معافی میتونه بگیره

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

معافی میتونه بگیره

پست توسط nasserak » پنج‌شنبه 22 دی 1390, 8:39 pm

سلام خدمت مشاوره خدمت آقا فرشید

عزیز امروز یکی از دوستام از من خواست که از شما یه سوال بپرسم اگه زحمتی نیست جواب بدید
داستان از این قراره که این دوستم یه خواهر داره 24 سالشه درس میخونه کارشناسی و 4تا پسر هم هستن که این اولیشه و الان تقریبا 20 سالشه و بقیه داداشاش زیر 18 سال هستن از طرفی باباش هم دیسک کمر داره هم قلبش میگیره ، هر شب مشت و مالش میده من خودم به چش دیدم که یه بار قلبش گرفت افتاد رو زمین
این بنده خدا هم داره دیپلم میگیره و از طرفی بعد کلاس میره سر کار پیش باباش بالاخره باید زندگیشون تامین شه دیگه
اینم خرداد دیپلمش میگیره اگه بگیره و بره خدمت که کی به باباش برسه یا به خرج خونه برسه
با این و میشه واسش معافی گرفت یا نه؟؟
ممنون goll goll
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: معافی میتونه بگیره

پست توسط farshidshd » جمعه 23 دی 1390, 1:10 pm

nasserak نوشته شده:سلام خدمت مشاوره خدمت آقا فرشید

عزیز امروز یکی از دوستام از من خواست که از شما یه سوال بپرسم اگه زحمتی نیست جواب بدید
داستان از این قراره که این دوستم یه خواهر داره 24 سالشه درس میخونه کارشناسی و 4تا پسر هم هستن که این اولیشه و الان تقریبا 20 سالشه و بقیه داداشاش زیر 18 سال هستن از طرفی باباش هم دیسک کمر داره هم قلبش میگیره ، هر شب مشت و مالش میده من خودم به چش دیدم که یه بار قلبش گرفت افتاد رو زمین
این بنده خدا هم داره دیپلم میگیره و از طرفی بعد کلاس میره سر کار پیش باباش بالاخره باید زندگیشون تامین شه دیگه
اینم خرداد دیپلمش میگیره اگه بگیره و بره خدمت که کی به باباش برسه یا به خرج خونه برسه
با این و میشه واسش معافی گرفت یا نه؟؟
ممنون goll goll
سلام
فکر نمیکنم با وجود 3 برادر دیگه ، معافی بدن بهش
با این حال اگه میخواد بره واسه معافی باید دکترای نظام وظیفه تایید کنن که پدرش از کار افتاده هست و چون برادرا زیر 18 سال هستن شاید بشه کاری بکنه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده