم بین 200 تا 1300 تا از تراز دانشگاه ها کم شده بود. مثلا سال 87 تراز تهران شمال-جنوب-رودهن-قزوین تو مایه های 6900-6700-5900-5800 بوده ولی امسال خیلی پایین تر اومده. برای ما سال بعدی ها هم دعا کنید که همینجوری بمونه. آیا راهی هست که بشه مثلا قبل از ثبت نام کنکور فهمید ترازهای اون سال چقدره؟ چون مثلا تهران شمال امسال 300 تا اومده پایینتر از جنوب. چطور میشه فهمید سال دیگه شرایطش چطوریه؟

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » جمعه 8 مهر 1390, 7:50 pm

cd2012 نوشته شده:
sabavenom نوشته شده:سلام بچه هامیگم من معدل کل کاردانیم13.8شده یعنی بهم 24واحدجبرانی میدن یانه؟لطفابگین خواهشا!مرسسسی! rooz ktb: cuf:
کاردانی ناپیوسته متجانس نیازی به گذراندن دروس جبرانی ندارند.کاردانی پیوسته ورودی88به بعد12واحد جبرانی می گذراند.کاردانی ناپیوسته نا متجانس نیاز به گذراندن 6 واحد جبرانی دارند. من خودم شامل سومی میشم چون رشتم کامپیوتر نبوده.اینا رو که گفتم مال دانشگاه آبادانه شاید دانشگاههای دیگه فرق داشته باشن. goll
سلام دوست عزیزمن کاردانی پیوسته ورودی86هستم حالاچی؟چندواحدجبرانی بهم میخوره؟
goll goli yes:

قفل شده