سردرگم

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
marshall
کاربر ساده
کاربر ساده

سردرگم

پست توسط marshall » دوشنبه 23 آبان 1390, 6:01 pm

سلام
من دانشجوی ترم سوم کارشناسی هوشبری روزانه هستم و متولد سال 70 نیمه اول میخوام امسال کنکور سراسری شرکت کنم ولی نمیدونم اگه انصراف بدم (اذر ماه)میتونم سربازی نرفته کنکور سراسری بدم (ضمنا داداش بزرگترم الان سربازه و طبق ماده127 تا وقتی اون سربازه من میتونم سربازی نرم و اونم تا اسفند 92سربازه ) حالا من اگه انصراف بدمو دانشگاه قبول شم نظام وظیفه گیر نمیده؟البته بدون غیبت

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: سردرگم

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 25 آبان 1390, 9:28 am

marshall نوشته شده:سلام
من دانشجوی ترم سوم کارشناسی هوشبری روزانه هستم و متولد سال 70 نیمه اول میخوام امسال کنکور سراسری شرکت کنم ولی نمیدونم اگه انصراف بدم (اذر ماه)میتونم سربازی نرفته کنکور سراسری بدم (ضمنا داداش بزرگترم الان سربازه و طبق ماده127 تا وقتی اون سربازه من میتونم سربازی نرم و اونم تا اسفند 92سربازه ) حالا من اگه انصراف بدمو دانشگاه قبول شم نظام وظیفه گیر نمیده؟البته بدون غیبت
بعد از انصراف 4 ماه مهلت داری در دانشگاه دیگه ثبت نام کنی ...

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

marshall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط marshall » چهارشنبه 25 آبان 1390, 4:27 pm

راستش این فکر که تو دانشگاه ازاد ثبت نام کنم بعدش دوباره بیام سراسری به ذهن خودمم رسید ولی امکان این کار نیست اخه نظام وظیفه نمیذاره بیشتر از یک بار جابجایی از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه کرد حالا به نظر شما من که تاریخ اعزامم میفته بعد از داداشم که اونم اسفند 92 میشه بازم با این حال نمیذارن برم دانشگاه؟اگه نمیذارن به نظر شما واسه اینکار من چکار کنم؟[/color]

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 26 آبان 1390, 12:10 pm

marshall نوشته شده:راستش این فکر که تو دانشگاه ازاد ثبت نام کنم بعدش دوباره بیام سراسری به ذهن خودمم رسید ولی امکان این کار نیست اخه نظام وظیفه نمیذاره بیشتر از یک بار جابجایی از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه کرد حالا به نظر شما من که تاریخ اعزامم میفته بعد از داداشم که اونم اسفند 92 میشه بازم با این حال نمیذارن برم دانشگاه؟اگه نمیذارن به نظر شما واسه اینکار من چکار کنم؟[/color]

نمیشه دو بار انصراف بدین و جابه جا بشین

چاره ای هم نداره

دانشجوی ارشد نرم افزار

marshall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط marshall » یک‌شنبه 29 آبان 1390, 2:33 am

بازم ببخشید
یعنی شما میگین با اینکه سربازی من میفته اسفند سال91 بازم نمیتونم قبل خدمتم برم دانشگاه(با شرکت در کنکور سراسری 91؟حتی اگه یه رشته دکتری هم قبول شم بازم بهم معافیت تحصیلی نمیدن

marshall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط marshall » یک‌شنبه 29 آبان 1390, 2:38 am

اخه نظام وظیفه میگه معافیت تحصیلی در هر مقطع یه باره‌ حالا اگه من دکتری قبول شم مشه یه مقطع بالاتر

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 29 آبان 1390, 12:14 pm

marshall نوشته شده:اخه نظام وظیفه میگه معافیت تحصیلی در هر مقطع یه باره‌ حالا اگه من دکتری قبول شم مشه یه مقطع بالاتر
بله در مقطع بالاتر مشکلی نداره
ولی اگه دو بار انصراف بدین ، تو هر مقطعی ، اول باید برین خدمت

دانشجوی ارشد نرم افزار

marshall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط marshall » یک‌شنبه 29 آبان 1390, 12:38 pm

خب پس من که تا الان انصراف ندادم اگه امسال انصراف بدم و کنکور 91شرکت کنم و یه رشته دکتری قبول شم بازم معافیت تحصیلی بهم میدن؟

marshall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط marshall » یک‌شنبه 29 آبان 1390, 12:55 pm

شرمنده ولی میخوام خیالم راحت شه بعد انصراف بدم
پس من اگه الان وسطای ترم سوم از رشته کارشناسی روزانه سراسری انصراف بدم و با توجه به تاریخ اعزامی که بهم میخوره(اسفند 91)میتونم کنکور سراسری 91 رو شرکت کنم و در صورت قبولی در یک رشته دکتری بدون مشکل سربازی در دانشگاه ثبت نام کنم و تحصیلاتمو ادامه بدم؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 30 آبان 1390, 12:20 pm

marshall نوشته شده:شرمنده ولی میخوام خیالم راحت شه بعد انصراف بدم
پس من اگه الان وسطای ترم سوم از رشته کارشناسی روزانه سراسری انصراف بدم و با توجه به تاریخ اعزامی که بهم میخوره(اسفند 91)میتونم کنکور سراسری 91 رو شرکت کنم و در صورت قبولی در یک رشته دکتری بدون مشکل سربازی در دانشگاه ثبت نام کنم و تحصیلاتمو ادامه بدم؟
چون مشمول هستین بعد از انصراف 4 ماه مهلت دارین که کنکور بدین یا دانشگاه جدید ثبت نام کنید یا مدارک نظام وظیفه بفرستید

اگه دانشگاه ثبت نام نکنید توی این 4 ماه باید برید خدمت ، و در حین خدمت کنکور بدید و در صورت قبولی میتونید بیاید دانشگاه

دانشجوی ارشد نرم افزار

marshall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط marshall » دوشنبه 30 آبان 1390, 12:38 pm

پس من که الان داداشم در حال خدمته و اگه انصراف بدم بعد اقدام کنم تاریخ اعزامم میفته بعد خدمت اون که اونم میشه اسفند سال بعد(91) و منم اگه 91 کنکور بدم مهر ماه 91میرم دانشگاه دیگه خیالم از بابت سربازی راحت باشه؟ یعنی تا بعده دانشگاه نمیرم سربازی؟دوباره معافیت تحصیلی بهم میدن(اگه دکتری قبول شم)

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 1 آذر 1390, 11:57 am

marshall نوشته شده:پس من که الان داداشم در حال خدمته و اگه انصراف بدم بعد اقدام کنم تاریخ اعزامم میفته بعد خدمت اون که اونم میشه اسفند سال بعد(91) و منم اگه 91 کنکور بدم مهر ماه 91میرم دانشگاه دیگه خیالم از بابت سربازی راحت باشه؟ یعنی تا بعده دانشگاه نمیرم سربازی؟دوباره معافیت تحصیلی بهم میدن(اگه دکتری قبول شم)
قبل از هر اقدامی ، قوانین جدیدی که تصویب شده رو مطالعه کنید

از نظام وظیفه هم بپرسید

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده