کمک!

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
MehranB

کمک!

پست توسط MehranB » یک‌شنبه 2 بهمن 1390, 12:47 pm

ger
سلام، من متولد 11/11/1372 هستم و برای کنکور 91 میخونم و اهل سنندج هستم
درخواست معافیت پزشکی دادم و مشکلم کوتاهی تاندون آشیل هست(که توی آیین نامه ذکر نشده)،حالا برگ دعوت به کومسیون بیمارستان اومده برام، میگه باید بری ارومیه برای معاینات تخصصی!!!
یعنی باید برم!؟ اونجا بعد چیکار میکنن؟شانسی هست برام برای معافیت؟ اگه معاف نشدم، اعزامم کیه؟؟؟ میوفته بعد از کنکور؟؟ حالا نمی دونم چیکار کنم، میترسم معاف نشم و این همه وقتی که تلف کردم بشه هیچ! اگه معاف نشم تاریخ اعزامم با تاریخ اعزام کسی که بدون روند معافیت برگه سبز براش اومده(البته متولد 72 ) یکیه، یا زودتره؟؟؟ می تونم از معافیت پزشکی انصراف بدم؟ تاریخ پیشنهادی اعزامم رو هم زدم 1391 بهمن، یعنی گه معاف نشم، تاریخ اعزامم زودتره؟؟ Sad

یکی از دوستام هم که مثل خودم بود (72) درفترچمون رو هم با هم فرستادیم و حالا برگه سبز براش اومده تاریخ اعزامش 1392 !!!

ger

MehranB

Re: کمک!

پست توسط MehranB » یک‌شنبه 2 بهمن 1390, 8:11 pm

یم نفر کمک کنه! دارم خودکشی میکنم! gld ger

MehranB

پست توسط MehranB » چهارشنبه 5 بهمن 1390, 7:58 pm

ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ddn: amuz: nisdh looc dd:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 7 بهمن 1390, 10:24 am

MehranB نوشته شده:ger
سلام، من متولد 11/11/1372 هستم و برای کنکور 91 میخونم و اهل سنندج هستم
درخواست معافیت پزشکی دادم و مشکلم کوتاهی تاندون آشیل هست(که توی آیین نامه ذکر نشده)،حالا برگ دعوت به کومسیون بیمارستان اومده برام، میگه باید بری ارومیه برای معاینات تخصصی!!!
یعنی باید برم!؟ اونجا بعد چیکار میکنن؟شانسی هست برام برای معافیت؟ اگه معاف نشدم، اعزامم کیه؟؟؟ میوفته بعد از کنکور؟؟ حالا نمی دونم چیکار کنم، میترسم معاف نشم و این همه وقتی که تلف کردم بشه هیچ! اگه معاف نشم تاریخ اعزامم با تاریخ اعزام کسی که بدون روند معافیت برگه سبز براش اومده(البته متولد 72 ) یکیه، یا زودتره؟؟؟ می تونم از معافیت پزشکی انصراف بدم؟ تاریخ پیشنهادی اعزامم رو هم زدم 1391 بهمن، یعنی گه معاف نشم، تاریخ اعزامم زودتره؟؟ Sad

یکی از دوستام هم که مثل خودم بود (72) درفترچمون رو هم با هم فرستادیم و حالا برگه سبز براش اومده تاریخ اعزامش 1392 !!!

ger
سلام
بله باید برید تا معاینه بشید و تایید بشید...

اگر معاف نشید با متولدین 72 با هم اعزام میشید ...
از معافیت پزشکی هم نمیتونید اتصراف بدید چون دیگه ثبت شده و دعوت شدید برای معاینه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

MehranB

پست توسط MehranB » شنبه 8 بهمن 1390, 5:58 pm

سلام
بله باید برید تا معاینه بشید و تایید بشید...

اگر معاف نشید با متولدین 72 با هم اعزام میشید ...
از معافیت پزشکی هم نمیتونید اتصراف بدید چون دیگه ثبت شده و دعوت شدید برای معاینه[/quote]

خیلی ممنون! بلاخره یکی جواب داد!! yes:

قفل شده