اطلاعاتی در مورد دانشگاه شمال و شهر آمل به همراه تصاویر دانش

در این بخش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای مختلف، به معرفی دانشگاه خود خواهند پرداخت

مدیر انجمن: مهيار

آواتار کاربر
KinGleT
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

Re: اطلاعاتی در مورد دانشگاه شمال و شهر آمل به همراه تصاویر

پست توسط KinGleT » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 11:41 am

من خیلی دوست داشتم بیام شمال - آمل ولی رتبه ام 3800 شده و برام نمیگیره. البته من رشته ام عمران هست. دوست عزیز، شما نمیدونی برای عمران تا چه رتبه ای میگیره؟ م خیلی پرس و جو کردم ، همه میگفتن فوقش تا 2000 میگیره. حیف... khk: nar:
شبکه و سیستمی جدید که با عضویت شما ، براتون پیامک میفرسته که عضویتتون نشانه رضایت شماست .
جدا از اون هر مبلغی که برای ارسال پیامک دریافت کنن رو با شما نصف میکنن. عجیبه نه؟؟
لطفا براي ثبت نام روي لينك زير كليك كنيد.
http://ads.inpersia.com/users/ref/25618

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط afee1990 » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 12:00 pm

KinGleT نوشته شده:من خیلی دوست داشتم بیام شمال - آمل ولی رتبه ام 3800 شده و برام نمیگیره. البته من رشته ام عمران هست. دوست عزیز، شما نمیدونی برای عمران تا چه رتبه ای میگیره؟ م خیلی پرس و جو کردم ، همه میگفتن فوقش تا 2000 میگیره. حیف... khk: nar:
بله همینطوره ولی شما صد در صد تو انتخاباتون دانشگاه شمال را هم بزنید ، احتمال داره قبول شید.
پارسال به خاطر نبودن ظرفیت روزانه ، در رشته عمران رتبه های دو رقمی و سه رقمی های زیادی اومدن دانشگاه شمال

MortezaX
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MortezaX » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 6:39 pm

afee جان ، جواب یه پست من رو ندادی ... خوندیش ؟

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

Re: اطلاعاتی در مورد دانشگاه شمال و شهر آمل

پست توسط afee1990 » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 8:16 pm

MortezaX نوشته شده:آقا به نظرت بهتر نیست اول پردیسان رو بزنم بعد طبری بابل ؟
به این دلیل:

مؤسسه غيرانتفاعي پرديسان - فريدونكنار - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12742 »
مؤسسه غيرانتفاعي طبري - بابل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11725 »

احتمال قبول شدن خب تو پردیسان یا پارسا بیشتر از طبریه برای من ؟ نه ؟ چیکار کنم ؟
نه به همون ترتیب بزن چون اگه طبری رو اول بزنی چیزی از شانست برای قبول شدن تو پردیسان کم نمی کنه ولی اگه پردیسان رو اول بزنی عملا دیگه برای قبول شدن تو طبری شانس نداری

MortezaX
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اطلاعاتی در مورد دانشگاه شمال و شهر آمل

پست توسط MortezaX » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 8:38 pm

afee1990 نوشته شده:
MortezaX نوشته شده:آقا به نظرت بهتر نیست اول پردیسان رو بزنم بعد طبری بابل ؟
به این دلیل:

مؤسسه غيرانتفاعي پرديسان - فريدونكنار - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 12742 »
مؤسسه غيرانتفاعي طبري - بابل - « آخرین رتبه قبولی در گذشته = 11725 »

احتمال قبول شدن خب تو پردیسان یا پارسا بیشتر از طبریه برای من ؟ نه ؟ چیکار کنم ؟
نه به همون ترتیب بزن چون اگه طبری رو اول بزنی چیزی از شانست برای قبول شدن تو پردیسان کم نمی کنه ولی اگه پردیسان رو اول بزنی عملا دیگه برای قبول شدن تو طبری شانس نداری
همونایی که شما فرمودی زدم
میشه آیدی یاهوتو بدی ؟

سامان
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط سامان » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 9:54 pm

آقای afee چقدر خوب که شما همیشه آنلاین هستید... goli

من فکر کنم بهتره بیام دانشگاه شمال... گرچه از 1000 تا 5000 فاصله خیلی زیاده و میتونم دانشگاه بهتری برم ولی امکانات اونجا خیلی بهتره...

سوالم در مورد بار علمی دانشگاه هست... چطوره ؟
اساتید خوب هستند ؟
سخت گیری در چه حدی هست ؟
راستی خانوم Julia Payne هنوز اونجا هستند ؟ dan

راستی شما خودتون الان کارشناسی هستید یا کاردانی ؟

مرسی... goll

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط afee1990 » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 10:24 pm

سامان نوشته شده:آقای afee چقدر خوب که شما همیشه آنلاین هستید... goli

من فکر کنم بهتره بیام دانشگاه شمال... گرچه از 1000 تا 5000 فاصله خیلی زیاده و میتونم دانشگاه بهتری برم ولی امکانات اونجا خیلی بهتره...

سوالم در مورد بار علمی دانشگاه هست... چطوره ؟
اساتید خوب هستند ؟
سخت گیری در چه حدی هست ؟
راستی خانوم Julia Payne هنوز اونجا هستند ؟ dan

راستی شما خودتون الان کارشناسی هستید یا کاردانی ؟

مرسی... goll
من خودم کاردانی اونجا می خوندم و الان هم با شما کنکور دادم و رتبم شده 1148 و انتخابم دانشگاه شماله و دلیلمم اینه که دو سال تو آمل بودم ، هم با جو دانشگاه آشنا هستم و هم با جو شهر

نمره سخت می دن ولی اگه درستو بلد باشی نمی تونن نمره ندن . این ثابت شده ولی در غیر اینصورت هر کاری دوست داشته باشن میکنن . ضمنا این ترم که میایین دانشگاه درس های ریاضی مانند معادلات دیفرانسیل با استادی به نام هاشمی کرویی داریم که من تو کاردانی یه هفته کامل خوندم تونستم ازش 10.5 بگیرم . ضمنا از اون کلاس ریاضی 50 نفره فقط 5 نفر قبول شدن و 40 نفر حذف کردن { اینو گفتم که حساب کار بیاد دستت }
استاد های خوبی داره مثل آقای کوهی ، فدوی و دکتر وحیدی یوسف پور ، پناه، رحمانی مقدم ، امیرقلی پور ( این یکی خیلی عالیه اگه از دانشگاه نرفته باشه ) که واقعا خوب درس می دن
و استادهای نسبتا بدی هم داره مثل آقای حسین پور ،احمدی لیوانی ، فتح اللهی

ولی اگه خوب درس بخونی می تونی بدون افتادن 4 ترمه درستو تموم کنی.

بار علمی دانشگاه امسال خوبه چون بینمون رتبه های 2رقمی و سه رقمی هم هست.

ضمنن اون خانمی رو هم که گفتید به اون اسم نمیشناسم ، شاید اگه اسم واقعیشو بگید بشناسم

سامان
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط سامان » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 11:08 pm

من خودم کاردانی اونجا می خوندم و الان هم با شما کنکور دادم و رتبم شده 1148 و انتخابم دانشگاه شماله و دلیلمم اینه که دو سال تو آمل بودم ، هم با جو دانشگاه آشنا هستم و هم با جو شهر

نمره سخت می دن ولی اگه درستو بلد باشی نمی تونن نمره ندن . این ثابت شده ولی در غیر اینصورت هر کاری دوست داشته باشن میکنن . ضمنا این ترم که میایین دانشگاه درس های ریاضی مانند معادلات دیفرانسیل با استادی به نام هاشمی کرویی داریم که من تو کاردانی یه هفته کامل خوندم تونستم ازش 10.5 بگیرم . ضمنا از اون کلاس ریاضی 50 نفره فقط 5 نفر قبول شدن و 40 نفر حذف کردن { اینو گفتم که حساب کار بیاد دستت }
استاد های خوبی داره مثل آقای کوهی ، فدوی و دکتر وحیدی یوسف پور ، پناه، رحمانی مقدم ، امیرقلی پور ( این یکی خیلی عالیه اگه از دانشگاه نرفته باشه ) که واقعا خوب درس می دن

ضمنن اون خانمی رو هم که گفتید به اون اسم نمیشناسم ، شاید اگه اسم واقعیشو بگید بشناسم
عجیبه ها... من و شما یک رتبه با هم تفاوت داریم... ger:
من شدم 1147... looc

من معمولا عادت دارم درسم رو بلد بشم... tof:

خدا بهم رحم کنه پس... khk:
من معدل میخوام خوب... ger

اون خانومه که گفتم مدیر دفتر روابط بین الملل بود که فکر کنم دفترش توی پردیس دانشگاهی شمال باشه... بهم گفتن اسمش اینه... البته این مال 4 سال پیشه که رفته بودم برای تافل...
خیلی خانوم خوبی بودند... amuz:

امیدوارم دانشگاه گیر بازاری نباشه... dan

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط afee1990 » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 11:29 pm

سامان نوشته شده:

عجیبه ها... من و شما یک رتبه با هم تفاوت داریم... ger:
من شدم 1147... looc

من معمولا عادت دارم درسم رو بلد بشم... tof:

خدا بهم رحم کنه پس... khk:
من معدل میخوام خوب... ger

اون خانومه که گفتم مدیر دفتر روابط بین الملل بود که فکر کنم دفترش توی پردیس دانشگاهی شمال باشه... بهم گفتن اسمش اینه... البته این مال 4 سال پیشه که رفته بودم برای تافل...
خیلی خانوم خوبی بودند... amuz:

امیدوارم دانشگاه گیر بازاری نباشه... dan
اِ چه جالب . فقط یه دونه فرق تو رتبمونه ، قسمتو می بینی؟ لا مصب قسمتامون میلیمیتری به هم وصلن :دی
اگه بخونی راحت نمره می گیری همه جا همینطوره ولی تنها استادی که باید بترسی و خوندن و هیچ چیزی تو نمره ات تاثیر نداره ، حسین پوره ، ایشالا میای و با شخصیت جالب و دوست داشتنیش آشنا میشی . ترم قبل باهاش مستند سازی داشتم و پروژه داده بود و تو دفترش جلوی اسمم نوشته بود عالی ، ولی نمرم شد 16

اگه منظورت از گیر بازار، حراسته ، اینو بگم که سال 88 گاهی اوقات گیر می دادن ولی انصافن سال 89 نشده بهم گیر بدن ، قبلن به همه چیز گیر می دادن ولی پارسال رفتارشون خیلی خوب بود ( حداقل از نظر من )

سامان
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط سامان » یک‌شنبه 13 شهریور 1390, 11:59 pm

اِ چه جالب . فقط یه دونه فرق تو رتبمونه ، قسمتو می بینی؟ لا مصب قسمتامون میلیمیتری به هم وصلن :دی
اگه بخونی راحت نمره می گیری همه جا همینطوره ولی تنها استادی که باید بترسی و خوندن و هیچ چیزی تو نمره ات تاثیر نداره ، حسین پوره ، ایشالا میای و با شخصیت جالب و دوست داشتنیش آشنا میشی . ترم قبل باهاش مستند سازی داشتم و پروژه داده بود و تو دفترش جلوی اسمم نوشته بود عالی ، ولی نمرم شد 16

اگه منظورت از گیر بازار، حراسته ، اینو بگم که سال 88 گاهی اوقات گیر می دادن ولی انصافن سال 89 نشده بهم گیر بدن ، قبلن به همه چیز گیر می دادن ولی پارسال رفتارشون خیلی خوب بود ( حداقل از نظر من )
میخونم... امیدوارم که نمره هم بگیرم... shad

دقیقا منظورم همون بود... یادمه یه ده باری بهم گیر دادن یه بار... مثل این بود که دارم میرم توی وزارت اطلاعات... khk:

الان شما دوست عزیز بومی تهران هستید و اونجا خونه گرفتید ؟

به نظر شما من الان باید بلند شم بیام اونجا دنبال خونه ؟
بچه های خود دانشگاه پرتالی ندارند ؟

ببخشید اینقدر سوال میپرسم... ger

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط afee1990 » دوشنبه 14 شهریور 1390, 12:08 am

سامان نوشته شده:

میخونم... امیدوارم که نمره هم بگیرم... shad

دقیقا منظورم همون بود... یادمه یه ده باری بهم گیر دادن یه بار... مثل این بود که دارم میرم توی وزارت اطلاعات... khk:

الان شما دوست عزیز بومی تهران هستید و اونجا خونه گرفتید ؟

به نظر شما من الان باید بلند شم بیام اونجا دنبال خونه ؟
بچه های خود دانشگاه پرتالی ندارند ؟

ببخشید اینقدر سوال میپرسم... ger
آره بومی تهرانم و اونجا خونه داشتم
واسه خونه خوب گرفتن اگه مطمئنی صد در صد قبولی اگه همین چند روزه بری خونه خوب گیرت میاد ، ولی من خودم گذاشتم واسه هفته آخر شهریور

چرا تو فیسبوک و کلوب خیلی از بچه ها هستن و یه چهار تا پیج و گروپ تو فیسبوک داریم.
سایت خود دانشگاه هم هست : www.shomal.ac.ir

سامان
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط سامان » دوشنبه 14 شهریور 1390, 1:09 am

آره بومی تهرانم و اونجا خونه داشتم
واسه خونه خوب گرفتن اگه مطمئنی صد در صد قبولی اگه همین چند روزه بری خونه خوب گیرت میاد ، ولی من خودم گذاشتم واسه هفته آخر شهریور

چرا تو فیسبوک و کلوب خیلی از بچه ها هستن و یه چهار تا پیج و گروپ تو فیسبوک داریم.
سایت خود دانشگاه هم هست : http://www.shomal.ac.ir
خوب فکر کنم قبولم دیگه... یعنی با 1100 قبول نمیشم ؟ nar:

من میخوام یه جایی گیر بیارم که خودم توش تنها باشم... حالا یه دخمه هم باشه مهم نیست... فقط هم خونه ای نداشته باشم... rooz همش اینطوری میشیم ==> dava

یا شب تا صبح به جای درس خوندن اینطوری میشیم ==> rgs

حالا فعلا میام یه نگاهی میندازم... فکر کنم تا پیدا کنم بشه همون هفته ی آخر شهریور... ger

ماشاالله چه بچه های فعالی داره این دانشگاه... ger:
مرسی از همه ی راهنمایی ها و کمک هات... آقایی... goll

sara**

پست توسط sara** » دوشنبه 14 شهریور 1390, 12:20 pm

اینجااااااااا هیچکیییییییی پاسخ گو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ nar nar nar nar nar nar nar

آواتار کاربر
afee1990
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط afee1990 » دوشنبه 14 شهریور 1390, 12:35 pm

sara** نوشته شده:اینجااااااااا هیچکیییییییی پاسخ گو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ nar nar nar nar nar nar nar
شما سوالتو بپرس اگه جوابی داشتیم ، در خدمتیم

سامان
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط سامان » دوشنبه 14 شهریور 1390, 7:57 pm

shahram88 نوشته شده:خیلی خیلی ممنون از afee عزیز بابت این پست .
من سال 91 کنکور میدم و وقتی این دانشگاه رو دیدم خیلی به انگیزه ام اضافه شد .
اینکه در مورد سخت گیری سوال داشتم که جواب دادین و اکثر دانشگاه ها همین شکله نمیشه گفت صددرصد دانشگاهی سخت میگیرن یا آسون . سوال در مورد سطح درسی و استاد و ... رو جاهی دیگه خوندم .

چند تا سوال داشتم که جاهای دیگه ندیدم بچه ها ازش بگن ، چون میخوام مثل بقیه کارهام بعدا پشیمون نشم و اطمینان پیدا کنم از انتخاب سال بعدم ؟

1- سال 91 هم دانشگاه آمل کامپیوتر - نرم افزار پذیرش میکنه ؟ ظرفیت ها همون 80 نفره ؟ تکمیل ظرفیت میگیره ؟
2- اوضاع شهر و رفتار مردم چون خودتون غیربومی هستید و کاردانی اونجا بودید ، چطوره ؟
3- سلف سرویسش فعاله ؟ هر روز یه وعده غذا داره ؟
4- امکانات ورزشی دانشگاه (فوتسال و فوتبال و استخر و بدنسازی) چطوره ؟ مسابقات ورزشی بین بچه های اونجا برگزار میشه ؟ دانشجوها به راحتی میتونن ازش استفاده کنن و تخفیفی داره برای دانشجوها ؟ چون اینطور که معلومه امکانات زیادی داره ولی اگه فقط نمایشی باشه به درد نمیخوره

ببخشید که طولانی شد ، باز هم مزاحمت میشم
چندتا از این ها سوال منم هست...

خیلی دوست دارم بدونم آیا امکانات ورزشی دانشگاه برای ما بچه های فنی هم امکان استفاده ازش هست یا خیر ؟ آیا برای ما تخفیفی وجود داره یا نه...

در ضمن من یه سوال دیگه هم داشتم... میشه در یک روز بیش از یک وعده غذا گرفت ؟

قفل شده

بازگشت به “معرفی دانشگاهها و امکانات آنها”