مشاوره

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
Baran_S

مشاوره

پست توسط Baran_S » جمعه 27 آبان 1390, 12:29 pm

سلام لطفا فقط کسایی که اطلاعات دارند جواب بدن من کاردانی یکی از رشته های نظری رو دارم دیپلمم هم انسانیه ولی چون به کامپیوتر خیلی علاقه دارم میخوام برم رشته کامپیوتر به نظر دوستان بهتره کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شرکت کنم ؟ یا از اول کنکور سراسری ریاضی شرکت کنم و تا کارشناسی ادامه بدم؟ مثل اینکه هر دو راه امکانپذیره اما همه میگن که کاردانی به کارشناسی برای من خیلی سخت میشه حالا اگه کسی در این زمینه تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه ؟
مرسی زا همه

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: مشاوره

پست توسط ali11 » شنبه 19 آذر 1390, 1:50 pm

سلام دوست عزیز با توجه به اطلاعاتی که من دارم شما اگه از اول کنکور بدی برات راحت تره چون رشته کامپیوتر درسهای سختی تو مقطع کارشناسی مثل برنامه نویسی داره که فقط کسانی که در مقطع کاردانی پیش نیاز های انها رو پاس کردن میتونند انها رو پاس کنند و برای شخصی مثل شما پاس کردنش محاله ولی اگر از اول کنکور بدی میتونی درسهای عمومی رو که بالای دوازده پاس کردی رو تطبیق بدی و فقط تخصصی ها رو پاس کنی عزیزه دل bale bale bale danesh danesh
رمز موفقیت درسخون:
STUDY while others are sleeping
مطالعه کن وقتی که دیگران در خوابند

آواتار کاربر
$ensieh
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: انديشه
تماس:

پست توسط $ensieh » دوشنبه 21 آذر 1390, 3:48 pm

ali11 نوشته شده:سلام دوست عزیز با توجه به اطلاعاتی که من دارم شما اگه از اول کنکور بدی برات راحت تره چون رشته کامپیوتر درسهای سختی تو مقطع کارشناسی مثل برنامه نویسی داره که فقط کسانی که در مقطع کاردانی پیش نیاز های انها رو پاس کردن میتونند انها رو پاس کنند و برای شخصی مثل شما پاس کردنش محاله ولی اگر از اول کنکور بدی میتونی درسهای عمومی رو که بالای دوازده پاس کردی رو تطبیق بدی و فقط تخصصی ها رو پاس کنی عزیزه دل
سلام عزيزم منم با حرف دوستمون موافقم bale
دقيقا براي كارداني به كارشناسي به همين مشكلات بر ميخوري،
اما با كنكور رياضي مهندسي كامپيوتر قبول ميشي و تطبيق واحد ميزني.
اميدوارم موفق باشي goll
دلمان که میگیرد تاوان لحظاتیست که دل میبندیم...
چه سخت است دلتنگ قاصدک بودن در جاده ای که در آن هیچ بادی نیست!

hras
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hras » یک‌شنبه 18 دی 1390, 3:50 pm

من سخت افزارشهرضا قبول شدم ولی ذانشگاهش هم از نظر سطح علمی هم از نظر امکانات زیر صفر و جدیدالتاسیس که 120نفر از رتبه های زیر 800 گرفته در دو گرایش نرم و سخت ولی همه رفتند والان تعداد کل دانشجویان به 80نفر هم نمی رسه به دوستانتو ن هم بگید که مثل ما فریب تبلیغات کذب مرکز آموزش عالی شرضا را نخورند

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » یک‌شنبه 18 دی 1390, 3:57 pm

hras نوشته شده:من سخت افزارشهرضا قبول شدم ولی ذانشگاهش هم از نظر سطح علمی هم از نظر امکانات زیر صفر و جدیدالتاسیس که 120نفر از رتبه های زیر 800 گرفته در دو گرایش نرم و سخت ولی همه رفتند والان تعداد کل دانشجویان به 80نفر هم نمی رسه به دوستانتو ن هم بگید که مثل ما فریب تبلیغات کذب مرکز آموزش عالی شرضا را نخورند
خدارو شکر نیومدم اونجا...
من 160 سخت شدم با خودم کلی کلانجار رفتم که اونجا برم یا نه......
خدارو شکر الان رجام....ایشالله شما هم موفق میشی....

دوست عزیز من جای تو بودم از اول کنکور ریاضی میدادم bale bale bale
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

n.mehr

پست توسط n.mehr » دوشنبه 1 اسفند 1390, 11:16 am

سلام
من سخت افزار تهران جنوب میخونم میخوام 91 سراسری یکی از دانشگاههای تهران it گرایش شبکه یا امنیت اطلاعات قبول شم
من 5 تا درس نرم1-نرم20شبکه1-شبکه2-پایگاه داده را نخوندم این درسارو it داره سخت افزار نداره میشه راهنمایی کنید کدام کتاب یا کلاسها برای این درسا خوبه تا بخونم و در سطح بچه های itقرار بگیرم
برای زبان چه کتابی را معرفی میکنید؟
از هر انتشاراتی چه کتابهای تستش خوبه؟؟؟؟
لطفا کسی میدونه منو راهنمایی کنه ایشالله خیر ببینه

goal

پست توسط goal » چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391, 9:35 am

با سلام خدمت مشاور گرامی
2سوال داشتم :1-من کلاس چهارم رشته ی تجربی هستم(منطقه 3) وعلاقه شدیدی به شغل معلمی دارم(البته دبیری شیمی یا زیست یا ریاضی رو بیشتر دوست دارم) و دوست دارم تو انتخاب رشته کنکور سراسری رشته ای رو انتخاب کنم که آخرش به معلمی ختم بشه.اگه میشه رشته هاییی رو که به دبیر شیمی یا زیست یا ریاضی منجر میشه رو بهم معرفی کنید؟هر کدموم چه تراز و رتبه ای توی کنکور میخواد؟لطفا کمکم کنید.ممنون
2-آیا با انتخاب رشته تربیت معلم توی کنکور سراسری میتونیم دبیر دبیرستان کتابهایی که گفتم بشم؟چگونه؟رتبه تربیت معلم برای منطقه 3 باید چند باشه؟خیلی خیلی ممنون

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 4:45 pm

سلام به همگی
راستش من دارم نا امید میشم و انگیزه ام برا خوندن میاد پایین می دونید من هیچ وقت از ادبیات خوشم نیومده و اصلا نمی تونم با این درس ارتباط برقرار کنم یعنی این درس رو سفید می ذارم مدارمنطقی رو هم فقط به تبدیل مبناها ،کد وکدگذاری،جبرمنطقی یا جبربول،جدول کارنو،گیت های منطقی تسلط دارم و کمی تا حدودی به مدارات ترکیبی،ولی تو فلیپ فلاپ ها و مدارات ترتیبی سنکرون خیلی مشکل دارم یعنی اصلا استادمون وقت نکرد اینارو خوب برامون بگه،تو برنامه نویسی هم فقط به متغییرها ،توابع ورودی و خروجی،عملگرها ،ساختار حلقه های تکرار و تصمیم،آرایه و تاحدودی تابع و فایل تسلط دارم ولی اصلا استادمون نرسید کلاس ها و شیء،سربارگذاری توابع،ارث بری رو برامون بگه من هم که هرچی می خونم زیادی متوجه نمی شم ،ریاضی هم که اصلا نمی تونم بهش فک کنم بدبختی هم اینجاست که تو شهر ما کلاسهای کنکور کاردانی به کارشناسی ندارن و اگه بخوام برم باید خصوصی برم که هزینه اش رو ندارم
خواهرم میگه رو نقاط قوتت کار کن وبه اونا فکر نکن اندیشه و سیستم عامل فهیمی رو خوب خوندم ساختمان داده فقط لیست پیوندی و گراف مشکل دارم ولی بقیه فصل هارو خوب خوندم ذخیره و زبان عمومی و تخصصی رو الان دارم می خونم و دارم روشون کار می کنم
بهم نخندید ولی دوست دارم یه دانشگاه غیر انتفاعی خوب مث رجاءقزوین ،علوم وفنون مازندران ویا شمال آمل قبول بشم ولی احساس می کنم که نمیشه واین باعث ناامیدیم شده و اصلا تمرکز ندارم میشه بگید که با این نقاط ضعف و قوتی که گفتم آیا امیدی هست که من یکی از این دانشگاه های غیر انتفاعی خوب قبول ربشم یانه؟

joojoo71

پست توسط joojoo71 » یک‌شنبه 21 خرداد 1391, 11:23 am

سلامووقتتون بخیر
من کاردانی کامپیوتر در دانشگاه آزاد تموم کردم.حالا میخوام واسه کارشناسی کنکور بدم اما واقعا نمیدونم چ گرایشی برم!!!! ger
اولین سوالم: میتونم طراحی لباس بخونم واسه کاردانی ب کارشناسی؟؟؟(چون علاقه زیادی ب طراحی لباس و مد و... دارم)
دوم: کاردانی ب کارشناسی IT میتونم بخونم؟؟؟
یا
کارداشناسی سخت افزار بخونم بهتره یا نرم افزار؟؟؟؟ کدوم بیشتر کاربرد داره؟؟؟
یا
میشه کارشناسی حسابداری کنکور بدم؟؟؟؟
fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr
توروخدا کمکم کنین nar
واقعا نمیدونم چ راهی بهتره gld gld gld

قفل شده