لطفا برای حل مشکل برادرم کمک کنید

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
apm
کاربر ساده
کاربر ساده

لطفا برای حل مشکل برادرم کمک کنید

پست توسط apm » پنج‌شنبه 28 مهر 1390, 8:18 pm

با سلام خدمت دوستان و مشاور محترم
من پرسش هایی که اکثر دوستان از شما پرسیدن رو خوندم اکثر بچه ها متولد 71 بودن من یه سوالی داشتم:
برادر من متولد مرداد 1372 هست و در دانشگاه آزاد ثبت نام کرده از دانشگاهم یه فرمی رو دادن برای پلیس +10

سوالای من این بود:
1- اگه برادر من بخواد انصراف بده ( مهر ماه امسال ) شرایطش چجوریه؟ میتونه باز کنکور 91 شرکت کنه؟؟ چه مدارکی رو برای +10 باید بفرسته؟؟

2- اگه این ترم رو تموم کنه و برای ترم بعد مرخصی بگیره باز هم میتونه برای کنکور 91 شرکت کنه؟؟

3- اگه این ترم تموم کنه و کلا انصراف بده باز هم میتونه کنکور 91 شرکت کنه؟

خواهش میکنم کمک کنید goll
آخرین ویرایش توسط apm در پنج‌شنبه 5 آبان 1390, 9:49 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: لطفا برای حل مشکل برادرم کمک کنید

پست توسط farshidshd » جمعه 29 مهر 1390, 12:06 pm

apm نوشته شده:با سلام خدمت دوستان و مشاور محترم
من پرسش هایی که اکثر دوستان از شما پرسیدن رو خوندم اکثر بچه ها متولد 71 بودن من یه سوالی داشتم:
برادر من متولد مرداد 1372 هست تا اونجایی که من چند تا پستو خوندم ایشون فعلا مشمول نیستن
برادر من در دانشگاه آزاد ثبت نام کرده از دانشگاهم یه فرمی رو دادن برای پلیس +10

سوالای من این بود:
1- اگه برادر من بخواد انصراف بده ( مهر ماه امسال ) شرایطش چجوریه؟ میتونه باز کنکور 91 شرکت کنه؟؟ چه مدارکی رو برای +10 باید بفرسته؟؟

2- اگه این ترم رو تموم کنه و برای ترم بعد مرخصی بگیره باز هم میتونه برای کنکور 91 شرکت کنه؟؟

3- اگه این ترم تموم کنه و کلا انصراف بده باز هم میتونه کنکور 91 شرکت کنه؟

خواهش میکنم کمک کنید goll

سلام

1- بعد از انصراف ، در صورتی که مشمول باشه ، فقط 4 ماه مهلت داره تا در دانشگاه جدید ثبت نام کنه یا مدارک رو تحویل پلیس+10 بده ، مدارک هم دفتر پلیس +10 میده و یه سری فرمها رو باید پر کنید

2- بله میتونه ، اگه کاردانی هستن ، نباید بیش از دو ترم از دانشگاه گذزونده باشه ، اگه کارشناسی ناپیوسته هست هم همینطور ، اگه کارشناسی پیوسته هست ، نباید بیش از 4 ترم گذشته باشه

3- مثل سوال اول

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

apm
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط apm » جمعه 29 مهر 1390, 6:13 pm

ممنونم goll

1
- بعد از انصراف ، در صورتی که مشمول باشه ، فقط 4 ماه مهلت داره تا در دانشگاه جدید ثبت نام کنه یا مدارک رو تحویل پلیس+10 بده ، مدارک هم دفتر پلیس +10 میده و یه سری فرمها رو باید پر کنید
ببخشید یه سوال دیگه با توجه به تاریخ تولد برادرم ( مرداد 72 ) ایشون بیشتر از 4 ماه میتونه برای بعد انصراف فرصت داشته باشه ؟
آخرین ویرایش توسط apm در پنج‌شنبه 5 آبان 1390, 9:51 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 30 مهر 1390, 12:32 pm

apm نوشته شده:ممنونم goll

1
- بعد از انصراف ، در صورتی که مشمول باشه ، فقط 4 ماه مهلت داره تا در دانشگاه جدید ثبت نام کنه یا مدارک رو تحویل پلیس+10 بده ، مدارک هم دفتر پلیس +10 میده و یه سری فرمها رو باید پر کنید
ببخشید یه سوال دیگه با توجه به تاریخ تولد برادرم ( مرداد 72 ) ایشون تا مرداد سال بعد یعنی 91 هنوز مشمول نیستند یعنی بیشتر از 4 ماه میتونه برای بعد انصراف فرصت داشته باشه درسته؟؟

عرض کردم ، در صورت مشمول بودن ، بعد از انصراف 4 ماه مهلت دارن

دانشجوی ارشد نرم افزار

apm
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط apm » شنبه 30 مهر 1390, 3:23 pm

farshidshd نوشته شده:
apm نوشته شده:ممنونم goll

1
ببخشید یه سوال دیگه با توجه به تاریخ تولد برادرم ( مرداد 72 ) ایشون تا مرداد سال بعد یعنی 91 هنوز مشمول نیستند یعنی بیشتر از 4 ماه میتونه برای بعد انصراف فرصت داشته باشه درسته؟؟

عرض کردم ، در صورت مشمول بودن ، بعد از انصراف 4 ماه مهلت دارن
ببخشید من تو سوال قبلی بعد "نیستند" باید ؟ میذاشتم تا ابهام بوجود نیاد
منظورم اینه که ایشون کی مشمول میشن؟ مرداد 91؟؟ ( و بعد از اون 4 ماه فرصت دارن؟ ) یا نه از همون اول فروردین 91 مشمول هستن؟

با تشکر goll

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 1 آبان 1390, 3:15 pm

مرداد 91 باید کارهای اعزامشون انجام شده باشه تا اعزام بشن...//...

دانشجوی ارشد نرم افزار

apm
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط apm » پنج‌شنبه 5 آبان 1390, 10:03 pm

تصویر

ببخشید با توجه به جدول بالا مگه ایشون تا 18 آذر ماه سال اعزام فرصت برای معرفی ندارن؟؟ ( پست قبلی به مرداد ماه اشاره کردین)

اگه فقط یک ترم تحصیل کنه و انصراف بده بازم تا 4 ماه فرصت داره؟؟
میتونه تو این 4 ماه به +10 مراجعه کنه و تمدید کنه؟ یا بخاطر سنشون و تاریخ اعزام نیازی به این کار نیست؟؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 6 آبان 1390, 11:56 am

بله اگه مدرک پیش یا دیپلم رو بگیره ، سال اعزامش هست 91 بنابراین طبق همین جدول تا 18 آذر مهلت داره ، من فکر کردم ایشون از دانشگاه دیگه ای فارغ التحصیل میشن

دانشجوی ارشد نرم افزار

apm
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط apm » جمعه 6 آبان 1390, 5:01 pm

بله اون چیزی که برای من سوال بود اینه که با توجه به قانونی که وجود داره: "دانشجوی انصرافی 4 ماه فرصت داره تا خودشو معرفی کنه " ایشون که بعد یک ترم تحصیل میخوان انصراف بدن دانشجوی انصرافی محسوب میشن و وباید طی 4 ماه خودشونو معرفی کنن یا خیر شرایط جوره دیگه ای هست؟
goll

قفل شده